"Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem" patoelity rozdają sobie nawzajem ordery, wszystkie w formie oparte o krzyż MY dawajmy sobie nawzajem oparte o koło koło ratunkowe  np koło racjonalistów (taki order) proste złote koło (słońce) będzie naszym najwyższym odznaczeniem |