Gdy jechałem w tamtym tygodniu tym mostem to myślałem że będzie to chyba jedna z ciekawszych rzeczy jakie zobaczę w tym czasie. A jednocześnie (nie w danym momencie)jak ktoś pisał w opisie takje mosty ciężko się za sobą pali. Zastanawialem się czy warto wracać choćby na to forum. Czy coś jest jeszce co będzie tu inspiracją.  Dzis natomiast gdy odwiedziłem Walhalle ku mojemu zaskoczeniu okazało się że jest tam Kopernik   Kto ma rację ? Niemcy Polacy ? Albo tak jak na tym forum bo tak? A może najwyższa pora spalic most? Jest ich jeszce tak wiele? Np. Millau . Też polecam  |