Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Korzenie zła" już w najbliższy piątek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-10-2023 12:06romaro (25211 punktów)"Korzenie zła" już w najbliższy piątek
Ocena 5 na 5
"Nowy film duetu Sekielscy obnaży afery SKOK-ów, gdzie straty liczone są w miliardach złotych. - Bankowy Fundusz Gwarancyjny musiał wypłacać grube miliardy poszkodowanym. Ale wykraczamy poza tę aferę, pokazując, że zamieszani w nią są politycy różnych opcji, gangsterzy i ludzie służb specjalnych z rodowodem PRL-owskim"

W programie "Studio wyborcze", w którym redaktor naczelny "Newsweeka" gościł polityczkę Nowej Lewicy Agatę Diduszko-Zyglewską, Sekielski zapowiedział, że film o SKOK-ach będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek 13 października.

"To będzie raczej pechowy piątek dla Prawicy".

kultura.on(*)=social&utm_campaign=onetsg_fb
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>najbliższy piątek 13 października....
... Tauron będzie miał awarię zasilania w kilku milionach mieszkań?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-10-2023 12:28 
 Ocena 6 na 6
romaro (25211 punktów)
>>najbliższy piątek 13 października....
>... Tauron będzie miał awarię zasilania w kilku milionach mieszkań?
Już to przerabiali lokalnie, żeby widzowie nie zobaczyli w Bogatyni jak działacze PiS odpłacali się partii za awanse. Takich łajdaków u władzy nigdy nie mieliśmy w wolnej Polsce.
Tak na marginesie, może nas czekać prawdziwy kryzys w obliczu nowej wojny.
Sprzedaż Lotosu Saudi Aramco miała zapewnić ciągłość dostaw ropy, a w obliczu konfliktu czeka nas jazda bez trzym... paliwa. Ceny ropy na giełdzie w Nowym Jorku mocno rosną w reakcji na konflikt Bliskim Wschodzie. A pisowska banda już wykorzystuje rezewy wojskowe by zapewnić dostawy

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365