>Że kina bankrutują nawet te studyjne. Że raper trapu dorabia się bogactw bo wasze wnuki słuchają >nie żartu beki z nich. Czy dolina krzemowa to przełom? Dla kogo? >Czy mikke chce być królem napewno wszystkich? >Dziękuje z bunkru aka handzlik
Nie neo ten z matrix tylko handzlik neo liberał
|