ledwo upadł kurz po wyborach, a już zaczynają się wyścigi do sejmu i rządu. Po raz kolejny przekonuję się, że polityka nie ma nic wspólnego z przyzwoitością. Nie wspomnę niejakiego Kukiza, który kazał się określić szmatą w przypadku kiedy zajmie się polityką. Takie sprzedajne szmaty nas reprezentują Moja babcia mówiła , że Polok jest głupszy od Rusa. To widać po wyborach
|