Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem faszystą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
16-01-2023 12:27okragly (21676 punktów)jestem faszystą
"To nie jest nasza wojna", pod takim hasłem nasi faszyści będą maszerować 21 stycznia w Warszawie
W takim razie czyja jest wojna w Ukrainie, jeśli nie nasza?
anglosasów, usażyda,
UE i my, biedniejemy, w tym my libki niedorozwojki, Ukraina była 3 światem, zostanie 4
Anglosasi ogromnie sie bogacą finansowo i o strefy wpływów

jeśli jest wywołana "katastrofa" sprawców wykrywa sie poprzez zbadanie kto zyskał na jej wywołaniu, my libki niedorozwojki za długo uczeszczaliśmy do szkoł z tego powodu nie umiemy myśleć, tylko wkuwamy co nam powie nasz Pan "profesor" znaczy patoelita
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>jestem faszystą
Wiemy, wiemy.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
16-01-2023 15:16 
 Ocena 4 na 4
romaro (25211 punktów)
>>jestem faszystą
>Wiemy, wiemy.
Ponadto inteligncją nie grzeszy jak większość faszystów.
Ten portal dla takich oszołomów jak Okragły czy Thoter vel Mantopy stał się prawdziwym rajem.
Zastanawiam się czy kiedykolwiek Agnosiewicz wytłumaczy nam dlaczego doprowadził do takiego upadku ten portal. Nie zawsze milczenie jest złotem: często jest oznaką tchórzostwa.
Wydaje się jak by to było celowe działanie; jakby "Dobra zmiana" położyła i tutaj swoją łapę. Polska w ruinie podobnie jak ten portal.
16-01-2023 18:02 
 0 na 4
Thoter (6650 punktów)
>Polska w ruinie podobnie jak ten portal.
>

Towarzyszowi polecam przeczytać trzy razy:

myslpolska(*)ebski-nasza-postawa-spoleczna/

"konformizm, który opiera się na zasadzie "Będę myślał i działał tak, jak większość ludzi dokoła. Nie będę starał się być inny od pozostałych. We wszystkim będę zgodny z tym, czego oczekuje ode mnie ogół". Dosyć często ludzie nawet nie sądzą, że jest to postawa skrajnie zła, widzą siebie jako skromnych i dopasowanych społecznie, którzy nie chcą się wywyższać ani wchodzić w drogę innym. Ale jednak w skutek tej postawy wielcy i mający dostęp do powszechnych mediów kreują rzeczywistość niezgodną z normalnością. To poprzez taką postawę rodzą się chore mody, kwitnie snobizm, ludzie wspierają procesy niezrozumiałe dla siebie a wyniki różnorakich głosowań są dopasowane do wcześniejszych sondaży. Każdy z nas częściowo ulega temu miękkiemu terrorowi konformizmu i każdy potrafi ocenić ile tej postawy jest wokół nas.(...)
roztropny sprzeciw "Dostrzegam zło i to budzi mój sprzeciw. Staje przeciwko niemu nie oglądając się na innych". To dzięki tej postawie bandyci idą za kraty a zboczeńcy nie mają dostępu do dzieci. To dzięki tej postawie politycy koncesjonowanych formacji są czasem zmuszani przyznać się do oszustwa i manipulacji masami. Jest to postawa trudna i mało opłacalna. Postawa ta naraża nas na konflikty i częstą konfrontacje. Ale to właśnie od niej zaczyna się publiczna moralność i wstrząsanie sumieniami i rozumem współobywateli. Jest ona konieczna".

To są urywki z forum, na które nałożono cenzurę.
Konformista nie zdolny do intelektualnego sprzeciwu chce dyktować innym swoje warunki.
Prostak ze słomą w butach, nie zdolny do merytorycznej dyskusji, powinien sobie poszukać innego forum, na swoim poziomie.

16-01-2023 18:37 
 Ocena 4 na 4
romaro (25211 punktów)Prostak ze słomą w butach? Kto?
>Towarzyszowi polecam przeczytać trzy razy:
Chyba "towarzyszu" mnie z ojcem swoim pomyliliście.

Szanowni forumowicze, tego nie da się odzobaczyć. Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać się z kim mają do czynienia. Przedstawiam twórczość tego genetycznego komucha:

>Chamie chcesz do Europy??
>Ze swoją głupotą i pretensjami, że za mało dali??
>Już tu jeden sk....yn, pasożyt i darmozjad wylewa swoje żale.
>Bydło, które komuniści chcieli przerobić na człowieka i dopiero wtedy pokazać światu, dzisiaj pokazuje rogi.

Przyznacie, że to prawdziwie ruska swołocz.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891143

Thoter - cytaty wybrane


Mantopy vel Thoter:

Ci co szafują nazizmem, Hitlerem, Stalinem itd. pochodzą z najniższych warstw intelektualnych.


albo:

Mantopy vel Thoter:

To Rosjanie są odpowiedzialni za ludobójstwo Polaków w Katyniu??
Takich bzdur to dawno nie czytałem. Co ma z tym Stalin wspólnego??


albo:

Mantopy vel Thoter:

Ukrainiec przyzwyczajony do głodowania, narzeka na amerykańską "demokrację". Powinien wiedzieć, że do walki idzie się z pustym żołądkiem. Kolejny cherlawy, głupkowaty naród, mający nawiedzonych, chorych "patriotów" u władzy, romarowców.


A co pisałeś o Polkach i Polakach?

Mantopy vel Thoter:

Prymitywny Polak nie rozumuje kategoriami interesu, był i jest głupi.Biedny, głupi Polak zobaczył świecidełka i zwariował. Polak do dzisiaj nie pojął, dlaczego jego głupota, doprowadziła go do tragedii Powstania Warszawskiego i dalej nie pojmie, że już zasłużył na kolejną lekcję od sąsiadów. Polak ma w szarych komórkach propagandę, i z tej otumanionej masy, obca agentura tworzy sejm. Zbieranina dziwnych niekompetentnych istot, podpisuje się pod wszystkim, co jej obce służby podsuwają. Mądry Polak, Niemiec i Rosjanin może tylko biernie patrzeć na Polaka głupotę. Polak był zawsze wrzodem w Europie.
16-01-2023 19:31 
 Ocena 4 na 4
szarley (54912 punktów)Odp: Prostak ze słomą w butach? Kto?
>
Thoter - cytaty wybrane


W uzupełnieniu opinie o tym, jak Anglosasi osłabiali III Rzeszę w Monachiumie oddając jej czeski przemysł, lub Polacy napadli na gliwicką radiostację (za poduszczeniem Anglosasów)

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-01-2023 13:58 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać się z kim mają do czynienia. Przedstawiam twórczość tego genetycznego komucha:
Nie powinno się odrzucać rozmówców wg kryterium światopoglądowego, bo niby wg jakiej zasady? Dyskutować tylko ze zgodnymi nie ma po co ani o czym, a eliminując zgodnych działalibyśmy wbrew sobie. Nie do przyjęcia może być tylko rozmówca wykraczający poza meritum; uciekający się do ad personam na pewno.

cr
17-01-2023 15:58 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Potraktowałem faszystów jak na to zasługują
>Nie powinno się odrzucać rozmówców wg kryterium światopoglądowego, bo niby wg jakiej zasady?
Żeby było jasne, Okragłego nie odrzucam, ale jeżeli ktoś twierdzi, że jest faszystą, to jest albo idiotą, albo faktycznie faszystą z krwi i kości. Innego określenia nie mogę tutaj użyć. Po co? Po to tylko by lukrować ich własne ego? Już bez tego mają aż nadto wygórowane mniemanie o sobie.

Nie przez przypadek w pierwszej swojej wypowiedzi Okragłego i Thotera do jednego worka wrzuciłem. Mogłem od razu zamieścic faszystowskie cytaty Thotera, ale wolałem poczekać na reakcje tego kwalifikowanego nazioła. Nie zawiódł mnie. Przynajmniej możemy podyskutować czy faszyzm jaki prezentuje Thoter jest godny naśladowania. Okragły zakładając ten wątek niejako podpisuje się pod "światopoglądem" Thotera.

>Dyskutować tylko ze zgodnymi nie ma po co ani o czym, a eliminując zgodnych działalibyśmy wbrew sobie.
Myślisz, że Agnosiewicz działał wbrew sobie gdy wycinał userów ze swojego portalu?
>Nie do przyjęcia może być tylko rozmówca wykraczający poza meritum; uciekający się do ad personam na pewno.
Przyznasz, że w dość spektakularny sposób odniosłem się tak do autora wątku, jak i jego tematu.
Nawiasem mówiąc, to jest jeden z jego wielu wątków, który powinien zamieścić w bazgrołach. Przynajmniej kiedyś podobne idiotyzmy tam ladowały.
18-01-2023 13:58 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Potraktowałem faszystów jak na to zasługują

>>Nie powinno się odrzucać rozmówców wg kryterium światopoglądowego, bo niby wg jakiej zasady?
>Żeby było jasne[...]"światopoglądem" Thotera.
No nie podałeś zasady.

>>Dyskutować tylko ze zgodnymi nie ma po co ani o czym, a eliminując zgodnych działalibyśmy wbrew sobie.
>Myślisz, że Agnosiewicz działał wbrew sobie gdy wycinał userów ze swojego portalu?
Agnosiewicz jest na fR u siebie, a u siebie każdy ma prawo do własnych zasad.

>Nie do przyjęcia może być tylko rozmówca wykraczający poza meritum; uciekający się do ad personam na pewno.
>Przyznasz, że w dość spektakularny sposób odniosłem się tak do autora wątku, jak i jego tematu.
Choć temat wydaje się moją zasadę ignorować, rozmówcy i tak mają możliwość ją zachować.

>Nawiasem mówiąc, to jest jeden z jego wielu wątków, który powinien zamieścić w bazgrołach. Przynajmniej kiedyś podobne idiotyzmy tam ladowały.
Pewnie kiedyś brakowało tu userów zdolnych sensownie obalać ewidentnie chybione tezy.

cr
18-01-2023 14:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>Dyskutować tylko ze zgodnymi nie ma po co ani o czym, a eliminując zgodnych działalibyśmy wbrew sobie.
>>Myślisz, że Agnosiewicz działał wbrew sobie gdy wycinał userów ze swojego portalu?
>Agnosiewicz jest na fR u siebie, a u siebie każdy ma prawo do własnych zasad.
powinniśmy na forum stworzyć namiastkę raju, tam rządziły baby, ach te baby (to jest warunek konieczny)



>> to jeden z jego wielu wątków, który powinien zamieścić w bazgrołach. Przynajmniej kiedyś podobne idiotyzmy tam ladowały.
>Pewnie kiedyś brakowało tu userów zdolnych sensownie obalać ewidentnie chybione tezy.
ach te baby (mamy tylko jedną)
www.youtube.com/watch?v=8Z8WqjUsDDE
17-01-2023 10:34 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: jestem faszystą
>>>jestem faszystą
>>Wiemy, wiemy.
>Ponadto inteligncją nie grzeszy jak większość faszystów.
>Ten portal dla takich oszołomów jak Okragły czy Thoter vel Mantopy stał się prawdziwym rajem.
>Zastanawiam się czy kiedykolwiek Agnosiewicz wytłumaczy nam dlaczego doprowadził do takiego upadku ten portal. Nie zawsze milczenie jest złotem: często jest oznaką tchórzostwa.
> Wydaje się jak by to było celowe działanie; jakby "Dobra zmiana" położyła i tutaj swoją łapę. Polska w ruinie podobnie jak ten portal.
>
Wątpię czy wytłumaczy. Jemu ten portal ciężarem jest azaliż i miota się jak umie zgrywając się że rządzi. A jak rządzi to widać. Obawiam się, iż będzie, mówmy na to dejma na to za rok, ciepłym siedliskiem pomyleńców, religiantów, pseudonaukowców, zwyczajnych awanturników i trolli, wariatów idiotów wręcz, konkretnie targowiskiem ciemnoty i obskurantyzmu intelektualnego i zaściankowości polskiej.
Też przemawia przeze mnie żal. Coś dobrego upada w Polsce gwoli niesamowicie "dobrych zmian". Bo to widać i czuć jak chłopa małorolnego w tramwaju w godzinach szczytu. Porozumienie z Koraszewskim w sprawie przejęcia portalu nie wiem na czym polegało. Niemniej Koraszewski powierzył prowadzenie portalu osobie niezwykle nieodpowiedzialnej. Zaryzykował i przegrał. Pomylił się. Szkoda, bo lepiej nie będzie. Odkręcać będzie za późno. Dużo spraw za daleko już poszło.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
17-01-2023 11:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jestem faszystą
>Wiemy, wiemy.
liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) jest gorszy od faszyzmu (odwrotność liberalizmu)
Liberalizm to sposób patoelit na nowoczesne niewolnictwo, na zniewolenie nas, libkow niedorozwojkow, dlatego wymieramy, patoelity sprowadzą sobie innych niewolnikow z Wietnamu, Ukrainy, a nas libków niewolników nie będzie, i dobrze, jesteśmy za głupi, musimy wymrzeć (Darwin)
Thoter (6650 punktów)

>Anglosasi ogromnie sie bogacą finansowo

Żyd Zelenski zaciąga kredyty w amerykańskich żydowskich bankach, które finansują amerykańskie fabryki wojen, które wiadomo do kogo należą.
Stany Zjednoczone odmówiły podpisania traktatu o Międzynarodowym Trybunale Karnym. Oznacza to, że Amerykanie i Waszyngton nie są ścigani na mocy międzynarodowego prawa karnego.

www.thenat(*)/united-states-war-crimes-icc/

"Zgadnij, jakie supermocarstwo nigdy nie podpisało MTK? Oto kilka wskazówek:
Jego budżet wojskowy na 2021 r. przyćmił budżet kolejnych dziewięciu krajów razem wziętych i był 1,5 razy większy od tego, co pozostałe 144 kraje świata z takimi budżetami wydały na obronę w tym roku.
Jej prezydent właśnie podpisał ustawę o wydatkach w wysokości 1,7 biliona dolarów na rok 2023, z czego ponad połowa przeznaczona jest na "obronę" (a to z kolei to tylko część pełnego budżetu na bezpieczeństwo narodowe tego kraju ).
Obsługuje około 750 publicznie uznanych baz wojskowych w co najmniej 80 krajach .
W 2003 roku rozpoczęła agresywną, niesprowokowaną (i katastrofalną) wojnę, najeżdżając kraj oddalony o 6900 mil.
Jeśli chodzi o ubóstwo wśród dzieci, Stany Zjednoczone są rzeczywiście wyjątkowe, nawet wśród 38 krajów Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), w większości o wysokich dochodach. Od 2018 r. średni wskaźnik ubóstwa dzieci w krajach OECD wynosił 12,8 proc. (W Finlandii i Danii było to tylko 4 proc.!) Dla Stanów Zjednoczonych, z najwyższym na świecie produktem krajowym brutto, było to jednak 21 proc .
Dzieci zabijane przez broń każdego roku. W Stanach Zjednoczonych jest to 5,6 na 100 000. To siedem razy więcej niż w drugim co do wielkości kraju, Kanadzie, gdzie wskaźnik ten wynosi 0,8 na 100 000.
Prawa kobiet. Stany Zjednoczone podpisały Konwencję Narodów Zjednoczonych w sprawie likwidacji wszelkich form dyskryminacji kobiet w 1980 roku, ale Senat nigdy jej nie ratyfikował".

W 2001 roku, wkrótce po tym, jak NATO zaczęło rozszerzać się w kierunku granic Rosji, Stany Zjednoczone jednostronnie wycofały się z Traktatu o pociskach przeciwrakietowych (ABM) z 1972 roku.
W 2019 roku prezydent Donald Trump jednostronnie wycofał się z traktatu o broni jądrowej średniego zasięgu z 1987 roku.

Wenancjusz (16441 punktów)
>"To nie jest nasza wojna", pod takim hasłem nasi faszyści będą maszerować 21 stycznia w Warszawie
>W takim razie czyja jest wojna w Ukrainie, jeśli nie nasza?
>anglosasów, usażyda,
>UE i my, biedniejemy, w tym my libki niedorozwojki, Ukraina była 3 światem, zostanie 4
>Anglosasi ogromnie sie bogacą finansowo i o strefy wpływów
>jeśli jest wywołana "katastrofa" sprawców wykrywa sie poprzez zbadanie kto zyskał na jej wywołaniu,
>my libki niedorozwojki za długo uczeszczaliśmy do szkoł z tego powodu nie umiemy myśleć, tylko
>wkuwamy co nam powie nasz Pan "profesor" znaczy patoelita

Faszyści, jak historia nam pokazuje, nie zbudowali żadnego systemu porządków społecznych by pochwalić się widocznym rozwojem społeczeństwa.
Więc nie ma czego wychwalać.
A więc "lipki niedorozwojki" do których też należysz, bo jesteś niestety nieodłącznym składnikiem społecznym "lipków niedorozwojków" na których tak plujesz (jakby na siebie), jej istotą i krynicą, nie licz na to że pochwalę Ciebie za pochwałę raju, gdzie podobno do szkół nie chodzono. Nie trudno nazwać Ciebie jak jeszcze jeden nawiedzony odwiedzający to forum. Tym bardziej, że tak łatwo przychodzi Tobie pisanie o faszystach w sympatyzującym tonie. Okrągły! Jak dla mnie jesteś zboczony i zbyt długo Ciebie czytam, by moje zdanie zmienić. Jednak do dorosłości trzeba dorosnąć. Ty masz jeszcze szanse, bo z treści Twoich wypowiedzi wynika, że jeszcze nie wszystko stracone.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Thoter (6650 punktów)

>Faszyści, jak historia nam pokazuje, nie zbudowali żadnego systemu porządków społecznych by >pochwalić się widocznym rozwojem społeczeństwa.
>

Historia niczego nie pokazuje.
Prawda jest taka, że opracowano plan stworzenia potęgi lądowej tzw. Oś Berlin, Rzym, Tokio.
Planu tego nie udało się zrealizować z powodu napaści Brytyjczyków i Amerykanów.
Polacy zostali przyłączeni do tej napaści i razem z Brytyjczykami i Amerykanami strzelali do Niemców.
Dzisiaj mamy identyczną sytuację, powstał sojusz BRICS, Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA.
Sojusz ten tak samo został zaatakowany przez Anglosasów i tak samo Polacy biorą aktywny udział w tej walce.
Nie można kogokolwiek oceniać za to, że nie zdołał dokonać tego co zaplonował, po tym jak został
zaatakowany i zniszczony przez Anglosasów.
Do tego jeszcze Anglosasi napisali fałszywą historię, która zalała szare komórki prostaków.
18-01-2023 00:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Anglosasi napisali fałszywą historię, która zalała szare komórki prostaków.
nie wtrącajmy się w wewnętrzne sprawy USA, które sa na terenie całego świata
wszyscy żyjemy w globalnej Ameryce, Rosja samotnie się broni imperium świta
18-01-2023 08:29 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>nie wtrącajmy się w wewnętrzne sprawy USA, które sa na terenie całego świata
>wszyscy żyjemy w globalnej Ameryce, Rosja samotnie się broni imperium świta

www.youtube.com/watch?v=XjdwkH1tqFk&t=1s

Rosja samotnie broni swojej zachodniej granicy, ale to nie jest jedyna amerykanska wojna.

www.youtube.com/watch?v=BEVTgMtCPxg&t=2s

Jesteśmy używani przez Anglosasów do napaści na Rosję.
TO NIE JEST NASZA WOJNA.
Wcześniej nas używali do napaści na Niemców.
17-01-2023 11:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Faszyści, jak historia nam pokazuje, nie zbudowali żadnego systemu porządków społecznych by pochwalić się widocznym rozwojem społeczeństwa.
ogromny wzrost Niemiec po dojściu Hitlera do władzy, to ich zgubiło, poczuli się na tyle mocni że chcieli podbić Europę, to było z rozwoju społecznego, po ich przegranej wojnie wylano dziecko (narodowy socjalizm) z kąpielą

>A więc "lipki niedorozwojki" do których też należysz, bo jesteś niestety nieodłącznym składnikiem społecznym "lipków niedorozwojków" na których tak plujesz (jakby na siebie),
tak było, zostałem wychowany na libka niedorozwojka, niewolnika patoelit (jak w Korei Północnej z tą różnicą że nasze patoelity robią to w zaciśniętej pięści w białych rekawiczkach, wiedzą gdzie i jak bić żeby nie było śladów)
maurice_ (747 punktów)
Eskapizm.
18-01-2023 20:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Eskapizm.
Eskapizm (ang. od escape "ucieczka") - oznacza ucieczkę od problemów związanych z życiem społecznym, codziennością i rzeczywistością w świat iluzji ...
to nie ucieczka a wchodzenie pomiędzy wódkę a zakąskę
jest wojna USA - Chiny
USA czyści sobie przedpole zmuszając do posłuszeństwa Rosję i UE (kosztem Ukrainy)

w starożytności gdy spotykały się 2 armie, żeby nie walczyc z soba, wysyłały najlepszego żołnierza, który wygrał tego armia wygrała, tak i dzisiaj, USA wystawiło Ukraine, Chiny Rosje. Jeśli wygra żołnierz zwany Ukraina, wygra USA, w przeciwnym wypadku wygrają Chiny
to jest tzw wojna zastępcza
kibicuje Rosji
maurice_ (747 punktów)

>kibicuje Rosji

Rosja, jak sądzę, nie potrzebuje kibicowania. Pytanie brzmi: po co Tobie utożsamianie się z faszystami?
20-01-2023 18:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kibicuje Rosji
>Rosja, jak sądzę, nie potrzebuje kibicowania. Pytanie brzmi: po co Tobie utożsamianie się z faszystami?
liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) gorszy od faszyzmu
maurice_ (747 punktów)

>liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) gorszy od faszyzmu

Ale w faszyzm nie był w konflikcie z indywidualizmem, wolnością i własnością.
20-01-2023 20:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) gorszy od faszyzmu
>Ale w faszyzm nie był w konflikcie z indywidualizmem, wolnością i własnością.
Nazizm to skrajny antyindywidualizm, wprowadzał w życie zasady kolektywizmu, który stał się wizytówką kultury publicznej III Rzeszy Pod względem ekonomicznym promował centralnie planowanie w socjalistycznym wydaniu, po prostu narodowy socjalizm
maurice_ (747 punktów)

Narodowy socjalizm nie znosił prawa własności. Niektórzy naziści zgromadzili przecież duży majątek osobisty. Hitleryzm rozpoczął reformy gospodarcze od szeroko zakrojonej prywatyzacji. Faszyzm/nazizm pozostawiał też spore pole dla indywidualizmu i wolności. Trzeba tylko odróżniać to, czym był faszyzm/nazizm od tego, co się o nich mówi.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365