>Nie no ja będę zbawiony jak mnie przestaną leczyć schizofrenie. >Tak to tylko łzy Maryji. >Bóg to tylko szczęśliwe życie wieczne. >Dzięki rozwojowi nauki
Dobre.
Dziękuje wszystkim ze mną debatującym. Jak jesteście naukowcami to tylko spin doktorzy. Jeżeli jesteście politykami to tylko tych którzy na was głosowali.
Hejt to autopromocja. Na głód 3 wdechy nosem powietrza bo to serotonina
Zostawiam swojego bota gdyby ktoś był ciekawy dlaczego nie piszę
Albo o projektach
# handzlik.@#
|