 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-08-2023 12:17 | okragly (21676 punktów) | bądźmy racjonalistami
-1 na 3 | my libki, przez to że nasze patoelity ulepiły nas sobie na INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, mających WŁASNOŚĆ, jesteśmy niedorozwojki. Mądrość jest produktem wspólnoty, komuny, będąc indywidualnymi, wolnymi, mającymi własność, jesteśmy niewolnikami naszych patoelit, które sa niewolnikami usazyda
Papież Franciszek wywodzi się z republiki bananowej, lenna usazyda, krzewiciela demokracji, wolności, a wiec zna ich dobroczynny wpływ z autopsji, powiedział do Rosjan "Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji, wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie".
"Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami" - mówił papież. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | uxbridge (5980 punktów) | Okrągły, dopóki ględziłeś swoje rajskie bzdury, można to było ignorować. Odkąd zacząłeś być putinowską szczekaczką, kaliber twych bzdetów dramatycznie się zmienił. Mówię po raz ostatni: lecz się, przestań chlać i wypisywać bzdury. Na dwa pierwsze nie mam wpływu, ale twe kolejne pisemne wypierdy będa sygnowane twym imieniem, nazwiskiem i adresem. Kasowanie ci nie pomoże, bo twe nazwisko pojawi się w innych watkach.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Okrągły, dopóki ględziłeś swoje rajskie bzdury, można to było ignorować. Odkąd zacząłeś być putinowską szczekaczką ...jedno wynika z drugiego LIBERALIZM to przeciwieństw raju (komuny, słowo zabronione przez liberałów pod groźbą więzienia) > Odkąd zacząłeś być putinowską szczekaczką, kaliber twych bzdetów dramatycznie się zmienił.wpis oparłem o słowa papieża > Mówię po raz ostatni: ...] twe kolejne pisemne wypierdy będa sygnowane twym imieniem, nazwiskiem i adresem.czyli zostaniesz w moim anty fandomu. Fandom to dom wspólnoty fanów, używane w odniesieniu do fanów fantastyki Jako fandom określa się ludzi aktywnie uczestniczących w klubach, konwentach fantastyki lub w internetowych zdarzeniach, dyskusjach Członkowie fandomu piszą, rysują i kręcą filmy, powstają dzieła. nie mogę stworzyc fanraju (fani raju) to niech chociaż powstanie antyfanraj  liberalizm jest wrogiem śmiertelnym raju, jedno wynika z drugiego
|
|
|  | | uxbridge (5980 punktów) | Jarosław P. z miasta O. Ulica B. 5 m. 100 zgadza się?
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >Jarosław P. z miasta O. Ulica B. 5 m. 100 zgadza się? bądź bardziej twórczy, dociekliwy i napisz np czy jest tak jak chcą patoelity, że liberalizm to koniec historii? że nic wiecej, lepszego, nie można stworzyć? że do konca świata będziemy libkami (indywidualni, wolni, z włanością) a jeśli nie, to co? jaka będzie nasza następna organizacja społeczna?
|
|
| |  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Jarosław P. z miasta O. Ulica B. 5 m. 100 zgadza się?Widzę, że chcesz traktować informacje o tożsamości jako środek perswazji, byłoby dobrze gdyby okrągły po prostu podpisał się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. Tajemnice dają fałszywą wolność, stwierdziłem to w wielu sytuacjach. Już w młodości zauważyłem, że rówieśnicy, kiedy znajdowaliśmy się w obcym miejscu, w oderwaniu od rodzin, znajomych, wychowawców, zaczynają się zachowywać inaczej niż normalnie, można rzec bardziej niemoralnie. Potem zauważyłem jak zmieniają się treści rozmowy zależnie od tego, kto znajduje się w otoczeniu. Następnie obserwowałem migrantów, którzy wydostawali się ze swoich krajów i funkcjonowali w środowiskach społecznych, o których sądzili, że całkowicie nie rozpoznają ich tożsamości i nie rozumieją ich tajemnic. Obiłem się o hejt internetowy pozostający w ścisłym związku z tajemnicą tożsamości. Słowem tajemnice wprowadzają ludzi w pewien stan psychozy, w której stają sie aspołeczni. Z mojej perspektywy te twoje półsłówka zapowiadające zdradę prawdy o tożsamości okrągłego, co rozumiesz jako groźbę kary jaka spotka okrągłego, kiedy już wszyscy się dowiedzą kim jest w realu, śmieszą mnie. To też pokazuje sposób rozumowania w waszej kulturze. Jestem pewny, że papież chce w ten sposób powiedzieć do Rosjan "jesteście wielkim narodem z bogatą historią i kulturą, więc znajdźcie sposób na porozumienie się z własnym sąsiadem" a okrągły powtarza to po nim swoimi słowami a Ty próbujesz dokonać prostackiej interpretacji, która ma podzielić jasno ludzi na złych i dobrych, co ma doprowadzić do wzajemnej nienawiści, która gdzieś tam już operuje w twojej głowie. Podejrzewam, że sądzisz, że Ruscy muszą ustąpić, muszą przegrać, muszą wycofać się. W mojej głowie za to operuje sąd, wg którego ludzie muszą wyjawić publicznie swoje posiadłości i poddać je demokratycznemu opodatkowaniu, na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego najemników bez mienia. Wiesz co inni myślą o moim poczuciu sprawiedliwości? Mają na nie wyjebane, w ogóle ich nie obchodzi, nic sobie z niego nie robią, robią co chcą i niczego przez moje poglądy nie zmienią. Sądzę, że Rosjanie podobnie do nich myślą o twoim poczuciu sprawiedliwości w odniesieniu do wojny na Ukrainie. Mają wyjebane i nic to nie zmieni. Papież a za nim okrągły próbują powiedzieć coś, co ludzi uspokoi, co do nich przemówi, żeby przestali zaciskać zęby i pięści. A Ty co masz jakąś prostą odpowiedź na przyszłość? Ma być tak jak Ty chcesz, bo inaczej będziesz innym groził? Okrągły jest po prostu człowiekiem kultury Wschodu, która jest dużo bardziej kolektywna od narcystycznej, indywidualistycznej kultury Zachodu, w której każdy rozumuje "ja, dla mnie, o mnie, mi, moje". Na Zachodzie określenie "my" stało się nieprzyjemne a na Ukrainie toczy się wojna dwóch różnych kultur i wojna dwóch różnych systemów społecznych. Osobiście nie lubię kultury Zachodu, jest dla mnie dystopijna, żyjąc w niej wciąż myślę o dobrej śmierci, która uwolni mnie od aroganckich narcyzów i egocentryków, wśród których życie jest obrzydliwe, nie jestem też człowiekiem Wschodu, nienawidzę kultu jednostek i stadomyślenia. Na tej wojnie nie potrafiłbym stanąć po żadnej stronie. Nie chce mi się jednak gnić w nędzy przez to, że jakieś pajace muszą pokazać kto rządzi na Ziemi. Pajacom, które pozjadały wszystkie rozumy świata już dziękujemy. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>LIBERALIZM to przeciwieństw raju (komuny, słowo zabronione przez liberałów pod groźbą więzienia) >
Żydów europejskich nie wymordowano dlatego, że byli Żydami. Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami. Żydów europejskich wymordowali Żydzi amerykańscy.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Żydów europejskich nie wymordowano dlatego, że byli Żydami.> Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami.> Żydów europejskich wymordowali Żydzi amerykańscy.Królowie mordowali sie od zarania dziejów i jeszcze wciągali w mord całe narody, tylko dlatego, że król może być tylko jeden. Nie bez przyczyny pierwsze i najważniejsze przykazanie "boskie" mówi, że bóg jest tylko jeden. Mówisz o dwóch systemach społecznych, które wykluczają się wzajemnie. W tej sytuacji albo oni albo my. To jest oczywiste, że prawdziwego komunistę czy prawdziwego wyznawcę kapitalizmu może zamordować jedynie wróg, bo swój swojego nawet palcem nie ruszy a co najwyżej mu nieba uchyli. Wojny pomiędzy sprzecznymi systemami moralnymi są zarówno wojnami pomiędzy sprzecznymi systemami społecznymi i wykluczającymi się wzajemnie hierarchami. Nie ma miejsca dla tolerancji dużej odmienności psychicznej, bo to prowadziłoby do rozdwojenia jaźni, do rozszczepu osobowości, do upadku tożsamości. Tolerować można jedynie niewielkie odchylenia od normy a im większe odchylenia psychiczne tym poziom wzajemnej agresji będzie większy. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | |  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | >>Żydów europejskich nie wymordowano dlatego, że byli Żydami. >>Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami. >>Żydów europejskich wymordowali Żydzi amerykańscy.
>To jest oczywiste, że prawdziwego komunistę czy prawdziwego wyznawcę kapitalizmu może zamordować >jedynie wróg, bo swój swojego nawet palcem nie ruszy a co najwyżej mu nieba uchyli. >
Żydzi byli podzieleni na trzy grupy: Żydzi niemieccy mający się za nadludzi, mafia Żydów amerykańskich i najbiedniejsi Żydzi sowieccy. Pierwsza połowa XX wieku to były wojny o HEGEMONIĘ. Sto lat wcześniej Brytyjczykom nie udało się skolonizować Amerykanów a Francuzom Rosji. Brytyjczycy i Francuzi nadawali się tylko do kolonizowania plemion rzucających oszczepami. Żydzi niemieccy opracowali ideologię, która jak otumaniła biedotę, to można jej było użyć do proxy war z osobami stanowiącymi fundament narodu. Hamerlik zauważ, że Francuzi wysłali na Rosję 300 tys. swoich żołnierzy i 600 tys. zbieraniny, 50 tys. koni. Wyruszyli na początku lata i do nadejścia zimy nie przetrwali. Rosyjska armia na Zachodzie liczyła 200 tys. żołnierzy. Sto lat później Żydzi zdobyli Rosję. Hamerlik zastanów się: ile czasu trwało pokonanie cara i ilu Żydów nad tym pracowało ?? Żydzi niemieccy od razu przystąpili do tworzenia struktur cywilnych i wojskowych w swoim ZSRR. To trwało do 1937 roku. W 1937 r. administrację cywilną, składającą się w 90% z Żydów i kadry oficerskie wyszkolone przez Żyda Iona Jakira ROZSTRZELANO. Rzezi tej dokonali Żydzi. Operacją wymordowania kadr oficerskich Armii Czerwonej kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis a operacją zamordowania szefa ZSRR Żyda Lwa Dawidowicza Bronsteina kierował Żyd Naum Eitingon. Rezydentura NKWD składała się w 100% z wykształconych na Zachodzie Żydów, jeden Żyd tylko ocalał, bo uciekł do USA a resztę rozstrzelali Żydzi. Na terenach przez które miała przejść, za kilka lat, Armia Czerwona już w 1937 r. dokonano rzezi i obstawiono urzędy nowymi funkcjonariuszami. Na Ukrainie całe NKWD wraz z szefem Żydem Izrailem Leplewskim rozstrzelano. Hamerlik, co jako laik sądzisz o tym ?? Kto przejął władzę nad ZSRR w 1937 roku ??
|
|
| | | |  | 2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | Thoter putinowska gnida | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|