Racjonalista - Strona głównaDo treści
byłem w sklepie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-12-2022 17:41okragly (21676 punktów)byłem w sklepie
byłem w sklepie, prosze o wieczorną dawkę oranżady, sprzedawca (nowy, jeszcze mnie nie zna) mówi "co opłakujemy wynik?", ja zdziwiony, nie wiem o co chodzi, młoda dziewczyna która stała za mną powiedziała 1:0, zrozumiałem
widać jaki ja odrealniony, mam klapki na oczach, widze tylko ...
i tak, my jako libki niedorozwojki,ucznie profbalcerowicza (gdzie naszym bogiem jest trójca św. indywidualizm, wolność, własność) zaszliśmy daleko, gratulacje
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

"Oranżada" sama się zrobiła. To nie ma nic wspólnego z kapitalizmem i liberalizmem.
04-12-2022 18:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>"Oranżada" sama się zrobiła. To nie ma nic wspólnego z kapitalizmem i liberalizmem.
"Oranżada" jest ściśle związana z kapitalizmem i liberalizmem (indywidualność, wolność, własność), jest ich dzieckiem, tak jak inne używki, zagłuszacze cierpienia

myszy, szczury, jeśli żyją w naturalnych stadach (rajskich) zawsze piją wodę (obok poidełko z winem nieruszane)

gdy narzucimy myszkom, szczurkom, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) piją wino,
alkoholizm jest z depresji, z indywidualizmu, wolności, własności (z braku wspólnoty)
05-12-2022 18:42 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>"Oranżada" jest ściśle związana z kapitalizmem i liberalizmem (indywidualność, wolność, własność), jest ich dzieckiem, tak jak inne używki, zagłuszacze cierpienia

Nie może być po prostu dobra, musi być uwikłana w zło systemowe.

>myszy, szczury, jeśli żyją w naturalnych stadach (rajskich) zawsze piją wodę (obok poidełko z winem nieruszane)
>gdy narzucimy myszkom, szczurkom, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) piją wino,
>alkoholizm jest z depresji, z indywidualizmu, wolności, własności (z braku wspólnoty)

Zacznijmy od tego, że myszy i szczury nie produkują "oranżady" i innych smacznych i przyjemnych rzeczy. Poza tym, ci, którym nie brakuje życia w naturalnym stadzie, też popijają "oranżadę".

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365