Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jedynka.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
16-10-2023 11:45farmer (22440 punktów)Jedynka.
Ocena 1 na 1
Dziś rano gdy słuchałem jedynki, gdy jeszce podawali 40% PIS itd czuć już było że to taki łabedzi śpiew.
Generalnie uważam Jedynke jednak za dobre radio.
Oczywiscie gwoli wyjaśnienia nie idzie słuchać przekazu partyjnego i wszystkiego związanego z polityką. Ale po zatym nocne audycje szczególnie to sztos. Kupa dobrej muzy.
Co ciekawe Jedynke najogrzej złapac w Niemczech. Pewnie wina Tuska.
Jadę teraz z Grecji do Anglii i wzasdzie jak się dobrze trafi to Jedynke słychać i w Grecji Bułgarii a u Niemca nie.
A odnośnie Grecji czy Bułgari to też mają dobre stacje radiowe.
Dużo lepsze niż zachód. Gdzie właściwe to typowe eremfki eski its z tymi samymi piosenkami.
Czasem ciężko coś znaleźć. Austria ma też ciekawa stację.
Mimo wszytko gdy przez tydzień dwa słyszę kilkanaście języków to gdy zlapie jedynkę na długich Falach i usłyszę Polski to nawet wiadomości z Watykanu wieczorem są ciekawe.
Ciekawe jak się zmieni i czy Jedynka po wyborach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>Dziś rano gdy słuchałem jedynki, gdy jeszce podawali 40% PIS itd czuć już było że to taki łabedzi
>śpiew.
>Generalnie uważam Jedynke jednak za dobre radio.
>Oczywiscie gwoli wyjaśnienia nie idzie słuchać przekazu partyjnego i wszystkiego związanego z
>polityką. Ale po zatym nocne audycje szczególnie to sztos. Kupa dobrej muzy.
>Co ciekawe Jedynke najogrzej złapac w Niemczech. Pewnie wina Tuska.
>Jadę teraz z Grecji do Anglii i wzasdzie jak się dobrze trafi to Jedynke słychać i w Grecji Bułgarii
>a u Niemca nie.
>A odnośnie Grecji czy Bułgari to też mają dobre stacje radiowe.
>Dużo lepsze niż zachód. Gdzie właściwe to typowe eremfki eski its z tymi samymi piosenkami.
>Czasem ciężko coś znaleźć. Austria ma też ciekawa stację.
>Mimo wszytko gdy przez tydzień dwa słyszę kilkanaście języków to gdy zlapie jedynkę na długich
>Falach i usłyszę Polski to nawet wiadomości z Watykanu wieczorem są ciekawe.
>Ciekawe jak się zmieni i czy Jedynka po wyborach.

takie sprawy nie zależą od wyborów.

ten jeden czy inny debil nie ma tu istotnego wpływu - za cieniutki jest.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365