Racjonalista - Strona głównaDo treści
głodny jestem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
27-11-2022 19:54Tschosncovaty (211 punktów)głodny jestem
Ocena 1 na 1
głodny jestem, nie mam nic na koncie...
czy tak wyglada "Błogosławienstwo Boze"?
ibb.co/ggGjv64
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tschosncovaty (211 punktów)
>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>czy tak wyglada "Błogosławienstwo Boze"?
>ibb.co/ggGjv64

Oddam (j)obla za duzy kubełek z KFC
27-11-2022 20:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>>czy tak wyglada "Błogosławienstwo Boze"?
mamy pH żołądka większe niż psy, koty, co dowodzi, że byliśmy padlinożercami, a więc możesz sępić
szarley (54911 punktów)
>głodny jestem, nie mam nic na koncie...

Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-11-2022 07:26 
 Ocena 5 na 5
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
Gdzie mieszkasz?
>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
Gdyby wiedział nie siedziałby na forum, tylko w radzie nadzorczej Spółki Skarbu Państwa z nadania PiS. Wielkie pieniądze kradnie się w białych rękawiczkach, a wszystko w zgodzie z Prawem, które się samemu napisało...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>Gdzie mieszkasz?
>>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
>Gdyby wiedział nie siedziałby na forum, tylko w radzie nadzorczej Spółki Skarbu Państwa z nadania PiS. Wielkie pieniądze kradnie się w białych rękawiczkach, a wszystko w zgodzie z Prawem, które się samemu napisało...

A to żadna nowość. Tak jest w demokratycznych państwach "od zawsze". Dlatego gorąco namawiam wszystkich: idźcie głosować. Chętni na kasę czekają, nie pozwólcie im głodować
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
Bo wg szarleya nie nasyci się, kto nie ukradnie?

cr
28-11-2022 22:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
>Bo wg szarleya nie nasyci się, kto nie ukradnie?
pierwszy zwrot który się słyszało po "odzyskaniu wolności" był ; PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ. Liberalna religia, własność stawia na piedestale Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola (nowa religia) i jako przedmiot obowiązkowy na maturze
28-11-2022 23:28 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>>>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
>>Bo wg szarleya nie nasyci się, kto nie ukradnie?
>pierwszy zwrot który się słyszało po "odzyskaniu wolności" był ; PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ.
Nie mówimy o milionach, skoro mój przedmówca głodującym przypisuje złodziejstwo.

>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
I kogo by się miało okradać?

cr
29-11-2022 09:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>głodny jestem, nie mam nic na koncie...
>>>>Pogadaj z Hamerlikiem, on wie jak kraść
>>>Bo wg szarleya nie nasyci się, kto nie ukradnie?
>>pierwszy zwrot który się słyszało po "odzyskaniu wolności" był ; PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ.
>Nie mówimy o milionach, skoro mój przedmówca głodującym przypisuje złodziejstwo.
faktycznie, bohater libkow niedorozwojkow, kulczyk kradł 1 000 000 zł na godzine, jego dniówka to 8mln
psychicznie chory (w dowodzie zapisane) ukradł baton wart 1zł, poszedł do więzienia
chciałbym by wróciły wolne sądy, za nimi przyjdą mafie VAT-owskie, czyściciele kamienic, sądy które na wnoisek parabanku zabrały kobiecie mieszkanie bo nie spłaciła 50zł kredytu (urósł do 200 000zł)
tusku wróć, bez ciebie giniemy, chcemy wolne sądy (znaczy czysciciele kamienic i mafie np VAT chcą, my protestujący jesteśmy narzędziem mafii)

>>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
>I kogo by się miało okradać?
tych którzy okradli nas np kulczyka, ale on nawet nie placi podatkow, firma zarejestrowana w raju
ale my są libki niedorozwojki, takich mamy bohaterów

w raju (tym prawdziwym) nie było własności, ona nas odczłowiecza, komuna jest naszym ustawieniem fabrycznym
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
>>I kogo by się miało okradać?
>tych którzy okradli nas np kulczyka,
Że niby Kulczyki nie chodzą do szkół?

cr
29-11-2022 20:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
>>>I kogo by się miało okradać?
>>tych którzy okradli nas np kulczyka,
>Że niby Kulczyki nie chodzą do szkół?
do prywatnych, 1 000 $/miesiąc, tam ich uczą jak oszukiwać hamów, a hamów w szkolach publicznych uczą jak sie sluchać panów (powstań, siad, na jutro ten wierszyk na pamięć- tresowanie konia do niewolnictwa)
Thoter (6650 punktów)

>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
>

uczyć to powinniśmy dzieci, jak się nie dać okradać.
I jeszcze powinniśmy kradzieży nie uznawać za grzech.
Komuniści mieli w każdej ambasadzie komórkę wywiadu technicznego i kradli technologie by Polak nie musiał żyć z wyrzucania gnoju.
Bogate narody to te, które kradły i mordowały.

28 11 2022
twitter.co(*)5689662465?ref_src=twsrc^tfw

"Nasza samobójcza reakcja na wojnę na Ukrainie doprowadzi do masowego transferu bilionów euro bogactwa z krajów UE do Stanów Zjednoczonych! Nasi przywódcy, często skorumpowani przez amerykańskie interesy, są aktywnymi wspólnikami tej masakry! Musicie się obudzić!"

Florian Philippot francuski polityk, jeden z liderów Frontu Narodowego, poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, wczoraj się obudził.
Anglosasi kilka stuleci kradną i mordują a my im otwieramy drzwi i zapraszamy do domu.

Nam uczą dzieci: nie kradnij, daj się okradać, módl się a będzie ci lepiej.
29-11-2022 15:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Uczyć kraść powinniśmy dzieci od przedszkola
>uczyć to powinniśmy dzieci, jak się nie dać okradać.
najlepszą obroną jest atak

>I jeszcze powinniśmy kradzieży nie uznawać za grzech.
buszmeni chodzą po buszu i zbierają (są zbieraczami, lowcami), okoliczni farmerzy mówią że kradną
Podobnie zachowywali się cyganie, jadąc taborem wszystko co znaleźli (ziemniaki w polu) złapali np kurę, to ich

>Komuniści mieli w każdej ambasadzie komórkę wywiadu technicznego i kradli technologie by Polak nie musiał żyć z wyrzucania gnoju.
na tym polega fizyka, w naczyniach połączonych poziom się wyrównuje, u nas to nie działa (jestesmy libki niedorozwojki), za sąsiada mamy najlepiej rozwiniety kraj na świecie, a u nas?

>Bogate narody to te, które kradły i mordowały.
tak jak dzisiaj usazyd na Ukrainie (robią to naszymi słowiańskimi rękoma na naszym terenie, są genialni, i dodatkowo my myślimy że ci źli i agresywni to Rosjanie

>"Nasza samobójcza reakcja na wojnę na Ukrainie doprowadzi do masowego transferu bilionów euro bogactwa z krajów UE do Stanów Zjednoczonych! Nasi przywódcy, często skorumpowani przez amerykańskie interesy, są aktywnymi wspólnikami tej masakry! Musicie się obudzić!"
a my dymani sie cieszymy jak mądry

>Anglosasi kilka stuleci kradną i mordują a my im otwieramy drzwi i zapraszamy do domu.
>Nam uczą dzieci: nie kradnij, daj się okradać, módl się a będzie ci lepiej.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Bogate narody to te, które kradły i mordowały.
Znaczy Rosjanie, Koreańczycy Północni, o Polakach mieliśmy dowcipy...

cr
29-11-2022 21:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Bogate narody to te, które kradły i mordowały.
>Znaczy Rosjanie,...
w Łodzi pod zaborem rosyjskim żyło się najlepiej. Po 1 wś, w wolnej Polsce w tym w Łodzi pobiedniało

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365