>Przed nowym rządem trudne zadanie posprzątania szamba, które przez 8 lat rządów zostawił po sobie pis to pierwsze oznaki nadchodzących zmian na lepsze, na normalność. punkt widzenia zależny od punktu siedzenia, inaczej na życie patrzą patoelity, inaczej ich zbrojne ramię (policja), inaczej Ci którzy coś tworzą tzn niewolnicy (pielęgniarki, murarze, brukarze, ...) Niewolnicy będą żałować, że wygrały patoelity, TVNy, mafie paliwowe, VAT-owskie, reprywatyzacyjne, czyściciele kamienic, sędziowskie, komornicze i innych januszy biznesu w tym genialnego kulczyka (zarabiał 1 000 000 zł/godz gdy jego kolega ze szkoly, niewolnik brukarz 1 zł/g)
|