Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obraza uczuć moralnych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-09-2023 15:11zeniu73 (6483 punktów)Obraza uczuć moralnych
www.polsat(*)… ich uczucia moralne.

Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>www.polsat(*)… ich uczucia moralne.
>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii
>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂


Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?

Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.

moralność
My libki
Nieopodatkowana wlasność
PiS to PiS tamto.

Resztę ebać.

zeniu73 (6483 punktów)
>>www.polsat(*)… ich uczucia moralne.
>>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii
>>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂
>Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?

Nie. Ale jak się w internecie nie tylko lata za wątkami "wrogów" żeby go obsikać i obszczekać, to po prostu przy czytaniu natrafisz.

>Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.
>moralność
>My libki
>Nieopodatkowana wlasność
>PiS to PiS tamto.
>Resztę ebać.
>

I dział:

To Polska a nie jakaś inna Lampeduza więc każdy inny wątek na każdy inny temat niż Polska będzie obiskiwany i obszczekiwany.
farmer (22440 punktów)
>>>www.polsat(*)… ich uczucia moralne.
>>>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii
>>>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂
>>Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?
>Nie. Ale jak się w internecie nie tylko lata za wątkami "wrogów" żeby go obsikać i obszczekać, to po prostu przy czytaniu natrafisz.

Nie sprawdzałem. Ale napsiełeś w ostatnich 30;dniach jakiś tekst bez moralność?




>>Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.
>>moralność
>>My libki
>>Nieopodatkowana wlasność
>>PiS to PiS tamto.
>>Resztę ebać.
>>
>I dział:
>To Polska a nie jakaś inna Lampeduza więc każdy inny wątek na każdy inny temat niż Polska będzie obiskiwany i obszczekiwany.

Nie. Ale te wątki wypierają jak mieszkcow na lampeduzie.

A może tak jak pisałeś. Ludzi potrzeba ale tych dobrych.

Może wzorem tego spróbuj zachowywać się podobnie. Czyli nie napierdlaj jedne za drugim tematem o tym samym.

I tak tego nie zroumiesz.
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>www.polsat(*)… ich uczucia moralne.
>>>>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii
>>>>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂
>>>Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?
>>Nie. Ale jak się w internecie nie tylko lata za wątkami "wrogów" żeby go obsikać i obszczekać, to po prostu przy czytaniu natrafisz.
>Nie sprawdzałem. Ale napsiełeś w ostatnich 30;dniach jakiś tekst bez moralność?

Nie wiem. Ale jeśli tak to tylko tęsknota za taką wzorową moralnością jak twoja. Ty zawsze masz rację, zawsze twoje zdanie jest te dobre, właściwe, moralne.
Więc nie dziw się, że ci zazdroszczę nieskazitelności.

>>>Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.
>>>moralność
>>>My libki
>>>Nieopodatkowana wlasność
>>>PiS to PiS tamto.
>>>Resztę ebać.
>>>
>>I dział:
>>To Polska a nie jakaś inna Lampeduza więc każdy inny wątek na każdy inny temat niż Polska będzie obiskiwany i obszczekiwany.
>Nie. Ale te wątki wypierają jak mieszkcow na lampeduzie.
>A może tak jak pisałeś. Ludzi potrzeba ale tych dobrych.
>Może wzorem tego spróbuj zachowywać się podobnie. Czyli nie napierdlaj jedne za drugim tematem o tym samym.
>I tak tego nie zroumiesz.

Wypierają te o hamerlikowskiej fizyce, okrągłym raju czy skamlaniu o kundelkach?
21-09-2023 19:38 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>>>>www.polsat(*)… ich uczucia moralne.
>>>>>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii
>>>>>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂
>>>>Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?
>>>Nie. Ale jak się w internecie nie tylko lata za wątkami "wrogów" żeby go obsikać i obszczekać, to po prostu przy czytaniu natrafisz.
>>Nie sprawdzałem. Ale napsiełeś w ostatnich 30;dniach jakiś tekst bez moralność?
>Nie wiem. Ale jeśli tak to tylko tęsknota za taką wzorową moralnością jak twoja. Ty zawsze masz rację, zawsze twoje zdanie jest te dobre, właściwe, moralne.
>Więc nie dziw się, że ci zazdroszczę nieskazitelności.

Mówiłem że nie zroumiesz.


>>>>Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.
>>>>moralność
>>>>My libki
>>>>Nieopodatkowana wlasność
>>>>PiS to PiS tamto.
>>>>Resztę ebać.
>>>>
>>>I dział:
>>>To Polska a nie jakaś inna Lampeduza więc każdy inny wątek na każdy inny temat niż Polska będzie obiskiwany i obszczekiwany.
>>Nie. Ale te wątki wypierają jak mieszkcow na lampeduzie.
>>A może tak jak pisałeś. Ludzi potrzeba ale tych dobrych.
>>Może wzorem tego spróbuj zachowywać się podobnie. Czyli nie napierdlaj jedne za drugim tematem o tym samym.
>>I tak tego nie zroumiesz.
>Wypierają te o hamerlikowskiej fizyce, okrągłym raju czy skamlaniu o kundelkach?

Twoje i ich. Jasno napisałem.



Ktoś tęskni za Arminusem? Też tu napierdalal żydami. A pod koniec to się już tak odkleił że na zawody zakładał tematy.
A potem znikł i huj cisza.

Qrwa stękacie jak to inni nie szanują przestrzeni. A robicie to samo.

Okrągły Hamerlik choć ten już się trochę uspokoil.
A jak komuś języka brak w gębie to z kundlami wyskoczy albo szceknaiem.
Takie samo gówno jak to o Czym piszesz.

21-09-2023 19:52 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)

>Takie samo gówno jak to o Czym piszesz.

Zawsze możesz napisać coś o bombach, medalu dla Selenskiego czy polatać za chętnie racjonalistą i poskamlać o kundelkach.

Nie trać energii na mnie i nieinteresujące cię wątki.
21-09-2023 20:03 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Takie samo gówno jak to o Czym piszesz.
>Zawsze możesz napisać coś o bombach, medalu dla Selenskiego czy polatać za chętnie racjonalistą i poskamlać o kundelkach.
>Nie trać energii na mnie i nieinteresujące cię wątki.

Jasne. Czyli będziesz stękał jak to inni są hujowi samemu będąc hujowym.
To logiczne.

Arminus też był kozak. Ktos tęskni za nim?

Masz jakąś refleksje co robisz czy niczym okrągły zapętliłes się?

A jak ci brakuje języka w gębie niczym chętnie racjonalistce to ze szczeknaiem wylatujesz.

A teraz załóż wątek o kutasaxh na głowie.
Albo że dzieci będą uczone masturbacji ale ty masz szczęście bo córka dorosla już.

A na koniec okrasz to moralnosxia.

f**k logic. Dobry jesteś.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365