Racjonalista - Strona głównaDo treści
Klauzula sumienia do kosza!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-06-2023 12:55romaro (25211 punktów)Klauzula sumienia do kosza!
Ocena 5 na 5
Czy ten człowiek z Suwerennej Polski, zarządzający szpitalem, w którym zmarła kobieta, ma już postawione zarzuty? Wątpię. Jest z tego samego obozu politycznego co jego szef, więc chroni go polityczna klauzula sumienia.
Tak ta klauzula działa. Nie jest tylko religijnym fanatycznym narzędziem. Nie jest nawet chyba w ogóle religijnym narzędziem w takim rozumieniu jak sobie to wyobraża religijna, uczciwa osoba. Klauzula sumienia jest swoistą lagą dla miernot, które nigdy nie zrobiłyby kariery, gdyby się nią nie posługiwały i gdyby nie ugieli karku przed jeszcze większymi łajdakami dążącymi do władzy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Czy ten człowiek z Suwerennej Polski, zarządzający szpitalem, w którym zmarła kobieta, ma już
>postawione zarzuty? Wątpię. Jest z tego samego obozu politycznego co jego szef, więc chroni go
>polityczna klauzula sumienia.
>Tak ta klauzula działa. Nie jest tylko religijnym fanatycznym narzędziem. Nie jest nawet chyba w
>ogóle religijnym narzędziem w takim rozumieniu jak sobie to wyobraża religijna, uczciwa osoba.
>Klauzula sumienia jest swoistą lagą dla miernot, które nigdy nie zrobiłyby kariery, gdyby się nią
>nie posługiwały i gdyby nie ugieli karku przed jeszcze większymi łajdakami dążącymi do władzy.
>
W tym kraju są tylko dwa sposoby uniknięcia odpowiedzialności karnej za świadomie popełnione przestępstwa;

1. Nie popełniać ich w ogóle
2. Dopuszczać się ich, ale wyznawać jedynie słuszną ideę partii (mafii)rządzącej i stać na odpowiednim poziomie w jej hierarchii, bądź mieć koneksje wśród takowych członków.

Większa część obecnego rządu to przestępcy- oszuści, defraudatorzy bądź przynajmniej tacy, którzy swe stanowiska wykorzystali dla prywaty, dla osiągnięcia własnych korzyści materialnych z jawnym lekceważeniem prawa, lub też na skutek stworzonych przez siebie lub towarzyszy odpowiednich luk prawnych.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy ten człowiek z Suwerennej Polski, zarządzający szpitalem, w którym zmarła kobieta, ma już postawione zarzuty?
Zaraz tam 'człowiek'. Lekarz.

Dodaję link, bo za jakiś czas nie będzie wiadomo czego ten wątek dotyczył.
wiadomosci(*)-brzucha-ruszaja-protesty.html

cr
16-06-2023 10:40 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
"Ten sam szpital, ta sama noc". Relacja pacjentki z oddziału, gdzie zmarła 33 letnia kobieta

tvn24.pl/p(*)orodowki-w-nowym-targu-7177188
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>"Ten sam szpital, ta sama noc". Relacja pacjentki z oddziału, gdzie zmarła 33 letnia kobieta
Jest takie lekarskie powiedzonko, że jak pacjent bardzo chce żyć, to medycyna jest bezsilna.


cr
17-06-2023 10:40 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jest takie lekarskie powiedzonko, że jak pacjent bardzo chce żyć, to medycyna jest bezsilna.

To tylko wymówka lekarzy by ich błędy pokryła ziemia.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365