Racjonalista - Strona głównaDo treści
uxbridge cenzor

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
15-12-2022 14:57Duch Prawdy (14790 punktów)uxbridge cenzor
Ocena 2 na 2
< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >

Autor wątku "I got this..." ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,895224 )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: I got this..." (895316)

TREŚĆ USUNIĘTEJ WYPOWIEDZI:

>>>A Ty plusujesz boty i automatyczne trolle. To zdecydowanie bardziej głupie.
>>A gdzie???!!
>Swego czasu byłem ciekaw, kto plusuje idiotyczne wrzutki w dziale nauka. Zarejestrowałem sie pod jakimś głupawym nickiem i napisałem bezsensowny post, opatrzony błędami ortograficznymi i stylistycznymi.
To byłeś botem, automatycznym trollem, czy żywym użytkownikiem?
>Natychmiast go splusowałeś.
Nie bądź gołosłowny, dawaj ten post!
>Od tej pory jesteś głównym podejrzanym w takich przypadkach. Zaakceptuj to.
Podejrzany nie oznacza sprawca. Zaakceptuj to.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Podejrzany nie oznacza sprawca.
Ale za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów.

Już lepiej być świadkiem w sprawie.
15-12-2022 20:46 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)
>>Podejrzany nie oznacza sprawca.
>Ale za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów.

To się zgadza.

>Już lepiej być świadkiem w sprawie.

Najlepiej w ogóle nie przewijać się w sprawie
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Podejrzany nie oznacza sprawca.
>Ale za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów.
Myślę, że uxbridge przedstawił zarzuty bez wydanego postanowienia.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-12-2022 22:10 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>>Podejrzany nie oznacza sprawca.
>>Ale za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów.
>Myślę, że uxbridge przedstawił zarzuty bez wydanego postanowienia.
Przypomnę co napisał:
>>>Wszystko sie kiedyś kończy. Choć w tym wypadku mogłoby z większą klasą. Potencjał był.
I przypomnę Twoją odpowiedź:
>>>>>Nie ośmieszaj się, raz na 20 miesięcy coś napiszesz na forum i wyrażasz żal, że niewielka aktywność jest. Twój wątek trzeba by w złote ramki oprawić.

Teraz i Twój "wątek trzeba by w złote ramki oprawić", ponieważ mie pamiętam kiedy ty sam zainicjowałeś coś. Ale mniejsza z tym. W obliczu panującego tu bezprawia, co najwyżej wyśmiać mogłeś tego typu uwagi. I tak zrobiłeś.

A teraz jeszcze to:
>Zakładając, że Uxbridge "przedstawił zarzuty bez wydanego postanowienia"
Karma is a bitch - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Odwołaj się do ducha świętego (nie doszukuj sie aluzji, co najwyżej sprawiedliwości).
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>Podejrzany nie oznacza sprawca.
>>>Ale za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów.
>>Myślę, że uxbridge przedstawił zarzuty bez wydanego postanowienia.
>Przypomnę co napisał:
>>>>Wszystko sie kiedyś kończy. Choć w tym wypadku mogłoby z większą klasą. Potencjał był.
Komu to przypominasz, sobie? Sam ze sobą gadasz?
>I przypomnę Twoją odpowiedź:
>>>>>>Nie ośmieszaj się, raz na 20 miesięcy coś napiszesz na forum i wyrażasz żal, że niewielka aktywność jest. Twój wątek trzeba by w złote ramki oprawić.
Moja odpowiedź nie odnosiła się do tego przypomnienia.
>Teraz i Twój "wątek trzeba by w złote ramki oprawić", ponieważ mie pamiętam kiedy ty sam zainicjowałeś coś.
Opraw, a brak pamięci nie przeszkadza, tu masz wykaz:
www.racjonalista.pl/forum.php/z,10


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
romaro (25211 punktów)
>Komu to przypominasz, sobie? Sam ze sobą gadasz?
Szyderstwo ucieleśnia ducha? Strasznie jesteś poważny. Wyluzuj. Humor sprawia, że tragedia życia jest bardziej znośna.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Komu to przypominasz, sobie? Sam ze sobą gadasz?
>Szyderstwo ucieleśnia ducha? Strasznie jesteś poważny. Wyluzuj. Humor sprawia, że tragedia życia jest bardziej znośna.
Ja nie szydzę, a ty? Celowo przypomniałeś zdanie i moją odpowiedź, która się do niego nie odnosiła, bo szydzisz, czy się zamotałeś?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365