Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy można przybrać na wzroście w wieku dorosłym?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
21-07-2023 15:58jevakmeni (4 punktów)
(zablokowany)
Czy można przybrać na wzroście w wieku dorosłym?
Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż, zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rogaliczek (669 punktów)
Wzmocnienie mięśni korpusu może pomóc utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji, co potencjalnie wpłynęło na pomiary wysokości. Być może wcześniej miałeś lekki garb lub nieświadomie nie utrzymywałeś prostej postawy. Zwiększenie siły mięśniowej może poprawić postawę i przyczynić się do tego, że teraz wydajesz się nieco wyższy przy ponownym pomiarze.
Magnificat yy (22 punktów)
>Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz
>pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym
>nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie
>uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż,
>zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też
>urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w
>wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u
>dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam
>crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem.

No przepiękny dowód śmierci. A co masz być wzrostu kolosa z Rodos.

Ja tu mało pisze bo ci intelektuści wystarczy im CO2synteza
jevakmeni (4 punktów)
(zablokowany)
>Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz
>pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym
>nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie
>uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż, 100001.onl/
>zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też
>urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w
>wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u
>dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam
>crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem.

i got this...

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365