Zakładam tutaj, że wszystkie nagrane wykłady, o których wiem, były skierowane głównie do doktorantów; np. wszystkie wykłady Deleuze'a, wykłady Heideggera o Heglu, wykłady Kojeve'a o Heglu, wykłady Adorna o metafizyce.
Mogę się mylić, ale treść tych wykładów wydaje się o wiele bardziej zaawansowana niż jakakolwiek treść na jakichkolwiek zajęciach licencjackich, które brałem.
Czy są jakieś nagrane wykłady znanych filozofów dla studentów studiów licencjackich?
Nawiasem mówiąc, pytam głównie o filozofów kontynentalnych. |