się zastanawiałem po co w raju kobietom tak szerokie biodra?  i wykoncypowałem w raju byliśmy nomadami, chodziliśmy codziennie 10km, dzieci jeździły na biodrze matki, widziały co z przodu, co z tyłu i widziały i czuły matkę. dzisiaj mamy wózki dziecięce, albo skierowane do tyłu, na matke, ale nie widzą świata, albo do przodu, na swiat, ale nie widzą matki czy lusterko z ciężarówki zamontowane do wózka poprzez które matka widzi twarz dziecka siedzącego do przodu, dziecko widzi matkę, rozwiąże problem? a może wózki powinny być z siedzeniem bocznym do kierunku jazdy, jak na biodrze? a może wymyślmy sztuczne biodro dla matek, takie krzesełko, żeby było tak jak w raju to chyba wydumany problem, dzisiaj nikt nigdzie nie chodzi |