 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-12-2023 19:25 | okragly (21676 punktów) | szok | najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest elektryk, Tesla Model Y
mam przekonanie (patoelity tego nie powiedzą) że w stosunku do swiata, cofamy się w rozwoju, że w PRL-u byliśmy wyzej | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | >w PRL-u byliśmy wyzej Nie da się przekonać muchy, że miód jest lepszy od gówna.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >w PRL-u byliśmy wyzej> Nie da się przekonać muchy, że miód jest lepszy od gówna.kiedy nasz bohater narodowy, Wałęsa przeskoczył przez płot i powiedział, będziemy 2 Japonią byliśmy w rozwoju społeczno- ekonomicznym na X miejscu, dzisiaj jesteśmy na X + 20 miejscu. Kiedy wałęsa wstrzymał Polskę Chinczycy jedli korzonki, dzisiaj mają 25 fabryk aut elektrycznych, w mojej wsi pracowali biedni komunistyczni Wietnamczycy, którzy dzisiaj produkuja auta elektryczne, a my? libki niedorozwojki? mało tego Indie wystrzeliły w kosmos dosłownie i w przenośni, a MY? wiem Hermaszewski był komunistą Iran z którym nikt nie handluje ma elektrownie atomowa, produkuja własne auta, traktory, kombajny, sprzedaje Rosji samoloty, a MY? libki niedorozwojki? wiem, wiem, dla nas najważniejszy jest tusk, liberalizm tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, czyli wymieranie jeszcze raz, dzisiaj, po skoku Wałęsy jesteśmy 20 pozycji dalej w rozwoju spol -ekonomicznym co widac nawet tu, wszędzie my, libki niedorozwojki, cieszymy się że Chińczycy u nas wybudowali fabrykę pralek  my niedorozwojki musimy wymrzeć, takie są prawa natury
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) |
>Iran z którym nikt nie handluje ma elektrownie atomowa, produkuja własne auta, traktory, kombajny, sprzedaje Rosji samoloty, a MY? libki niedorozwojki?
>my niedorozwojki musimy wymrzeć, takie są prawa natury
A ty sobie mieszkasz w Polsce w we własnym domu i trollujesz na forum nie martwiąc się że zrobią z.cibie mięso armatnie w Rosji.
"Plując" codziennie na Polaków którzy mają inne zdanie jak ty w kwestii podejścia do życia nie musisz się martwić czy jakbyś był kobietą w Iranie o swoje prawa.
Uchybienie w noszeniu hidżabu może teraz skutkować nawet 10-letnim więzieniem.
No ale trollu mieszkasz w Polsce więc korzystasz z wolnosci liberalizmu własności. Więc czym się będziesz przejmował.?
Od czasu rewolucji islamskiej w 1979 r., na skutek której Iran stał się republiką wyznaniową, alkohol jest w tym kraju zakazany. Za jego spożywanie grożą grzywny i kara chłosty
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Iran z którym nikt nie handluje ma elektrownie atomowa, produkuja własne auta, traktory, kombajny, sprzedaje Rosji samoloty, a MY? libki niedorozwojki? my niedorozwojki musimy wymrzeć, takie są prawa natury >A ty sobie mieszkasz w Polsce w we własnym domu i trollujesz na forum nie martwiąc się że zrobią z.cibie mięso armatnie w Rosji. "Plując" codziennie na Polaków nie lubie tylko usazyda, za ich chęć panowania nad światem, włącznie z Rosją, to oni zrobią z nas mięso armatnie tak jak zrobili z Ukrainców
a u nas nie lubie tylko tego że jesteśmy krajem który najbardziej na swiecie kocha usazyda i ten ich liberalizm który zaszczepili nam
>nie musisz się martwić czy jakbyś był kobietą w Iranie o swoje prawa. każda kultura ustala u siebie zasady życia, nie nam oceniac np obrzezanie niemowlaków w Izraelu. Kobiety w Izraelu mają gorzej niż Iranki kobiety w Arabi Saudyjskiej, kraju uwielbianego przez usazyda, kobiety maja duzo gorzej niż w Iranie
>Uchybienie w noszeniu hidżabu może teraz skutkować nawet 10-letnim więzieniem. obejrzyj sobie na YT, chodza bez
>Od czasu rewolucji islamskiej w 1979 r., na skutek której Iran stał się republiką wyznaniową, alkohol jest w tym kraju zakazany. Za jego spożywanie grożą grzywny i kara chłosty ale mają inne uzywki, np wciąga się dym przez szklaną bańkę
|
|
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Najlepiej sprzedającym się na świecie "elektrykiem" jest.. a nie jest elektryk. Bo pod względem światowej kupowalności przoduje TOYOTA.
|
|
|  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Ile sprzedano tych drogich samochodów ? Potrafisz podać jakieś dane porównawcze ? Bo to że jacyś bogacze akurat ten model chętnie kupują NICZEGO nie dowodzi. TOYOTA sprzedała w zeszłym roku 1.1 mln. samochodów.. i co może Tesla więcej co ???
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Ile sprzedano tych drogich samochodów ? Potrafisz podać jakieś dane porównawcze ? Bo to że jacyś bogacze akurat ten model chętnie kupują NICZEGO nie dowodzi. >TOYOTA sprzedała w zeszłym roku 1.1 mln. samochodów.. i co może Tesla więcej co ??? powtórzę co napisałem w wątku inicjującym, najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest ....
elektryk, Tesla Model Y i tylko to chcałem powiedziec, że najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest elektryk
|
|
| | |  | 1 na 1 | qwery (2864 punktów) | >>Ile sprzedano tych drogich samochodów ? Potrafisz podać jakieś dane porównawcze ? Bo to że jacyś bogacze akurat ten model chętnie kupują NICZEGO nie dowodzi. >>TOYOTA sprzedała w zeszłym roku 1.1 mln. samochodów.. i co może Tesla więcej co ??? > powtórzę co napisałem w wątku inicjującym, najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest .... > elektryk, >Tesla Model Yi tylko to chcałem powiedziec, że najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest elektryk
Ale czego to dowodzi? Tylko tego że jakieś głąby snoby kupują akurat ten model elektryka i akurat tak się składa że w masie innych modeli aut które nie są elektrykami, model elektryczny stał się najlepiej sprzedającym się modelem. Nic to nie mówi o rynku. Ważne jest ile ogólnie sprzedało się aut elektrycznych a ile spalinowych. I nie udawaj idioty większego niż jestes
|
|
| | | |  | | okragly (21676 punktów) |
> >>TOYOTA sprzedała w zeszłym roku 1.1 mln. samochodów.. i co może Tesla więcej co ???> > powtórzę najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest ....> > elektryk,> >Tesla Model Y i tylko to chcałem powiedziec, że najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest elektryk> Ale czego to dowodzi?że zaczyna się opłacać - jazda buspasem - darmowe parkingi - ogromne przyspieszenie 4s/100km - prestiż - tania jazda - nie trzeba serwisować - tanieją, w tym roku o kolejne 10% > I nie udawaj idioty większego niż jestes Szwejk
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | qwery (2864 punktów) | >>>>TOYOTA sprzedała w zeszłym roku 1.1 mln. samochodów.. i co może Tesla więcej co ??? >>> powtórzę najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest .... >>> elektryk, >>>Tesla Model Y i tylko to chcałem powiedziec, że najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie jest elektryk >>Ale czego to dowodzi? >że zaczyna się opłacać >- jazda buspasem >- darmowe parkingi >- ogromne przyspieszenie 4s/100km >- prestiż >- tania jazda >- nie trzeba serwisować >- tanieją, w tym roku o kolejne 10%
Jazda bus pasem, parkingi to sztuczne twory, kosztuje to resztę społeczności . Jest to do niej nieuczciwe. Przyspieszenie i prestiż jest zrozumiałe. Jazda wcale nie jest tania, trzeba wziaśc pod uwagę cenę. Serwisowanie to bzdet A że coś staniało to nie znaczy że już jest tanie. Jest jedynie mniej drogie. Moim zdaniem kupują to snoby. I okej. Ja to rozumiem. Ale nie udawajmy że to ma jakieś ekonomiczne korzyści.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|