Racjonalista - Strona głównaDo treści
budowa domu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
05-07-2023 14:16okragly (21676 punktów)budowa domu
Budowa gniazda, do kochania, płodzenia i wychowywania dzieci, to z najtrudniejszych prób w życiu, duzo rozwodów z tego powodu.
dlaczego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Budowa gniazda, do kochania, płodzenia i wychowywania dzieci, to z najtrudniejszych prób w życiu, duzo rozwodów z tego powodu.
>dlaczego?
Bo zapewne dom powinien być wybudowany zawczasu.


cr
10-07-2023 11:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Budowa gniazda, do kochania, płodzenia i wychowywania dzieci, to z najtrudniejszych prób w życiu, duzo rozwodów z tego powodu.
>>dlaczego?
>Bo zapewne dom powinien być wybudowany zawczasu.
mężczyzna buduje i ogłasza, że ma gniazdo, czy razem budują?

w raju to kobiety budowały gniazdo do rodzenia i wychowywania dzieci, dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
Skoro sami, to z kim konflikt? I rozwody?

cr
10-07-2023 15:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
>Skoro sami, to z kim konflikt?
to konflikty z majstrem, kierownikiem, o pieniądze
dlatego przy budowie domów rozwody sa (z tzw pracodawca, powinno być pracobiorca) największe na świecie

>I rozwody?
małżeństwa się rozwodzą, nie wiedząc, że budowa gniazda, to ogromne koszty i wyrzeczenia
a przecież nie po to sa małżeństwa, żeby tracić

w raju domy były za darmo np igloo (mąż budował, taki nietypowy raj)

dlatego najbezpieczniej gniazdować w gnieździe po babci
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
>>Skoro sami, to z kim konflikt?
> to konflikty z majstrem
I z nim rozwody?

cr
10-07-2023 19:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
>>>Skoro sami, to z kim konflikt?
>> to konflikty z majstrem
>I z nim rozwody?
najczęściej w dniu "matki boskiej płatniczej" (dzień wypłaty)
ale rzadko przez sąd (pracy), albowiem najczęściej żyli na "kocią łape"
czemu to sie nazywa "żyć na kocią łapę"?

pytanie dodatkowe, skąd powiedzenie "pierwsze koty za płoty"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
>>>>Skoro sami, to z kim konflikt?
>>> to konflikty z majstrem
>>I z nim rozwody?
>najczęściej w dniu "matki boskiej płatniczej" (dzień wypłaty)
>ale rzadko przez sąd (pracy), albowiem najczęściej żyli na "kocią łape"
Z majstrem?

Ty chyba sam nie kumasz o czym jest ten wątek.

>czemu to sie nazywa "żyć na kocią łapę"?
>pytanie dodatkowe, skąd powiedzenie "pierwsze koty za płoty"
Dajesz.


cr
11-07-2023 10:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>dzisiaj, patrząc na budowy, to sami mężczyźni, może stąd ten konflikt?
>>>>>Skoro sami, to z kim konflikt?
>>>> to konflikty z majstrem
>>>I z nim rozwody?
>>najczęściej w dniu "matki boskiej płatniczej" (dzień wypłaty)
>>ale rzadko przez sąd (pracy), albowiem najczęściej żyli na "kocią łape"
>Z majstrem?
a jak? stąd zwroty przy budowie domu np "huj mu w dupe" (majstrowi ), albo "ale mnie wyruchał" "pierdole go i tą robote" (budowę domu)
>Ty chyba sam nie kumasz o czym jest ten wątek.
o rozwodach (tu z majstrem) przy budowie domu

>>czemu to sie nazywa "żyć na kocią łapę"?
>>pytanie dodatkowe, skąd powiedzenie "pierwsze koty za płoty"
>Dajesz.
"pierwsze koty za płoty" znaczy, że za pierwszym razem np nie zdaliśmy egzaminu, kotka pierwszy miot porzuca, nie zdaje testu na bycie matką, dopiero drugi i następne wychowuje na odnoszące sukces koty
Ciekawe czy to dotyczy ludzi?
jestem pierworodny i ..., może to z tego powodu? "pierwsze koty za płoty"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ty chyba sam nie kumasz o czym jest ten wątek.
>o rozwodach (tu z majstrem) przy budowie domu
A napisałeś, że "małżeństwa się rozwodzą".

> "pierwsze koty za płoty" [...] kotka pierwszy miot porzuca
Płot bardziej pasuje do usuwania pierwszych (słabszych) kociąt z miotu przez hodowcę.

cr
12-07-2023 08:49 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Ty chyba sam nie kumasz o czym jest ten wątek.
>>o rozwodach (tu z majstrem) przy budowie domu
>A napisałeś, że "małżeństwa się rozwodzą".
budowa domu współczesnego to trudny czas dla małżeństwa i budowlańców, co dowodzi, że jest nienaturalny, a powinno być czynem przyjemnym, budującym związek, tak było w raju

>> "pierwsze koty za płoty" [...] kotka pierwszy miot porzuca
>Płot bardziej pasuje do usuwania pierwszych (słabszych) kociąt z miotu przez hodowcę.
wg mojej teorii w pierwszym miocie kocięta są silniejsze (kotka, młoda, zdrowa), później, zmęczona ciążami, wiekiem, może rodzic słabsze
dlatego młoda kotka porzuca miot, chce się wyszaleć
koty dobrze się rozmnażają, 3 x/rok po 5 kociat, babcia topiła, inaczej by ją zjadły
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>budowa domu współczesnego to trudny czas dla małżeństwa i budowlańców, co dowodzi, że jest nienaturalny, a powinno być czynem przyjemnym, budującym związek
Związek z majstrem budowlanym?

Oraz kiedy jest dla budowlańców łatwy czas?

>3 x/rok po 5 kociat, babcia topiła, inaczej by ją zjadły
I to jest temat, bo dziś byłby za to kryminał. Słusznie?


cr
12-07-2023 11:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>budowa domu współczesnego to trudny czas dla małżeństwa i budowlańców, co dowodzi, że jest nienaturalny, a powinno być czynem przyjemnym, budującym związek
>Związek z majstrem budowlanym?
trzeba mu za tyle cierpienia wiele zapłacić
jak myślisz, zwierzęta budują gniazda wyrzekając się czegoś?
budowanie bezpiecznego miejsca na płodzenie, rodzenie, wychowywanie, dzieci musi być przyjemnością, inaczej nie będzie dzieci.
musimy wrócić do natury, budowanie gniazda musi być przyjemnością, jak jedzenie, seks, spotkanie z przyjaciółmi. Budowa domów jest cierpieniem bo sa sztuczne

>Oraz kiedy jest dla budowlańców łatwy czas?
>>3 x/rok po 5 kociat, babcia topiła, inaczej by ją zjadły
>I to jest temat, bo dziś byłby za to kryminał. Słusznie?
to było dawno, dzisiaj sterylizacja? to była niechcący podsłuchana rozmowa babci z ciocią, robiła to zaraz po okoceniu, ślepe, ładowała do worka i wrzucała do stawu, nie mam z tym problemu, Wiekszy problem miałem jak przyjeżdżał weterynarz i obcinał jądra małym knurkom, bardzo kwiczały, albo młodemu ogierowi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Związek z majstrem budowlanym?
> trzeba mu za tyle cierpienia wiele zapłacić
>jak myślisz, zwierzęta budują gniazda wyrzekając się czegoś?
Złe porównanie, zwierzęta majstrują swoje domy osobiście.

>>>3 x/rok po 5 kociat, babcia topiła, inaczej by ją zjadły
>>I to jest temat, bo dziś byłby za to kryminał. Słusznie?
>ślepe, ładowała do worka i wrzucała do stawu, nie mam z tym problemu
Kotka raczej miała.

>Wiekszy problem miałem jak przyjeżdżał weterynarz i obcinał jądra małym knurkom, bardzo kwiczały, albo młodemu ogierowi
Ale rentę dostawały: wikt i zakwaterowanie do końca ich dni.

cr
13-07-2023 09:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Związek z majstrem budowlanym?
>> trzeba mu za tyle cierpienia wiele zapłacić
>>jak myślisz, zwierzęta budują gniazda wyrzekając się czegoś?
>Złe porównanie, zwierzęta majstrują swoje domy osobiście.
właśnie, czy TY potrafisz "majstrować"?
nie potrafisz, zatraciłaś instynkt kotki, wtedy wiedziałabyś, że budynek w którym mieszkasz w naturze w nastepnej sekundzie ulega zawaleniu, nie ma nic bardziej sztucznego niż domy do kochania, płodzenia, rodzenia, wychowywania potomstwa. DLATEGO SIE NIE ROZMNAZAMY,

>>>>3 x/rok po 5 kociat, babcia topiła, inaczej by ją zjadły
>>>I to jest temat, bo dziś byłby za to kryminał. Słusznie?
>>ślepe, ładowała do worka i wrzucała do stawu, nie mam z tym problemu
>Kotka raczej miała.
pewnie pomyślała ze odwiedziła ją kuna (babka chyba zostawiała jedno)

>>Wiekszy problem miałem jak przyjeżdżał weterynarz i obcinał jądra małym knurkom, bardzo kwiczały, albo młodemu ogierowi
>Ale rentę dostawały: wikt i zakwaterowanie do końca ich dni.
w gospodarstwie, gdyby nie kastracja, byłaby ciągła rozpierducha, walka, wiele cierpienia, krwi przelanej, a tak jest spokój
bo jest gospodarz, bóg, który nad wszystkim panuje
my nie mamy boga, zegarmistrza
sami, wspólnotowo, stańmy się bogiem, zegarmistrzem, minn poprzez dobrowolną kastrację. Kastraci zamiast myślec o dupie maryni, wymyslali by genialne wynalazki

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Związek z majstrem budowlanym?
>>> trzeba mu za tyle cierpienia wiele zapłacić
>>>jak myślisz, zwierzęta budują gniazda wyrzekając się czegoś?
>>Złe porównanie, zwierzęta majstrują swoje domy osobiście.
>właśnie, czy TY potrafisz "majstrować"?
>nie potrafisz
Zmajstrowałam już niejedno pytanie, do którego nie domajstrowałeś odpowiedzi.

>zatraciłaś instynkt kotki, wtedy wiedziałabyś, że budynek w którym mieszkasz w naturze w nastepnej sekundzie ulega zawaleniu, nie ma nic bardziej sztucznego niż domy do kochania, płodzenia, rodzenia, wychowywania potomstwa. DLATEGO SIE NIE ROZMNAZAMY,
A te 8 miliardów to skąd?

>Kastraci zamiast myślec o dupie maryni, wymyslali by genialne wynalazki
Kobiety o maryni nie bardzo myślą.


cr
13-07-2023 11:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>zatraciłaś instynkt kotki, wtedy wiedziałabyś, że budynek w którym mieszkasz w naturze w nastepnej sekundzie ulega zawaleniu, nie ma nic bardziej sztucznego niż domy do kochania, płodzenia, rodzenia, wychowywania potomstwa. DLATEGO SIE NIE ROZMNAZAMY,
>A te 8 miliardów to skąd?
w domach z betonu nie ma wolnej miłości www.youtube.com/watch?v=gB--XAM4VdM
rozmnażają się tylko ci którzy mieszkają naturalnie

>>Kastraci zamiast myślec o dupie maryni, wymyslali by genialne wynalazki
>Kobiety o maryni nie bardzo myślą.
kobiety mają mentalny kaganiec narzucony przez patriarchat, patoelity; dom, dzieci, kościół
W raju nie było kościoła i domu (w naszym rozumieniu), dzieci były wspólne.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w domach z betonu nie ma wolnej miłości[...]
>rozmnażają się tylko ci którzy mieszkają naturalnie
Niby jak beton w seksie przeszkadza?

>>>Kastraci zamiast myślec o dupie maryni, wymyslali by genialne wynalazki
>>Kobiety o maryni nie bardzo myślą.
>kobiety mają mentalny kaganiec narzucony...
Idzie o to, że niemyślenie o dupie Maryni nie wywołuje wzrostu kreatywności.

cr
14-07-2023 11:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w domach z betonu nie ma wolnej miłości[...]
>>rozmnażają się tylko ci którzy mieszkają naturalnie
>Niby jak beton w seksie przeszkadza?
do seksu potrzeba poczucia bezpieczeństwa a domy z żelazobetonu są sztuczne, w naturze, w sekundę zabiłyby kochanków, my to czujemy) dlatego tam gdzie jest najwiecej domów z żelazobetonu (Singapur, Korea Południowa, Tajwan) najmniej sie kochaja

można zrobić badanie na myszach, jedne umieszczamy w domach z betonu (żelazobetonu) a drugie w ich środowisku naturalnym. Myszy w domach z betonu nie będą się "kochac"

>>>>Kastraci zamiast myślec o dupie maryni, wymyslali by genialne wynalazki
>>>Kobiety o maryni nie bardzo myślą.
>>kobiety mają mentalny kaganiec narzucony...
>Idzie o to, że niemyślenie o dupie Maryni nie wywołuje wzrostu kreatywności.
Arminius podnosił kwestie sublimacji, że przekuwają seksualność na twórczośc, ale kto to potrafi?
np Newton nie miał zony, pewno sublimował, podobnie Einstein, Hitler
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Myszy w domach z betonu nie będą się "kochac"
Insekty dają radę.

>Newton nie miał zony, pewno sublimował
Pewno.

cr
16-07-2023 07:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Myszy w domach z betonu nie będą się "kochac"
>Insekty dają radę.
bo ich wzrok nie sięga tak daleko
nie chodzi o beton jako taki, jest skałą, w jaskiniach trochę żyliśmy
chodzi o formę
popatrz na pokój w którym jesteś, w naturze w sekundę się by zawalił



taki budynek powinienen się zawalic jak domek z kart
a czemu stoi?

dom (pokój) do kochania wygląda tak



o formę chodzi, nie o materiał, może być beton choć i z lodu można (iglo)



>>Newton nie miał zony, pewno sublimował
>Pewno.
i długo żył, a mówi się że bez kobiety mężczyźni umierają 10 lat wcześniej
Tesla geniusz, też sublimował? też b długo żył.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Myszy w domach z betonu nie będą się "kochac"[...]
>>[...]
>nie chodzi o beton jako taki,
Nosz...

>popatrz na pokój w którym jesteś, w naturze w sekundę się by zawalił [...] a czemu stoi?
Betonem stoi.


>mówi się że bez kobiety mężczyźni umierają 10 lat wcześniej
>Tesla geniusz, też sublimował? też b długo żył.
Geniusze to wyjątki?

cr
16-07-2023 16:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>mówi się że bez kobiety mężczyźni umierają 10 lat wcześniej
>>Tesla geniusz, też sublimował? też b długo żył.
>Geniusze to wyjątki?
gdyby Newton, Tesla miał dziewczynę, nie byłby geniuszem
brak warunkiem koniecznym, np Kaczyński

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365