Racjonalista - Strona głównaDo treści
przepraszam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
01-12-2022 17:19Tschosncovaty (211 punktów)przepraszam
Przepraszam, ze chce zyc. Wasz Pan Zydek. Co narozrabiałem, to nie moja wina. Trzeba było mnie lepiej douczyc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)
>Przepraszam, ze chce zyc. Wasz Pan Zydek. Co narozrabiałem, to nie moja wina. Trzeba było mnie
>lepiej douczyc.

Nie ma za co. Po prostu się lecz. pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_depresyjne
01-12-2022 19:00 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>>Przepraszam, ze chce zyc. Wasz Pan Zydek. Co narozrabiałem, to nie moja wina. Trzeba było mnie lepiej douczyc.
>Nie ma za co. Po prostu się lecz.
Oby tylko zdążył.
twitter.com/i/status/1595384710615764994
01-12-2022 19:11 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>Oby tylko zdążył.
>twitter.com/i/status/1595384710615764994

Sadzisz, że jest już dla niego za późno?
01-12-2022 20:00 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>Oby tylko zdążył.
>Sadzisz, że jest już dla niego za późno?

Chciałbym powiedzieć "ale nie uprzedzajmy faktów"...
maurice_ (747 punktów)

>Chciałbym powiedzieć "ale nie uprzedzajmy faktów"...

Przechodzi to i udowodni, że mimo wszystko jakoś daje radę.
Thoter (6650 punktów)
>mimo wszystko jakoś daje radę.

Bardzo dobrze Ci idzie, widać, że po dobranocce nie wyłączasz telewizora.
okragly (21676 punktów)
>Przepraszam, ze chce zyc. Wasz Pan Zydek. Co narozrabiałem, to nie moja wina. Trzeba było mnie
>lepiej douczyc.
jest tak jak ma być!

to patoelity poprzez narzucony nam liberalizm -indywidualizm- mówią nam, że nasze nieszczęścia to nasza wina, co powoduje życie z pogardą dla siebie, oto chodzi patoelitom wmawiając nam antyludzki system. My z oczami skupionymi na własnych wyimaginowanych winach z odwróconymi w ten sposób od przestrzeni społecznej, w której kolektywnie mogą być wytwarzane rozwiązania naszej egzystencji.

porzuć antyludzki liberalizm (indywidualizm,wolność,własność), znajdź swoje stado, poczujesz się lepiej
01-12-2022 19:45 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>My z oczami skupionymi na własnych wyimaginowanych winach z odwróconymi w ten sposób od przestrzeni społecznej

Pewnie źrenice jak kołpaki od Jelcza miałeś gdy to pisałeś.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365