Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nie wszyscy są wobec prawa równi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
03-11-2023 23:29Hamerlik Konopka (19903 punktów)Nie wszyscy są wobec prawa równi
Ocena 1 na 1
>1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
>2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

arslege.pl(*)ywatela-wobec-prawa/k15/a5263/

>Regulamin pracy – akt normatywny ustalający wewnętrzny porządek, organizację w zakładzie pracy

pl.wikipedia.org/wiki/Regulamin_pracy

nakaz czasu pracy
wyznaczona przerwa w pracy
zakaz używania telefonów komórkowych
ograniczony dostęp do internetu
określona liczba dni urlopu
obowiązek informowania o nieobecności

dotyczy jedynie pracowników ale nie dotyczy właścicieli i zarządu.

Nie wszyscy są wobec prawa równi ale w obliczu panującej ideologii niewielu to przeszkadza.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>>Regulamin pracy - akt normatywny ustalający wewnętrzny porządek, organizację w zakładzie
>pracy

Co proponujesz w zamian?

>nakaz czasu pracy
Pisz po polsku
Chodzi ci o to, żeby nauczyciel mógł przychodzić do pracy na wybraną przez siebie godzinę?

>wyznaczona przerwa w pracy
Co proponujesz w zamian kierowcy autobusu?
Przerwa w dowolnej chwili?
Pasażerowie niech siedzą i czekają?

>zakaz używania telefonów komórkowych
Co proponujesz kierowcy karetki?
Zatrzymać karetkę, bo chce się zadzwonić?

>ograniczony dostęp do internetu
Co proponujesz górnikowi pod ziemią?

>określona liczba dni urlopu
Płatnego. zapomniałeś tego słowa.
Co proponujesz w zmian?
Dowolną ilość płatnego urlopu? Kto na to zarobi?

>obowiązek informowania o nieobecności
Co proponujesz w zmian w przypadku nauczyciela?
Nie przyjdzie i co? Uczniowie czekają?
Co proponujesz w pracy zespołowej?

>dotyczy jedynie pracowników ale nie dotyczy właścicieli i zarządu.
Bredzisz
Właściciele firm pracują zazwyczaj więcej niż 8 godzin a zarządy mają prawo do takiego samego urlopu

>Nie wszyscy są wobec prawa równi
Nie piszesz o PRAWIE, ale a regulaminie pracy
Bredzisz

>ale w obliczu panującej ideologii niewielu to przeszkadza.
Bredzisz w celu manipulacji

Teraz pytanie jak TY to widzisz.
Czy chirurg podczas operacji powinien móc pisać smsy?
Nauczyciel powinien mieć prawo nieinformowania o nieobecności?
Maszynista w pociągu może zrobić przerwę w dowolnej chwili?
Kontroler lotów powinien móc pograć w szachy przez internet?
Robotnik w zespole powinien w każdej chwili zatrzymać cały zespół?
Strażak w akcji powinien zadzwonić do kochanki z komórki?

Oczywiście nie odpowiesz.

Znów udowodniłeś, że nigdy nie pracowałeś


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co proponujesz

Żeby nie kłamać publicznie o równości wobec prawa.

>Nie piszesz o PRAWIE, ale a regulaminie pracy

Regulamin pracy jest wg waszej ideolgii prawem i dobrze o tym wiesz.

Proponuję, żeby najemny robol Eltona Muska bez grosza przy duszy mógł zajmować się w pracy polityką i głoszeniem tego co jest dobre i co złe w takim samym stopniu jak Elton Musk.

Co zapewne nie będzie korespondować z waszą ideologiczną wartością i bezwartościa określonego człowieka?

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-11-2023 10:35 
 0 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Co proponujesz
>Żeby nie kłamać publicznie o równości wobec prawa.

Ja pytam o KONKRETY

Ucieczka

Koniec rozmowy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Co proponujesz
>>Żeby nie kłamać publicznie o równości wobec prawa.
>Ja pytam o KONKRETY

Uśmiercenie kultu jednostki.
Zaprzestanie przypisywania jednostkom cech nadprzyrodzonych i nieskończonej wartości.

Radykalna reforma kapitalizmu z naciskiem na "radykalna"!

Reforma prawa własności, reforma prawa zobowiązań, reforma prawa podatkowego, zniesienie prawa do tajemnic i przymusu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Co proponujesz
>>>Żeby nie kłamać publicznie o równości wobec prawa.
>>Ja pytam o KONKRETY
>Uśmiercenie kultu jednostki.

Jesteś idiotą

Pytam jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu, jeśli każdy pracownik, bez uzgodnienia z innymi sam określa kiedy, na jak długo przyjdzie do pracy i kiedy chce zrobić przerwę, a w czasie pracy będzie zajmował się telefonem i internetem

Tego dotyczy moje pytanie a nie kultu hamerlikowej i jej cipy

>Zaprzestanie przypisywania jednostkom
Pytam jak będzie wyglądał rozkład jazdy na kolei, jeśli maszynista przyjdzie do pracy kiedy chce, kiedy che zacznie si ę bawić netem i kiedy zechce zrobi sobie przerwę

>cech nadprzyrodzonych i nieskończonej wartości.
Pytam ilu ludzi zginie, kiedy kontroler lotów zrobi sobie przerwę w dowolnej chwili

>Radykalna reforma kapitalizmu
Pytam jak będzie wyglądała szkoła, jeśli nauczyciel przyjdzie do pracy o wybranej przez siebie godzinie nikogo o tym nie informując

PYTAM O KONKRETY

>Reforma prawa własności,
Ucieczka ciula
O jakim prawie własności piszesz złodzieju, który dorabiasz ideologię do okradania staruszek w ich torebek?

>reforma prawa zobowiązań,
Ucieczka ciula
O jakim prawie zobowiązań piszesz oszuście, który nie respektuje własnego słowa, bo ma honor psiego gówna po mamusi?

>reforma prawa podatkowego,
Ucieczka ciula.
Nawet nie rozumiesz słowa podatek

>zniesienie prawa do tajemnic
Ucieczka ciula, który jest fanatycznym miłośnikiem tajemnic... własnych

>i przymusu.
Napisał syn złodzieja , który przystawiał staruszkom wiertarkę do kolana kiedy nie miały na spłatę kredytu za garnki

Nawrócony windykator

Ilu ludzi posłałeś na tamten świat samobójczą śmiercią, a teraz Religę nazywasz publicznie zabójcą chowając się za fałszywym adresem

Twoje ucieczki mnie nie interesują
Jestem gotów do rozmowy na każdy temat, ty niestety nie.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-11-2023 20:11 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawrócony windykator
>Ilu ludzi posłałeś na tamten świat samobójczą śmiercią, a teraz Religę nazywasz publicznie zabójcą chowając się za fałszywym adresem

Przypominasz Jacka Głodzika, bo piszesz jakbyś gardził windykacją.

Zapewniam Cię i każdego innego człowieka, że pierwszy pójdziesz na wojnę w obronie przymusowej windykacji.

Dlaczego więc posługujesz się windykacją do stworzenia mojego negatywnego wizerunku, skoro jesteś pierwszym, który będzie windykacji bronil?

Bo jesteś cwaniakiem i próbujesz w ten sposób zrobić frajerów w konia.

Bo chcesz sobie siedzieć w domku popijając kawke, głosić w internecie co jest złe i co sobre, prawdziwe i falszywe, sprawiedliwie i niesprawiedliwe w czasie swojej rzekomej pracy jak również w czasie kiedy inni nie opuszczają magazynów i fabryk, pracując tam bez prawa do telefonu i dostępu do internetu.

Rozumiem twoje cele i dzialania.

Pytanie kiedy inni frajerzy je w końcu zrozumieją?

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-11-2023 20:30 
 Ocena-1 na 1
szarley (54913 punktów)
Znów ucieczka w rzucanie gównem

A ja pytam konkretnie w temacie TWOJEGO wątku
Wątku, który rzucając gównem zamieniałeś w hamerszambo

Pytam jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu, jeśli każdy pracownik, bez uzgodnienia z innymi sam określa kiedy, na jak długo przyjdzie do pracy i kiedy chce zrobić przerwę, a w czasie pracy będzie zajmował się telefonem i internetem

Pytam jak będzie wyglądał rozkład jazdy na kolei, jeśli maszynista przyjdzie do pracy kiedy chce, kiedy che zacznie si ę bawić netem i kiedy zechce zrobi sobie przerwę

Pytam ilu ludzi zginie, kiedy kontroler lotów zrobi sobie przerwę w dowolnej chwili

Pytam jak będzie wyglądała szkoła, jeśli nauczyciel przyjdzie do pracy o wybranej przez siebie godzinie nikogo o tym nie informując

PYTAM O KONKRETY

>>Nawrócony windykator
>>Ilu ludzi posłałeś na tamten świat samobójczą śmiercią, a teraz Religę nazywasz publicznie zabójcą chowając się za fałszywym adresem
>Przypominasz Jacka Głodzika, bo piszesz jakbyś gardził windykacją.

Bo gardzę ludźmi, którzy wrabiają ludzi w niespłacalne kredyty, potem zabierają im mieszkania jak Hamerlik - Konopka, a potem winią za to wrogów tego procederu

>Zapewniam Cię i każdego innego człowieka, że pierwszy pójdziesz na wojnę w obronie przymusowej windykacji.

Zapewniam cię, że twoja żona to k***a nad k***ami
Zmyślaj dalej p.ch.

>Dlaczego więc posługujesz się windykacją do stworzenia mojego negatywnego wizerunku,
Bo TY byłeś windykatorem, nie ja. Nie naprawiłeś swoich łajdactw, zmyślasz, że popełnił je ktoś inny

> skoro jesteś pierwszym, który będzie windykacji bronil?
Zmyślaj dalej

>Bo jesteś cwaniakiem i próbujesz w ten sposób zrobić frajerów w konia.
Zmyślaj dalej

>Bo chcesz sobie siedzieć w domku popijając kawke,
Nie, nie jestem Hamerlikiem
Pracuję.

>głosić w internecie co jest złe i co sobre, prawdziwe i falszywe,
Jak Hamerlik?
Nie.

>sprawiedliwie i niesprawiedliwe w czasie swojej rzekomej pracy
Nigdy nie pracowałeś, ja żyję z pracy

>jak również w czasie kiedy inni nie opuszczają magazynów i fabryk, pracując tam bez prawa do telefonu i dostępu do internetu.

Pracowałem w kopalniach, tam nie ma telefonów ani netu.

>Rozumiem twoje cele i dzialania.
Rozumiem, że wysyłasz własne dzieci na ulice

Sam je też pieprzysz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-11-2023 20:47 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo gardzę ludźmi, którzy wrabiają ludzi w niespłacalne kredyty, potem zabierają im mieszkania jak Hamerlik - Konopka, a potem winią za to wrogów tego procederu

W pierwszym szeregu będziesz bronił tajemnicy kapitału i przymusu egzekucjnego.

Znamy się nie od dziś.
Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.

Jesteś wilkiem w owczej skórze, wiele razy to już wyrażałem.

Jesteś fundamentalistą współczesnego kapitalizmu, którego ja nienawidzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-11-2023 20:55 
 Ocena-1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Bo gardzę ludźmi, którzy wrabiają ludzi w niespłacalne kredyty, potem zabierają im mieszkania jak Hamerlik - Konopka, a potem winią za to wrogów tego procederu
>W pierwszym szeregu będziesz bronił tajemnicy kapitału i przymusu egzekucjnego.

Twoja żona to k***a, windykatorze, zmyślaj dalej
Znów rzucanie gównem własnych zmyśleń zamiast merytorycznej odpowiedzi

>Jesteś wilkiem w owczej skórze, wiele razy to już wyrażałem.
Mamusia też się kurwiła?

>Jesteś fundamentalistą współczesnego kapitalizmu, którego ja nienawidzę.
Oooo córeczka też. co za rodzinka!

Zmyślaj dalej, jedyne co poradzisz to rzucać gównem. Ty przystawiałeś staruszkom wiertarkę do kolan nie ja

Merytorycznej odpowiedzi brak

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
04-11-2023 22:48 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja żona to k***a, windykatorze, zmyślaj dalej

Nie chcę Cię demonizować i po tylu latach naszej znajomości chciałbym powiedzieć, że można Ci zaufać ale nie mogę, bo sądzę, że jesteś opętany przez demona i uważam, że nie wolno Ci ufac.

Po tylu latach wiem juz kim jesteś i z mojej perspektywy jesteś złym człowiekiem, a właściwie bardzo złym.

Może gdybyś przestał pisać o mojej córce, matce i żonie to zastanowiłbym się czy się w Tonie coś nie zmieniło ale na razie jestem pewny, że to wciąż dawny Ty.

Moja rada dla innych, nie słuchajcie szarleya.
Ten człowiek jest wyrazem legendarnego demona.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-11-2023 07:08 
 Ocena-1 na 1
szarley (54913 punktów)
Pytam jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu, jeśli każdy pracownik, bez uzgodnienia z innymi sam określa kiedy, na jak długo przyjdzie do pracy i kiedy chce zrobić przerwę, a w czasie pracy będzie zajmował się telefonem i internetem

>Nie chcę Cię demonizować
To nie jest odpowiedź

>bo sądzę, że jesteś opętany przez demona i uważam, że nie wolno Ci ufac.
Twoje religijne odjazdy mnie nie interesują

>Może gdybyś przestał pisać o mojej córce, matce i żonie
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Trudno zrozumieć?

Zmyślasz moją "rzekomą" pracę - twoja żona to dziwka
Zmyślasz moje poglądy - twoja córka do dziwka dla psów

Twoje gówno na nie wraca

Pytam jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu, jeśli każdy pracownik, bez uzgodnienia z innymi sam określa kiedy, na jak długo przyjdzie do pracy i kiedy chce zrobić przerwę, a w czasie pracy będzie zajmował się telefonem i internetem

Pytam o maszynistę, nauczyciela, kontrolera lotów
Co na to hamerdebil?
>szarley jest demonem

Oto odpowiedź

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-11-2023 09:39 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>bez uzgodnienia

Właśnie dotykasz sedna.

Dalszej zgody na wasz prymitywny kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności nie ma. Skończyła się.

Nie macie już więcej prawa.

Jedyne co macie to zdolność do tajemnic, przymusu i przemocy ale któregoś dnia zabraknie Wam sił i wtedy nastąpi odwrot.

Wkrótce zło zostanie powstrzymane a następnie nastąpi jego odwrót do martwej otchłani, z której się wywodzi.

Narzucenie innym groźba prywatnej normalności nie jest żadnym uzgodnieniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-11-2023 10:05 
 Ocena-1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>bez uzgodnienia
>Właśnie dotykasz sedna.

Właśnie

Jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu JAKIEGOKOLWIEK!!!!!!!! jeśli pracownik może bez uzgodnienia nie przyjść do pracy, przyjść o dowolnej godzinie, w każdej chwili mieć przerwę, w dowolnej chwili skorzystać z telefonu lub zacząć się bawić internetem???

Jak wyobrażasz sobie pracę nauczyciela?
Jak wyobrażasz sobie pracę zespołu przy operacji?
Jak wyobrażasz sobie pracę maszynisty na kolei?
Jak wyobrażasz sobie pracę dowolnego zespołu: murarzy, mechaników, architektów, dekerów?
Jak wyobrażasz sobie pracę przy taśmie?
Jak wyobrażasz sobie komunikację w kopalni?

>Dalszej zgody na wasz prymitywny kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności
Nie o tym mowa, nie o tym zacząłeś wątek

Ucieczka od moich pytań świadczy tylko o jednym: nigdy w życiu nie pracowałeś

Tajna własność to osobny temat, od którego uciekłeś
Nieopodatkowana własność to jeszcze inny temat, od którego uciekłeś
Łączysz te tematy, choć to zupełnie inne spawy
Własność może być tajna i opodatkowana, może być jawna i nieopodatkowana, a ty zawsze to mieszasz

Nie istnieje tajna własność, a ty, uciekasz od najprostszego pytania: CZY TWÓJ SAMOCHÓD MA REJESTRACYJNE BLACHY????

Nie ma?
Za trudne pytanie?

>Nie macie już więcej prawa.
Nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. nie ty określasz prawa

>Jedyne co macie to zdolność do tajemnic,
Sonia daje pokazy, zmyślaj dalej

Chłopie! Przestań zmyślać!
Wytrzeźwiej i skup się na temacie, który sam zaproponowałeś
Wątek, TWÓJ wątek jest o regulaminach pracy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie o tym mowa,

Właśnie o tym.
Mogę pracować dla innych ludzi, którzy pracują dla mnie albo podporządkować się innym aby w organizacji społecznej osiągać wspólne cele ale nie mogę tego zrobić dla diabła i jego demonów.

Nie mogę ani współpracować ze złem ani być jego częścią.

>Nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. nie ty określasz prawa

Nie jestem bogiem i nie stanowię prawa a jedynie odkrywam je poprzez docieranie do tego co jest moralne i co niemoralne.

Wasz kapitalistyczny system oparty na tajemnicach i przymusie, wasza tajna i pośrednia demokracja są niemoralne. Wasza "normalność" to wyraz panowania zła w ludzkich umysłach.

Nigdy nie zaakceptuję waszej prymitywnej kultury.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie o tym mowa,
>Właśnie o tym.

Nawet nie rozumiesz o czym sam piszesz

>nakaz czasu pracy
>wyznaczona przerwa w pracy
>zakaz używania telefonów komórkowych
>ograniczony dostęp do internetu
>określona liczba dni urlopu
>obowiązek informowania o nieobecności

Tego dotyczyły moje pytania:

Jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu JAKIEGOKOLWIEK!!!!!!!! jeśli pracownik może bez uzgodnienia nie przyjść do pracy, przyjść o dowolnej godzinie, w każdej chwili mieć przerwę, w dowolnej chwili skorzystać z telefonu lub zacząć się bawić internetem???

Jak wyobrażasz sobie pracę nauczyciela?
Jak wyobrażasz sobie pracę zespołu przy operacji?
Jak wyobrażasz sobie pracę maszynisty na kolei?
Jak wyobrażasz sobie pracę dowolnego zespołu: murarzy, mechaników, architektów, dekerów?
Jak wyobrażasz sobie pracę przy taśmie?
Jak wyobrażasz sobie komunikację w kopalni?

>>Nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. nie ty określasz prawa
>Nie jestem bogiem i nie stanowię prawa a jedynie odkrywam je poprzez docieranie do tego co jest moralne i co niemoralne.

Moralna wg ciebie jest kradzież torebki na targu

>Wasz kapitalistyczny...
I twoja córeczka - suka dla psów za kasę

Wiesz, idioto udający ekonomistę, skąd się wzięła idea spółdzielczości, w której przepracowałem większość zawodowego życia?

Znów za trudne pytanie dla idioty, który żyje w urojonym świecie i wymyśla poglądy rozmówców

Windykator obarczający innych za windykacje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawet nie rozumiesz o czym sam piszesz

Rozumiem i to bardzo dobrze.

Piszę o nienormalnej normalności jaką stworzyły dla nas wasze prymitywne, odzwierzęce ideologie kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz prawodawstwa w wyniku tajnej i pośredniej demokracji.

Obu tych prymitywnych i odzwierzęcych ideologii nienawidzę każdą komórką swojego ciała.

Nigdy ich nie przyjmę, nigdy nie stanę się częścią waszego swiata, nigdy nie stanę się jednym z Was.

To nie znaczy, że będę budował przed Wami zasieki i na Was polował.

To znaczy, że nie dam Wam ideologicznego spokoju i będę Was w kółko nawoływał do opamiętania się i zaprzestania szerzenia zła.

Rozejrzyj się dookoła jaki świat budujesz, jaką ludzkość tworzysz i opamiętaj się człowieku.

Żyjemy jak zwierzęta i to jest twoja wina.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>jaką stworzyły dla nas wasze prymitywne, odzwierzęce ideologie kapitalizmu

Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>jaką stworzyły dla nas wasze prymitywne, odzwierzęce ideologie kapitalizmu
>Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
>Zmyślaj dalej

Cóż, znowu jestes przeciw współczesnemu kapitalizmowi?

Ale ostatecznie go poprzesz i będziesz bronił jako najmniejszego zla?

Życie nauczyło mnie już kto udaje przyjaciela, choć w rzeczywistości jest wrogiem, żeby oszukanych zrobić w konia.

Nasza rozpiętość ideowa jest jak średnica drogi mlecznej.
Ty z całą pewnością nie jesteś moim przyjacielem, ani sprzymierzeńcem, ani człowiekiem który miałby w sobie chociaż zrozumienie, akceptację, tolerancję, przychylność, respekt czy skromność do kompromisu.

Ty tylko udajesz, żeby bez obrony zbliżyć się do podbusza i zadac cios.

Ja wiem kim jesteś i wszystkich innych ostrzegam przed Tobą.
Jeśli nie chcecie żyć w piekle uważajcie na szarlaya.
Jego słowa to tylko sztuczki cyrkowe, nie ma w nich żadnej prawdy o prawdziwych intencjach szarleya.

Dlatego też używa pseudonimu w internecie.
On w odróżnieniu od Was nikogo się nie boi a jedynie nie chce ponosić konsekwencji swojej manipulacji i agresji dlatego potrzebuje zdystansować się do swojej realnej tożsamości.

Są tacy, którzy kryją swoją tożsamość ze strachu, co jest poważnym błędem i prowadzi do zła ale szarley akurat nie ma w sobie strachu. Jego motywacja do tajenia tożsamości jest inna, jest gorsza od strachu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>jaką stworzyły dla nas wasze prymitywne, odzwierzęce ideologie kapitalizmu
>>Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
>>Zmyślaj dalej
>Cóż, znowu jestes przeciw współczesnemu kapitalizmowi?

Nadal sprzedajesz swoje dzieci pedofilom?
Ile ci płacą?
Zmyślaj dalej.

Religa wg ciebie mordował ludzi
Zmyślaj dalej

Zadałem pytania o meritum twojego wątku.

Gówno w odpowiedzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zadałem pytania o meritum twojego wątku.

Tak podział ról i pozycji, podział odpowiedzialności i uprawnień, podział wkładu energii i zysków ale z całą pewnością nie wg zasad waszych ideologii kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz tajnej i pośredniej demokracji.

Nigdy nie przystanę na wasze zasady choćby wszyscy ludzie na świecie byli opętani waszą ideologią.

Nigdy nie będę częścią waszego i nie mojego świata i już zawsze będę walczył z waszymi ideami.

Buduję wyraźną granicę pomiędzy mną i Tobą oraz kazdym, kto Ciebie przypomina.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Twoje zagajenie wątku:

>nakaz czasu pracy
>wyznaczona przerwa w pracy
>zakaz używania telefonów komórkowych
>ograniczony dostęp do internetu
>określona liczba dni urlopu
>obowiązek informowania o nieobecności

Tego dotyczyły moje pytania:

Jak wyobrażasz sobie pracę jakiegokolwiek zespołu? JAKIEGOKOLWIEK!!!!!!!! jeśli pracownik może bez uzgodnienia nie przyjść do pracy, przyjść o dowolnej godzinie, w każdej chwili mieć przerwę, w dowolnej chwili korzystać z telefonu lub zacząć się bawić internetem???

Jak wyobrażasz sobie pracę nauczyciela?
Jak wyobrażasz sobie pracę zespołu przy operacji?
Jak wyobrażasz sobie pracę maszynisty na kolei?
Jak wyobrażasz sobie pracę dowolnego zespołu: murarzy, mechaników, architektów, dekerów?
Jak wyobrażasz sobie pracę przy taśmie?
Jak wyobrażasz sobie komunikację w kopalni?

>wg zasad waszych ideologii kapitalizmu
Zmyślaj dalej.

Zadałem pytania o meritum twojego wątku.
Gówno w odpowiedzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Właściciele firm pracują zazwyczaj więcej niż 8 godzin

Ojej i ktoś ich wywali na pysk jeśli w pracy będą zajmować się prywatą.

A jak stracą robotę to lecą także na pysk z cudzego domu, bo nie będą mieli na czynsz.



youtu.be/5VCiU1osa3w
Elasp (6859 punktów)

>nakaz czasu pracy
>wyznaczona przerwa w pracy
>zakaz używania telefonów komórkowych
>ograniczony dostęp do internetu
>określona liczba dni urlopu
>obowiązek informowania o nieobecności
>dotyczy jedynie pracowników ale nie dotyczy właścicieli i zarządu.

Czyli właściciele i zarząd powinni być np. zobowiązani do noszenia odzieży ochronnej, kasków i obuwia ochronnego, gdy siedzą w swoich gabinetach?

Równość nie polega na tym, że wszyscy pracują tak samo na różnych stanowiskach, ale na tym, że nie ma lepszych lub gorszych pośród tych, którzy pracują na tych samych stanowiskach. Nie może być tak, że ktoś np. jest zobowiązany do noszenia kasku, a ktoś inny (będąc na takim samym stanowisku pracy) jest z tego wspaniałomyślnie zwolniony.

Tak samo nie jest naruszeniem równości to, że jeden człowiek na boisku ma prawo podyktować rzut karny, a drugi nie. Byłoby natomiast nierównością to, że jednemu sędziemu głównemu pozwala się dyktować rzuty karne, innemu się tego zabrania.
04-11-2023 14:27 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli właściciele i zarząd powinni być np. zobowiązani do noszenia odzieży ochronnej, kasków i obuwia ochronnego, gdy siedzą w swoich gabinetach?

Nie skądże.
Właściciele nie powinni nic robić tylko czerpać zyski z posiadania.
Od siedzenia w gabinecie przecież jest najemny na cudzym zarząd a nie właściciel

Tylko tak może być dobrze podłóg waszej wiary ideologicznej.

Ale nie mojej wiary, zawsze to podkreślam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-11-2023 15:39 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>Czyli właściciele i zarząd powinni być np. zobowiązani do noszenia odzieży ochronnej, kasków i obuwia ochronnego, gdy siedzą w swoich gabinetach?
>Nie skądże.
>Właściciele nie powinni nic robić tylko czerpać zyski z posiadania.
>Od siedzenia w gabinecie przecież jest najemny na cudzym zarząd a nie właściciel

Jeżeli ktoś jest właścicielem, który nic nie robi, to jest to korzystne także dla nie-właścicieli, którzy mają motywację do tego, by być kiedyś właścicielami. Jeżeli właściciel nic nie będzie mieć ze swojej właśności, żadnego profitu, żadnego zysku, to po co cokolwiek posiadać?
Thoter (6650 punktów)

> Jeżeli ktoś jest właścicielem, który nic nie robi, to jest to korzystne także dla nie->właścicieli, którzy mają motywację do tego, by być kiedyś właścicielami. Jeżeli właściciel nic >nie będzie mieć ze swojej właśności, żadnego profitu, żadnego zysku, to po co cokolwiek >posiadać?
>

Żeby stać się właścicielem trzeba komuś uszczuplić to co posiada lub przejąć komuś część zysków.
Za przejętą komuś część zysków, można kupić od syndyka, dorobek tego co się zarobił.
Żydzi amerykańscy przeprowadzili operację QRHELPFUL. Idiotom polskim wstawili wizję, że są zniewoleni i jak się wyzwolą, staną się kapitalistami. Idioci z tzw. solidarności mieli motywację i się rzucili się na polską inteligencję i się "wyzwolili".
Po tym "wyzwoleniu" okazało się, że Polacy nie są już współwłaścicielami i gospodarzami Polski.
Władzę nad Polską przejęli kapitaliści a Polakom zainstalowali demokratyczny "parlament", w którym nie zasiada ani jeden Polak, mający wiedzę o rządzeniu czymkolwiek.
Po co w Polsce się czegokolwiek dorabiać, jeżeli nie mamy swojego kompetentnego rządu ??
Czy demokratyczny "parlament" zainstalowany nam przez obcych, będzie bronił naszych interesów ??
Demokratyczni "politycy" dorabiają się Polsce, tylko podnosząc łapę do góry. Ci co im płacono za podnoszenie łapy do góry, wydają tysiące z otrzymanych synekur, na swoją promocję, by znowu dostać się do demokratycznego "parlamentu".
Po co w Polsce coś posiadać i od tego płacić podatki ?? Rządzenie Polską to jest dopiero interes.

04-11-2023 20:02 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeżeli ktoś jest właścicielem, który nic nie robi, to jest to korzystne także dla nie-właścicieli, którzy mają motywację do tego, by być kiedyś właścicielami. Jeżeli właściciel nic nie będzie mieć ze swojej właśności, żadnego profitu, żadnego zysku, to po co cokolwiek posiadać?

Oto prawda waszej wiary ideologicznej.

Byłoby lepiej gdybyś wymyślił coś w stylu, iż rolą właściciela jest przekierowanie ludzkiej energii z konsumpcji na inwestycje albo, że jest to rola przywódcza, za którą swoją decyzje właściwie dla zbiorowości.

Ty za to przedstawiasz właściciela jako społecznego pasożyta i tłumaczysz, że jego obecność ma zmotywować innych do wytężonej pracy, która ma ich rzekomo doprowadzić do takiej samej pasożytniczej roli.

Zaraz zapewne zmienisz swoją interpretację i zaczniesz poszukiwać nowych argumentów do z góry założonych wniosków ideologicznych.

A może nawet niczego nie będziesz szukal.

Czasem wydaje mi się, że ludzie opętani ideologicznie w ogóle nie myślą, nie stawiają sobie pytań, niczego nie kwestionują tylko natychmiast wiedzą czego nie wolno i co każdy musi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Byłoby lepiej gdybyś wymyślił coś w stylu, iż rolą właściciela jest przekierowanie ludzkiej >energii z konsumpcji na inwestycje albo, że jest to rola przywódcza, za którą swoją decyzje >właściwie dla zbiorowości.

Jesteś wrogiem narodów czyli zbiorowości posiadających GŁOWĘ.
Byłoby lepiej gdybyś wymyślił coś w stylu, że to jest dla dobra: ludzkości, wolności i demokracji.

>Czasem wydaje mi się, że ludzie opętani ideologicznie w ogóle nie myślą, nie stawiają sobie >pytań, niczego nie kwestionują tylko natychmiast wiedzą czego nie wolno i co każdy musi.
>

Sam jesteś tego przykładem.
04-11-2023 20:43 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś wrogiem narodów

Raczej wrogiem narodów ponad ludzkością czy raczej narodów wybranych.

Nie jestem narodowcem ani tradycjonalistą.

Nie sądzę, żeby narodowość określała ludzką wartość, aby wymagała odrębnego życia czy nawet odrębnej hierarchii społecznej.

My Polacy, my Amerykanie, Niemcy, Rosjanie, Chińczycy - co to znaczy?

Ludzie sami uznali, że kapitał jest ponadnarodowy i że jest że wszystkiego na świecie najważniejszy. Zatem nie ma co narodowością za bardzo podniecać się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ludzie sami uznali, że kapitał jest ponadnarodowy i że jest że wszystkiego na świecie >najważniejszy. Zatem nie ma co narodowością za bardzo podniecać się.
>

Którzy to ludzie tak uznali ??
Żydzi amerykańscy wydają bilion dolarów rocznie na swoje fabryki wojen, by utrzymać monopol swojego papieru fiducjarnego.
Ludzie uznali, że świat ma być na ich łasce ???

exxpress.a(*)-in-berlin-denkmaeler-besetzt/

W stolicy Niemiec po raz kolejny panuje wysoce wybuchowa sytuacja: tysiące migrantów demonstruje przeciwko Izraelowi w centrum Berlina. Zaangażowani zajmują pomniki miasta.(...)
Kilka grup propalestyńskich wezwało do demonstracji, która biegnie od Fontanny Neptuna przed Czerwonym Ratuszem, przez Alexanderplatz do Potsdamer Platz. Oczekuje się, że w sumie weźmie udział nawet 10 000 demonstrantów.


Okupowani i mordowani Palestyńczycy wolą żyć w u siebie w biedzie, niż być u Chazarów parobkami.
Przyłączyłbyś się do Chazarów i mordował Palestyńczyków, bo uważasz, tak jak Chazarzy, że oni nie są ludźmi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przyłączyłbyś się do Chazarów i mordował Palestyńczyków, bo uważasz, tak jak Chazarzy, że oni nie są ludźmi.

Słyszałem, że wpierw Palestyńczycy zamordowali 1000 Żydów i teraz w odwecie sami są mordowani.

Nie stanę po stronie żadnych morderców, bez względu na narodowość.

Palestyńczycy mogli i mogą budować silną organizację społeczną ale zamiast tego gromadzą rakiety i przy ich użyciu atakują.

Jak już pisałem nigdy nie stworzę organizacji militarnej ani nie stanę się częścią żadnej, nawet jeśli inni ludzie będą mi grozić.

Nie rozumiem wyborów Palestyńczyków.

Nigdy nie zamordowalbym bezbronnego człowieka nawet jeśli uznałbym go winnym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Słyszałem, że wpierw Palestyńczycy zamordowali 1000 Żydów i teraz w odwecie sami są mordowani.
>

Chazarzy mordują Palestyńczyków i okupują ich tereny już osiemdziesiąt lat.
Kiedy to było wpierw ??

babylonian(*)tala-wymyslona-ziemia-izraela/

Jak wymyślono ziemię Izraela. «Istnieje jeden aspekt wojny izraelsko-palestyńskiej, którego nigdy nie należy lekceważyć. Syjonizm dokonał gigantycznej manipulacji żydowską historią, pamięcią i tożsamością. To właśnie ta manipulacja umożliwia większości Żydów (zarówno w Izraelu, jak i na całym świecie) wspieranie kolonialistycznego i militarystycznego projektu, który każdego dnia coraz bardziej niszczy Palestynę i szerzy apartheid».
Morderczy mit: "Bóg dał tę ziemię narodowi żydowskiemu".
04-11-2023 23:22 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chazarzy mordują Palestyńczyków i okupują ich tereny już osiemdziesiąt lat.
>Kiedy to było wpierw ??

Dla mnie ważne jest to, że nigdy nie stanę po stronie ludzi, którzy mordują bezbronnych, bez względu na ich narodowość, ani po stronie Palestyńczyków ani po stronie Żydów.

Mogę tym ludziom jedynie powiedzieć, że mordowanie się na tle narodowym jest odzwierzęce i jeśli Ci ludzie nie chcą być jak dzikie zwierzęta to powinni zaprzestać mordu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Mogę tym ludziom jedynie powiedzieć, że mordowanie się na tle narodowym jest odzwierzęce i jeśli >Ci ludzie nie chcą być jak dzikie zwierzęta to powinni zaprzestać mordu.
>

Mordują CHAZARZY a Palestyńczycy się bronią.
Chazarzy wymyślili sobie, że są Żydami i mają prawo od wymyślonego Boga do ziemi Palestyńczyków.
W 1948 r. Chazarzy zagarnęłi część Palestyny i wyznaczyli zamieszkałym tam Palestyńczykom termin na opuszczenie. Palestyńczyków, którzy nie opuścili swojej ziemi ROZSTRZELALI.
Potem Chazarzy po kawałku kradli ziemię Palestyńczyków i ich mordowali. Chazarzy Palestyńczyków spędzili do Gazy i w zrobili tam więzienie, które teraz chcą zamienić w grobowiec. Potem to samo co spotkało Palestyńczyków czeka sąsiadów. Chazarzy będą przejmować arabskie ziemie w zamian za pokój. Chazarzy amerykańscy będą DALEJ mordować Arabów a Chazarzy okupujący tereny arabskie będą przesuwać płoty.



Tak wygląda granica pomiędzy mordującymi Chazarami, mających się za nadludzi, a tymi, których uważają za zwierzęta i terrorystów.
Ten płot pomysłowi Chazarzy powinni zrobić na kółkach.
05-11-2023 09:30 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ten płot pomysłowi Chazarzy powinni zrobić na kółkach.

Polacy podobny płotek zbudowali na granicy z Białorusią, podobne płotki budowali także Niemcy, którzy koncentrowali Żydów w Polsce przed spalaniem.

Sądzę, że te plotki więcej mają wspólnego z nienawiścią do odmienniej kultury niż z ideą nadczłowieka.

Jak już wiele razy pisałem wg mnie memy prowadzą wojnę o panowanie nad abstrakcją tą samą, która geny prowadzą o panowanie nad fizycznością.

Ludzie odmiennych kultur automatycznie nienawidzą się i będą się wzajemnie mordować, wypędzać, odgradzać się od siebie.

Jedyną możliwością rozbiórki tego płotu jest synteza kultur, która jest jednak bardzo trudna, bo trzeba wymieszać się i żyć w otoczeniu ludzi, którzy odmiennie pojmują prawdę, dobro i sprawiedliwość a także tworzą odrębne struktury społeczne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Polacy podobny płotek zbudowali na granicy z Białorusią, podobne płotki budowali także Niemcy, >którzy koncentrowali Żydów w Polsce przed spalaniem.
>

Nie Niemcy TYLKO NAZIŚCI.
Kto stworzył, finansował i uzbroił nazistów ??

en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl

Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl należał podobnie jak Walter Lippmann do grona absolwentów Harvardu, których skupił wokół siebie Żyd Bernard Baruch.
Bernard Baruch wysłał do Niemiec Ernsta Franza Sedgwicka Hanfstaengla celem wytypowania przywódcy dla nazistowskiej partii, którą planował stworzyć Niemcom Bernard Baruch.
Wcześniej Bernard Baruch zlecił Walterowi Lippmannowi napisanie przemówienia dla prezydenta Wilsona. 8 stycznia 1918 r. prezydent Wilson odczytał to przemówienie w Kongresie. Trzynasty punkt tego przemówienia, to był rozkaz utworzenia "niepodległej" Polski.
8 stycznia 1918 r. jest pierwszym dniem rozpoczęcia używania Polski do proxy war, przeciwko komunizmowi Żydów niemieckich. Dwa lata później w "niepodległej" Polsce ulokowała się tzw. misja międzysojusznicza do Polski, która prowadziła przygotowania do używania nas do proxy war.

pl.wikiped(*)ędzysojusznicza_do_Polski

Brytyjski agent Dmowski napuścił polskich "katolików" oczywiście na Żydów i Niemców. Dmowski to taki polski Bandera.
W Polsce mieszkało 2,5 mln Żydów. Jednej piątej polscy "katolicy" zabrali polskie dokumenty i przerzucili przez granicę do Niemiec. Niemcy tych Żydów przerzucali do "katolickiej" Polski.
"Dobrzy" Francuzi zaproponowali nam swoją kolonię Madagaskar na miejsce osiedlenia polskich Żydów.
Hamerlik, zastanów się co "dobrzy" Francuzi chcieli w zamian ???

W 1914 r. Żyd Ludwig Fulda napisał tzw. Manifest der 93, w którym skarżył się światu na szykanowania , wiadomo przez kogo.

de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93

Po tym jak Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl wytypował i przeszkolił Hitlera, stał się w Niemczech cud. Bernard Baruch zlecił usunięcie brytyjskich i francuskich komisarzy z Niemiec, którzy mieli pilnować by Niemców nie uzbrojono. Niemcy zamiast spłacać reparacje wojenne, otrzymali miliony dolarów i technologie wojskowe.
O tym jak Żydzi amerykańscy i Rothschildowie stworzyli Hitlera i go uzbroili, możesz przeczytać w wielu książkach pisanych przez profesorów historii, nawet przed wojną.

Guido Giacomo Preparata "Conjuring Hitler: How Britain And America Made The Third Reich".

Obecnie w zbiorowej wyobraźni Zachodu nie ma nic gorszego niż nazizm. Nie było większych świętokradztw, większego okrucieństwa, większej nieludzkości, większego oszustwa niż te, których dopuścił się bezprecedensowy reżim, który rządził Europą Środkową przez dwanaście lat. Naziści dokonali niewyobrażalnych dotychczas aktów przemocy wobec żywych ludzi, a lista ich okrucieństw i okrucieństw była tak długa i straszna, że ​​po klęsce militarnej Niemcy dodatkowo zostały poddane moralnej zagładzie przez zwycięzców i takie podejście istnieje do ten dzień. Potężny strumień książek, artykułów, podręczników i filmów tworzonych przez Anglo-Amerykanów i rozpowszechnianych w Europie przez ich wynajęte "szóstki" jeszcze nie wyschnął. Ta powódź wypełniła wszystkie debaty i debaty na temat nazizmu, eliminując wszelkie poglądy sprzeczne z "prawdą" establishmentu. Prawda jest taka, że ​​Europa poszła na kompromis z agresywnym bachorem, który się skompromitował: przeklęci Niemcy wepchnęli swoich europejskich braci w brutalną wojnę, a po klęsce - wszyscy bez wyjątku - zasłużenie popadli w dobroczynne poddanie się swoim "amerykańskim wujkom".
Zawsze gorąco chciałem zrozumieć, jak to się w ogóle mogło wydarzyć. Było dla mnie niezrozumiałe, jak Europa mogła popełnić tak potworne samobójstwo, poddając się władzy obcego władcy, który miał światopogląd, choć odmienny od starożytnego, ale przez to nie mniej okrutny i barbarzyński. Było oczywiste, że aby odpowiedzieć na to dręczące mnie pytanie, trzeba było sięgnąć do źródeł historii nowożytnej, czyli do historii samego nazizmu. Jak mógł przyjść na świat?
Jako zawodowy ekonomista skupiłem się na okresie rozkwitu reżimu nazistowskiego w latach trzydziestych i zawiłościach finansowych, które umożliwiły ożywienie gospodarcze Niemiec. Badania te stały się tematem mojej rozprawy doktorskiej. Był to rdzeń, który następnie, w ciągu niemal dziesięciu lat, został zarośnięty wieloma dodatkowymi opracowaniami.


polecam przeczytać tą książkę.

O tym, że Żydzi wymordowali w 1937 r. w ZSRR aparat władzy cywilnej i wojskowej, składający się głównie z Żydów, książki nie znalazłem. Podam tylko fakty, które każdy może sprawdzić:
Twórcę ZSRR i Armii Czerwonej, Lwa Dawidowicza Bronsteina, zamordowała ekipa Żydów kierowana przez Nauma Eitingona. Iona Jakir, kuzyn Bronsteina, szkolił kadry oficerskie Armii Czerwonej. Jakir i 35 tys. oficerów przez niego wyszkolonych zostało rozstrzelanych. Operację przeprowadzili Żydzi kierowani przez Lwa Zacharowicza Mechlisa.
Żydowskie NKWD rozstrzelało:
- swoją rezydenturę, samych wykształconych na Zachodzie Żydów, znających kilka języków.
- kierownictwa szkół propagandy komunistycznej, samych Żydów.
- kierownictwa oddziałów NKWD, sami Żydzi. Na Ukrainie rozstrzelano Izraila Leplewskiego wraz z
całym aparatem władzy cywilnej i wojskowej.
- kierownictwa Komunistycznej Partii Polski i Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy, głównie
Żydów.

Żydów, którzy KIEROWALI powstaniem komunistycznej potężnej Europy wymordowali Żydzi w 1937r. Naziści stworzeni przez Żydów amerykańskich i Rothschildów wymordowali szeregowych Żydów później.
Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami a nie dlatego, że byli Żydami.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Polacy podobny płotek zbudowali na granicy z Białorusią, podobne płotki budowali także Niemcy, >którzy koncentrowali Żydów w Polsce przed spalaniem.
>>
>Nie Niemcy TYLKO NAZIŚCI.

Ooo to narody już się nie liczą?

Bo plan jest taki, żeby Niemcy i Rosjanie to byli Ci dobrzy?

Rozumiem, że każdy Niemiec starał się powstrzymać nazistów przed spaleniem Żydów i żaden nie korzystał z pracy przymusowej wykonywanej przez ludzi innych narodów?
pl.m.wikipedia.org/wiki/Praca_przymusowa

I świat znowu staje się czarno biały, w którym my jesteśmy Ci dobrzy a oni są źli.
Oni to znaczy Anglicy i Amerykanie

Ktokolwiek wskazuje na dobrych i złych ludzi ten nawołuje do wojny.

Zastanawiam się czy ja tego nie robię?

Ja jednak staram się walczyć z prymitywnym systemem społecznym a nie z ludźmi.
Uwazam, że każdy człowiek potrafi być zły o dobry, zależy od okoliczności.
To okazja czyni złodzieja i chodzi o to, żeby nigdy nie było okazji.
Tak samo okazje czynią morderców, bandytów, kłamców i ludzie, którzy się nimi stają nie musieliby się nimi stać gdyby tylko nie mieli do tego okazji.

Stąd prawo do życia i stojący za nim zakaz wzajemnej przemocy.
Stąd prawo do prawdy i stojący za nim zakaz karania zdrajców tajemnicy.
Stąd też prawo do pokoju i zakaz kar dla ludzi odmawiających walki.

Ludzie, którzy pragną aby świat staną w ogniu i żeby szerzyła się krzywda widziana przez nich jako sprawiedliwość nigdy nie pojmą tych praw.

Żeby pojąć te prawa potrzeba odrzucić swoją zwierzęcość i przyjąć w jej miejsce człowieczeństwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Bo plan jest taki, żeby Niemcy i Rosjanie to byli Ci dobrzy?
>Rozumiem, że każdy Niemiec starał się powstrzymać nazistów przed spaleniem Żydów i żaden nie >korzystał z pracy przymusowej wykonywanej przez ludzi innych narodów?
>

Pisowcy i naziści zostali stworzeni, w różnym czasie, przez Żydów amerykańskich. Nazistów użyto do pokonania komunizmu Żydów niemieckich a pisowców używa się do proxy war z Rosją.
Pisowcy uważają siebie za wielkich Polaków i patriotów. Tak samo było z nazistami.
Zagadką jest, dlaczego Bernard Baruch mając władzę nad Wehrmachtem i Armią Czerwoną, doprowadził do wzajemnej wojny ??
Czy Niemcy odbili Wehrmacht Baruchowi, tak jak Baruch odbił Armię Czerwoną Bronsteinowi i Jakirowi ? Wehrmacht wyruszył na ACz dowodzoną przez Barucha, bez przygotowania.
Pierwszą radziecką zimę żołnierze Wehrmachtu przetrwali w letnim umundurowaniu.
Antysemityzm jakiego doświadczyli Żydzi europejscy był spowodowany: działaniami Brytyjczyków, broniących swojej hegemonii i działaniami Żydów amerykańskich starających się przejąć hegemonię i Żydów pracujących nad bombą atomową.
Hamerlik, podaj mi choć jeden przykład, jak Brytyjczycy i Żydzi amerykańscy bronili Żydów komunistów i komunistów przed mordowaniem.
Ja podam dużo faktów, jak Brytyjczycy i Żydzi mordowali: Żydów komunistów i komunistów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pisowcy uważają siebie za wielkich Polaków i patriotów. Tak samo było z nazistami.

Sądzę, ze Rosjanie zabijający Ukraińców na Ukrainie też uważają się za wielkich patriotów wbroniących matkę Rasije poza jej granicami przed przejęciem jej przez amerykańskich Żydów.

Mam jeszcze jedną koncepcje w zanadrzu już z pominięciem interesów Żydów amerykańskich i komunistów Europejskich.

W tej tej koncepcji ludzie mordują się w walce o dominację od zarania dziejów i nigdy nie przestaną.

Wojna nigdy się nie skończy.
Pokój to tylko przerwa w wojnie, podczas której wszyscy odbudowują siły do kolejnego ataku.

Dopóki będzie istniało dwóch ludzi, dwie grupy, dwie organizacje, dwie hierarchie, dopóty będzie trwać wojna.

Ty wybrałeś już stronę a teraz dla wybranej strony kreujesz żołnierzy.
Ja nie jestem po twojej stronie i nie jestem też po stronie przeciwnej.

Mi po głowie chodzi coś innego niż myśli o waszych wojnach i imperiach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Sądzę, ze Rosjanie zabijający Ukraińców na Ukrainie też uważają się za wielkich patriotów

Nie Ukraińców tylko banderowców, którymi dowodzi żydowski pajac Zelenski zainstalowany zamachem stanu w 2014 r. Banderowców zaczęła tworzyć CIA już od 1953 roku, a może i wcześniej.

wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/

Niedawne odtajnienie ponad 3800 dokumentów Centralnej Agencji Wywiadowczej stanowi szczegółowy dowód na to, że od 1953 r. CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery.
Programy CIA obejmowały około czterech dekad. Począwszy od operacji paramilitarnej, w ramach której finansowano i wyposażano antyradzieckie ukraińskie grupy oporu, takie jak Ukraińska Najwyższa Rada Wyzwolenia (Ukrainian Supreme Liberation Council - UHVR), jej filie - Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) - wszystkie te grupy były nazistowskimi banderowcami. CIA wspierała również stosunkowo antybanderowską frakcję UHVR, o Zagraniczne Przedstawicielstwo Najwyższej Ukraińskiej Rady Wyzwolenia [ZP-UHVR], zagraniczny wirtualny oddział CIA i brytyjskich służb wywiadowczych MI-6. Wczesna operacja CIA mająca na celu destabilizację Ukrainy, wykorzystująca ukraińskich agentów na uchodźstwie na Zachodzie, którzy przeniknęli na teren sowieckiej Ukrainy, nosiła kryptonim Projekt AERODYNAMIC.
W dokumencie CIA o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE z 13 lipca 1953 roku znajduje się opis Projektu AERODYNAMIC: "Celem Projektu AERODYNAMIC jest zapewnienie wykorzystania i ekspansji antyradzieckiego ukraińskiego ruchu oporu dla celów zimnej i gorącej wojny. Wykorzystywane będą takie grupy, jak Ukraińska Rada Najwyższa Wyzwolenia (UHVR) i jej Ukraińska Powstańcza Armia (OUN), Zagraniczne Przedstawicielstwo Ukraińskiej Rady Najwyższej Wyzwolenia (ZPUHVR) w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych oraz inne organizacje, takie jak OUN/B". CIA przyznała w dokumencie z 1970 r., który był poprzednio tajny, że utrzymywała kontakty z ZPUHVR od 1950 r.
OUN-B była banderowską frakcją OUN, a jej neonazistowscy sympatycy są dziś zakorzenieni w ukraińskim rządzie krajowym w Kijowie oraz we władzach regionalnych i miejskich w całym kraju.
W ramach operacji AERODYNAMIC umieszczono agentów terenowych na terenie sowieckiej Ukrainy, którzy z kolei nawiązali kontakt z działającymi już na Ukrainie agentami Ukraińskiego Ruchu Oporu, a zwłaszcza agentami SB (służby wywiadowczej) OUN. CIA organizowała zrzuty sprzętu łączności i innych materiałów, w tym prawdopodobnie broni i amunicji, dla "tajnej" armii CIA na Ukrainie. Większość ukraińskich agentów CIA przeszła szkolenie w Niemczech Zachodnich w oddziale FI-PP (Foreign Intelligence Political and Psychological) armii USA. Komunikacja między agentami CIA na Ukrainie a ich zachodnimi przełożonymi odbywała się za pośrednictwem dwukierunkowych krótkofalówek (WT), krótkich fal, międzynarodowych kanałów pocztowych oraz tajnych kurierów powietrznych i lądowych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie Ukraińców tylko banderowców, którymi dowodzi żydowski pajac Zelenski zainstalowany zamachem stanu w 2014 r.

Aaaa to taki podgatunek prymitywnych szaleńców nie posiadających ludzkiej wartości, więc wolno ich zabijać?

Zostali zaprogramowani jak roboty do atakowania i osłabiania wielkiej Rasiji, więc nawet należy?

Nie podzielam twoich przekonań a nawet nie jestem pewny czy są twoimi, bo może ktoś rozkazał Ci w ten sposób opisywać Ukraińców i teraz tylko wypełniasz rozkaz wierząc w coś tam czego nie jestem zdolny pojąć.

Nie lubię ludzi, którzy z pogardą mówią o innych i oczywiście zastanawiam się natychmiast czy sam nie gardziłem innymi.

Zapewniam Cię, że ani Rosjanom ani nikomu innemu nie wolno zabijać Ukraińców na Ukrainie bez względu na to, jaka ideologia opętała jego umysł i jakie ma wizje.

W przykazaniach religijnych jest powiedziane "nie zabijaj".
Ludizom, którym się zdaje, że zabijając innych czynią dobro są opętani przez demony.

Ja do Was nie należę.

Dla mnie każdy człowiek jest człowiekiem.
Wiem, że w każdym człowieku jest zło i dobro.
Wiem, że każdy z ludzi jest zdolny do stania się bandytą i bohaterem, zależy od sytuacji w jakiej się znajdzie.

Nigdy nie przyjmę narracji, wg której Amerykanie są źli a dobrzy są Rosjanie.
Nigdy też nie przyjmę narracji odwrotnej.
Nie jestem narodosciowcem i wisi mi czy inny człowiek jest Amerykaninem, Rosjanem, Polakiem czy Żydem.
Nie wisi mi za to jakim jest człowiekiem.

Rozumiem, że nie do mnie kierujesz te słowa a jedynie używasz mnie, żeby wyrazić je do innych i innych "zmodyfikować".

Nie ulegne twojej retoryce i nigdy nie przyjmę twojej wizji świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Naziści stworzeni przez Żydów amerykańskich i Rothschildów wymordowali szeregowych Żydów później.
>Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami a nie dlatego, że byli Żydami.

Nie wierzę Ci, iż źródłem zła są Żydzi amerykańscy.

Zło jest w każdym z nas i wychodzi od chciwości i strachu.

Przez swoją chciwość i strach zamieniamy nasz świat w piekielny.

To nie oni, to my sami tacy jesteśmy - ja i Ty.

My jesteśmy nawet gorsi od innych, bo u nas strach przekształcił się w złość.
Teraz już się nie boimi tylko jesteśmy po prostu źli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Naziści stworzeni przez Żydów amerykańskich i Rothschildów wymordowali szeregowych Żydów później.
>>Żydów europejskich wymordowano dlatego, że byli komunistami a nie dlatego, że byli Żydami.


>Nie wierzę Ci, iż źródłem zła są Żydzi amerykańscy.
>Zło jest w każdym z nas i wychodzi od chciwości i strachu.
>

Ameryką rządzą banksterzy i neokoni a tam mamy nadreprezentację Chazarów, którzy chcą żeby ich nazywać Żydami.
Największe fabryki wojen są własnością Chazarów, tak samo jaki banki. Zło jest w każdym z nas, tylko żaden z nas, nie ma miliardowego konta.
Ile Chazarzy amerykańscy zarobili na używaniu banderowców do proxy war ??
Ile Chazarzy amerykańscy zarobili nas, od czasu jak nas "wyzwolili" ??

exxpress.a(*)ollen-wir-weiter-neutral-sein/

I znów na pierwszy plan wysuwa się znaczenie neutralności: 75 procent ankietowanych pilnie chce się jej trzymać.

Trzy czwarte Austriaków nie chce przystąpić do armii kolonialnej Chazarów amerykańskich NATO i sponsorować ich imperializmu. Austriacy nie dają sobie zainstalować u władzy demokratycznej agentury Chazarów amerykańskich. To jest do czasu. Któregoś dnia demokratyczne "wybory" wygra populista, zięć jakiegoś Chazara. Pozbawi ich majątku a kasa pójdzie do fabryk wojen w Ameryce.
Austriacy staną się biedni ale za to będą "bezpieczni".
Austriaków może spotakć takie samo "szczęście" jak nas i mogą mieć Chazara za wodza, który pozbawi ich możliwości wyboru. Potem będą przez trzy pokolenia zapieprzać na koszty związane z przestawieniem się na korzystanie z amerykańskiego monopolu najdroższej energii.
Upudrowana Żydówka będzie im z telawizora robić wykłady, jakie to mają szczęście i dobrobyt.
Że wreszcie dołączyli do cywilizowanej Europy, która broni praw człowieka.
Europa chce się wyrwać z łap Chazarów amerykańskich. Najpierw Bernard Baruch nasz rozwój blokował zimną wojną. Jego następcy ściągnęli do Europy miliony Arabów, skrzywdzonych przez Żydów. A teraz wyzwolili kolejną wojnę.
W 1914 r. Żyd Ludwig Fulda napisał Manifest der 93
Dzisiaj Europa znowu potrzebuje takiego manifestu.
04-11-2023 21:16 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)
>>Jeżeli ktoś jest właścicielem, który nic nie robi, to jest to korzystne także dla nie-właścicieli, którzy mają motywację do tego, by być kiedyś właścicielami. Jeżeli właściciel nic nie będzie mieć ze swojej właśności, żadnego profitu, żadnego zysku, to po co cokolwiek posiadać?
>Oto prawda waszej wiary ideologicznej.

Nie prawda wiary ideologicznej, tylko prawo psychologiczne, potwierdzone przez bardzo wiele przypadków. Na jednego działa motywująco przykład gwiazdy filmowej lub gwiazdy jakiejś dyscypliny sportu, na innego osoba, która odniosła sukces w dziedzinie ekonomii pojętej ściśle. Postępowanie gwiazd filmowych czy gwiazd sportu też pozostawia wiele do życzenia. Ludzie ci wydają pieniądze w sposób niemożliwy dla przeciętnego zjadacza chleba, chociaż mogliby się wszystkim podzielić jak św. Aleksy. Ale to właśnie ich przykłady działają motywująco - czy mi się to podoba, czy nie. Nie podoba Ci się psychologia człowieka - mnie także, ale jej nie zmienię.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie prawda wiary ideologicznej, tylko prawo psychologiczne,

Przede wszystkim to jest nieprawdą i to wielopoziomową.

Pierwszą nieprawdą jest twierdzenie, że pracą najemną na cudzym można dojść do własności. Nie można i nawet chyba w to nikt nie wierzy.

Kolejną nieprawdą jest rola właściciela jako pasozyta, właściciel spełnia rolę przywódczą.

Nikt jednak otwarcie nie chce o tej roli mówić, bo przywództwo pociąga za sobą odpowiedzialność za podwładnych a chwilowo zapanowała kultura narcyzów, egoistów i indywiduów wywyższający się ponad innych, przez co każdy pragnie władzy ale nikt nie chce odpowiedzialności.

Żeby mieć władzę i unikać wszelkiej odpowiedzialności ludzie zmyślają różne fałszywe idee takie jak twoja, naginają rzeczywistość do własnej chciwości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Pierwszą nieprawdą jest twierdzenie, że pracą najemną na cudzym można dojść do własności. Nie >można i nawet chyba w to nikt nie wierzy.
>

Jak to nikt nie wierzy ??
Są tacy co w to wierzą i dodatkowo wierzą, że biorąc udział w demokratycznych "wyborach" rządzą Polską. Trzy czwarte Polaków uważa, że łopatą i widłami, dzięki demokracji, dorobi się takich majątków, jak mają kolonialiści.
Sam tak uważasz.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365