Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak powietrze może mieć kieszenie o różnych temperaturach i

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-03-2023 14:27stacy36 (2 punktów)Jak powietrze może mieć kieszenie o różnych temperaturach i
Szedłem dziś rano przez jasny australijski las zaroślowy. Byłem na dnie doliny, 30* kątów po bokach. Przez większość czasu powietrze było chłodne i pachniało lasem, ale dwukrotnie ciepły, śmierdzący człowiekiem bąbel przesuwał się powoli, pozornie na obszarze 5 m. Za każdym razem rozglądałem się wokół i zdecydowanie nie było w pobliżu nic, co by to powodowało, a byłem około 3 km od najbliższej drogi lub domu. „Ludzki” zapach przypominał wnętrze starszego samochodu, trochę jak dym papierosowy, który został wtopiony w tkaninę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stacy36 (2 punktów)
>Szedłem dziś rano przez jasny australijski las zaroślowy. Byłem na dnie doliny, 30* kątów po
>bokach. Przez większość czasu powietrze było chłodne i pachniało lasem, ale dwukrotnie ciepły,
>śmierdzący człowiekiem bąbel przesuwał się powoli, pozornie na obszarze 5 m. Za każdym razem
>rozglądałem się wokół i zdecydowanie nie było w pobliżu nic, co by to powodowało, a byłem około 3 km 100001.onl/
>od najbliższej drogi lub domu. "Ludzki" zapach przypominał wnętrze starszego samochodu,
>trochę jak dym papierosowy, który został wtopiony w tkaninę.
i got this.....
FraniaG (11 punktów)
>>Szedłem dziś rano przez jasny australijski las zaroślowy. Byłem na dnie doliny, 30* kątów po
>>bokach. Przez większość czasu powietrze było chłodne i pachniało lasem, ale dwukrotnie ciepły,
>>śmierdzący człowiekiem bąbel przesuwał się powoli, pozornie na obszarze 5 m. Za każdym razem
>>rozglądałem się wokół i zdecydowanie nie było w pobliżu nic, co by to powodowało, a byłem około 3 km 100001.onl/
>>od najbliższej drogi lub domu. "Ludzki" zapach przypominał wnętrze starszego samochodu,
>>trochę jak dym papierosowy, który został wtopiony w tkaninę.
>i got this.....
oh my God....

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365