Racjonalista - Strona głównaDo treści
Transwojna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
01-05-2023 23:15zeniu73 (6483 punktów)Transwojna
www.t-onli(*)riegsfall-eingezogen-wird.html

Przyznajcie sami, że to transfobia. Jak można być tak transfobicznym, żeby kobiety siłą powoływać do wojska jeśli państwo zdefiniuje sytuację wyjątkową??

Jak można tak ewidentnie pluć nauce w twarz? Przecież transkobieta to normalna kobieta i nie można jej tak traktować.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Przecież transkobieta to normalna kobieta
Kobiety dlatego obywatelsko mają z górki, że pod górkę mają biologicznie. I tylko 'kobiety z wyboru' mają z górki w obu wariantach.

Zaś transmężczyźni na odwrót, dwakroć pod górkę; taka trsnsmężczyzna może nawet i zaciążyć.

cr
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Zaś transmężczyźni na odwrót, dwakroć pod górkę; taka trsnsmężczyzna może nawet i zaciążyć.

Transmezczyzna po tranzycji ani nie zaciąży ani nie zapłodni. Biologicznie jest wybrakowanym modelem.
Oczywiście wiele trans"mężczyzn" nie usuwa macicy i jajowodów, bo planuje kiedyś zajść w ciążę ale to dla niewoknesowych mózgów jest po prostu absurdalnie smieszne a nie męskie.

Transmezczyzna przed lub bez tranzycji to biologiczna kobieta i tylko w woknesowych mózgach jest mężczyzną.

Wracając do wątku: jak dziś powiem na panią Tesse Ganserer, że jest facetem to jestem transfobicznym homofobem, rasistą i nazistą.

Jeśli państwo powie w razie W, że pani Ganserer musi iść na front, bo jest mężczyzną to jest o.k. 😂😂
02-05-2023 23:13 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)
>.
>>Zaś transmężczyźni na odwrót, dwakroć pod górkę; taka trsnsmężczyzna może nawet i zaciążyć.
>Transmezczyzna po tranzycji ani nie zaciąży ani nie zapłodni.
W Twoim linku piszą że niemiecki "Projekt nowej ustawy o transseksualizmie zakłada, że ​​do zmiany płci wystarczy wpis w urzędzie stanu cywilnego. Tam za oświadczeniem można zmienić imię i płeć w księdze stanu cywilnego."

>Oczywiście wiele trans"mężczyzn" nie usuwa macicy i jajowodów, bo planuje kiedyś zajść w ciążę
Planuje czy nie, kto w ciążę zajść może, kobietą jest na pewno.

>Jeśli państwo powie w razie W, że pani Ganserer musi iść na front, bo jest mężczyzną to jest o.k. 😂😂
Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.


cr
zeniu73 (6483 punktów)
>>.
>>>Zaś transmężczyźni na odwrót, dwakroć pod górkę; taka trsnsmężczyzna może nawet i zaciążyć.
>>Transmezczyzna po tranzycji ani nie zaciąży ani nie zapłodni.
>W Twoim linku piszą że niemiecki "Projekt nowej ustawy o transseksualizmie zakłada, że ​​do zmiany płci wystarczy wpis w urzędzie stanu cywilnego. Tam za oświadczeniem można zmienić imię i płeć w księdze stanu cywilnego."

Moja uwaga była tylko dygresją na ogólny temat ciąż, który wyprowadziłaś do dyskusji.

>>Oczywiście wiele trans"mężczyzn" nie usuwa macicy i jajowodów, bo planuje kiedyś zajść w ciążę
>Planuje czy nie, kto w ciążę zajść może, kobietą jest na pewno.

To jest twoja i moja opinia. Biologiczna opinia. Zdroworozsądkowa ooinia.
Jednak według prawa, które ma wejść w życie, transmezczyzna jest mężczyzną i jako że nie ma obowiązku usuwać macicy, może jako mężczyzna zajść w ciążę.

Temat w Polsce jeszcze nie tak popularny więc radzę poczytać brytyjskie i niemieckie media oraz śledzić wyroki sądów aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie nowa religia wokenesu.

>>Jeśli państwo powie w razie W, że pani Ganserer musi iść na front, bo jest mężczyzną to jest o.k. 😂😂
>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.

Można. Jak na razie jest projekt kryterium biologicznego:

Pokój - nazwanie transkobiety biologicznym facetem jest obrazą (i będzie karane).

Wojna - transkobieta jest biologicznnym facetem i z racji posiadanej siły z powodów genetycznych nazwanie jej facetem oraz silą wciągnięcie do wojska obrazą nie jest.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Planuje czy nie, kto w ciążę zajść może, kobietą jest na pewno.
>To jest twoja i moja opinia. Biologiczna opinia. Zdroworozsądkowa ooinia.
Więc może jednak taka definicja kobiety to fakt, nie czyjakolwiek opinia?

>Jednak według prawa, które ma wejść w życie, transmezczyzna jest mężczyzną i jako że nie ma obowiązku usuwać macicy, może jako mężczyzna zajść w ciążę.
Miejmy zatem nadzieję, że w jakimś Sèvres przechowuje się parametry definiujące płcie, i że prawodawcy nie odważą się tych ustaleń zignorować.

>aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie nowa religia wokenesu.
Właśnie: wyznawanie poglądów przeczących logice, to religia.

>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>Można.
O to mi chodzi, że jeśli prawne rozwiązanie po myśli obu stron genderowego sporu jest możliwe, warto je zastosować. Czyli np. chronić trzeba macierzyństwo, nie kobiety jako takie, a do walki kwalifikować silnych i sprawnych, nie mężczyzn jako takich.

>Jak na razie jest projekt kryterium biologicznego:
>Pokój - nazwanie transkobiety biologicznym facetem jest obrazą (i będzie karane).
Obraza, zwana w prawie znieważeniem, to kolejne nadużycie prawnego systemu wzięte chyba z zabobonnej obyczajowości, według której istnieje coś takiego, jak krzywdzące złe słowo. Można się jednak zgodzić, że czujący się znieważonym żąda satysfakcji, ale surowość kary powinna odzwierciedlać rozmiary rzeczywistej krzywdy, więc najlepiej, by za znieważenie zasądzano prawo dokonania zniewagi odwetowej; sądy niech zarabiają na głupich obrażalskich.

Zaś co do niewłaściwego przypisania płci, to może zachodzić wyłącznie mylne jej wskazanie, a nie obraza, bo przecież żadna z płci nie jest z definicji pejoratywna.

cr
04-05-2023 13:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>aby wiedzieć, w jakim kierunku idzie nowa religia wokenesu.
>Właśnie: wyznawanie poglądów przeczących logice, to religia.
znaczy, poglądami przeczącymi logice jest liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) z prymasem balcerowiczem, kardynałem tuskiem. Liberalizm jest religią, ma wyznawców, libków niedorozwojków, to najbardziej światła, logiczna część społeczeństwa, same mgr i wszystkie profesory. a jest nielogiczna. Nie ma indywidualizmu, wolności, własności. To jak wiara w niepokalane poczęcie, zmartwychwstanie, czy inne dogmaty.

co dowodzi, że studiowanie ogłupia. (tak jak studiowanie teologii czy innej astrologi)
03-05-2023 08:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Jeśli państwo powie w razie W, że pani Ganserer musi iść na front, bo jest mężczyzną to jest o.k.
>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa, a kobiety to bezcenne, chyba że babcie, ale one przecież wychowują wnuki
dlatego na wojnę powinny iść TYLKO dziadkowie, po 50, młodszych należy traktować jak dzieci (nie wysyla sie na wojne dzieci)
wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
wtedy i gwałtów będzie mniej
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
>sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa,
A po co sprawni społeczności, która nie chce z tej sprawności korzystać?

>na wojnę powinny iść TYLKO dziadkowie, po 50, młodszych należy traktować jak dzieci
Ty raczej nie chcesz żadnej wojny wygrać.

>wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
Czyli młodszych, a przez to silniejszych.

cr
04-05-2023 12:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>>powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
>>sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa,
>A po co sprawni społeczności, która nie chce z tej sprawności korzystać?
np. przedsiębiorcy nie chcą starych

>>na wojnę powinny iść TYLKO dziadkowie, po 50, młodszych należy traktować jak dzieci
>Ty raczej nie chcesz żadnej wojny wygrać.
dzięki temu, my mężczyźni, zylibyśmy dłużej niż WY,
patoelity dbałyby o mięso armatnie a więc coroczne darmowe badania (profilaktyka), zakaz sprzedaży papierosów, alkoholu, zdrowa zywność, aktywność fizyczna np zakaz aut, wszyscy na rowery

>>wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
>Czyli młodszych, a przez to silniejszych.
byłaby podpisana konwencja przez wszystkie kraje swiata, że na wojne tylko dziadki, 50+

młodzi są głupi, łatwo nimi manipulować przez patoelity, dziadki nie walczyli by za kulczyka i jego majątek, który zarabiał 1 000 000 zł/godz, gdy oni 3 zł

pomysł by przeobraził świat ku rajowi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>>>powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
>>>sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa,
>>A po co sprawni społeczności, która nie chce z tej sprawności korzystać?
>np. przedsiębiorcy nie chcą starych
Pytałam po co społeczeństwu sprawni.

>>>wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
>>Czyli młodszych, a przez to silniejszych.
>byłaby podpisana konwencja przez wszystkie kraje swiata, że na wojne tylko dziadki, 50+
A to nie lepsza od razu konwencja, że żadnych wojen?


cr
04-05-2023 17:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>>>>powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
>>>>sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa,
>>>A po co sprawni społeczności, która nie chce z tej sprawności korzystać?
>>np. przedsiębiorcy nie chcą starych
>Pytałam po co społeczeństwu sprawni.
dlaczego wolisz starego, niesprawnego zgreda niż młodego byczka?

>>>>wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
>>>Czyli młodszych, a przez to silniejszych.
>>byłaby podpisana konwencja przez wszystkie kraje swiata, że na wojne tylko dziadki, 50+
>A to nie lepsza od razu konwencja, że żadnych wojen?
trzeba stopniowo np co rok podwyższać minimalny wiek żołnierza, dzisiaj to 18 lat (najlepsze sa dzieci, jak w powstaniu Warszawskim)

i zostawić te 50+, sa takie sytuacje że my chłopcy się bijemy, chyba że powróci matriarchat, wtedy nie będzie się o co bić
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>Można inne kryterium zastosować dla żołnierza, np sprawnościowe.
>>>>>powinni iść najmniej sprawni, którzy i tak za rok umra
>>>>>sprawni sa za bardzo wartościowi dla społeczeństwa,
>>>>A po co sprawni społeczności, która nie chce z tej sprawności korzystać?
>>>np. przedsiębiorcy nie chcą starych
>>Pytałam po co społeczeństwu sprawni.
>dlaczego wolisz starego, niesprawnego zgreda niż młodego byczka?
Nie pisałam kogo wolę, ale mogę zrobić to teraz: tu, na forum, wolę sprawnego dyskutanta.

>>>>>wygrywałby wojnę ten kto ma sprawnych dziadków
>>>>Czyli młodszych, a przez to silniejszych.
>>>byłaby podpisana konwencja przez wszystkie kraje swiata, że na wojne tylko dziadki, 50+
>>A to nie lepsza od razu konwencja, że żadnych wojen?
> trzeba stopniowo np co rok podwyższać minimalny wiek żołnierza
Już nie wymyślaj, wojna to być albo nie być; nikt nie będzie umierał, dlatego, że Tobie do coś do Twojego scenariusza pasuje.

cr
05-05-2023 10:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>Pytałam po co społeczeństwu sprawni.
>>dlaczego wolisz starego, niesprawnego zgreda niż młodego byczka?
>Nie pisałam kogo wolę, ale mogę zrobić to teraz: tu, na forum, wolę sprawnego dyskutanta.
bo go nie widzisz
wzrok jest naszym najważniejszym odbiornikiem, głos tez, świadczy o zdrowiu, ale słowa?

>Już nie wymyślaj, wojna to być albo nie być; nikt nie będzie umierał, dlatego, że Tobie do coś do Twojego scenariusza pasuje.
nie wymyślam, u owadów społecznych na misje straceńcze ida najstarsi, to jest logiczne (na co często się powołujesz). Tym bardziej dzisiaj, o wygranej nie decyduje siła mięśni a geniusz naszych patoelit, niech ida i walczą, tak udowodnią swoją elitarność, geniusz

w średniowieczu, na wojnę szły same patoelity, pany, rycerze, np Ulrich von Jungingen (1360- 1410) - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, miał 50 lat jak zginął w walce
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>tu, na forum, wolę sprawnego dyskutanta.
>bo go nie widzisz
Niesprawnego też nie widzę.

>>Już nie wymyślaj, wojna to być albo nie być; nikt nie będzie umierał, dlatego, że Tobie do coś do Twojego scenariusza pasuje.
>nie wymyślam, u owadów społecznych na misje straceńcze ida najstarsi,
Ale u społecznych osobnik, oczywiście z jednym wyjątkiem, nie jest w cenie.

>dzisiaj, o wygranej nie decyduje siła mięśni a geniusz naszych patoelit, niech ida i walczą, tak udowodnią swoją elitarność, geniusz
W tym cały ich geniusz, że się sami nie narażają.

>w średniowieczu, na wojnę szły same patoelity, pany, rycerze, np Ulrich von Jungingen (1360- 1410) - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, miał 50 lat jak zginął w walce
A Jagiełło z pagórka wojskami dowodził, więc przeżył.

cr
05-05-2023 19:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>tu, na forum, wolę sprawnego dyskutanta.
>>bo go nie widzisz
>Niesprawnego też nie widzę.
jako facet, wchodząc na sale pełną ludzi, wiem która kobieta jest mna zainteresowana, mam to z raju, wtedy byliśmy zwierzętami. Mi się podoba każda kobieta, WY jesteście wybredne.

>>>Już nie wymyślaj, wojna to być albo nie być; nikt nie będzie umierał, dlatego, że Tobie do coś do Twojego scenariusza pasuje.
>>nie wymyślam, u owadów społecznych na misje straceńcze ida najstarsi,
>Ale u społecznych osobnik, oczywiście z jednym wyjątkiem, nie jest w cenie.
matka, niesłusznie nazywana królowa, a jest tylko najważniejszym organem stada, jego macicą.
Może w raju też rządziły macice?

>>dzisiaj, o wygranej nie decyduje siła mięśni a geniusz naszych patoelit, niech ida i walczą, tak udowodnią swoją elitarność, geniusz
>W tym cały ich geniusz, że się sami nie narażają.
a nas libków niedorozwojków głupota, że pozwalamy być ich (patoelit) mięsem armatnim

>>w średniowieczu, na wojnę szły same patoelity, pany, rycerze, np Ulrich von Jungingen (1360- 1410) - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, miał 50 lat jak zginął w walce
>A Jagiełło z pagórka wojskami dowodził, więc przeżył.
tak patoelity nam libkom tłumaczą swoje 'wniebowstąpienie'
Ulrich von Jungingen postąpił po rajsku, powinniśmy jego czcić
w powstaniu Warszawskim walczyły same nieświadome dzieci, żaden dowódca nie walczył, nie zginął, a to oni, zdrajcy, tchórze, maja swoje pomniki, ulice, takie są nasze patoelity
Thoter (6650 punktów)

>wzrok jest naszym najważniejszym odbiornikiem,

Dlatego większość istot uważa tzw. filmy dokumentalne za obraz rzeczywistości.
Hamerlik nigdy nie wygra swoim pisaniem i gadaniem z przekazem telewizyjnym.

>na misje straceńcze ida najstarsi, to jest logiczne

Nie wiem czy logiczne, z jakiego punktu widzenia ??
U Żydów najważniejsi są starzy geszefciarze i to oni używają młodych do swoich interesów.
Niektóre ich geszefty przebiegają przez dwa pokolenia lub więcej, dlatego starzy muszą kogoś w nie wtajemniczać.

>w średniowieczu, na wojnę szły same patoelity, pany, rycerze, np Ulrich von Jungingen (1360- >1410) - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, miał 50 lat jak zginął w walce

W średniowieczu do przywódca chodził wśród swojego uzbrojonego stada bez obawy, że go rodak zamorduje.
W "demokracji" najważniejszy wybraniec ludu chodzi w pampersach i pilnuje go specjalna jednostka.

wiadomosci(*)rii-premiera-6579465699527552a

wicepremier Jarosław Kaczyński nie korzysta z przysługującej mu ochrony SOP. 24 godziny na dobę pilnują go pracownicy firmy Grom Group. Nieoficjalnie, prezes PiS formalnie zrezygnował z ochrony Służby Ochrony Państwa.
- Kaczyński przyjeżdża do KPRM w asyście tylko zaufanych GROM-owców. Obok gabinetu, w którym urzęduje wicepremier, mają swój pokój. Odprowadzają prezesa do gabinetu i przesiadują tam do chwili, kiedy wychodzi.
W pokoju przy gabinecie wicepremiera najczęściej rezyduje Wojciech Grabowski, wiceprezes firmy ochroniarskiej Grom Group. To on bezpośrednio chroni prezesa, pracuje z nim prawie codziennie. To najbardziej zaufany "ochroniarz" Kaczyńskiego, były żołnierz GROM z pierwszego zaciągu - mówi nasz rozmówca.
Razem z nim dostęp do wicepremiera ma tylko wąska grupa zaufanych i sprawdzonych specjalistów.
Byli oficerowie Grom chronią prezesa Jarosława Kaczyńskiego od 2010 r. I dostają za swoją pracę bardzo duże pieniądze. Jak ujawnił tygodnik "Polityka", w 2019 r. partia wydała na ochronę prezesa Kaczyńskiego aż 2 mln 148 tys. zł. W tym roku, również PiS z pieniędzy partyjnych otrzymanych z budżetu państwa zapłaci za ochronę prezesa.


Kaczyński nie mógł skończyć szkoły średniej jak normalny człowiek, a dzisiaj wydaje się miliony na jego ochronę. Tragedia i komedia, niezastąpiony agent CIA.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W "demokracji" najważniejszy wybraniec ludu chodzi w pampersach i pilnuje go specjalna jednostka.

Śmieszne .

Ciekawie czy ochroniarze są wybierani do pracy na postawie swoich przekonań politycznych, czy najpierw muszą przejść testy: ideologiczny, historyczny, psychologiczny, z których wynika, że chronioną osobę rozpoznają za najlepszego na świecie człowieka, przez co będą bronić go zacieklej niż własnego dziecka?

Z tą ochroną przez grupę specjalną jest trochę jak z anonimowością w internecie. Możesz mówić robić co chcesz bez żadnej odpowiedzialności. W internecie nikt nie ustali twojej tożsamości ani adresu zamieszkania, więc nikt Cię nie odwiedzi w związku z tym co głosisz tak jak nikt nie dostanie się do chronionej osoby. Dzięki anonimowości i ochronie nie musisz liczyć się z innymi, bo są wobec Ciebie bezsilni.

Byłoby lepiej gdyby nikt nie mógł ukryć swojej tożsamości i każdy mógł stanąć twarzą w twarz z każdym człowiekiem i bez żadnej ochrony. Np. ja z farmerem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak można tak ewidentnie pluć nauce w twarz? Przecież transkobieta to normalna kobieta i nie można jej tak traktować.

A co nauka mówi o wojnach?
Czy wyróżniła już jakiś porządek społeczny, za który należy walczyć i ginąć.
Jakie znaczenie bojowe mają transwestyci?
Czy psychika sprzeczna w kwestii płci z budową ciała ogranicza zdolności do przebicia bagnetem ciała wroga?

Płciowość i seksualność u ludzi to dziwna sprawa. Pomyśleć, że istnieją gatunki, u których zmiana płci zachodzi naturalnie. Choć gdyby się zastanowić to czy cięcie tego i owego skalpelem nie jest wynikiem działania natury?

Wokół wycinania z ciała raka jest mniej kontrowersji a przecież rak też jest życiem, tylko innym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A co nauka mówi o wojnach?
Historia to żadna nauka.


cr
03-05-2023 10:26 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>A co nauka mówi o wojnach?

Nauka mówi, że wojna trwa non stop w domenie finansów.
Wojna w domenie finansów powoduje działania militarne.
Chiny teraz prowadzą z amerykańskim hegemonem wojnę w domenie finansów.
Nikt tu nie strzela a wojna trwa. W jej wyniku hegemonowi, na razie, trzy banki padły i dolar stracił monopol.
Hegemon przegrywa tą wojnę i dlatego: wozi broń atomową do Japonii, zwiększył finansowanie fabryk wojen i zwiększył dojenie wasali.
Chińczycy jak się nie przestraszą i będą na tyle silni by się nie podporządkować amerykańskiemu reżimowi to AMERYKANIE rozpoczną działania militarne.
Reżim amerykański w tej chwili prowadzi działania militarne na Ukrainie w celu osłabienia sojuszu BRICS. Jak się skończą Ukraińcy, bogaci amerykańscy Żydzi zlecą biednym Żydom używać Polaków.
Amerykański hegemon, który zniszczył Europę i Imperium Brytyjskie, przejął dzięki temu planowanemu działaniu hegemonię, przez cały ten czas wszystkich tępił i kolonizował "piękną", "demokratyczną" ideologią. Identycznie działali Brytyjczycy by stworzyć hegemonię i ją narzucać innym. Wymordowali najwięcej ludzi.

>Historia to żadna nauka.
>

Historia dla ludu to jest propaganda. Można jej używać do pokazania studentom socjotechniki, jakie były używane chwyty, momentalnie ogłupiające całe narody. Celem autodestrukcji, zniszczenia przez lud swoich elit, albo używania do wojny.
Historia szkolna, dla dzieci, wykłada, że problemy świata powodują niebezpieczni wariaci.
Ci co w to uwierzą sami stają się niebezpiecznymi wariatami. Zawsze gotowymi do użycia, przeciwko stworzonemu przez propagandę, kolejnemu "niebezpiecznemu wariatowi."
Dlaczego, zakłamanej propagandy historycznej dla ludu, nie badają detektywi ??
Łatwo by wykazali, że w niej są ogromne luki w faktach i utajnione są operacje finansowe.
Na każdej rzeczy można się czegoś nauczyć. Nauka historii jest tylko dla ludzi obdarzonych przez Boga inteligencją. I tylko do takich ludzi jest w stanie dotrzeć PRAWDA.
03-05-2023 08:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Jak można tak ewidentnie pluć nauce w twarz? Przecież transkobieta to normalna kobieta i nie można jej tak traktować.
>A co nauka mówi o wojnach?
nauka mówi że wojny toczyły się o własność w tym kobiet. A nasz buk liberalizm występuje w 3 postaciach, buk WŁASNOŚĆ jest najważniejszy

PRL rozpadł się bez wojny, bo nie było własności
w raju też nie było własności, ani indywidualności ani wolności

>Czy wyróżniła już jakiś porządek społeczny, za który należy walczyć i ginąć.
na Ukrainie, Ukraińcy giną za własność oligarchów, głownie żydowskiego pochodzenia
w komunizmie czy granica była tu, czy tu, nie miało żadnego znaczenia, bo nie było WŁASNOŚCI

>Wokół wycinania z ciała raka jest mniej kontrowersji a przecież rak też jest życiem, tylko innym.
rakiem są patoelity, traktują siebie jako głowy, myślenie (nazywają się elitą, a ze tylko one mają jezyk, głos - TVN-y, TVP, radio, kościół, uczelnie, prasa, szkoła, ... - my im wierzymy), my jesteśmy rękoma żeby pracować, nogami żeby patoelity (głowy) nosić
03-05-2023 10:51 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

> PRL rozpadł się bez wojny, bo nie było własności
>

Parobek, który całe życie orał i widział tylko zad konia, marzył aby mieć swojego konia i swój kawałek pola.
Jego szara komórka podpowiadała mu, że wtedy stanie się tak bogaty, jak jego pracodawca i będzie lepiej żyć.
Komunizm zakładał przebudowę struktur opartych na rolnictwie i stworzenie struktur opartych na przemyśle. Komunistom nie udało się usunąć ze świadomości: parobków, ich wnuków i pra pra .. wnuków marzenia przodków, posiadania swojego konia i swojego kawałka pola. Komunistom wydawało się, że jak ich wykształcą, ponad ich inteligencję, to oni zaczną inaczej, lepiej, żyć. Nauczą się tworzyć maszyny. Maszyny będą za nich pracować, a oni będą mieć czas i będą korzystać z wolności.
Przyszli obcy i powiedzieli im, że jak będą u nich parobkami, to dopiero wtedy będą lepiej żyć.
Odezwała się genetyka i wróciliśmy do parobków. Komunistyczna nauka zdała się na tyle, że stali się wielkimi samochwałami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> PRL rozpadł się bez wojny, bo nie było własności

PRL upadł, bo nie było rywalizacji, nie było napięcia, strachu, podniety, toksycznego poczucia niesprawiedliwości, zawiści, euforii, nienawiści, pogardy, poczucia zwycięstwa i przegranej, nie było poczucia wyższości czyli tego wszystkiego, co jest źródłem motywacji zmuszającej ludzi do przekroczenia wszelakich granic i wyczerpania organizmu do padnięcia na ryj.

Jeśli człowiekowi dasz do wyboru obejrzenie w telewizorze sielanki lub horroru, to wybierze horror, najlepiej jeszcze połączony z przemocą seksualną.

Taka jest prawda o nas.

Musi być straszny syf, żeby był ruch w interesie.

My tylko udajemy przyjazne stworzenia, bo wewnątrz naszych psyche kryją się potwory.

PRL upadł, bo zabrakło syfu w ludzkim życiu i każdy bujał się jak boja na morzu kiedy na Zachodzie grasowały rekiny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>PRL upadł, bo nie było rywalizacji,

PRL upadł jak wszystko upada czego dotknie wielki Polak.
Brytyjczycy użyli dziadków w swojej wojnie o utrzymanie hegemonii i oni nawet tego nie pojęli.
Dzisiaj żydostwo nas używa w amerykańskiej wojnie o utrzymanie hegemonii i też nikt nic nie pojmuje.
Czy Polacy mają swoje elity, które byłby zdolne nami rządzić w NASZYM INTERESIE??
Po wojnie żydostwo mordowało Polaków umiejących czytać i pisać Polakami otumanionymi "komunizmem". Z powojennym zażydzeniem struktur państwa i żydowskim zamachem stanu w 1968 r. czyli tzw. kolorową rewolucją ówczesna elita POLSKA sobie jakoś poradziła. Dogoniliśmy w rozwoju Hiszpanię pomimo nałożonych na nas sankcji przez reżim amerykański. Z drugim atakiem przeprowadzonym przez CIA z użyciem, jak zwykle, żydostwa i Kościoła Polska sobie już nie dała rady. "Wielka" solidarność w szale walki o "wolność" i "demokrację" wszsytko zniszczyła. Wróciło zażydzenie struktur państwa i zostaliśmy sprzedani w Anglosaską niewolę. Dołączono nas na parobków Niemcom i od tego "wielki" Polak dostał zachwytu "demokracją".

Amerykańscy profesorowie od socjotechniki już skończyli przerabianie Polka na swojego niewolnika i żołnierza. Polak stracił wszystko i się cieszy z wesołego życia w niewoli.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A co nauka mówi o wojnach?
Tutaj forumowicz odniósł się do Twoich powyższych słów, ale omyłkowo podpiął się pod moją wypowiedź.


cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365