Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak nazywa się proces zmiany koloru liści?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-11-2023 05:20lenenkash (3 punktów)Jak nazywa się proces zmiany koloru liści?
Tak jak wiem, co się dzieje, składniki odżywcze liścia są wchłaniane, ale czy jest to specyficzna nazwa? Czy możesz uznać to, co dzieje się z liściem, za rodzaj rozkładu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
>Tak jak wiem, co się dzieje, składniki odżywcze liścia są wchłaniane, ale czy jest to specyficzna
>nazwa? Czy możesz uznać to, co dzieje się z liściem, za rodzaj rozkładu?

chodzi o te jesienne kolory liści?

no to tak - to jest schnięcie, śmierć i gnicie... kobiety lubią brąz.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>chodzi o te jesienne kolory liści?
>no to tak - to jest schnięcie, śmierć i...
Byłaby to nekroza. Ale uszczegółowienia definicji nekrozy są takie, że nie całkiem pasuje.

>gnicie...
Raczej butwienie, ale i ono dopiero po opadnięciu liścia na wilgotne podłoże.

> kobiety lubią brąz.
I piosenkę o tym. Za tekst, interpretację i pozostałe walory.

Jednak osadzoną w letnio-wakacyjnym, a nie jesiennym anturażu.

cr
lenenkash (3 punktów)
>Tak jak wiem, co się dzieje, składniki odżywcze liścia są wchłaniane, ale czy jest to specyficzna 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>nazwa? Czy możesz uznać to, co dzieje się z liściem, za rodzaj rozkładu?

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365