Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam miasta/kraju z konkretnymi właściwościami

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
01-01-2024 07:17filhalbate (3 punktów)Szukam miasta/kraju z konkretnymi właściwościami
Witam wszystkich, szukam miasta spełniającego następujące kryteria:

Ma dobry i bezpłatny/tani system opieki zdrowotnej (więc nie w Ameryce Północnej)

Nie robi się zbyt zimno i wilgotno – im cieplej i bardziej sucho, tym lepiej

życie w nim nie jest zbyt drogie

Nie jest zbyt tłoczno

Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie (dobrego) programu studiów matematycznych w zakresie geometrii/topologii

Wszelkie wskazówki/sugestie będą bardzo mile widziane!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

schlawiner (400 punktów)
>Witam wszystkich, szukam miasta spełniającego następujące kryteria:
Polecam Luxemburg.
>Ma dobry i bezpłatny/tani system opieki zdrowotnej (więc nie w Ameryce Północnej)
www.lessen(*)er-gesundheitssystem-101125171
Chociaż nie bezpłatny, ma najwyższą w Uni akceptację (p. link). Gratis jest komunikacja zbiorowa, stąd mniej chorób cywilizacyjnych.
>Nie robi się zbyt zimno i wilgotno - im cieplej i bardziej sucho, tym lepiej
>życie w nim nie jest zbyt drogie
Można na rowerze pojechać od granicy na zakupy w BRD.
>Nie jest zbyt tłoczno
>Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie (dobrego) programu studiów matematycznych w zakresie
>geometrii/topologii
Katechezy się nie prowadzi z korzyścią dla innych przedmiotów. Biblio jest wporzo.
>Wszelkie wskazówki/sugestie będą bardzo mile widziane!
filhalbate (3 punktów)
>Witam wszystkich, szukam miasta spełniającego następujące kryteria:
>Ma dobry i bezpłatny/tani system opieki zdrowotnej (więc nie w Ameryce Północnej)
>Nie robi się zbyt zimno i wilgotno - im cieplej i bardziej sucho, tym lepiej
>życie w nim nie jest zbyt drogie
>Nie jest zbyt tłoczno
>Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie (dobrego) programu studiów matematycznych w zakresie xender.vip/
>geometrii/topologii
>Wszelkie wskazówki/sugestie będą bardzo mile widziane!

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365