Racjonalista - Strona głównaDo treści
gdzie dwóch się bije korzysta ....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
19-08-2023 10:30okragly (21676 punktów)gdzie dwóch się bije korzysta ....
walczy na śmierć cywilizowany Zachód z barbarzyńską Rosją, chrześcijanin z chrześcijaninem, biały z białym a korzysta ...
W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys. do 400 tys. bardzo zamożnych, z ponad 50 mln $, wzrosła o 5 tys. Jednocześnie USA zubożały o 6 bln dolarów. Majątek całej Ameryki Północnej i Europy łącznie zmalał o 11 bln $.
Z końcem 2022 r. w USA było o jeden milion mniej milionerów
Wzrost bogactwa Rosji nastąpił pomimo jej inwazji na Ukrainę i naszych (Zachodu) sankcji.
Wg szwajcarskiego banku UBS jest to jeden z nielicznych krajów, które wzbogaciły się w 2022 r.
Meksyk, Indie i Brazylia również znacznie się wzbogaciły w 2022 r. najwięcej straciły USA, Japonia, Chiny, Kanada i Australia. dowodzi szwajcarski bank UBS.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys.
I wszyscy jedzą gołąbki, tak jak u nas, pisowcy mięso, Polacy kapustę.
>Z końcem 2022 r. w USA było o jeden milion mniej milionerów
I mniej najuboższych, średnia zamożności oddaje lepiej poziom wszystkich.

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
19-08-2023 20:56 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys.
>I wszyscy jedzą gołąbki, tak jak u nas, pisowcy mięso, Polacy kapustę.
po rozpoczęciu wojny, coraz większą biedę widzę u nas, na ulicach, po szukających w śmietnikach, póki co nie widziałem żebrzących których za władzy liberalnej i wolnych sądów było ogrom, może ich gdzieś zamknęli?

>>Z końcem 2022 r. w USA było o jeden milion mniej milionerów
>I mniej najuboższych, średnia zamożności oddaje lepiej poziom wszystkich.
Amerykanie na wojnach w Europie bardzo się bogacili (1 i 2 wś), tu też sprowokowali by pokonac Słowian, Ukraińską krwią Rosjan.
Na tej wojnie sprowokowanej przez usazyda przegra najwiecej Ukraina, przegramy i MY (zachód) i Rosja, przegra cywilizacja chrześcijańska, powoli konczy sie dominacja białego człowieka na ziemi, wygrają Indie, Brazylia, Meksyk, Chiny
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys.
>>I wszyscy jedzą gołąbki, tak jak u nas, pisowcy mięso, Polacy kapustę.
>po rozpoczęciu wojny, coraz większą biedę widzę u nas
"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-08-2023 10:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>W 2022 r liczba rosyjskich milionerów wzrosła o 60 tys.
>>>I wszyscy jedzą gołąbki, tak jak u nas, pisowcy mięso, Polacy kapustę.
>>po rozpoczęciu wojny, coraz większą biedę widzę u nas
>"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022
liberałowie (indywidualizm, wolność, własność) sami sie niszczą, mają okrutnego boga
Duch Prawdy (14790 punktów)
>liberałowie (indywidualizm, wolność, własność) sami sie niszczą
Mam dla ciebie wiadomość, miałem głosować na lewicę, ale będę głosował na KO.

"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-08-2023 19:10 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>liberałowie (indywidualizm, wolność, własność) sami sie niszczą
>Mam dla ciebie wiadomość, miałem głosować na lewicę, ale będę głosował na KO.
lewicą jest PiS, obniżył wiek emertalny, podniósł płace minimalną, 800+ na każde dziecko, zabronił pracować w niedziele, poza tym jakieś wyprawki, srawki czy komputer dla każdego ucznia
To jest prawdziwa lewica
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>liberałowie (indywidualizm, wolność, własność) sami sie niszczą
>>Mam dla ciebie wiadomość, miałem głosować na lewicę, ale będę głosował na KO.
>lewicą jest PiS
A gdzie tam, to komuniści i złodzieje.

"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Thoter (6650 punktów)

>>lewicą jest PiS
>A gdzie tam, to komuniści i złodzieje.
>

Kto w PIS-ie jest komunistą ???
PIS stworzyły i finansują te same siły, co stworzyły w Niemczech nazistów i ich uzbroili.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>lewicą jest PiS
>>A gdzie tam, to komuniści i złodzieje.
>Kto w PIS-ie jest komunistą ???
"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
panTeista (6811 punktów)
>>lewicą jest PiS
>A gdzie tam, to komuniści i złodzieje.

Leszek Miler, Włodzimierz Cimoszewicz czyli europosłowie z Lewicy to komuniści.
21-08-2023 15:24 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Leszek Miler, Włodzimierz Cimoszewicz czyli europosłowie z Lewicy to komuniści.
>

Bzdury.
Co ma Miller i Cimoszewicz wspólnego z komunizmem ???
Mają tyle samo wspólnego co: Żyd Morawiecki, żydowski zięć Duda i Kaczyńscy z polskim patriotyzmem.
panTeista (6811 punktów)

Kataryniarz kręci korbą.
Kataryniarz kręci korbą.
21-08-2023 16:52 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>lewicą jest PiS
>>A gdzie tam, to komuniści i złodzieje.
>Leszek Miler, Włodzimierz Cimoszewicz czyli europosłowie z Lewicy to komuniści.
Ongiś, dzisiaj to niegroźni socjaldemokraci. Groźni dla Polek i Polaków są komuniści z PiS, z J. Kaczyńskim na czele:
"Zniszczymy tych ludzi!" Chojnice 08.12.2022

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Thoter (6650 punktów)

>Ongiś, dzisiaj to niegroźni socjaldemokraci. Groźni dla Polek i Polaków są komuniści z PiS, z J. Kaczyńskim na czele:
>

Znowu jakieś bzdury.
Co ma PIS, partia Żydów amerykańskich wspólnego z komunizmem Żydów niemieckich??
Żydzi amerykańscy wprowadzili penalizację komunizmu Żydów niemieckich i penalizacji nazizmu niemieckiego, który sfinansowali.
Zacznij używać terminów, których rozumiesz znaczenie.
21-08-2023 20:47 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
Zacznij rozumieć, że teraźniejszość to nie przeszłość. Cechy komunizmu:
- dominacja partii w życiu społecznym i politycznym - pis
- monopol partii na władzę w państwie - pis
- inwigilacja - pis
- widzenie w innych wrogów - pis
- kult wodza i partii - pis
- cenzura (np. znikające serduszka WOŚP) - pis
- indoktrynacja obywateli - pis
- propaganda (media publiczne, faktycznie rządowe/partyjne) - pis
- aparat terroru - pis
"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
21-08-2023 21:15 
 Ocena-1 na 3
Thoter (6650 punktów)
>Zacznij rozumieć, że teraźniejszość to nie przeszłość. Cechy komunizmu:
>

Czego to chora istota nie znajdzie w internecie, by dać sobie upust.
To co towarzysz podaje, nie ma nic wspólnego z komunizmem.
W celu pokonania potęgi Żydów niemieckich, Żydzi amerykańscy stworzyli antysemityzm i antykomunizm.
Od tego czasu plątają się po świecie prymitywni idioci, zarażeni tym i mający wizje swojej wielkości.
21-08-2023 22:17 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Zacznij rozumieć, że teraźniejszość to nie przeszłość. Cechy komunizmu:
>Czego to chora istota
Jasne, pozdrów Arminiusa.

"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
20-08-2023 19:54 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>lewicą jest PiS, obniżył wiek emertalny, podniósł płace minimalną, 800+ na każde dziecko, >zabronił pracować w niedziele, poza tym jakieś wyprawki, srawki czy komputer dla każdego ucznia
>To jest prawdziwa lewica

Lewica zawsze jest przeciw wojnie.
20-08-2023 20:36 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>lewicą jest PiS, obniżył wiek emertalny, podniósł płace minimalną, 800+ na każde dziecko, >zabronił pracować w niedziele, poza tym jakieś wyprawki, srawki czy komputer dla każdego ucznia
>>To jest prawdziwa lewica
>Lewica zawsze jest przeciw wojnie.
trafiła nam się prawa lewica (innej nie mamy) która podżega do wojny
mówią o 300-tysięcznej armii, co setny Polak będzie nosił mundur. to bardzo kosztowna zabawka naszych patoelit, zapłacimy za ich zabawę
20-08-2023 21:08 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>trafiła nam się prawa lewica (innej nie mamy) która podżega do wojny
>

Lewice zawsze mieliśmy koszerne, nawet solidarność mieliśmy koszerną.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365