 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-01-2023 11:28 | okragly (21676 punktów) | twitter | Minister Czarnek oskarżał Róże Thun o kłamanie na temat Polski i naśmiewał się, jego wpis na Twitterze, "Entschuldigung. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein geboren Woźniakowska" w innym wpisie "30 lat temu, odszedł wybitny Polak, Józef Czapski. Walczył w wojnie polsko-bolszewickiej, bronił Polski w 1939, był więźniem sowieckim, żołnierzem Andersa. Wielki artysta, współtwórca paryskiej ‚Kultury'. Był zakazany w komunistycznej Polsce"
Róża odpisała, gdyby @CzarnekP posiadał minimum edukacji i wiedział, że matka J.Czapskiego to Josephine Gräfin von Thun und Hohenstein a jego młodsza siostra, Róża hrabina Plater-Zyberk
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | >Minister Czarnek oskarżał Róże Thun o kłamanie na temat Polski i naśmiewał się, jego wpis na >Twitterze, "Entschuldigung. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein geboren Woźniakowska" > >w innym wpisie "30 lat temu, odszedł wybitny Polak, Józef Czapski. Walczył w wojnie >polsko-bolszewickiej, bronił Polski w 1939, był więźniem sowieckim, żołnierzem Andersa. Wielki >artysta, współtwórca paryskiej ‚Kultury'. Był zakazany w komunistycznej Polsce" >Róża odpisała, gdyby @CzarnekP posiadał minimum edukacji i wiedział, że matka J.Czapskiego to >Josephine Gräfin von Thun und Hohenstein a jego młodsza siostra, Róża hrabina Plater-Zyberk > No i co to obchodzi przeciętnego czytelnika? Że politycy, jak w przedszkolu, wypominają sobie nazwiska? To raczej ich problem, że nie wyrośli z wieku przedszkolnego... albo problem pani wychowawczyni, że podopieczni się przedrzeźniają... Może wezwać rodziców do przedszkola?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> No i co to obchodzi przeciętnego czytelnika?mnie rozśmieszyło, dlatego podzieliłem się "śmiechem", tak było w raju, dzieliliśmy się wszystkim, dziś naszym bogiem INDYWIDUALIZM, każdy jak koń ma miec klapki na oczach i podążać do celu (patoelit), po to nam wymyśli liberalizm i klapki, byśmy byli niewolnymi końmi (cr kobyłą  ) wiesz czemu rolnicy zakładają klapki na oczy koniom, swoim niewolnikom? nam też patoelity założyły klapki na oczy, widzimy tylko św INDYWIDUALIZM, św WOLNOŚĆ I św WŁASNOŚĆ, na tym polega niewolnictwo, służenie tym bożkom, a jego kapłanami są patoelity. w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI
|
|
|  | 1 na 1 | maurice_ (747 punktów) |
>w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI
Były za ty choroba, cierpienie i śmierć.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI >Były za ty choroba, mamy choroby cywilizacyjne i zakaźne (np covid), w raju nie wystepowały
>Było cierpienie cierpienia nie było, ono z INDYWIDUALIZMU, EGO, w raju nie wystepowało
>i śmierć. śmierci też nie było, dopóki żyło stado w raju nie było JA, zawsze MY
|
|
| | |  | 1 na 1 | maurice_ (747 punktów) |
>w raju nie było JA, zawsze MY
Eskapizm!
|
|
1 na 1 | maurice_ (747 punktów) | Naśmiewa się, bo zazdrości.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|