 |
Czy pigułka może opóźnić menopauzę? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-03-2023 12:20 | asta17 (2 punktów) | Czy pigułka może opóźnić menopauzę? | Wierzę, że menopauza jest wyzwalana, gdy ciało kobiety nie ma już jajeczek do uwolnienia. Więc moje pytanie brzmi: jeśli kobieta brała pigułkę ciągle tak, że nie ma okresu, czy to spowodowałoby, że również nie uwalniałaby komórek jajowych, a tym samym spowodowałaby, że jej komórki jajowe trwałyby dłużej, a tym samym menopauza byłaby opóźniona o liczbę lat ciągle brała pigułki.
Jeśli tak, kobieta może to robić przez 10 do 15 lat, co skutkuje menopauzą występującą w wieku od 60 do połowy 60 lat, a nie w wieku 50 lat, kiedy nadal pracuje. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >menopauza jest wyzwalana, gdy ciało kobiety nie ma już jajeczek. Jeśli kobieta brała pigułkę ciągle tak, że nie ma okresu, czy to spowodowałoby, że również nie uwalniałaby komórek jajowych, a tym samym spowodowałaby, że jej komórki jajowe trwałyby dłużej, a tym samym menopauza byłaby opóźniona o liczbę lat ciągle brała pigułki. co skutkuje menopauzą w wieku od 60 do ..., a nie w wieku 50 lat w raju kobieta byla w ciąży, albo karmila piersią (5 lat, antykoncepcja) a więc nie miała miesiączki
Instytucja babci to jeden z wynalazkow raju, oprócz udomowienia ognia, wdrożenia mowy do plotkowania, ukryciem dni płodnych
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > w raju kobieta byla w ciąży, albo karmila piersią (5 lat, antykoncepcja)> a więc nie miała miesiączkiNie wiem czy warto odpowiadać robotowi. To go prowokuje do linkowania trojanów. Tak jest zaprogramowany. Ma za zadanie zainteresować Cię i sprawić wrażenie jakby był człowiekiem, żeby wykorzystać twoje zaufanie do innych ludzi i oszukać Cię, na twoją szkodę i dla zysku programisty. Teraz już zrozumiałem, że w kapitalizmie nikomu nie wolno ufać, wtedy też nie zostaniesz oszukany przez robota, którego uznasz za człowieka. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | alsor (3283 punktów) | > >w raju kobieta byla w ciąży, albo karmila piersią (5 lat, antykoncepcja)> >a więc nie miała miesiączki> Nie wiem czy warto odpowiadać robotowi.> To go prowokuje do linkowania trojanów.> Tak jest zaprogramowany.> Ma za zadanie zainteresować Cię i sprawić wrażenie jakby był człowiekiem, żeby wykorzystać twoje zaufanie do innych ludzi i oszukać Cię, na twoją szkodę i dla zysku programisty.> Teraz już zrozumiałem, że w kapitalizmie nikomu nie wolno ufać, wtedy też nie zostaniesz oszukany przez robota, którego uznasz za człowieka.pewnie google albo putin chcą wytrenować ten swój wynalazek, zatem to musi gadać. a właściciel: racjonalista.pl podpisał kontrakt - dostaje za to pieniądze.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > pewnie google albo putin chcą wytrenować ten swój wynalazek, zatem to musi gadać.> a właściciel: racjonalista.pl podpisał kontrakt - dostaje za to pieniądze.  Sądzę, ze Putin takich spraw nie ogrania i przeceniasz jego wpływy i władzę nad informatykami zdolnymi do oprogramowania sztucznej inteligencji. Wokół Putina powstaje wiele mitów i legend. Co innego właściciele Google, o których niewiele wiemy, ale oni nigdy nie działali by drzwiami frontowymi skoro mają klucze do wszystkich tylnych drzwi. Mogą swoją ai pl.m.wikipedia.org/wiki/Sztuczna_inteligencjaTrenować np. na serwerach Gmail. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | | Ostoya (1 punktów) | Nie wiem dlaczego zadającego to pytanie można uważać za robota. Ale nawet, gdyby tak było, to myślę, że warto na nie dać odpowiedź, bo dla laika może być ciekawa...
|
|
| asta17 (2 punktów) | > Wierzę, że menopauza jest wyzwalana, gdy ciało kobiety nie ma już jajeczek do uwolnienia. Więc moje> pytanie brzmi: jeśli kobieta brała pigułkę ciągle tak, że nie ma okresu, czy to spowodowałoby, że> również nie uwalniałaby komórek jajowych, a tym samym spowodowałaby, że jej komórki jajowe trwałyby> dłużej, a tym samym menopauza byłaby opóźniona o liczbę lat ciągle brała pigułki vshare.onl/ .> Jeśli tak, kobieta może to robić przez 10 do 15 lat, co skutkuje menopauzą występującą w wieku od 60> do połowy 60 lat, a nie w wieku 50 lat, kiedy nadal pracuje.i got this
|
|
 | | FraniaG (11 punktów) | > >Wierzę, że menopauza jest wyzwalana, gdy ciało kobiety nie ma już jajeczek do uwolnienia. Więc moje> >pytanie brzmi: jeśli kobieta brała pigułkę ciągle tak, że nie ma okresu, czy to spowodowałoby, że> >również nie uwalniałaby komórek jajowych, a tym samym spowodowałaby, że jej komórki jajowe trwałyby> >dłużej, a tym samym menopauza byłaby opóźniona o liczbę lat ciągle brała pigułki vshare.onl/ .> >Jeśli tak, kobieta może to robić przez 10 do 15 lat, co skutkuje menopauzą występującą w wieku od 60> >do połowy 60 lat, a nie w wieku 50 lat, kiedy nadal pracuje.> i got thisoh my God
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|