to nie jest wina kościoła tylko naszej, głupiej, antyludzkiej, ideologi, zwanej liberalizm tzn INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, gdy światem rządzą zorganizowane siły, my libki niedorozwojki nic nie możemy zrobić, jesteśmy ZEREM, nawet 10 000 000 libków x 0 = 0 i o to chodzi patoelitom (w tym kościołowi)
|