dzisiaj 0.001% ludzi rządzi 76% ludźmi świata, gdzie tu demokracja? to największy reżim, to wielbiący pokój usazyd. 900 baz wojskowych okrążających Rosje, Chiny, wszystkie szlaki komunikacji są pod ich kontrolą, jak myślicie, po co? żeby rządzić niewolnymi narodami, w tym nami
wybierzmy prezydenta wszystkich ludzi na ziemi, będzie miał demokratyczny mandat (którym tak wyciera sobie gębę usażyd), niech rządzi, niech zwycięży demokracja |