Racjonalista - Strona głównaDo treści
Antyszczepionkowiec?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-05-2023 22:38zeniu73 (6483 punktów)Antyszczepionkowiec?
dorzeczy.p(*)l-list-otwarty-do-pfizera.html

Słodkie. Jak rok temu ludzie mówili, że rządy pozamawiały za dużo ttej cudownej mieszanki, to byli wyzywani ( również tutaj).

Teraz najwięksi naziści szczepionkowi skamlają o amnestię finansową bo nawet zagorzali szczepionkofile nie chcą tego gówna 😂😂

Gdzie są ci solidarni, którzy rok temu byli na fali i z nienawiścią w oczach chcieli zamykać i karać niezaszczepionych? Czemu nie korzystają z dobrodziejstwa mrna? Przecież to tylko mała igiełka a ratuje życie.

#mychcielismydobrze #niktniewiedziałlepiej 😂
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>dorzeczy.p(*)l-list-otwarty-do-pfizera.html
>Słodkie. Jak rok temu ludzie mówili, że rządy pozamawiały za dużo ttej cudownej mieszanki, to byli wyzywani ( również tutaj).
A swego czasu, w 2009 - za AH1N1, minister Ewa Kopacz, było nie było lekarka, szczepionek, mimo nacisków zewsząd, nie kupiła.
"Z kolei Ewa Kopacz mówiła, że jej wątpliwości co do zakupu szczepionki nie biorą się z uporu. - Mamy wiedzę, jakie są klauzule w umowach, które podpisywały inne państwa, jakie są klauzule w zaproponowanej nam umowie. Departament prawny znalazł tam ponad 20 punktów spornych. Jak zadaję pytanie: czy rząd ma zawierać umowy korzystne dla obywateli, czy dla interesów firm farmaceutycznych?"

Chwała jej za tę decyzję, bo się przeciwstawiła, choć zewsząd wywierano presję. I kto wie, czy nie dzięki jej decyzji nie udało się na bazie AH1N1 rozpętać pandemii. No bo co by to było, jakby w niezaszczepionej polskiej populacji nie było wzrostu zachorowań...

cr
zeniu73 (6483 punktów)

>Chwała jej za tę decyzję, bo się przeciwstawiła, choć zewsząd wywierano presję. I kto wie, czy nie dzięki jej decyzji nie udało się na bazie AH1N1 rozpętać pandemii. No bo co by to było, jakby w niezaszczepionej polskiej populacji nie było wzrostu zachorowań...

Fakt. Plandemia covidova byla majsterszytkiem PR. W krotkim czasie zdolano zastraszyc wiekszosc spoleczenstwa. Nastepna czesc zmuszono do lykania lodow (poprzez na przyklad zamykanie w domu lub wyrzucanie z pracy lub nieplacenie za prace). A na te czesc, ktora maila watpliwosci naszczuto czesc pierwsza i druga.

A ludzie na wspomnienie o III Rzeszy czy innej dowolnej dyktatury z okrzykiem na ustach "ja bym na to nie pozwolil", " ze mna takie cos byloby niemozliwe", "ja bym sie od razu zorientowal o co chodzi", bez cienia samorefleksji byli w trakcie budowania rezimu covidowego i calkiem sporo juz zdolali zbudowac
Rowniez niby inteligetni racjonalisci
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>A ludzie na wspomnienie o III Rzeszy czy innej dowolnej dyktatury z okrzykiem na ustach "ja bym na to nie pozwolil", " ze mna takie cos byloby niemozliwe", "ja bym sie od razu zorientowal o co chodzi", bez cienia samorefleksji byli w trakcie budowania rezimu covidowego i calkiem sporo juz zdolali zbudowac
>Rowniez niby inteligetni racjonalisci



cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365