Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie do ekspertów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-02-2023 22:04zeniu73 (6483 punktów)Pytanie do ekspertów
Ocena 3 na 3
Pytanie do tutejszych ekspertów od wszystkiego a przede wszystkim od bycia zawsze w racji:

Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?

www.onet.p(*)i-nord-stream/t8dq7z3,79cfc278
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

"Nagrodzony Pulitzerem dziennikarz przedstawił na swoim blogu tezę, że to amerykańscy nurkowie wykorzystali ćwiczenia wojskowe NATO jako przykrywkę i podłożyli wzdłuż rurociągów miny, które później zdalnie zdetonowano".

Z tego, że dziennikarz był kiedyś tam nagrodzony Pulitzerem (w 1970 roku!), nie wynika jeszcze, że ma zawsze rację. Niech pokaże dowody i świadków, to wtedy pogadamy.
10-02-2023 22:26 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>"Nagrodzony Pulitzerem dziennikarz przedstawił na swoim blogu tezę, że to amerykańscy nurkowie wykorzystali ćwiczenia wojskowe NATO jako przykrywkę i podłożyli wzdłuż rurociągów miny, które później zdalnie zdetonowano".
>Z tego, że dziennikarz był kiedyś tam nagrodzony Pulitzerem (w 1970 roku!), nie wynika jeszcze, że ma zawsze rację. Niech pokaże dowody i świadków, to wtedy pogadamy.
>

Dlatego się pytam, czy mogę już z grubej rury walić czy nie. Jak normalni ludzie mieli takie same zdanie na temat sabotażu NS2 to byli od razu trollami putinowskimi.

No chyba że nie nagrodzeni Pulitzerem eksperci forumowi nie muszą przestawiać świadków, żeby arbitralnie twierdzić, że to Ruskie wysadzili 😂😂😂
10-02-2023 22:32 
 Ocena 2 na 2
maurice_ (747 punktów)

"Są rzeczy na ziemi i niebie, o których nie śniło się waszym fizjologom!"
Do takich rzeczy należy z pewnością emeryckie dziennikarstwo blogerskie byłych Pulitzerów. Dziadek ma 86 lat. Na pewno wie, co mówi. Trzeba to brać za poważny symptom.
10-02-2023 22:46 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>"Są rzeczy na ziemi i niebie, o których nie śniło się waszym fizjologom!"
>Do takich rzeczy należy z pewnością emeryckie dziennikarstwo blogerskie byłych Pulitzerów. Dziadek ma 86 lat. Na pewno wie, co mówi. Trzeba to brać za poważny symptom.
>

No tak. To nie to, co forumowe koryfeusze wiedzy o świecie 😂
10-02-2023 22:52 
 Ocena 2 na 2
maurice_ (747 punktów)

>No tak. To nie to, co forumowe koryfeusze wiedzy o świecie...

Dla porządku dodaję, że z podeszłego wieku nie wynika jeszcze, że człowiek na rację albo nie. Potrzebne są dowody i świadkowie. Na razie w sprawie prowadzone jest śledztwo w trzech krajach (Dania, Szwecja, Niemcy).
10-02-2023 23:28 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>No tak. To nie to, co forumowe koryfeusze wiedzy o świecie...
>Dla porządku dodaję, że z podeszłego wieku nie wynika jeszcze, że człowiek na rację albo nie. Potrzebne są dowody i świadkowie. Na razie w sprawie prowadzone jest śledztwo w trzech krajach (Dania, Szwecja, Niemcy).

Śledztwo? Raczej prowadzone jest nabieranie wody w usta 😂😂😂

Ile ro już miesięcy? Gdzie są zdjęcia satelitarne, które USA zazwyczaj prezentuje minuty po wydarzeniu. Gdzie są taśmy z podsłuchów, które USA prezentuje zazwyczaj minuty po wydarzeniu? Gdzie analizowanie wydarzenia w mediach? Gdzie histeryczne głosy polityków, rządających ukarania winnych? Gdzie krzyki o sankcjach?

Dziwnie cicho w temacie największego sabotażu ostatnich lat.
Bardziej opłaca się pisać o podrzędnym aktorze bawiącego się w wojnę
10-02-2023 23:35 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Dlatego się pytam, czy mogę już z grubej rury walić czy nie.
W realu też jesteś takim ubezwłasnowolnionym cudakiem, pytającym wszystkich jak dotrzeć do sedna? Twoje obsesyjne samobiczowanie może co najwyżej robić wrażenie na twoich bliskich. Nawiasem mówiąc nawet im wpółczuję, że muszą przebywać z taką siermięgą.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Dlatego się pytam, czy mogę już z grubej rury walić czy nie.
>W realu też jesteś takim ubezwłasnowolnionym cudakiem, pytającym wszystkich jak dotrzeć do sedna? Twoje obsesyjne samobiczowanie może co najwyżej robić wrażenie na twoich bliskich. Nawiasem mówiąc nawet im wpółczuję, że muszą przebywać z taką siermięgą.

Nie pytam wszystkich tylko ekspertów od wszystkiego. Samozwańczych moralistów, posiadaczy prawdy. Arbitralnych krzykaczy i sędziów każdego, kto się z nimi nie zgadza. Ludzi pełnych cnót. Zjadaczy rozumów głębokimi chochlami.

Na przykład ciebie. Historyka i eksperta ds Rosji. Miotacza putinowskim trollem, malleus dysydentum.
11-02-2023 16:10 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Zeniu, nie są te twoje wątki wysokich lotów. W każdym z nich zadajesz infantylne pytania. Nawet jeżeli sarkastyczne, to i do sarkazmu trzeba mieć smykałkę i trochę wiedzy. Tobie brak jednego i drugiego.
A przy okazji, tutaj (poniżej odnośnik), nie ja ci wytknąłem twoją niewiedze, ale pięknie podsumowany przez @hanging_bishopa zostałeś. Generalnie w każdym swoim temacie dajesz pretekst by nazwać cię głupim trollem. Głupim, bo mądrych trolli raczej się nie spotyka.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,893255
zeniu73 (6483 punktów)
>Zeniu, nie są te twoje wątki wysokich lotów. W każdym z nich zadajesz infantylne pytania. Nawet jeżeli sarkastyczne, to i do sarkazmu trzeba mieć smykałkę i trochę wiedzy. Tobie brak jednego i drugiego.
>A przy okazji, tutaj (poniżej odnośnik), nie ja ci wytknąłem twoją niewiedze, ale pięknie podsumowany przez @hanging_bishopa zostałeś. Generalnie w każdym swoim temacie dajesz pretekst by nazwać cię głupim trollem. Głupim, bo mądrych trolli raczej się nie spotyka.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,893255
>

Wystarczy, że twoje wątki są najwyższych lotów. To podnosi wartość tego forum.

Napisz coś znowu o ptaszkach, piosenkach czy książce, którą przeczytałeś.

Bo wojna trochę ci się znudziła, szczepionka minęła, Turcja nie ma potencjału.
11-02-2023 16:40 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Wystarczy, że twoje wątki są najwyższych lotów. To podnosi wartość tego forum.
Mylisz się jak zwykle - Najtrudniej przemilczeć to na co brak słów, i to podnosi "wartość" tego forum.
maurice_ (747 punktów)

>Śledztwo? Raczej prowadzone jest nabieranie wody w usta 😂😂😂
>Ile ro już miesięcy?

Wyniki niemieckiego śledztwa są już znane. Brak dowodów, by za eksplozje odpowiadali Rosjanie. www.dw.com(*)syjski-sabotaż/a-64610549

>Gdzie histeryczne głosy polityków, żądających ukarania winnych? Gdzie krzyki o sankcjach?
Politycy tworzą klasę samą dla siebie.
13-02-2023 18:56 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wyniki niemieckiego śledztwa są już znane. Brak dowodów, by za eksplozje odpowiadali Rosjanie.

Rosjanie musieliby być chyba największymi frajerami świata, żeby wysadzić własny rurociąg, wypełnionym własnym gazem, do którego mają kurek.

Ktokolwiek twierdzi, że te rury wysadzili Rosjanie, ten jest albo skończonym idiotą albo diabłem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-02-2023 23:28 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>No tak. To nie to, co forumowe koryfeusze wiedzy o świecie...
>Dla porządku dodaję, że z podeszłego wieku nie wynika jeszcze, że człowiek na rację albo nie. Potrzebne są dowody i świadkowie. Na razie w sprawie prowadzone jest śledztwo w trzech krajach (Dania, Szwecja, Niemcy).

Śledztwo? Raczej prowadzone jest nabieranie wody w usta 😂😂😂

Ile ro już miesięcy? Gdzie są zdjęcia satelitarne, które USA zazwyczaj prezentuje minuty po wydarzeniu. Gdzie są taśmy z podsłuchów, które USA prezentuje zazwyczaj minuty po wydarzeniu? Gdzie analizowanie wydarzenia w mediach? Gdzie histeryczne głosy polityków, rządających ukarania winnych? Gdzie krzyki o sankcjach?

Dziwnie cicho w temacie największego sabotażu ostatnich lat.
Bardziej opłaca się pisać o podrzędnym aktorze bawiącego się w wojnę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytanie do tutejszych ekspertów od wszystkiego a przede wszystkim od bycia zawsze w racji:
>Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?
>www.onet.p(*)i-nord-stream/t8dq7z3,79cfc278

Jedno jest pewne, tego rurociągu nie wysadzili frajerzy. Musieli wysadzić go Ci, którzy mieli w tym największy interes albo Ukraińcy albo Anglicy albo Amerykanie.

Stawiam na to, że rozwalili go Ukraińcy wyposażeni przez Anglosasów.

Nikt inny nie odważyłby się, wiedząc, że ryzykuje własnym życiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytanie do tutejszych ekspertów od wszystkiego a przede wszystkim od bycia zawsze w racji:
>Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?
>www.onet.p(*)i-nord-stream/t8dq7z3,79cfc278

Amerykanie takich rzeczy nigdy nie realizują własnymi rękami.

Mogli co najwyżej stworzyć sprzyjające ku temu okoliczności.

Przecież to nie są głupi ludzie.
Po co ryzykować skoro można wszystko kupić?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Znów ucieczka ciula od odpowiedzi?

Czy jeśli podpiszę wpis swoim nazwiskiem sprostujesz oszczerstwa na mój temat?

W twoim wątku pokazałeś tchórzostwo, hipokryzję i ujemną godność, więc pytam tutaj

>Po co ryzykować skoro można wszystko kupić?

Kupić można seks z Sonią, też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy jeśli podpiszę wpis swoim nazwiskiem sprostujesz oszczerstwa na mój temat?

Jakie kłamstwa o Tobie skoro nikt o Tobie nic nie wie?

Ilu osób kryje się pod nickem szarley i jakie załatwiacie tu interesy? Skąd mam to wiedzieć?
Mam Ci uwierzyć?
Mam Ci zaufać?
Nie, raczej nie.

Skłamałem, że popierasz prywatną lichwę od państwowego pieniądza?

Nie sądzę, trochę się już znamy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jakie kłamstwa o Tobie skoro nikt o Tobie nic nie wie?
Czy jeśli podpiszę wpis swoim nazwiskiem sprostujesz oszczerstwa na mój temat?
Jesteś idiotą o ujemnej godności p.ch, skoro to pytanie cię przerasta

Nic nie wiem o twojej matce, więc jest kurwą i złodziejką
twoja logika

Pytam w innym wątku, bo w twoich wątkach pokazałeś tylko tchórzostwo mistrzu ucieczek

>Skłamałem, że popierasz prywatną lichwę od państwowego pieniądza?
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę

Reszta twoich kłamstw świadczy tylko o tym że twoja mamusia jest kurwą i złodziejką


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
13-02-2023 21:47 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś idiotą o ujemnej godności p.ch,

Powtarzasz się.

Nie ulegne Ci tylko dlatego, że jesteś agresywnym chamem.

Rozumiem, że życie pokazało Ci inne wzorce zachowań i że większość ludzi ustępuje przed agresywnym chamem ale ja nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
niestadny (2492 punktów)

>Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?
Myślę, że właściwie zrozumiał słowa prezydenta Bidena:
If Russia invades, that means tanks or troops crossing the ... border of Ukraine again, then there will be ... no longer a Nord Stream 2. We, we will bring an end to it," Biden said. Asked how, given the project is in German control, Biden said: "I promise you, we'll be able to do it.

Jak mawiali starożytni Rzymianie is fecit, cui prodest


stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
hipernova (1 punktów)
kto taki?

>Pytanie do tutejszych ekspertów od wszystkiego a przede wszystkim od bycia zawsze w racji:
>Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?
>www.onet.p(*)i-nord-stream/t8dq7z3,79cfc278

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365