Racjonalista - Strona głównaDo treści
jak oni to robią

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
23-01-2023 15:34okragly (21676 punktów)jak oni to robią
Ocena 1 na 1
jak oni to robią, że prędkość wiatru nie jest limitem prędkości jachtów, bojerów. Większość żaglówek może osiągać 200 km / h, większe jachty regatowe do 400 km / h Prędkość kilka razy większa od prędkości wiatru to norma, czy to jest racjonalne?
a może racjonalizm jest głupi, ograniczający, jak każda religia?

Wynajęcie jachtu naszego, libków niedorozwojków boga, Kulczyka, to 2 mln $ na tydzień, jakbym popłyną tym jachtem, jego cała moc boska, spłynęłaby na mnie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

Działa tu to samo prawo fizyki, które pozwala złowić rybę cięższą niż udźwig wędki, i to nie zależnie od rozpiętości ramion.

www.foton.(*)e2-915d-4d88-8e30-e578258789f9
24-01-2023 10:25 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Działa tu to samo prawo fizyki, które pozwala złowić rybę cięższą niż udźwig wędki, i to nie zależnie od rozpiętości ramion.
>www.foton.(*)e2-915d-4d88-8e30-e578258789f9
ciekawe co z Ciebie wyrośnie?
ale to nie zalezy od ciebie
gdybyś wychowywał się w raju, zostałbyś geniuszem
wśród nas libków niedorozwojków, zostaniesz co najwyżej genialnym libkiem niedorozwojkiem, co tylko wydłuży cierpienie rodaków
Thoter (6650 punktów)
>jak oni to robią, że prędkość wiatru nie jest limitem prędkości jachtów, bojerów. Większość
>żaglówek może osiągać 200 km / h, większe jachty regatowe do 400 km / h

Jeszcze nie widziałem żaglówki, która mogłaby przekroczyć prędkość 200 km/h.

www.youtube.com/channel/UCS7KntoIQ8v86IEhWQqHvBQ

49er to wyjątkowo szybki mały jacht regatowy, lekki o małym zanurzeniu.

www.youtube.com/watch?v=2boayPZ3GbE

Hydroptere duży ale nie przekroczy 200 km/h.

W kwietniu ma do mnie przyjechać kolega ze Szwajcarii, będziemy żeglować jego jachtem, zbudowanym w nieistniejącej już szwajcarskiej stoczni Stäheli.



Szkutnicze dzieło sztuki, 3 tony waży.
maurice_ (747 punktów)

>Szkutnicze dzieło sztuki, 3 tony waży.

A co z żaglówkami pustynnymi i lodowymi?
24-01-2023 14:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jak oni to robią, że prędkość wiatru nie jest limitem prędkości jachtów, bojerów. Większość
>>żaglówek może osiągać 200 km / h, większe jachty regatowe do 400 km / h
>Jeszcze nie widziałem żaglówki, która mogłaby przekroczyć prędkość 200 km/h.
w internecie jest "Większość żaglówek może osiągać prędkość do 100 mil na godzinę (200 km / h), większe jachty regatowe mogą osiągać prędkość do 400 km / h."

DyktaFon (9281 punktów)
>Wynajęcie jachtu naszego, libków niedorozwojków boga, Kulczyka, to 2 mln $ na tydzień, jakbym
>popłyną tym jachtem, jego cała moc boska, spłynęłaby na mnie

Gdyby było Cię stać na wynajęcie tego jachtu, to nie potrzebowałbyś "mocy boskiej", bo po prostu byłbyś mądrym facetem i zarabiał na takie zachcianki. Ale na razie pewnie nie stać Cię, bo tylko potrafisz pisać (i to nie całkiem poprawnie) głupoty na tym forum (lub jeszcze gdzie indziej, tego nie wiem). Więc na razie nie emocjonuj się tak bardzo czyimś dobrobytem, dbaj bardziej o swój dobrobyt. Wszystkim to wyjdzie na dobre.
24-01-2023 10:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Wynajęcie jachtu naszego, libków niedorozwojków boga, Kulczyka, to 2 mln $ na tydzień, jakbym
>>popłyną tym jachtem, jego cała moc boska, spłynęłaby na mnie
>Gdyby było Cię stać na wynajęcie tego jachtu, to nie potrzebowałbyś "mocy boskiej", bo po prostu byłbyś mądrym facetem i zarabiał na takie zachcianki.
świat jest fizyczny. Samego siebie nie można za włosy wyciągnąć z bagna, dlatego MY libki (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) są niedorozwojki, powinniśmy zacząć kurs fizyki szkoły podstawowej (mialem dobrego nauczyciela)

>Ale na razie pewnie nie stać Cię,
nie zależy od chcenia, świat jest fizyczny

>bo tylko potrafisz pisać (i to nie całkiem poprawnie)
i tak osiągnąłem ogromny postęp

> Więc na razie nie emocjonuj się tak bardzo czyimś dobrobytem, dbaj bardziej o swój dobrobyt. Wszystkim to wyjdzie na dobre.
w raju nie było jednostki, zawsze MY
24-01-2023 16:30 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> nie emocjonuj się tak bardzo czyimś dobrobytem
Nie emocjonuj się tak bardzo czyimiś emocjami.

cr
24-01-2023 17:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> nie emocjonuj się tak bardzo czyimś dobrobytem
>Nie emocjonuj się tak bardzo czyimiś emocjami.

Źródłem mojego dramatu jest narzucony mi przez patoelity indywidualizm, wolność, własność, egoizm, tworzący narcystyczne EGO. Moje EGO samo z siebie nie istnieje, to produkt, złudzenie stworzone przez patoelity w celu fałszywej identyfikacji. Podstawą formowania JA (EGO) jest utożsamianie się z czymś (narzuconym przez patoelity maskę tożsamości), która podtrzymuje zniewolenie i iluzoryczną fałszywą identyfikację, efekt manipulacji patoelit poprzez jego podżegania, wzbudzania w nim pragnień, ambicji, zaszczytów, chciwości. to schematy myślowe spreparowane przez patoelity (proces wychowanie, bajki, gry, szkoła, kościół, reklama, kultura, miejsca pracy, prawodawstwo, kary i nagrody), by utrzymać mnie w niezaspokojeniu, zniewoleniu wobec nich, żeby pracować u nich i kupować u nich, dla nich, których przetrwanie zależy tylko od tego, jak długo będę ich paść. 70% energii marnuje bezpowrotnie na pompowanie EGO, iluzji. tzw "Życie w zgodzie z sobą" jest zaprogramowane przez patoelity, mam EGO, ale systemowe. Mój mózg jest w pętli zewnętrznej, sterowany przez patoelity Od nich znam słowa, wartości, przekonania z którego mam EGO. Patoelity oczekują ode mnie oddania - myślą, słowem i czynem, np wiarę w to że Rosja jest zła i Niemcy bo nie chca oddac tygrysów, a Ukraina dobra,

a agresorem jest usażyd, kosztem Ukrainców, Rosjan (słowian) załatwiają sprawe dominacji usazyda nad swiatem, a my jak to libki sie cieszymy, jak to niedorozwoki niewolnicy patoelit

bez EGO nie byloby mnie niewolnika, mój umysł nie jest mój.

Poznanie prawdziwej natury usuwa EGO, ponieważ nie jest ono konstrukcją z raju, biologiczną.
24-01-2023 20:19 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Czyli chociaż rozumiesz, że Cię przekabacają, trwasz w przekabaceniu?

cr
24-01-2023 21:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Czyli chociaż rozumiesz, że Cię przekabacają, trwasz w przekabaceniu?
jakby w nocy ktoś w mundurze krzyknął, baczność! bym wstał na baczność, krzyknąłby padnij!, bym padł
czym skorupka nasiąknie ...
poza tym żyjemy w społeczeństwie, do takiego abnegata (neguje elity ) żadna dziewczyna nie będzie chciała się przytulić, sama napisałaś obok "okrągły ma kiepską opinię" ,
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Czyli chociaż rozumiesz, że Cię przekabacają, trwasz w przekabaceniu?
>jakby w nocy ktoś w mundurze krzyknął, baczność! bym wstał na baczność, krzyknąłby padnij!, bym padł czym skorupka nasiąknie ...
>poza tym żyjemy w społeczeństwie, do takiego abnegata (neguje elity ) żadna dziewczyna nie będzie chciała się przytulić
To w końcu jesteś przekabacony, czy nie?

cr
25-01-2023 10:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Czyli chociaż rozumiesz, że Cię przekabacają, trwasz w przekabaceniu?
>>jakby w nocy ktoś w mundurze krzyknął, baczność! bym wstał na baczność, krzyknąłby padnij!, bym padł czym skorupka nasiąknie ...
>>poza tym żyjemy w społeczeństwie, do takiego abnegata (neguje elity ) żadna dziewczyna nie będzie chciała się przytulić
>To w końcu jesteś przekabacony, czy nie?
wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem, i o to chodzi patoelitom
25-01-2023 11:26 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.

cr
25-01-2023 12:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
>W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.
to prawda, mamy swoje (patoelit) przekonania wgrane w mózgi i nikt i nic tego nie zmieni

gdybym dostał dzieci do wychowania, od przedszkola, tak jak patoelity (w tym kk) to bym zaprowadził raj
25-01-2023 21:19 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
>>W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.
>to prawda, mamy swoje (patoelit) przekonania wgrane w mózgi i nikt i nic tego nie zmieni
>gdybym dostał dzieci do wychowania, od przedszkola, tak jak patoelity (w tym kk) to bym zaprowadził raj
To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?


cr
25-01-2023 22:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
>>>W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.
>>to prawda, mamy swoje (patoelit) przekonania wgrane w mózgi i nikt i nic tego nie zmieni
>>gdybym dostał dzieci do wychowania, od przedszkola, tak jak patoelity (w tym kk) to bym zaprowadził raj
>To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?
nie udawaj Greczynki
masz to we krwi, znaczy nie udajesz, tylko jesteś (odkrycie)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
>>>>W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.
>>>to prawda, mamy swoje (patoelit) przekonania wgrane w mózgi i nikt i nic tego nie zmieni
>>>gdybym dostał dzieci do wychowania, od przedszkola, tak jak patoelity (w tym kk) to bym zaprowadził raj
>>To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?
>nie udawaj Greczynki
Greczynki-Sokratynki (nie mylić z Ksantypą).

> masz to we krwi, znaczy nie udajesz, tylko jesteś (odkrycie)
Ty masz we krwi zaprzeczanie sobie.

cr
26-01-2023 10:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>wyssałem z zatrutego mleka patoelit liberalizm (indywidualność, wolność), dlatego jestem zerem
>>>W takim razie Twojej pisaniny czytać nie warto.
>>to prawda, mamy swoje (patoelit) przekonania wgrane w mózgi i nikt i nic tego nie zmieni
>>gdybym dostał dzieci do wychowania, od przedszkola, tak jak patoelity (w tym kk) to bym zaprowadził raj
>To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?
wszystko jest po coś, ale po co? kto to wie?
jestem tylko trwaniem "wielkiego wybuchu", jego nieskończenie małym, nic nie mogącym (determinizm) elementem
więc, nie pytaj mnie, tylko ten wybuch
czy dla nowego raju, wybuch może byc bogiem, stwórcą nieba i ziemi i Ciebie cr?
i twoich głupich pytań?
27-01-2023 13:49 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?
>[...] jestem tylko trwaniem "wielkiego wybuchu"[...] więc, nie pytaj mnie, tylko ten wybuch
Skoro jesteś wybuchem, to niby kogo pytam?

>czy [...] wybuch może byc [...] stwórcą [...] twoich głupich pytań?
Niech próbuje.


cr
27-01-2023 14:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>To zgodziłeś się, że Twojej pisaniny czytać nie warto, czy się nie zgodziłeś?
>>[...] jestem tylko trwaniem "wielkiego wybuchu"[...] więc, nie pytaj mnie, tylko ten wybuch
>Skoro jesteś wybuchem, to niby kogo pytam?
jesteśmy kruszynkmi wielkiego wybuchu, przypadkowo (albo nie) lecącymi obok siebie, to gadamy

>>czy [...] wybuch może byc [...] stwórcą [...] twoich głupich pytań?
>Niech próbuje.
przez Ciebie przemawia stwórca nieba i ziemi


Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365