 |
powoli powolutku, małymi kroczkami ..... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-09-2023 20:31 | haish (2904 punktów) | powoli powolutku, małymi kroczkami .....
1 na 1 | .... powoli powolutku, małymi kroczkami, po wychowaniu pokoleń myślących zero-jedynkowo i niezdolnych do samodzielnego myślenia, zdigitalizowanym nakładany jest kaganiec. Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, ale nie spodziewałem się że stanie się to za mojego zycia (a mam niemal 62 lata). Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli. Internet nie jest żadnym wolnym medium, jeżeli kiedyś był jako takie promowany to miało to na celu przekonanie i uzależnienie od niego jak największej liczby osób. Komputer i laptop to już po malutku przeżytek, obecnie wielu rzeczy się już bez smartfona nie załatwi, a za parę lat .. hym... . www.msn.co(*)b911149f7bad496e3798235c9&ei=8 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >.... powoli powolutku, małymi kroczkami, Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli. jesteśmy zwierzetami społecznymi i gadanie o indywidualności, wolności, własności, to fałszowanie naszej istoty. W raju wszyscy, wszystko o sobie wiedzieli, to tworzyło postęp, naśladowaliśmy najlepszych Tajemnica to upośledzenie społeczeństwa, celem zniewolenia nas, panowania nad niewolnikami
my ludzie, jesteśmy naśladowcami (popatrz na dzieci, ucza sie poprzez nasladownictwo), gdyby jawne były działania naszego libkowego bohatera, kulczyka, zarabiał 1 000 000 zł/godzine to zaczelibyśmy go nasladowac i w krótkim czasie wszyscy bylibysmy milionerami
|
|
 | | Jacek Kosakowski (3 punktów) | > >.... powoli powolutku, małymi kroczkami, Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli.> jesteśmy zwierzetami społecznymi i gadanie o indywidualności, wolności, własności, to fałszowanie naszej istoty. W raju wszyscy, wszystko o sobie wiedzieli, to tworzyło postęp, naśladowaliśmy najlepszych Tajemnica to upośledzenie społeczeństwa, celem zniewolenia nas, panowania nad niewolnikami> my ludzie, jesteśmy naśladowcami (popatrz na dzieci, ucza sie poprzez nasladownictwo), gdyby jawne były działania naszego libkowego bohatera, kulczyka, zarabiał 1 000 000 zł/godzine to zaczelibyśmy go nasladowac i w krótkim czasie wszyscy bylibysmy milionerami> Jeżeli wiedza wszystkich o sobie tworzy postęp to dlaczego do dziś istnieją dzikie plemiona które nie opuściły dżungli ? Chcesz powiedzieć ze tam nikt nikogo nie zna ? Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych . Jakby rozdać każdemu po 1 000 000 zł to każdy by został milionerem i dalej było by tak samo. Żeby istniał jeden Kulczyk to musi istnieć milion Niekulczyków ......
|
|
|  | 2 na 2 | Thoter (6650 punktów) | > Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych .
Bzdury. Telawizja rozwinęła w człowieku małpowanie i zabiła krytyczne myślenie. Telewidz jest, dla środowiska i swoich rodaków, gorszy od małp nadrzewnych.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych . mogę mówic że raj to doskonała forma organizacji społecznej ale nikogo to nie ruszy, jeśli taką zbuduję, będę pokazywał że to działa, ludzie są szczęśliwi, zdrowi, znalazłbym naśladowców i w 100 lat cała Polska byłaby rajem, przez naśladownictwo
|
|
| quick (6846 punktów) | >.... powoli powolutku, małymi kroczkami, po wychowaniu pokoleń myślących zero-jedynkowo i >niezdolnych do samodzielnego myślenia, zdigitalizowanym nakładany jest kaganiec. Wiedziałem, ze to >kiedyś nastąpi, ale nie spodziewałem się że stanie się to za mojego zycia (a mam niemal 62 lata). >Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli. >Internet nie jest żadnym wolnym medium, jeżeli kiedyś był jako takie promowany to miało to na celu >przekonanie i uzależnienie od niego jak największej liczby osób. >Komputer i laptop to już po malutku przeżytek, obecnie wielu rzeczy się już bez smartfona nie >załatwi, a za parę lat .. hym... . Czyżby teorie spiskowe? Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności, tak jak przestrzeń fizyczna. W cyberprzestrzeni mają miejsce tarcia geopolityczne.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
 | 1 na 1 | szarley (54911 punktów) | >Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności,
Bzdura Typowa bolszewicko - nazistowska brednia
Dziś RMF poinformowało, że urząd wojewódzki w Krakowie (PiS) ingeruje w obsadę w Dziadach Mickiewicza w Teatrze Słowackiego W Krakowie !!!! Przedtem minister katechizacji narodowej "odradził" szkołom pokazywanie Dziadów uczniom
Gańba Gańba Gańba
Przypomina się zdjęcie Dziadów z afisza w 1968
PiS = gomółkowska cenzura, najwredniejszy stalinowski bolszewizm
Wg Ciebie to też "polska racja stanu"? Jeśli tak, to pozdrów pogrobowców Gomółki
Ty pisałeś, że to inne epoki Nie. Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe
"Dziady" będą zdjęte z afisza tym razem nie na polecenie ambasadora ZSRR, ale w imię interesów Putina przez Prawo i Sprawiedliwość - filię KPZR
Rzygać na Putin-PiS
Wybroń teraz "polską racją stanu" wykonywanie poleceń ambasadora Aristowa
Ucieczka????
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
|  | -1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Ty pisałeś, że to inne epoki >Nie.
Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona. Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie.
|
|
| |  | 3 na 3 | szarley (54911 punktów) | > >Ty pisałeś, że to inne epoki> >Nie.> Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona.> Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie.Thoter: Cytat:W Norymberdze bandyci sądzili porządnych ludzi, którzy bronili siebie i Europy przed tym czego teraz doświadczamy. Ponawiam grzeczną prośbę do ciebie, zamknij w mojej obecności swój nazistowski ryj I nie nazywaj mnie towarzyszem, bo nie stowarzyszam się z gównem
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona.> Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie. Widzę, że Żyd Morawiecki opłacił reklamę na forum. Oczywiście opłacił to z naszego budżetu. Hamerlik powinieneś zająć się ujawnieniem majątku tego Żyda i jego żony. Jeszcze jakbyś ujawnił majątek jego rodaka, żydowskiego pajaca Zelenskiego, to może byś dostał Nobla jak Carl von Ossietzky, który ujawnił finansowanie nazistów przez Amerykanów.
|
|
|  | | quick (6846 punktów) | >>Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności, >Bzdura >Typowa bolszewicko - nazistowska brednia Nazywaj jak chcesz, ale taka jest konieczność.
>Ty pisałeś, że to inne epoki >Nie. >Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe Tylko idiota nie widzi różnic.
>Ucieczka???? Nie, tylko mówić trzeba z sensem.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
| |  | 1 na 1 | szarley (54911 punktów) | Dziś RMF poinformowało, że urząd wojewódzki w Krakowie (PiS) ingeruje w obsadę w Dziadach Mickiewicza w Teatrze Słowackiego w Krakowie !!!! Przedtem minister katechizacji narodowej "odradził" szkołom pokazywanie Dziadów uczniom
>>Ty pisałeś, że to inne epoki >>Nie. >>Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe >Tylko idiota nie widzi różnic. Jest jedna. W 1968 Dziady zdjęto na polecenie ambasadora ZSRR, teraz to decyzja "polskiego" PiSu Mickiewicz ten sam, Dziady te same, dyktatorskie myślenie to samo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | Rafał Kozłowski (301 punktów) |
... a nie sądzisz, że po prostu świat się zmienia. To co dobre dzisiaj, nie oznacza, że to co będzie jutro, będzie gorsze.... będzie po prostu inne. Ewolucja, zarówno biologiczna, jak i kulturowa, "wybiera", to co praktyczne, a nie to, co za praktyczne i ważne uznaje istota ludzka. Może zamiast "walczyć" próbować znaleźć swoje miejsce w zmieniającej się rzeczywistości.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|