Racjonalista - Strona głównaDo treści
z czym do ludzi odc. 3? Internet.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
23-11-2023 15:35neo_liberał (58 punktów)z czym do ludzi odc. 3? Internet.
Internet wymyślono w 21wieku. Bliżej niewiadomo przez kogo.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Internet wymyślono w 21wieku. Bliżej niewiadomo przez kogo.
Internet jest tak duży, tak potężny i tak bezużyteczny, że dla niektórych ludzi jest idealnym substytutem życia. Jest siecią, na której rzutowane są namiętności i fantazje, części realnego i wirtualnego życia, siecią, w której kontestacja i alienacja, fatalizm i fanatyzm ocierają się o siebie. Nie wiesz, czego szukasz, ale możesz znaleźć wszystko, czego nie szukasz; ma całą mądrość i podłość świata na wyciągnięcie ręki. A anonimowość, jaką daje komunikacja w Internecie, jest afrodyzjakiem dla osób takich jak autor tego wątku - singiel: uzależniony od seksu lub Internetu. W przeciwnym razie: rozwiedziony. Przyznacie, że łączenie się z Internetem oznacza poznawanie setek takich ludzi, z którymi nigdy nie chcielibyście mieć żadnego związku. Ale z drugiej strony, to, co najbardziej podoba mi się w Internecie, to to, że wchodząc w życie prawdziwych drani, nie muszę się z nimi spotykać.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365