Dziś rano gdy słuchałem jedynki, gdy jeszce podawali 40% PIS itd czuć już było że to taki łabedzi śpiew. Generalnie uważam Jedynke jednak za dobre radio. Oczywiscie gwoli wyjaśnienia nie idzie słuchać przekazu partyjnego i wszystkiego związanego z polityką. Ale po zatym nocne audycje szczególnie to sztos. Kupa dobrej muzy. Co ciekawe Jedynke najogrzej złapac w Niemczech. Pewnie wina Tuska. Jadę teraz z Grecji do Anglii i wzasdzie jak się dobrze trafi to Jedynke słychać i w Grecji Bułgarii a u Niemca nie. A odnośnie Grecji czy Bułgari to też mają dobre stacje radiowe. Dużo lepsze niż zachód. Gdzie właściwe to typowe eremfki eski its z tymi samymi piosenkami. Czasem ciężko coś znaleźć. Austria ma też ciekawa stację. Mimo wszytko gdy przez tydzień dwa słyszę kilkanaście języków to gdy zlapie jedynkę na długich Falach i usłyszę Polski to nawet wiadomości z Watykanu wieczorem są ciekawe. Ciekawe jak się zmieni i czy Jedynka po wyborach. |