Widziałem film o figach i sposobie ich zapylania, w którym napisano, że samce mrówek figowych rozmnażają się ze swoimi nienarodzonymi siostrami, i zacząłem się zastanawiać nad genetyką. Podobne pytanie zadano tutaj, ale wszystkie odpowiedzi dotyczyły pszczół i nie dotyczyły mrówek. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć proszę??? |