Racjonalista - Strona głównaDo treści
solidarność

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
25-11-2023 09:45okragly (21676 punktów)solidarność
Ocena 1 na 1
8 warsztatów Tesli w Szwecji od 5 tygodni strajkuje. Do strajkujących mechaników dołączyli też pracownicy z innych firm. Szwedzi w portach blokuje wszystkie pojazdy Tesli, zarówno ich wyładunek jak i załadunek, pracownicy poczty odmawiają dostarczania tablic rejestracyjnych do elektryków Muska, inni odmówili sprzątania jego budynków w całym kraju.

Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność- zastrajkujmy w geście poparcia dla Muska
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
25-11-2023 12:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami, Mieszko 1 sprzedawał naszych przodków Arabom na niewolników, pozostałych zniewolił na chłopów pańszczyźnianych, dzis nastepcy Mieszka (np tusk, balcerowicz) zrobili nas libków niedorozwojków, taki mają interes

w Szwecji nigdy nie było niewolników (np chłopów pańszczyźnianych) przez to byli ogromnie mocni, np złupili ogromna 1RP opartą na niewolnej pracy milionów ludzi (to była dla naszej ziemi większa tragedia niż 2wś)
25-11-2023 18:26 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
>naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami
Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
26-11-2023 12:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>>>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
>>naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami
>Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?
w wojsku wypożyczali ale i na basenie.
w raju wszystko było za darmo; powietrze, woda, dziewczyny, dzieci, przyjaciele, zażyła wspólnota (miłość), mieszkania, jedzenie, radość
współczesne, liberalnie, spieniężanie wszelkiego dobra, jest antyludzkie
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>>>>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
>>>naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami
>>Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?
>w wojsku wypożyczali
Nie pytam w wojsku, tylko czy nic nie posiadasz? Masz internet, spodnie, buty itd.?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
26-11-2023 21:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>>>>>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
>>>>naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami
>>>Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?
>>w wojsku wypożyczali
>Nie pytam w wojsku, tylko czy nic nie posiadasz? Masz internet, spodnie, buty itd.?
jako dziecko nie miałem nic i to było dobre
tak mogło byc w raju, wszyscy byliśmy dziecmi
"ojcem i matką" był


popatrz na mrówki, to małe tępaki ale mrowisko jest genialne, budują mosty, hodują "krowy", nie pracują, dobrze się odżywiają, żyją w klimatyzowanych pokojach, tez nic nie mają , jakbyśmy im dali naszego genialnego balcerowicza, wszystkie by pozdychały, tak jak i my, INDYWIDUALNI, WOLNI, mający WŁASNOŚĆ
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>>>>Zadziwia SOLIDARNOŚĆ Szwedów, u nas, kraju libków niedorozwojów, byłoby to niemożliwe, wręcz odwrotnie, w imie naszego boga -indywidualizm, wolnośc, własność-
>>>>>>Dobrze, że w Szwecji nie ma naszego boga
>>>>>naszym przeznaczeniem od zarania dziejów jest bycie niewolnikami
>>>>Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?
>>>w wojsku wypożyczali
>>Nie pytam w wojsku, tylko czy nic nie posiadasz? Masz internet, spodnie, buty itd.?
>jako dziecko nie miałem nic
Pytam czy masz własność obecnie, której tak nienawidzisz i ile tego be posiadasz?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
27-11-2023 15:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>> Ale zupełnie nic nie posiadasz, gacie masz z wypożyczalni?
>>jako dziecko nie miałem nic
>Pytam czy masz własność obecnie, której tak nienawidzisz i ile tego be posiadasz?
tak się zastanawiałem co jeszcze bym chciał miec i wiem że NIC więcej, mam wszystko co chcę, nie zamieniłbym się z nikim
znaczy mam marzenie, ale tego niema nikt na świecie

> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>jako dziecko nie miałem nic
>>Pytam czy masz własność obecnie, której tak nienawidzisz i ile tego be posiadasz?
> tak się zastanawiałem co jeszcze bym chciał miec i wiem że NIC więcej, mam wszystko
Straszne, musisz być bardzo nieszczęśliwy, rozdaj to wszystko i idź boso przez świat, pora roku sprzyja.
>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
Bardzo dobrze, Duch przed materią, nie Duch zamiast materii.

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
29-11-2023 11:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>jako dziecko nie miałem nic
>>>Pytam czy masz własność obecnie, której tak nienawidzisz i ile tego be posiadasz?
>> tak się zastanawiałem co jeszcze bym chciał miec i wiem że NIC więcej, mam wszystko
>Straszne, musisz być bardzo nieszczęśliwy, rozdaj to wszystko i idź boso przez świat, pora roku sprzyja.
rozdałem wiele, stałem się zgodnie z tym co głoszę, minimalistą
zostawiłem sobie to co bym zostawił w raju, a więc też internet
i wszystkie dziela Lenina

>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
> Duch przed materią
Duch przed materią znaczy, ILUZJA przed materią

spirit to duch, absolut
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>>a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
>> Duch przed materią
>Duch przed materią znaczy, ILUZJA przed materią
Iluzja nie jest synonimem słowa duch. Jesteś niedouczony, ale to dlatego, że babcia z wujkiem cię uczyli.

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
29-11-2023 19:56 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>>>a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
>>> Duch przed materią
>>Duch przed materią znaczy, ILUZJA przed materią
>Iluzja nie jest synonimem słowa duch. Jesteś niedouczony, ale to dlatego, że babcia z wujkiem cię uczyli.
ogrom naszych rodaków zostało wygnanych za granice przez geniusza nas, libków niedorozwojków, balcerowicza, tam bez babć, dziadków, cioc, wujków, będa niewolnikami (na zmywaku, budowie, u bauera) przez kilka pokoleń. Liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to niewolnictwo i wymieranie i o to chodzi patoelitom pokroju balcerowicza tuska
30-11-2023 09:09 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>>>>a jak się ma nasz libkowy buk Własność, do Absolutnej Prawdy i Bezinteresownej Miłości?
>>>> Duch przed materią
>>>Duch przed materią znaczy, ILUZJA przed materią
>>Iluzja nie jest synonimem słowa duch. Jesteś niedouczony, ale to dlatego, że babcia z wujkiem cię uczyli.
>ogrom naszych rodaków zostało wygnanych za granice przez geniusza nas, libków niedorozwojków, balcerowicza, tam bez babć, dziadków, cioc, wujków, będa niewolnikami (na zmywaku, budowie, u bauera) przez kilka pokoleń. Liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to niewolnictwo i wymieranie i o to chodzi patoelitom pokroju balcerowicza tuska
Przez kilka pokoleń żyliśmy w komunistycznym państwie, byliśmy niewolnikami, paszporty były dla wybranych. Balcerowicz, Tusk wyciągnęli nas z tej niewoli, nikt nie został wygnany, ale nareszcie mogliśmy swobodnie wyjeżdżać do innych państw za chlebem, bo spadek po komunie był taki, że w kraju bieda piszczała, gospodarka była przestarzała, wszystko trzeba było zreformować, żebyśmy mogli zacząć żyć normalnie. Potem przyszedł pis i komuna zaczęła wracać, drożyzna, inflacja, wydłużyły się kolejki do lekarza, sprawy ciągną się latami w sądach itd. itp... Jesteś idiotą, który chce nam zafundować komunę, niewolę zamiast wolności, nic zamiast własności, centralizację zamiast samorządności itd. Piekło nazywasz rajem. Ty szukasz raju, nie, ty nie masz pojęcia co to raj, jesteś głupcem, który nie słyszy co do ciebie mówię. Twój raj to PIEKŁO. Dotarło, nie sądzę, żeby coś dotarło do takich idiotów jak ty, a jest tu kilku podobnych do ciebie, to trzeba mieć rozum, a nie tylko mózg.

DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w raju wszystko było za darmo; powietrze, woda, dziewczyny, dzieci, przyjaciele...
Skoro "przyjaciele za darmo" to ciekawa jestem Twojej definicji przyjaźni.

A skoro i "dziewczyny za darmo" to także definicji tego całego "rajanina".


cr
26-11-2023 04:47 
 Ocena 1 na 1
homopitek (1536 punktów)
>w Szwecji nigdy nie było niewolników (np chłopów pańszczyźnianych) przez to byli ogromnie mocni, np złupili ogromna 1RP opartą na niewolnej pracy milionów ludzi (to była dla naszej ziemi większa tragedia niż 2wś)

Było ich tam sporo, bo handel nimi to był niezły biznes.

Nie stosuję emoticonów
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>w Szwecji nigdy nie było niewolników (np chłopów pańszczyźnianych) przez to byli ogromnie mocni, np złupili ogromna 1RP opartą na niewolnej pracy milionów ludzi (to była dla naszej ziemi większa tragedia niż 2wś)
>Było ich tam sporo, bo handel nimi to był niezły biznes.
Warto tu zauważyć, że jeśli oponent tych niewolników w Szwecji nie zaneguje, to bez względu na stan faktyczny w tym momencie następuje rozstrzygnięcie sporu.

I dobrze, bo co komu z ustalenia czy niewolnicy w Szwecji faktycznie byli, czy nie? Ano nic, czyli historyczne fakty, poza słusznością którejś ze stron, niczemu nie służą.

(Tak się wtrąciłam z tymi formalnymi spostrzeżeniami, żeby podkręcić trafność tezy postawionej w tym wątku.)


cr
29-11-2023 11:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Warto tu zauważyć, że jeśli oponent tych niewolników w Szwecji nie zaneguje, ...
Chłopi w Szwecji mieli tak jak dzisiejsi w Polsce; mieli własność, byli wolni, placili podatki

nasi byli niewolnikami; nie mieli własności, byli niewolnikami swojego pana, odrabiali u niego pańszczyznę, nawet 10 dni w tygodniu, można był go sprzedac, bić, zabic, zgwałcic zone, córki

byli u nas wolni chłopi jak w Szwecji, nazywani olendrami, przybyli z Holandi; zasiedlali niedostepne dla naszej szlachty zalewowe ziemie przy wiśle, budowali wały, meliorowali, mieli swoja ziemie, wiare, sami szukali sobie ksiedza na kontrakt roczny i mu placili, szkoły (uczyli dzieci pisac), demokracje (co rok wybierali soltysa, sekretarza i ...), byli bardzo bogaci

Żydzi w Polsce też byli wolni, najgorzej było nam, tutejszym (niewolnikom) i tak zostało do dzisiaj
dzisiaj niewolnikiem jest libek niedorozwojek , wierzy w narracje patoelit

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365