Racjonalista - Strona głównaDo treści
San Kocon - aktywiszcze ekologiczne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-09-2023 20:11zeniu73 (6483 punktów)San Kocon - aktywiszcze ekologiczne
"San Kocoń to aktywiszcze ekologiczne i LGBT, człończe Partii Zielonych i rzecznicze prasowe Ostrej Zieleni, młodzieżowej organizacji, której celem jest promowanie praw człowieka, zrównoważonego rozwoju, demokracji i tolerancji. Do Sejmu startuje z listy KO."

www.onet.p(*)-neutratywach/0vk3xst,2b83378a

Ma mój głos
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>"San Kocoń to aktywiszcze ekologiczne i LGBT, człończe Partii Zielonych i rzecznicze prasowe Ostrej
>Zieleni, młodzieżowej organizacji, której celem jest promowanie praw człowieka, zrównoważonego
>rozwoju, demokracji i tolerancji. Do Sejmu startuje z listy KO."
>Ma mój głos

Ponoć mieszkasz w Niemczech
Gdzie płacisz podatki?
Jeśli w Niemczech to nie ponosisz konsekwencji swojej wyborczej decyzji.

Możesz głosować na Partię 100% podatków i... nie zapłacisz tego podatku
Możesz głosować na Partię leczenia modlitwą, a będziesz miał dostęp do lekarza
Możesz głosować na Partię likwidacji emerytur, a dostaniesz emeryturę
Możesz głosować na Partię likwidacji policji, a będzie Cię chronić niemiecka policja

Czy obywatele nie ponoszący konsekwencji swoich wyborów powinni mieć prawo głosu?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>"San Kocoń to aktywiszcze ekologiczne i LGBT, człończe Partii Zielonych i rzecznicze prasowe Ostrej
>>Zieleni, młodzieżowej organizacji, której celem jest promowanie praw człowieka, zrównoważonego
>>rozwoju, demokracji i tolerancji. Do Sejmu startuje z listy KO."
>>Ma mój głos
>Ponoć mieszkasz w Niemczech
>Gdzie płacisz podatki?
>Jeśli w Niemczech to nie ponosisz konsekwencji swojej wyborczej decyzji.
>Możesz głosować na Partię 100% podatków i... nie zapłacisz tego podatku
>Możesz głosować na Partię leczenia modlitwą, a będziesz miał dostęp do lekarza
>Możesz głosować na Partię likwidacji emerytur, a dostaniesz emeryturę
>Możesz głosować na Partię likwidacji policji, a będzie Cię chronić niemiecka policja
>Czy obywatele nie ponoszący konsekwencji swoich wyborów powinni mieć prawo głosu?
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności.


Na tym forum zanika umiejętność czytania. Wszystko brane jest na serio.

Potrafisz sobie wyobrazić, że mój głos to głos poparcia? Podziwu? A nie głos na karcie do głosowania???

CzY k..wa każdy tutaj ma kija w dupie i rozumie tylko swoje wypociny?

Jeden z niewielu, który jako tako kontaktuje to dyktafon i drobner 😂
09-09-2023 21:23 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Na tym forum zanika umiejętność czytania. Wszystko brane jest na serio.

Traktuję Cię na serio

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>Na tym forum zanika umiejętność czytania. Wszystko brane jest na serio.
>Traktuję Cię na serio

Jest różnica w traktowaniu kogoś na poważnie a w zrozumieniu slangu "ale kaszana", że gdzieś w pobliżu znajduje się pęto kaszanki.

A co powiesz w sprawie aktywiszcza? Popierasz absolutnie wszystko co dotyczy tego delikatnego tematu ( to znaczy powolnego odrzucenia dotychczasowej biologii i gramatyki na cześć niebinarnosci płci a co za tym idzie przymusowego przekształcenia społecznej percepcji tego zjawiska)?
szarley (54913 punktów)
>A co powiesz w sprawie aktywiszcza?

Nawet nie zamierzam się nim interesować
Nie mam w Polsce wyborczych praw i nie jestem fanem KO. Owszem będę ciekaw, kto kandyduje z okręgu w którym mieszkam i nic więcej

>Popierasz absolutnie wszystko co dotyczy tego delikatnego tematu ( to znaczy powolnego odrzucenia dotychczasowej biologii i gramatyki na cześć niebinarnosci płci a co za tym idzie przymusowego przekształcenia społecznej percepcji tego zjawiska)?

Nie znam się na biologii, znałem kiedyś dziewczynę, która miała męskie przyrodzenie i zmieniła płeć, ale to też jest poza zakresem moich zainteresowań

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>A co powiesz w sprawie aktywiszcza?
>Nawet nie zamierzam się nim interesować

No tak, bardziej interesujące i na czasie jest infantylna, niekończąca się dywagacja z Hamerlikiem i latanie za nim po każdym wątku 😂
szarley (54913 punktów)
>>>A co powiesz w sprawie aktywiszcza?
>>Nawet nie zamierzam się nim interesować
>No tak, bardziej interesujące i na czasie jest infantylna, niekończąca się dywagacja z Hamerlikiem i latanie za nim po każdym wątku 😂
>

Jedne rzeczy mnie bawią inne nie
Ja o tym decyduję, a nie Ty

Ktoś kandyduje do Sejmu? Nie mój Sejm, ani Twój. Dziwny jest? Każdy z nas jest dziwny na swój sposób.

Chcesz na niego głosować? Twój wybór. Nie chcesz głosować? Też Twój wybór
Dla czego mam się interesować tym, na kogo chcesz czy nie chcesz glosować?
Ja głosowałem na Pavla

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>A co powiesz w sprawie aktywiszcza?
>>>Nawet nie zamierzam się nim interesować
>>No tak, bardziej interesujące i na czasie jest infantylna, niekończąca się dywagacja z Hamerlikiem i latanie za nim po każdym wątku 😂
>>
>Jedne rzeczy mnie bawią inne nie
>Ja o tym decyduję, a nie Ty
>Ktoś kandyduje do Sejmu? Nie mój Sejm, ani Twój. Dziwny jest? Każdy z nas jest dziwny na swój sposób.
>Chcesz na niego głosować? Twój wybór. Nie chcesz głosować? Też Twój wybór
>Dla czego mam się interesować tym, na kogo chcesz czy nie chcesz glosować?
>Ja głosowałem na Pavla
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>

Dobrze wiesz, że tematem wątku nie jest sama kandydatura, wybory czy polityka,

Tematem jest coraz głośniejszy chichot absurdu na Zachodzie. Absurdu, który za negowanie biologii i zwykłego rozsądku cenzuruje,karze i niszczy kariery.

No ale to jak w tej anegdocie:

Jak przyszli po Żydów to nie protestowałem bo nie jestem Żydem
Jak przyszli po gejów to nie protestowałem bo nie jestem gejwem
Jak przyszli po xxxxx to nie protestowałem bo nie jestem xxxxxx
Jak przyszli po mnie to nie było już nikogo, kto mógłby mi pomóc.

Jak rząd przegłosował by ustawę o likwidacji prywatnych sądów (uwaga dla inteligentnych: EKSPERYMENT MYŚLOWY). to byś piał tutaj niczym nawiedzony kogut. I byś argumentował, że likwidacja sadów to początek, zamach, reżim.

A ja wtedy bym wzruszył ramionami i powiedział, że nie mam sadu więc się tym nie interesuję.

Można i tak.
szarley (54913 punktów)
>Dobrze wiesz, że tematem wątku nie jest sama kandydatura, wybory czy polityka,
>Tematem jest coraz głośniejszy chichot absurdu na Zachodzie. Absurdu, który za negowanie biologii i zwykłego rozsądku cenzuruje,karze i niszczy kariery.

I podobnie jak moda na dzwony mało mnie obchodzi

>No ale to jak w tej anegdocie:
>Jak przyszli po Żydów to nie protestowałem bo nie jestem Żydem
>Jak przyszli po gejów to nie protestowałem bo nie jestem gejwem
>Jak przyszli po xxxxx to nie protestowałem bo nie jestem xxxxxx

To nie była anegdota, powinieneś to wiedzieć mieszkając w Rzeszy

>Jak rząd przegłosował by ustawę o likwidacji prywatnych sądów (uwaga dla inteligentnych: EKSPERYMENT MYŚLOWY). to byś piał tutaj niczym nawiedzony kogut. I byś argumentował, że likwidacja sadów to początek, zamach, reżim.
>A ja wtedy bym wzruszył ramionami i powiedział, że nie mam sadu więc się tym nie interesuję.
>Można i tak.

Można, ale nie słyszałem o prywatnych sądach


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)

>Można, ale nie słyszałem o prywatnych sądach

Sady. Sady z jabłoniami.
szarley (54913 punktów)
>>Można, ale nie słyszałem o prywatnych sądach
>Sady. Sady z jabłoniami.

Pisałeś o sądach

Prywatne sady nie muszą Cię interesować. Mojego sadu dopilnują widłami sąsiedzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)

>Prywatne sady nie muszą Cię interesować. Mojego sadu dopilnują widłami sąsiedzi

Eksperymenty myślowy z tytanem forum 😂

Ale jak Hamerlik napisze coś w stylu wideł to szarley filozofuje w nieskończoność, dlaczego Hamerlika nie ma racji.

Forum dyskusyjne 😂😂😂😂
szarley (54913 punktów)
>Forum dyskusyjne

Policz ile wątków zainicjowałem i nie zainteresowałeś się, nie dyskutowałeś.

NIE INTERESUJE MNIE PŁEĆ KANDYDATA/KANDYDATKI DO SEJMU RP
Raczej interesuje mnie prawo do wyborów tegoż Sejmu (którego prawom podlegam) przez "obywateli" nie płacących w Polsce podatków

I... milczysz, bo temat Cię nie interesuje

Nie określaj moich zainteresowań

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>Forum dyskusyjne
>Policz ile wątków zainicjowałem i nie zainteresowałeś się, nie dyskutowałeś.

Skomentowałem te wątki tak jak ty mój po czym oznajmiłem, że temat mnie nie interesuje i nie mam ochoty dyskutować?

Po co skomentowałeś? Chciałeś tylko nasikać na wątek/oznaczyć wątek ( nawiązanie do psów/kundelków/psich chujów jest na tym forum popularne) a nie dyskutować.

>NIE INTERESUJE MNIE PŁEĆ KANDYDATA/KANDYDATKI DO SEJMU RP
>Raczej interesuje mnie prawo do wyborów tegoż Sejmu (którego prawom podlegam) przez "obywateli" nie płacących w Polsce podatków
>I... milczysz, bo temat Cię nie interesuje
>Nie określaj moich zainteresowań

Tak. Tytanowi intelektu trzeba tłumaczyć co to dygresja, wątek poboczny czy ukryty sens 😂😂😂

Idź do Hamerlika. Tam się zawsze odnajdziesz 😂
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Ma mój głos
Mojego nie!

Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Ma mój głos
>Mojego nie!
>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.

Rasista!

"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.

Przyszłość Zachodu 😂

replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>Ma mój głos
>>Mojego nie!
>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>Rasista!
Kretyn.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
11-09-2023 15:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Ma mój głos
>>Mojego nie!
>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>Rasista!
>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>Przyszłość Zachodu 😂
>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/


Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>Ma mój głos
>>>Mojego nie!
>>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>>Rasista!
>>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>>Przyszłość Zachodu 😂
>>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
>Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?

Pewnie to, co romaro w wątku o kobiecie zgwałconej i torturowanej kijem od szczotki - ignorował bym, udawał, że nic nie słyszę i moralizowal innych.
I czuł bym się moralnie lepszy.
11-09-2023 16:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>Ma mój głos
>>>>Mojego nie!
>>>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>>>Rasista!
>>>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>>>Przyszłość Zachodu 😂
>>>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
>>Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?
>Pewnie to, co romaro w wątku o kobiecie zgwałconej i torturowanej kijem od szczotki - ignorował bym, udawał, że nic nie słyszę i moralizowal innych.
>I czuł bym się moralnie lepszy.


Czyli piszesz sobie żeby pisać.
To nic nowego.

Konfrontacja wiele zmienia w postzreganiu.


Na ten przykład ludzie znaczy Polacy mieszkają w USA po kilkadziesiąt lat i wybierają Prezydenta w Polsce czy rząd.
Dodając przy tym jak bardzo kochają Polskę.
Ale wrócić zamiaru nie mają.


zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>>Ma mój głos
>>>>>Mojego nie!
>>>>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>>>>Rasista!
>>>>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>>>>Przyszłość Zachodu 😂
>>>>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
>>>Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?
>>Pewnie to, co romaro w wątku o kobiecie zgwałconej i torturowanej kijem od szczotki - ignorował bym, udawał, że nic nie słyszę i moralizowal innych.
>>I czuł bym się moralnie lepszy.
>Czyli piszesz sobie żeby pisać.

A kto tu pisze, żeby sobie nie pisać?

>To nic nowego.
>Konfrontacja wiele zmienia w postzreganiu.
>Na ten przykład ludzie znaczy Polacy mieszkają w USA po kilkadziesiąt lat i wybierają Prezydenta w Polsce czy rząd.
>Dodając przy tym jak bardzo kochają Polskę.
>Ale wrócić zamiaru nie mają.

Ja jestem nawrócony. Wiem, że myślałem źle.

Sam Kocoń & Co to lewicowa przyszłość świata. Tylko poprzez bezrefleksyjną akceptację wszelakich lewicowych pomysłów oraz za- i nakazów świat będzie lepszy.

Wszyscy inni to naziści i rasiści.
11-09-2023 16:29 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>Ma mój głos
>>>>>>Mojego nie!
>>>>>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>>>>>Rasista!
>>>>>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>>>>>Przyszłość Zachodu 😂
>>>>>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
>>>>Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?
>>>Pewnie to, co romaro w wątku o kobiecie zgwałconej i torturowanej kijem od szczotki - ignorował bym, udawał, że nic nie słyszę i moralizowal innych.
>>>I czuł bym się moralnie lepszy.
>>Czyli piszesz sobie żeby pisać.
>A kto tu pisze, żeby sobie nie pisać?

A niezauwzylem w jakim dziale to wstawiles? Bazgroły?



>>To nic nowego.
>>Konfrontacja wiele zmienia w postzreganiu.
>>Na ten przykład ludzie znaczy Polacy mieszkają w USA po kilkadziesiąt lat i wybierają Prezydenta w Polsce czy rząd.
>>Dodając przy tym jak bardzo kochają Polskę.
>>Ale wrócić zamiaru nie mają.
>Ja jestem nawrócony. Wiem, że myślałem źle.
>Sam Kocoń & Co to lewicowa przyszłość świata. Tylko poprzez bezrefleksyjną akceptację wszelakich lewicowych pomysłów oraz za- i nakazów świat będzie lepszy.
>Wszyscy inni to naziści i rasiści.

Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.

zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>>>>Ma mój głos
>>>>>>>Mojego nie!
>>>>>>>Trzeba zatrzymać czarno-brunatną koalicję, głosuję na KO.
>>>>>>Rasista!
>>>>>>"Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>>>>>>Przyszłość Zachodu 😂
>>>>>>replika-on(*)iebinarna-osoba-aktywistyczna/
>>>>>Co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko?
>>>>Pewnie to, co romaro w wątku o kobiecie zgwałconej i torturowanej kijem od szczotki - ignorował bym, udawał, że nic nie słyszę i moralizowal innych.
>>>>I czuł bym się moralnie lepszy.
>>>Czyli piszesz sobie żeby pisać.
>>A kto tu pisze, żeby sobie nie pisać?
>A niezauwzylem w jakim dziale to wstawiles? Bazgroły?
>>>To nic nowego.
>>>Konfrontacja wiele zmienia w postzreganiu.
>>>Na ten przykład ludzie znaczy Polacy mieszkają w USA po kilkadziesiąt lat i wybierają Prezydenta w Polsce czy rząd.
>>>Dodając przy tym jak bardzo kochają Polskę.
>>>Ale wrócić zamiaru nie mają.
>>Ja jestem nawrócony. Wiem, że myślałem źle.
>>Sam Kocoń & Co to lewicowa przyszłość świata. Tylko poprzez bezrefleksyjną akceptację wszelakich lewicowych pomysłów oraz za- i nakazów świat będzie lepszy.
>>Wszyscy inni to naziści i rasiści.
>Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.
>

Tak jak każdy ty traktujesz temat Rosja- Ukraina, LGBTQ, migrację i wszystkie inne tematy - oczywiście w jedyny możliwy, akceptowalny i moralny sposób.
11-09-2023 16:41 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>>Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.
>>
>Tak jak każdy ty traktujesz temat Rosja- Ukraina, LGBTQ, migrację i wszystkie inne tematy - oczywiście w jedyny możliwy, akceptowalny i moralny sposób.
>

To znaczy w jaki?

Ale wpierw napisz jak potraktujesz swoje dziecko (w domyśle ofcourse)
zeniu73 (6483 punktów)
>.
>>>Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.
>>>
>>Tak jak każdy ty traktujesz temat Rosja- Ukraina, LGBTQ, migrację i wszystkie inne tematy - oczywiście w jedyny możliwy, akceptowalny i moralny sposób.
>>
>To znaczy w jaki?
>Ale wpierw napisz jak potraktujesz swoje dziecko (w domyśle ofcourse)
>

W jedynie słuszny. W taki, który w aktualnym momencie nie będzie traktowany ostracyzmem. W sposób kompatybilny z mediami i oficjalnym przekazem rządowym.

Słowem - w taki w jakim ty teraz się wypowiadasz. Jedynie słuszny.
11-09-2023 17:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>>Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.
>>>>
>>>Tak jak każdy ty traktujesz temat Rosja- Ukraina, LGBTQ, migrację i wszystkie inne tematy - oczywiście w jedyny możliwy, akceptowalny i moralny sposób.
>>>
>>To znaczy w jaki?
>>Ale wpierw napisz jak potraktujesz swoje dziecko (w domyśle ofcourse)
>>
>W jedynie słuszny. W taki, który w aktualnym momencie nie będzie traktowany ostracyzmem. W sposób kompatybilny z mediami i oficjalnym przekazem rządowym.

Ale to ty piszesz to:

>Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.

Do swojego dziecka też tak powiesz j.w?

>Słowem - w taki w jakim ty teraz się wypowiadasz. Jedynie słuszny.

Chodzi ci że odwrotnie do ciebie. Czyli w internecie tak samo jak poza ?

No coś w tym jest. Ale nie sądzę że jest to jedynie sluszne.

zeniu73 (6483 punktów)
>>>.
>>>>>Ale wciąz nie wiem jakbyś traktował swoje dziecko.
>>>>>
>>>>Tak jak każdy ty traktujesz temat Rosja- Ukraina, LGBTQ, migrację i wszystkie inne tematy - oczywiście w jedyny możliwy, akceptowalny i moralny sposób.
>>>>
>>>To znaczy w jaki?
>>>Ale wpierw napisz jak potraktujesz swoje dziecko (w domyśle ofcourse)
>>>
>>W jedynie słuszny. W taki, który w aktualnym momencie nie będzie traktowany ostracyzmem. W sposób kompatybilny z mediami i oficjalnym przekazem rządowym.
>Ale to ty piszesz to:
>>Jestem dumne, ze byłom w więzieniu.
>Do swojego dziecka też tak powiesz j.w?

Czy w ku.rwa wszyscy tu analfabeci jesteście? Bycie moralnym i sprawiedliwym tak was absorbuje i wyczerpuje, że czytać nie umiecie??

To jest cytat a nie moja wypowiedź.
To powiedział/powiedziała/powiedziało ALI KOPACZ. Osoba niebinarna.

>>Słowem - w taki w jakim ty teraz się wypowiadasz. Jedynie słuszny.
>Chodzi ci że odwrotnie do ciebie. Czyli w internecie tak samo jak poza ?
>No coś w tym jest. Ale nie sądzę że jest to jedynie sluszne.
>

Oczywiście, że tylko i wyłącznie zdanie twoje, romara i ludzi pokroju waszego jest jedynie słuszne.

To wy ustalacie kto jest spoko a kto troll, rasista, nazista czy faszysta.
Każde inne zdanie to z definicji fałsz.
11-09-2023 17:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>To wy ustalacie kto jest spoko a kto troll, rasista, nazista czy faszysta.
>Każde inne zdanie to z definicji fałsz.


Czy ty rozumiesz co piszesz? Ja się pytam czy to co do HUJA Pana piszesz jesteś wstanie powiedzieć swojemu dziecku np.

Czy tak go potraktujesz.

To jak ja traktuje to ja traktuje. Ty nie musisz tak traktować.

Możesz przecięz tak mówić. Bronie ci?
zeniu73 (6483 punktów)
>.
>>To wy ustalacie kto jest spoko a kto troll, rasista, nazista czy faszysta.
>>Każde inne zdanie to z definicji fałsz.
>Czy ty rozumiesz co piszesz? Ja się pytam czy to co do HUJA Pana piszesz jesteś wstanie powiedzieć swojemu dziecku np.
>Czy tak go potraktujesz.
>To jak ja traktuje to ja traktuje. Ty nie musisz tak traktować.
>Możesz przecięz tak mówić. Bronie ci?

Po raz wtóry: potraktuje jak ty. Ty byłeś w temacie Rosja - Ukraina , szczepionka, migracja itd. wyznacznią moralną (na spółkę z romaro) i dlatego ja chcę być taki jak wy. Moralny, sprawiedliwy i wyznacznikiem poglądowym.

Na razie moje dziecko 21letnie jest binarne, więc tak jak szarley nie zajmuję się jej ewentualną niebinarną przyszłością.

A jak ta odpowiedź ci nie pasuje to przeczytaj co na podobne pytanie odpowiedział romaro w moim wątku o zgwałconej Francuzce.
11-09-2023 18:23 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>To wy ustalacie kto jest spoko a kto troll, rasista, nazista czy faszysta.
>>>Każde inne zdanie to z definicji fałsz.
>>Czy ty rozumiesz co piszesz? Ja się pytam czy to co do HUJA Pana piszesz jesteś wstanie powiedzieć swojemu dziecku np.
>>Czy tak go potraktujesz.
>>To jak ja traktuje to ja traktuje. Ty nie musisz tak traktować.
>>Możesz przecięz tak mówić. Bronie ci?
>Po raz wtóry: potraktuje jak ty. Ty byłeś w temacie Rosja - Ukraina , szczepionka, migracja itd. wyznacznią moralną (na spółkę z romaro) i dlatego ja chcę być taki jak wy. Moralny, sprawiedliwy i wyznacznikiem poglądowym.

Coś ci się pomieszało. Jaka wyznaczania moralna?
Ja się pytam czy to co piszesz to mówisz.

>Na razie moje dziecko 21letnie jest binarne, więc tak jak szarley nie zajmuję się jej ewentualną niebinarną przyszłością.

Zajmujesz się innymi. A ja się pytam czy wypowiesz to do nich?

>A jak ta odpowiedź ci nie pasuje to przeczytaj co na podobne pytanie odpowiedział romaro w moim wątku o zgwałconej Francuzce.

Ale to o ciebie chodzi. Powiesz to.

Ja pierd@le. Kolejny który coś napisze a powiedzieć nie potrafi.


Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365