czemu MY jesteśmy rzeczy pospolitą jaka rzecz? jaka pospolita? pospolity to był chłop pańszczyzniany, niewolnik, wtedy powinniśmy się nazywać np Polska Niewolnicza! dziś Polska Liberalna (libki niedorozwojki to MY, nowa forma niewolnika) jak kiedyś Polska Ludowa a może Polska Patoelit, od tysiąca lat, co odpowiadałoby prawdzie, w skrócie PP |