www.welt.d(*)Parteizentrale-einzubauen.htmlZieloni (Partia) od 3 lat próbują ocieplić centralę partyjną pompą ciepła. Ciągnie się to od trzech lat i kosztowalo dpt tej pory 3,5 miliona Euro (przy czym pompa ciepła to parę tysięcy euro, jak przekonują obywateli). Jak się okazuje nie ma pompy, nie ma robotników, substancja budynku nie nadaje się na pompę ciepła (przynajmniej nie w rozsądnych pieniądzach). Najśmieszniejsze jest chyba to, że wywiert musi być znacznie głębszy niż uważano i..... uwaga, kabaret: nie ma na to pozwolenia. Tak oto teoria spiskowa normalnego obywatela, który twierdził, że pompa ciepła über alles (czyli nakaz wstawiania tego urządzenia do każdego budynku bez brania pod uwagę rzeczywistości) staje się prawdą i jest jednym wielkim gównem a nie ratunkiem ziemi i ludzkiej rasy 😂😂😂😂 Pokazuje to również dobitnie, że partia zielonych to kompletni idioci zaślepieni swoją ideologią, i że nawet klęska tej własnej ideologii nie jest w stanie otworzyć im oczu (no chyba, że przyjmiemy, że to nie idelogia każe im iść w zaparte a kasa aka korupcja). |