>Iga Świątek Sportsmenką Europy 2022. Tytuł przyznaje 20 europejskich agencji prasowych. Pokonała tym samym mistrza świata F1 Maxa Verstappena i jest pierwszą kobietą od 17 lat, która zdobyła ten tytuł. >To też pokazuje jacy patriotyczni promotorzy naszego kraju w Polsce do władzy się dorwali. >Nie dość, że szubrawcy, to jeszcze zakompleksieni. >
Tu kolejny przykład zasady "dziel i rządź". Rzucić ludziom ochłap (tym razem pod postacią pajaca), to się pozagryzają wzajemnie. Takich małych i dużych przykładów można wyliczyć sporo. Ludzie, zamiast zająć się ważnymi dla nich sprawami, naparzają się bzdetami. A w tym czasie politycy robią swoje. Dziennikarze: tak trzymać, tego nam trzeba! Trzeba nam zajęć i odwracaczy uwagi. Z resztą sobie poradzimy. Niestety do czasu, aż coś naprawdę pierdyknie...
|