Racjonalista - Strona głównaDo treści
zostaliśmy sformatowani na niewolnikow

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
22-08-2023 01:00okragly (21676 punktów)zostaliśmy sformatowani na niewolnikow
Ocena -1 na 1
zostaliśmy sformatowani przez patoelity (mafie) na libków niedorozwojków, ze nie wyobrażamy sobie swiata bez patoelit (mafii), kapitalizmu (wyzysku), ale wyobrażamy sobie koniec świata, choć wiadomo, że prędzej się skończy liberalizm - kapitalizm, niż nastapi koniec swiata.

czy MY, będąc libkami niedorozwojkami, mozemy wyobrazić sobie, co i kiedy będzie po liberalizmie?
NIE!
żaden niewolnik nic nigdy nie wymyslił
powtarzamy tylko to co nam wgrywają patoelity (POPiS)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>(POPiS)
Nie ma takiego tworu, dajesz tutaj na okrągło taki popis, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-08-2023 08:03 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>(POPiS)
>Nie ma takiego tworu,
to tzw styropian, nasze patoelity
Solidarność urodziła anty solidarność, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność)

>dajesz tutaj na okrągło taki popis,
POPiS

>że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.
wczoraj za dużo wypiłem
jestem za tym by wprowadzic u nas islam (0 alk), jaka mądra religia
nasza religia tzw liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest taki głupi, antyludzki, śmiercionośny
22-08-2023 08:18 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>wczoraj za dużo wypiłem
>jestem za tym by wprowadzic u nas islam (0 alk), jaka mądra religia
Najwyraźniej jeszcze nie wytrzeźwiałeś.

"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński, Chojnice 08.12.2022

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
22-08-2023 17:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński,
PO to prawica jak PiS, tylko lepiej ubrana i lepiej ukrywająca swoje zamiary. Dwie prawicowe partie zajęły całą przestrzeń a lewica, niczym nie różni się od liberałów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>"Zniszczymy tych ludzi!" J. Kaczyński,
> PO to prawica jak PiS, tylko lepiej ubrana i lepiej ukrywająca swoje zamiary. Dwie prawicowe partie zajęły całą przestrzeń a lewica, niczym nie różni się od liberałów.

Lewicy w głowach się przewróciło od dobrobytu, więc zamiast zajmować się tym ile prosty człowiek będzie musiał pracować i co za to sobie do gara włoży, zaczęła się zajmować tym czy seks lepiej uprawiać od przodu czy od tyłu.

Lewacy całkowicie zapomnieli o tym, że trzeba jeść, mieszkać, leczyć się i uczyć, skupili się na walce z bogiem i organizacji totalnej orgi w oparach narkotyków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Lewacy całkowicie zapomnieli o tym, że trzeba jeść, mieszkać, leczyć się i uczyć, skupili się na >walce z bogiem i organizacji totalnej orgi w oparach narkotyków.
>

Lewacy??
To kultura Żydów amerykańskich, którą od pokoleń tresują Amerykanów.
W tej ich "demokracji" hoduje się stada małp, którym dano kartki do oddawania głosu.
Stworzyli niewolnictwo, w którym niewolnik musi sam się do potrzeb pana dostosować.
Demokratyczny zasób ludzki, w którym debil i profesor mówi to samo.
22-08-2023 09:35 
 Ocena 1 na 3
Thoter (6650 punktów)

> Solidarność urodziła anty solidarność, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność)
>

Żydzi amerykańscy przeprowadzili operację QRHELPFUL, którą na chwilę skupili polskojęzycznych roboli i napuścili na komunistyczną inteligencję. Na operacjętą wydali 40 mln dolarów.
Ile razy im się już zwróciła ta kasa ??
Kiedy skończą nas łupić ??

www.newswe(*)ne-tak-zadluza-nas-pis/3zgs68k

200 tys. zł na minutę, 12 mln zł co godzinę. 24 godz. na dobę. Tak zadłuża nas PiS


Lista krajów z którymi handlowaliśmy gdy: byliśmy "znieowleni" i po "wyzwoleniu".
Jawny kolonializm.
22-08-2023 16:34 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)Thother - putinowska klamliwa gnida
>Lista krajów z którymi handlowaliśmy gdy: byliśmy "znieowleni" i po "wyzwoleniu".
>Jawny kolonializm.
Jakby ktos nie doczytał - na czerwono są kraje bogatsze niż Polska w 1989 i w 2023 pod względem GDP na mieszkańca. Nie wiem jak rzetelna jest ta mapka, ale 2 rzeczy są absolutnie pewne:
1. Polska znacząco zblizyła sie do światowej czołówki bogactwa od 1989.
2. Thother nie ma pojęcia co wkleja i ma to w dupie. Płaca mu za sianie zamętu a nie za rzetelność.
22-08-2023 18:08 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: Thother - putinowska klamliwa gnida
>>Lista krajów z którymi handlowaliśmy gdy: byliśmy "znieowleni" i po "wyzwoleniu".
> Polska w 1989 i w 2023
1989r byliśmy 10 lat w kryzysie rozpetanym przez usażyda, powinniśmy porównywać 1980r
w Chinach rozjechali czołgami agenture amerykańską, dzis ten komunistyczny kraj jest najbogatszym na swiecie, (jakbyśmy poszli drogą Chinską bylibyśmy bogaci, dziś jestesmy niewolnikami kapitału zachodniego, nic nie mamy własnego)

Na Ukrainie usazyd wywołał majdan, później wojnę, bieda tam, już ciągnie się wiele lat i konca nie widać, tam gdzie wojna, znaczy usazyd działa np Syria, Irak, Jemen, Libia, Liban, kraje Afryki, Afganistan. Usazyd ma 1000 baz wojskowych poza USA i ogrom agentów którzy ich nic nie kosztują (dolary produkuja sami)
Jeśli pojedziesz gdzieś do Afryki, Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Łacinskiej i powiesz ze jesteś z USA, naplują ci w twarz, tak lubią kraj miłujący pokój, demokracje, sprawiedliwość
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> 1989r byliśmy 10 lat w kryzysie rozpetanym przez usażyda, powinniśmy porównywać 1980r

Kryzys polegał na tym, że nikt nie wiedział co ani na bazie czego robić poza strukturami państwa socjalistycznego. Przez następne lata Polacy uczyli się tego.

>w Chinach rozjechali czołgami agenture amerykańską, dzis ten komunistyczny kraj jest najbogatszym na swiecie, (jakbyśmy poszli drogą Chinską bylibyśmy bogaci, dziś jestesmy niewolnikami kapitału zachodniego, nic nie mamy własnego)

Chiny są rozwinięte i bogate dzięki szerokiej kooperacji z kapitalistycznym Zachodem. Gdyby został zbudowany na granicy Chin wielki mur Chiny byłyby pewnie biedne i zacofane.

Kapitalizm wyzwala zupełnie inna motywację niż komunizm. W kapitalizmie dąży się do osiągnięć za wszelką cenę, nawet "po trupach", choć potem często okazuje się, że osiągnięcia przydają się też "trupom".

>Na Ukrainie usazyd wywołał majdan, później wojnę, bieda tam, już ciągnie się wiele lat i konca nie widać, tam gdzie wojna, znaczy usazyd działa np Syria, Irak, Jemen, Libia, Liban, kraje Afryki, Afganistan. Usazyd ma 1000 baz wojskowych poza USA i ogrom agentów którzy ich nic nie kosztują (dolary produkuja sami)
>Jeśli pojedziesz gdzieś do Afryki, Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Łacinskiej i powiesz ze jesteś z USA, naplują ci w twarz, tak lubią kraj miłujący pokój, demokracje, sprawiedliwość

USA chce wszędzie budować swoje wpływy tak samo jak Rosja czy Chiny. Wpływu określonego kraju ciągną za sobą system społeczny i wartości jakie w nim panują. Jeśli dwa sprzeczne mocarstwa zbudują swoje wpływy w słabszym państwie wtedy tam przebiega granica dwóch systemów społecznych i tam zazwyczaj toczy się wojna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-08-2023 07:28 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)
>> 1989r byliśmy 10 lat w kryzysie rozpetanym przez usażyda, powinniśmy porównywać 1980r
>Kryzys polegał na tym, że nikt nie wiedział co ani na bazie czego robić poza strukturami państwa >socjalistycznego. Przez następne lata Polacy uczyli się tego.

I tak się tego nauczyli, że teraz znowu Żydzi, tylko z innej parafii, opanowali struktury państwa.
Żyd Morawiecki z żydowskim zięciem Dudą robią sobie zakupy uzbrojenia u Zydów amerykańskich, Żyd Lejba Fogelman pisze umowy a żydowskie banki to nadzorują.
Zydowskie zakupy osiągnęły równowartość dwóch milionów mieszkań.
Czego się Polacy nauczyli ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I tak się tego nauczyli, że teraz znowu Żydzi, tylko z innej parafii, opanowali struktury państwa.
>Żyd Morawiecki z żydowskim zięciem Dudą robią sobie zakupy uzbrojenia u Zydów amerykańskich, Żyd Lejba Fogelman pisze umowy a żydowskie banki to nadzorują.
>Zydowskie zakupy osiągnęły równowartość dwóch milionów mieszkań.
>Czego się Polacy nauczyli ???

Nauczyli się obrony nowego systemu społecznego.
Przygotowują się na to, żeby nikt do Polski nie wkroczył i nie oświadczył, że teraz będzie nowy porządek społeczny, bo stary był zły, bo stary służył niewłaściwym grupom interesu a nowy będzie służył właściwym.

Dokładnie to samo robili komuchy, zbroili się po żeby po to, żeby Zachód nie wkroczył do Polski i nie ustanowił Polakom nowego prawa.

Nowa elita dba o utrzymanie swoich wpływów tak samo jak dbali o to komuchy przy czym nowa elita wyrosła z wartości zachodnich a stara komunistyczna opierała się na wartościach wschodnich.

To jak walka chrześcijaństwa z islamem.
Na granicy dwóch kultur rządzą czasem chrześcijanie a czasem islamiści, zależnie w której kulturze objawią się akurat sprawniejsi przywódcy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-08-2023 08:56 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Nowa elita dba o utrzymanie swoich wpływów tak samo jak dbali o to komuchy przy czym nowa elita wyrosła z wartości zachodnich a stara komunistyczna opierała się na wartościach wschodnich.
>

Jaka nowa elita ???
Żydzi sowieccy odstąpili nas Żydom amerykańskim, robią geszefty i używają nas do proxy war.
Głupkowaty Polak jeszcze się zachwyca "bogactwem", które przywiózł z niemieckigo śmietnika.
Żydzi mu w telewizorze pokazują fikcyjną rzeczywistość i dali kartkę do oddawania głosu.
Małpiarnia i Ty to nazywasz wielką Polską.
23-08-2023 09:49 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
>robią geszefty i używają nas
Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie Szambonurek miesza w szambie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Lista krajów z którymi handlowaliśmy gdy: byliśmy "znieowleni" i po "wyzwoleniu".
>>Jawny kolonializm.
>Jakby ktos nie doczytał - na czerwono są kraje bogatsze niż Polska w 1989 i w 2023 pod względem GDP na mieszkańca. Nie wiem jak rzetelna jest ta mapka, ale 2 rzeczy są absolutnie pewne:
>1. Polska znacząco zblizyła sie do światowej czołówki bogactwa od 1989.
>2. Thother nie ma pojęcia co wkleja i ma to w dupie. Płaca mu za sianie zamętu a nie za rzetelność.

Thother pochodzi zapewne z ideologicznych struktur upadłej komuny i nie może przeżyć, że tamta została wyklęta i zmieniona na obecny system.

W komunie nie było takiego porządku jaki dziś panuje w Amazonie. Amazon co prawda jest obcy, cudzy ale porządek pozostaje porządkiem.

Ja podobnie do Thotera nie przepadam za współczesnym systemem ale nie chciałbym powrotu komuny.

Dla mnie istnieje inna droga ale wiem, że obecnego porządku jego budowniczowie będą bronić tak samo jak swojego przed upadkiem bronili komuniście, włącznie z palowaniem i czołgami na ulicy jak zajdzie taka potrzeba.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-08-2023 12:04 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Ja podobnie do Thotera nie przepadam za współczesnym systemem ale nie chciałbym powrotu komuny.
>

Zapomniałeś dodać polskiej żydokomuny.
Żydów europejskich nie wymordowano dlatego, że byli Żydami tylko dlatego, że byli KOMUNISTAMI.
Żydzi amerykańscy w swoich demokratycznych koloniach wprowadzili penalizację propagowania komunizmu Żydów niemieckich.
Dzisiaj Polakom zbrzydła żydowska amerykańska "demokracja".
Europa po utracie Żydów niemieckich nigdy się nie podniesie.
Sto lat temu mieliśmy boom technologiczny, który przejęli Żydzi amerykańscy.
Komunizm gwarantował wszystkim narodom Europy skorzystanie na tym.
Brytyjska agentura, która się u nas ulokowała, zniszczyła z naszą pomocą, naszą najlepszą ofertę na przyszłość.
25-08-2023 14:12 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida Thother - putinowska klamliwa gnida
25-08-2023 15:36 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Thother
Thoter


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: zostaliśmy sformatowani na niewolnikow
>Żydzi amerykańscy przeprowadzili operację QRHELPFUL, którą na chwilę skupili polskojęzycznych roboli i napuścili na komunistyczną inteligencję.

Widać komunistyczna inteligencja nie była na tyle inteligenta, że nie zapewnić możliwości awansu społecznego ludziom, którzy zagrażali jej władzy. Zwykła głupia arogancja i bezwzględnośc, które skończyły się upadkiem autorytetu i utrata władzy.

Współczesna władza kapitalistyczna jak nie zapewni ludziom możliwości awansu i uzna, że może mieć na wszystkich spoza władzy wywalone, też moze tak skończyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-08-2023 07:03 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>Żydzi amerykańscy przeprowadzili operację QRHELPFUL, którą na chwilę skupili polskojęzycznych roboli i napuścili na komunistyczną inteligencję.
>Widać komunistyczna inteligencja nie była na tyle inteligenta, że nie zapewnić możliwości awansu >społecznego ludziom, którzy zagrażali jej władzy. Zwykła głupia arogancja i bezwzględnośc, które >skończyły się upadkiem autorytetu i utrata władzy.
>

Skończyło się to też upadkiem majątku, który wytworzyli dziadkowie prześladowani amerykańskimi sankcjami.
Przy okazji pozbawiono nas współwłasności wszelkich polskich dóbr. Dla współczesnego Polaka ważniejsza jest wolność niż odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń.
Kolonialiści Polaka pozbawiają godności, ćwicząc go robieniem pokłonów przed dewiantami i zboczeńcami. Gdzie się podziała polska rycerskość ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skończyło się to też upadkiem majątku, który wytworzyli dziadkowie prześladowani amerykańskimi sankcjami.
>Przy okazji pozbawiono nas współwłasności wszelkich polskich dóbr. Dla współczesnego Polaka ważniejsza jest wolność niż odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń.
>Kolonialiści Polaka pozbawiają godności, ćwicząc go robieniem pokłonów przed dewiantami i zboczeńcami. Gdzie się podziała polska rycerskość ??

W tej chwili spotkasz Polaka praktycznie w każdym miejscu na świcie. Wcześniej nie było go stać, żeby odjechać 100 km od swojej wsi. Polak na cudzym osiągnął więcej niż na własnym.

Sądzisz, że to już ostateczna forma Polaka ale ona może być tylko przejściowa. Chińczycy też uczyli się na tym, że tworzyli coś dla innych a nie dla siebie i na tym zbudowali swój rozwój.

Zamiast mówić wciąż o przeszłości i o tym jak złe intencje mają Amerykanie pomówmy lepiej o przyszłości i o tym jak można wykorzystać Amerykanów do własnych celów.

Interesy można łączyć o ile nienawiść i wrogość do innych nie pozbawi Cię tej możliwości.

Chwilowo toczy się wojna pomiędzy Rosją i Zachodem na Ukrainie a Ty w tej wojnie stanąłeś po stronie Rosji, zamiast stanąć po stronie Polski.

Przed amerykańskim wyzyskiem można bronić się uzyskując ten sam poziom inteligencji co Amerykanie. To jest możliwe.

Rosja i Chiny potrafią wyzyskiwać podobnie od Amerykanów tylko robią to na swój sposób.

Każdy obcy człowiek jest zarazem przyjacielem i wrogiem, od podejścia do niego zależy kim stanie się bardziej.

Życie wśród samych wrogów jest nie do wytrzymania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-08-2023 08:49 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>W tej chwili spotkasz Polaka praktycznie w każdym miejscu na świcie. Wcześniej nie było go stać, >żeby odjechać 100 km od swojej wsi. Polak na cudzym osiągnął więcej niż na własnym.
>

A co osiągnęli ci Polacy, którzy po wojnie dostali się do USA ??
23-08-2023 18:28 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)
>Chińczycy też uczyli się na tym, że tworzyli coś dla innych a nie dla siebie i na tym zbudowali >swój rozwój.
>

(23 sierpnia 2023 r. Johannesburg)
Przemówienie Xi Jinpinga na 15 szczycie BRICS

Drogi Prezydencie Ramaphoso,
Drogi Prezydencie Lula,
Drogi Prezydencie Putinie,
Szanowny Premierze Modi:

To wielka przyjemność przyjechać do Johannesburga, aby omówić plany współpracy i rozwoju BRICS ze wszystkimi moimi kolegami. To już trzeci raz, kiedy spotkanie przywódców BRICS odbywa się w Afryce, co ma ogromne znaczenie. Chciałbym podziękować prezydentowi Ramaphosie i rządowi Republiki Południowej Afryki za przemyślane przygotowania do tego spotkania.
Obecnie świat wkroczył w nowy okres zawirowań i zmian, przechodzi poważne dostosowania, poważne podziały i poważne reorganizacje. Narasta niepewność, niestabilność i czynniki nieprzewidywalne.
Kraje BRICS stanowią ważną siłę kształtującą krajobraz międzynarodowy. Niezależnie wybieramy drogę rozwoju, wspólnie bronimy prawa do rozwoju i wspólnie zmierzamy w stronę modernizacji, która reprezentuje kierunek społeczeństwa ludzkiego i będzie miała głęboki wpływ na proces rozwoju świata. Patrząc wstecz na historię, zawsze trzymaliśmy się ducha BRICS, jakim jest otwartość, inkluzywność i współpraca, w której wygrywają obie strony, a także w dalszym ciągu wypychaliśmy współpracę BRICS na nowy poziom i pomagaliśmy w rozwoju pięciu krajów; zawsze opowiadaliśmy się za międzynarodową sprawiedliwością i stoimy na straży sprawiedliwości w głównych kwestiach międzynarodowych i regionalnych oraz promujemy gospodarki wschodzące. Głos i wpływ krajów rynkowych i krajów rozwijających się. Kraje BRICS zawsze były zwolennikami i praktykami niezależnej polityki zagranicznej. W najważniejszych kwestiach międzynarodowych nalegają, aby zaczynać od istoty sprawy, wypowiadać się w sposób uczciwy, prowadzić interesy w sposób uczciwy i nigdy nie zmieniać zasad, uleganie naciskom zewnętrznym lub bycie wasalem innego kraju. Kraje BRICS mają szeroki konsensus i wspólne cele. Bez względu na to, jak zmieni się sytuacja międzynarodowa, pierwotny zamysł i wspólne aspiracje współpracy nie ulegną zmianie.
(...)
Chiny utworzą "Park Inkubacji Naukowo-Technologicznej Nowej Ery Chin-BRICS", aby zapewnić wsparcie w transformacji osiągnięć w zakresie innowacji naukowych i technologicznych; opierając się na mechanizmie współpracy w zakresie konstelacji satelitów teledetekcyjnych BRICS, zbadają możliwość ustanowienia "globalnego inkubatora teledetekcji BRICS platforma współpracy w zakresie danych satelitarnych i aplikacji", aby zapewnić wsparcie danych dla rozwoju rolnictwa, ekologii, ograniczania katastrof i innych dziedzin w różnych krajach. Chiny są skłonne współpracować ze wszystkimi stronami w celu zbudowania "mechanizmu wymiany i współpracy w zakresie zrównoważonego przemysłu BRICS", aby zapewnić platformę dla przemysłu i współpracy projektowej na rzecz wdrożenia Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych 2030
(...)
Starożytny kontynent afrykański kryje w sobie prostą i głęboką mądrość. Jest takie afrykańskie przysłowie, które mówi: "Sam idziesz szybko, razem daleko zajdziesz." Duch Ubuntu głosi "Jesteśmy tutaj, więc jestem tutaj", podkreślając, że ludzie są współzależni i nierozłączni. Współistnienie w harmonii i harmonii na świecie jest pięknym dążeniem narodu chińskiego od tysięcy lat. Chiny chcą współpracować z partnerami BRICS, aby podtrzymywać koncepcję społeczności ze wspólną przyszłością ludzkości, wzmacniać partnerstwa strategiczne, pogłębiać współpracę w różnych dziedzinach, odpowiadać na wspólne wyzwania w ramach obowiązków BRICS, tworzyć lepszą przyszłość dzięki obowiązkom BRICS i wspólnie popłyń na drugi brzeg modernizacji!


Hamerlik, dzisiaj Chiny kontynuują projekt komunizmu Żydów niemieckich.
Gdyby nasi dziadkowie rozumieli o co chodzi na początku XX wieku, bylibyśmy dzisiaj sto lat przed Chińczykami a tak jesteśmy dwieście lat za.








Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, dzisiaj Chiny kontynuują projekt komunizmu Żydów niemieckich.

Mam z tym poważny problem, ponieważ jestem wrogiem własności państwowej.

Dla mnie struktura własności to hierarchia wśród ludzi, która jest fundamentem organizacji społeczeństwa.

Własność państwowa zaburza hierarchię społeczną.

Przypominam, że wciąż mówię o własności publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego pracowników najemnych bez posiadłości.

Własność prywatna tajna i nieopodatkowana, państwowo dotowana i przymusowo egzekwowana to wymysł samego szatana. Prawo takiej własności mogę zaakceptować ale po moim trupie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-08-2023 06:45 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)

>Mam z tym poważny problem, ponieważ jestem wrogiem własności państwowej.
>Dla mnie struktura własności to hierarchia wśród ludzi, która jest fundamentem organizacji społeczeństwa.
>Własność państwowa zaburza hierarchię społeczną.
>

Własność państwowa to jest własność wspólna. Lasy, rzeki, atmosfera, surowce naturalne są własnością wszystkich.
Myli Ci się mafia ze społeczeństwem. W społeczeństwie najważniejsza jest lokalna inteligencja, która jest wycinana przez kolonialistów. W jej miejsce podstawia się demokratyczny "parlament" sterowany przez agenturę kolonialisty. Biedotę umysłową i materialną pakuje się do pomieszczenia, skłóca i tą ich szaloną walkę nazywa się demokratcyzną polityką.
W Twoim "społeczeństwie" połowa poci się na dobrobyt kapitalistów a druga połowa jest tresowana na mięso armatnie.
uxbridge (5980 punktów)Thoter putinowska menda
>W Twoim "społeczeństwie" połowa poci się na dobrobyt kapitalistów a druga połowa jest tresowana na mięso armatnie.

Tak jest dokładnie w Chinach i Rosyi.
Ro­sy­ja jak przy­cho­dzi, to przy­cho­dzi wiel­ka, cho­ciaż jej lu­dzie mar­ni, sła­bi, ale przy­cho­dzi wiel­ka i nie jest w sta­nie znie­ść obok sie­bie ni­cze­go, co nie jest Ro­sy­ją, więc wszyst­ko w Ro­sy­ję za­mie­nia, ro­zu­mie­cie, w Ro­sy­ję, czy­li w gów­no. Żeby wszyst­ko było ta­kie same, jak to gów­no.
haish (2908 punktów)Odp: zostaliśmy sformatowani na niewolnikow

>>że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.
>wczoraj za dużo wypiłem
>jestem za tym by wprowadzic u nas islam (0 alk), jaka mądra religia
>nasza religia tzw liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest taki głupi, antyludzki, śmiercionośny

Alkohol i inne używki lasujące mózg nigdy nic nie rozwiązują, zawsze jest po nich kac, głód, a i często więcej problemów niż przed spożyciem.
Islam to religia dostosowana do języka arabskiego i w innych językach nie jest kompatybilny, podobnie jest z religią Hebrajczyków.
Swego czasu na tymże szanownym forum padła propozycja napisania dla Polaków a może i dla Słowian 'Świętej Księgi' tak aby spełniała rolę Koranu dla Islamu lub Tory dla Hebrajczyków.
W Torze jest opisany nazireat (od hebr. נזיר, nazir, poświęcenie) - to polega głownie na niespożywaniu wina i winogron, oraz na nieobcinaniu włosów - tak uważano w dawnych czasach - obecnie wiadomo że przyczyną nieszczęść i problemów wszelakich jest alkohol, a nie winogrona, czy też długość i obcinanie włosów. Podobnie jak alkohol działające wszelkie używki wpisują się w to co można nazwać istotą nazireatu - umysł ludzki ma być trzeźwy i w pełni funkcjonalny.
'syn boży'(alias Jezus) namawia ludzkość aby na jego pamiątkę spożywała jego krew, to jest wino = alkohol. Chrześcijanie a właściwie Grecy zdawali sobie sprawę z nizareatu i aby robić wiernym wodę z ich mózgu spreparowali nazwę dla ich idola jako Jezus z Nazaretu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>(POPiS)
>Nie ma takiego tworu, dajesz tutaj na okrągło taki popis, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


To coś jak demokraci z konserwatystami.

Dają Ci do wyboru opcje A lub B a Ty nie chcesz żadnej z nich, chcesz opcje C, o której Ci mówią, że jest niemożliwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>zostaliśmy sformatowani przez patoelity (mafie) na libków niedorozwojków, ze nie wyobrażamy sobie swiata bez patoelit (mafii),

Hierarchia stadna jest wyraźna już u czworonożnych. To co obserwujemy wśród ludzi jest tylko ewolucyjnym rozwinięciem.

Hierarchia jest wyłącznym źródłem stada.

Pech chce, że akurat osobnicy alfa mają emocje niezgodne z twoimi.

Ale nie martw się tym bo wszystko faluje.

Jeśli świat na chwilę zyskał prawicowy dryf to w końcu będzie odbicie i odwrót.

Ale nie wiadomo czy to jest już ekstremum czy dopiero unoszenie fali. Po długich rządach lewaków może być teraz 30 lat radykalnych prawakow z bogiem na ustach i z karabinem w dłoni. Ciężko powiedzieć ale widać wyraźnie fale prawicowego opętania umysłów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>powtarzamy tylko to co nam wgrywają patoelity (POPiS)

Dzisiaj weszła w życie ustawa o usługach cyfrowych (DSA). Oficjalnie ma to zapewnić użytkownikom większą przejrzystość w zakresie reklam spersonalizowanych. W rzeczywistości DSA oznacza jeszcze większe uregulowanie "nienawiści", "dezinformacji" - w skrócie: niechcianych informacji - w Internecie i wprowadza w tym celu nowe państwowe i ponadnarodowe organy kontrolne.
Jeśli firmy nie będą odpowiednio zwalczać "mowy nienawiści" i "dezinformacji", grożą im kary w wysokości do 6 procent ich rocznego obrotu.
Facebook osiągnął w 2022 roku sprzedaż na poziomie 116,6 miliarda dolarów. Kary wyniosłyby prawie 7 miliardów dolarów. "Ale roczny zysk Facebooka wyniósł "tylko" 23 miliardy dolarów, więc 7 miliardów dolarów będzie kosztować prawie jedną trzecią zysku".
Obywatele mogą się bronić jedynie w ograniczonym zakresie, ponieważ unijnym biurokratom brakuje legitymacji demokratycznej. Niemniej jednak nadchodzące wybory do UE nadal będą to odzwierciedlać. Miną jednak lata, zanim znajdą one odzwierciedlenie w aparatach UE. Tymczasem należy założyć, że ten proces cenzury i kontroli opinii będzie się tylko nasilał.
25-08-2023 10:24 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)Thoter raszystowska gnida
Thoter raszystowska gnida

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365