> [...] wymiary Wszechświata w chwili dt są takie same dla każdego obserwatora> BO TO JEST TEN SAM WSZECHŚWIAT.W poprzednich wątkach gdy ktoś oceniał mój post, to otrzymywałem e-mailem informację jaki nick ma osoba oceniająca. Tym razem ktoś zagłosował na temat: "Nikt już nie broni STW" przyznając mi plusa ujemnego, ale nie otrzymałem informacji kim jest ta osoba obrońca religii STW. Ciekawe, że jednak są osoby broniące z ukrycia tej theoryji (theos - bóg), ale nie mające odwagi by pokazać twarz.
Plucie pod wiatr źle się kończy dla plującego: flegma wraca...
|