Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ignorantia iuris nocet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
07-01-2024 01:38Hamerlik Konopka (19903 punktów)Ignorantia iuris nocet
>nie można zasłaniać się nieznajomością normy prawnej
pl.wikipedia.org/wiki/Ignorantia_iuris_nocet

Kto to wymyślił i w jakim celu?

Ludzie powtarzają pewne frazy, karmią nimi swoje umysły, nauczają ich własne dzieci i nie pytają komu i czemu to służy.

Czemu służą konsekwencje, w kwestiach, o których nie miało się pojęcia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>>nie można zasłaniać się nieznajomością normy prawnej
>pl.wikipedia.org/wiki/Ignorantia_iuris_nocet
>Kto to wymyślił i w jakim celu?
>Czemu służą konsekwencje, w kwestiach, o których nie miało się pojęcia?

Na tym polega demokratyczny kolonializm.
"Demokratyczne" wybory, demokratycznych istot, które nie mają pojęcia o co w tym chodzi.
Z prawnego punktu widzenia demokratyczny lud przejmuje na siebie odpowiedzialność prawną i materilaną, za skutki wszystkich działań kolonialisty.
Kolonialiści nieświadomemu ludowi, na jego koszt, organizują: demokratyczny "parlament" i demokratyczne "wybory". Niekompetentnym wybrańcom ludu przypadnie awans materialny, który ich ściąga na tzw. wybory. Im więcej, w tej demokracji, mamy cwaniaków i biedaków tym więcej jest tam demokratycznych "polityków", którzy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny.
Dlaczego w demokratycznych szkołach funkcjonariusze ośfiatowi nie uczą podstaw prawa ??
Na pierwszym miejscu jest zaszczepienie nieświadomych dzieci fałszywą historią. Rodzice nie rozumieją, że ich dzieci są tresowane na mięso armatnie.
Co to wychodzi z tych demokratycznych szkół?
Już od pierwszej klasy powinno się pobierających demokratyczne nauki ubierać w wojskowe mundurki.
Na lekcjach matematyki należy te istoty uczyć liczyć, ile im się żołdu należy za udział w proxy war czyli wojnie zastępczej.
Nieznające prawa polskojęzyczne mięso armatnie, otumanione ideą walki za naszą i waszą wolność, jak zostanie pobite, to z płaczem żąda odszkodowania.
Dzisiaj, póki nie jest jeszcze za późno, jakiś mądry Polak musi ustalić warunki na jakich będzie używane polskojęzyczne mięso armatnie, które wytresowane rwie się do wojny.
Gen. Sikorski zginął w brytyjskiej bazie wojskowej, wśród "Polaków" i Brytyjczyków, mając przy sobie ofertę jaką nam złożyli Niemcy za walkę po ich stronie. Do dziś Brytyjczycy nie chcą ujawnić jaką to ofertę miał przy sobie gen. Sikorski.
Naukę prawdziwej historii i prawa muszą mądrzy Polacy dalej kontynuować ukrywając się.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Demokratyczne" wybory, demokratycznych istot, które nie mają pojęcia o co w tym chodzi.

Sam piszesz dalej, że te "istoty" doskonale rozumieją czym jest awans materialny, więc może jednak mają jakieś pojęcie.

Ja piszę o władzy człowieka nad człowiekiem, którą kształtuje kapitalizm oparty o księgę pod kolektywną kontrolą - publicznie jawne przepływy własności i pieniędzy, korygowane przez jawnie określany, demokratyczny podatek od własności na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Ale Ty piszesz wciąż o jakieś władzy absolutnej, w której nie wybiera się władców a jednocześnie wszystko jest własnością państwową pod kontrolą władców.

Władza absolutna i może jeszcze dziedziczna, z tego co pisałeś o szczególnych genach jako model doskonałego społeczeństwa?

To nie ze mną.

Wiem, że wielu ludzi na świecie jest psychicznie zgodne z takim modelem ale nie ja.

W takim modelu z pewnością przeszedłbym natychmiast do rebeli. To jest sprzeczne z moją psychiką.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>"Demokratyczne" wybory, demokratycznych istot, które nie mają pojęcia o co w tym chodzi.
>Sam piszesz dalej, że te "istoty" doskonale rozumieją czym jest awans materialny, więc może >jednak mają jakieś pojęcie.
>

Te prymitywne istoty mają genetycznie zakodowany indywidualny instynkt przetrwania.
Działanie w stadzie wymaga już wyższej świadomości i kultury.
Powstanie hierarchii w stadzie powoduje, że mądrzy rozdzielają funkcje i korzyści.
Hierarchia może wyłonić się samoistnie ze stada lub być wprowadzona z zewnątrz.
Prymitywnym indywidualnościom jest obojętne czy podlegają hierarchii wewnętrznej czy zewnętrznej. Zewnętrzną hierarchię można sobie wprowadzić demokratycznymi "wyborami" lub może być wprowadzona siłą, zamachem stanu.
Prymitywne istoty są w stanie pojąć tylko chwilowy materialny swój interesik. Oni się nie czują właścicielami złóż. Nie pojmują jak zadbać o interes swoich dzieci, wnuków itd. Dla nich jest tylko ważne, żeby im w żołądku nie burczało z głodu.

www.fpri.o(*)uranium-amidst-sahelian-chaos/

zajęcie przez dżihadystów tych kopalni uranu mogłoby nieodwracalnie zaszkodzić gospodarce Nigru. Dziś ruda uranu stanowi aż 75 procent zagranicznego eksportu Nigru. Od czasu zamachu stanu Niger masowo podniósł cenę uranu z 0,80 euro/kg (0,88 dolara/kg) do 200 euro/kg , próbując dorównać kosztom uranu produkowanego w innych krajach świata, zwłaszcza w Kanadzie. To przesunięcie tektoniczne odzwierciedla zainteresowanie junty nigeryjskiej ponownym zdefiniowaniem swoich stosunków z Francją, która czerpała korzyści z taniego uranu kupowanego w byłej kolonii

Francuzi eksploatowali ludzi i złoża uranu w Nigrze płacąc im za uran 0,8 € przy światowej cenie 200 €/kg. Kolonialiści wiedzą jak otumaniać i skłócać tubylców tak, żeby bez narkozy ich oprawiać. Problem mają wtedy jak tubylcy się połączą i mają swoich przywódców. Biedne narody mają problem z dopuszczeniem ich do imperilanego "wolnego rynku". Oni mają problem sprzedać, a ci co od nich coś kupią, są napiętnowani przez właściciela demokratycznego "wolnego rynku".
Jak zostaniesz pozbawiony lokalnej inteligencji, upokorzysz się maszerując w marszach "równości" i będziesz finansował demokratyczne "wybory" i demokratyczny "parlament" to kolonialiści zapewnią tubylcom, że przestanie im w burczeć w brzuchach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Francuzi eksploatowali ludzi i złoża uranu w Nigrze płacąc im za uran 0,8 € przy światowej cenie 200 €/kg. Kolonialiści wiedzą jak otumaniać i skłócać tubylców tak, żeby bez narkozy ich oprawiać. Problem mają wtedy jak tubylcy się połączą i mają swoich przywódców. Biedne narody mają problem z dopuszczeniem ich do imperilanego "wolnego rynku". Oni mają problem sprzedać, a ci co od nich coś kupią, są napiętnowani przez właściciela demokratycznego "wolnego rynku".
>Jak zostaniesz pozbawiony lokalnej inteligencji, upokorzysz się maszerując w marszach "równości" i będziesz finansował demokratyczne "wybory" i demokratyczny "parlament" to kolonialiści zapewnią tubylcom, że przestanie im w burczeć w brzuchach.

Tak mi się skojarzyło, że gdybym chciał zniszczyć tworzące się, hierarchiczne struktury społeczne pewnej grupy etnicznej, żeby pogrzebać jej organizację społeczną, zniszczyć jej zdolności stawiania uzasadnionych roszczeń i sprzeciwiania się, to zorganizowałbym prowokacyjnie festiwal psychotrans pod meczetem, zapraszając na niego ludzi, na których mi nie zależy.

Gdyby prowokacja się udała, nazwałbym władzę organizującej się społeczności demonami i zacząłbym polowanie, żeby na koniec w tej grupie etnicznej zostali sami robole, myślący wyłącznie o tym za co jutro kupią coś na obiad i za co zapłacą czynsz za życie na cudzym.

Z cwaniakiem zdolnym manipulować twoimi emocjami nie wygrasz.

Dlatego tak ważne jest nie pozwolić sobie na dopuszczenie negatywnych emocji powodowanych przez innych ludzi w umyśle do głosu.

Jeśli dopuścisz wtedy inni ludzie przejmują nad Tobą kontrolę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Z cwaniakiem zdolnym manipulować twoimi emocjami nie wygrasz.
>Dlatego tak ważne jest nie pozwolić sobie na dopuszczenie negatywnych emocji powodowanych przez >innych ludzi w umyśle do głosu.
>Jeśli dopuścisz wtedy inni ludzie przejmują nad Tobą kontrolę.
>

Nad Polską przejęto kontrolę za pomocą operacji QRHELPFUL.
Otumaniono nią bydło wpuszczono na urzędy i wtedy uchwalano co kolonialistom pasuje.
Żyda Michnika wpuszczono do polskich archiwów MSW. Kolejny Żyd Szlajfer został wpuszczony do archiwów MSZ.
Żydzi nas rozpracowali jak małe dzieci.
Specjalizują się też w zamachach stanu i kolorowych rewolucjach.
Nie tylko poprzez sterowanie emocjami można przejąć nad kimś kontrolę.
U nas zastosowano metodę, zabronioną prawnie, przekupienia demokratycznego elektoratu jego pieniędzmi. Przekupieni własnymi pieniędzmi "demokraci" robią wszystko, żeby zasłużyć na kolejne "darmowe" datki.
W demokratycznym "parlamencie" nie masz ani jednej osoby, która miałaby elementarną wiedzę o rządzeniu państwem. Spędzono tam otumanione i napuszczone na siebie demokratyczne małpy i jedna drugiej robi na złość, podnosząc łapę do góry.
Tam nikt nie ma pojęcia o naszym interesie. Nikt nie liczy i nie planuje przyszłości.
Stado sytych demokratycznych małp zatwierdza w szale to, co mu podsuwają kolonialiści.
Jak się tego demokratycznego kolonializmu pozbyć ??
Te syte demokratyczne małpy zabiją każdego, kto chciałby im wyrwać "władzę" z łap.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nad Polską przejęto kontrolę za pomocą operacji QRHELPFUL.

A ja chcę, żeby teraz kolektyw przejął kontrolę na własnością i finansami, żeby to nie była kwestia jakiś tajnych rejestrów i typów spod ciemnej gwiazdy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>nie można zasłaniać się nieznajomością normy prawnej
>pl.wikipedia.org/wiki/Ignorantia_iuris_nocet
>Kto to wymyślił i w jakim celu?
To uzmysławianie zasady, której zapisanie dałoby efekt legislacyjnej tautologii.

>Czemu służą konsekwencje, w kwestiach, o których nie miało się pojęcia?
Kiedy te konsekwencje są dla obywateli korzystne, zobowiązana władza sama musi pilnować, i zwykle pilnuje, swojej znajomości prawa, a kiedy mogą takimi nie być, władza w miarę możności obywateli ostrzega, zresztą często ciąży na niej taki obowiązek.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Gdyby pisałem ten wątek nie myślałem akurat o konflikcie interesów władzy i podwładnych lecz o licznych sytuacjach, w których różne firmy osoby prawne, czyli duże, zorganizowane grupy osób, dają swoim klientom zazwyczaj indywidualnym osobom fizycznym wielostronicowe umowy napisane przez grupy prawników, do podpisania w ciągu 2 minut, w kolejce, o których wszyscy wiemy, że podpisujący ich klienci nigdy nie mają warunków, żeby się z nimi zapoznac, zrozumieć i przemyśleć.

Do tego dochodzi reklama, która próbuje te wielostronicowe umowy redukować do 3 punktów, które mają klienta przekonać, pomijajaca wszystko inne.

Myślałem o ludziach, którzy głoszą i powtarzają jaka to godna i sprawiedliwa jest przymusowa egzekucja takiej umowy i tak się zastanawiam o co tym ludziom chodzi?

Jaki sens ma ich wiara?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Myślałem o ludziach, którzy głoszą i powtarzają jaka to godna i sprawiedliwa jest przymusowa >egzekucja takiej umowy i tak się zastanawiam o co tym ludziom chodzi?
>Jaki sens ma ich wiara?
>

Przestudiuj jak działa arabskie i chińskie prawo cywilne.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Gdyby pisałem ten wątek [...] myślałem [...] o licznych sytuacjach, w których [...] duże, zorganizowane grupy [...] dają [...] indywidualnym osobom fizycznym wielostronicowe umowy napisane przez grupy prawników, do podpisania w ciągu 2 minut, w kolejce, o których wszyscy wiemy, że podpisujący ich klienci nigdy nie mają warunków, żeby się z nimi zapoznac, zrozumieć i przemyśleć.
Piszesz o np. bankach, gdzie przemyślenie niewiele by zmieniło, bo np. konieczność zarobkowania to w naszym państwie niemal zawsze przymus otwarcia konta bankowego.

>Myślałem o ludziach, którzy głoszą i powtarzają jaka to godna i sprawiedliwa jest przymusowa egzekucja takiej umowy i tak się zastanawiam o co tym ludziom chodzi?
Jeżeli umowy mogą nie być egzekwowane, to mija się z celem ich tworzenie, ale przy obecnych stosunkach społecznych powstaje pytanie co w to miejsce.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeżeli umowy mogą nie być egzekwowane, to mija się z celem ich tworzenie, ale przy obecnych stosunkach społecznych powstaje pytanie co w to miejsce.

No to pójdźmy tym tokiem myślenia, bowiem ja uważam, że zapis własności i zapis pieniądza w publicznie jawnej księdze kapitału wyczerpuje wszelkie potrzeby zapisu czegokolwiek w stosunkach cywilnych.

Aby nie powtarzać bezmyślnie wizji starożytnych Rzymian, zastanówmy się na chwilę co byłoby gdyby w stosunkach cywilnych nie było żadnych zapisów poza zapisem własności pieniądza.

Przykłady:

Telefonia komunikuje się z klientem, zapłać nam 100 zł a my damy Ci za to 100 minut rozmowy, bez żadnych podpisów.

Umawiasz się z budowlańcem na budowę domu, ale dziś zdoła dla Ciebie wylać tylko fundamenty i mówi do Ciebie zapłać mi teraz za fundamenty a jutro przyjdę zbudować Ci ściany i jutro mi ze te ściany zapłacisz, bez żadnego podpisu.

Rozkład pieniądza polega w zasadzie na tym, że jak Ty komuś zapłacisz, to potem musisz do niego pójść do pracy, żeby kasę odrobić i to właśnie rozkład pieniądza stanowi to wzajemnym rozkładzie zobowiązań.

Wyobraźmy sobie świat, w którym każdy z każdym jest na bieżąco rozliczony w przelewach pieniężnych, poza tym nie istnieją żadne zapisy, żadne kwity, żadne opisy co Ci wolno i co musisz, po prostu każdy dzień kończy się pełnym rozliczeniem, tak że jak jutro już nic razem nie będziecie robić to nikt nikomu nie jest nic winny poza systemem pieniężnym, bo oczywiście w systemie pieniężnym musisz pójść do pracy do innych, żeby wydane pieniądze odrobić

Istnieje wielu ludzi, którzy natychmiast temu zaprzeczą, bo rzymskie zasady, tradycja, wiekowe przyzwyczajenia, że musi tak być i nie może być inaczej.

Ale czy można z sensem zakwestionować to, w co wierzyli ludzie pierwotni?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Umawiasz się z budowlańcem na budowę domu, ale dziś zdoła dla Ciebie wylać tylko fundamenty i mówi do Ciebie zapłać mi teraz za fundamenty a jutro przyjdę zbudować Ci ściany i jutro mi ze te ściany zapłacisz, bez żadnego podpisu.

Ooooooo, widzę, że kretyn wraca do tematu, w którym już kilka lat temu udowodnił, że jest kretynem

Krystkon, już proponowałeś takie rozwiązanie.

Poległeś na prostym pytaniu: Jak człowiek, który pracuje daleko od domu w proponowanych przez ciebie warunkach ma zbudować dom.

Bełkotałeś, że należy zainstalować internetowe kamerki, prosić kuzynów o ocenę postępu robót, budować w pobliżu miejsca zamieszkania, ale rzetelnej odpowiedzi zabrakło

Mija kilka lat i krety udowadnia, że nie przemyślał niczego, nie nauczył się niczego, jak ćpał i zmyślał debilizmy, tak ćpa i żyje w świecie własnych baśni

Znam odpowiedź na moje pytanie:
Ucieczka
ucieczka w powtarzanie mantr
ucieczka w użalanie się nad sobą
ucieczka w rzucanie gównem
ucieczka w bajędy, że "my" nie rozumiemy bełkotu bo kończyliśmy państwowe szkoły
ucieczka w udawanie, że pytanie nigdy nie powstało (tak jak pytanie o podział kopalni)

Mam dwie prośby:

1 Piłeś, nie pisz, nie piłeś, pono masz małe dzieci, pograj z nimi w szachy
2 Najpierw myśl, potem pisz



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak człowiek, który pracuje daleko od domu w proponowanych przez ciebie warunkach ma zbudować dom.

Pracować blisko domu.
Jaki sens ma praca daleka od domu, skoro dom to 4 ściany, instalacja elektryczna, wodna, sanitarna i ogrzewanie?

Sam zachwycałeś się tym, że ludzie teraz nie kupują domów, tylko mieszkają w wynajmowanych zaraz obok pracy.

4 ściany 4 ścianom nie równe?
Nie ma miejsca dla wszystkich wokół taśmy produkcyjnej dlatego dom buduje się 500 km od miejsca pracy?
Czy wszystkich dotyczy, czy niektórzy są z tego wyłączeni?

Na taśmach produkcyjnych coraz częściej pracują roboty a ludzie coraz częściej pracują przez sieć o ile mają szybkie łącza i umiejętności.

Praca 500 km od domu nie ma żadnego sensu, chociaż Wy chcecie koniecznie, żeby sens miała.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jak człowiek, który pracuje daleko od domu w proponowanych przez ciebie warunkach ma zbudować dom.
>Pracować blisko domu.

A raczej wcale nie pracować, tylko pilnować budowlańców i płacić za każdą cegłę
Krytstkon, wytrzeźwiej. Ludzie budują daleko od miejsca zamieszkania, choćby wtedy, kiedy najmują mieszkania, a chcą mieć dom np w rodzinnych stronach. Znam ludzi, którzy wiele lat pracują za granicą, żeby na emeryturze wrócić w rodzinne strony do nowego domu. WOLNO IM.

Twój system zakazów, nakazów i ograniczeń jest nie do przyjęcia.

>Jaki sens ma praca daleka od domu, skoro dom to 4 ściany, instalacja elektryczna, wodna, sanitarna i ogrzewanie?
Wytrzeźwiej
Setki tysięcy ludzi pracują z dla od domów, kolejne setki tysięcy wyjeżdżają, żeby zarobić na dom

>Sam zachwycałeś się tym, że ludzie teraz nie kupują domów,
Zmyślaj dalej. Napisałem, że w bogatych społeczeństwach ludzie częściej najmują domy, niż w biednych, bo ich stać. Byłeś w Turcji, pytałeś Turków w czyich domach mieszkają?

>Nie ma miejsca dla wszystkich wokół taśmy produkcyjnej dlatego dom buduje się 500 km od miejsca pracy?
Idioto, można być kolejarzem, kierowcą ciężarówki, budowlańcem na kontrakcie. Pokaż mi maszynistę na kolei, który pracuje blisko domu.
I nie pipc, że może przez kamerkę śledzić postęp robót. Kierowca ma patrzeć drogi a nie kamerki
Chirurg też ma patrzeć w jelita a nie na kamerkę

Jesteś kompletnie odjechany, żyjesz w nierealnym świecie

>Na taśmach produkcyjnych coraz częściej pracują roboty a ludzie coraz częściej pracują przez sieć o ile mają szybkie łącza i umiejętności.
O taśmie nie masz pojęcia, tak jak o każdej innej pracy. Robota ustawia człowiek, awarie usuwa człowiek.

>Praca 500 km od domu nie ma żadnego sensu,
Pracowałem o wiele dalej, najdalej w Chile. I miało to sens. Praca była sensowna, efektywna i dobrze płatna.

Żyjesz w odrealnionym świecie własnych urojeń i chcesz, żeby inni żyli w tych urojeniach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Krytstkon, wytrzeźwiej. Ludzie budują daleko od miejsca zamieszkania, choćby wtedy, kiedy najmują mieszkania, a chcą mieć dom np w rodzinnych stronach.

Szarley to Ty wytrzezwiej.

Wszystko jest źle zorganizowane. Ludzie tracą wiele energii bez sensu. Ja tracę codziennie 3h na drogę do pracy i z powrotem. To blisko 40% czasu pracy.

Dlaczego?

Bo wasz system jest zupełnie nieelastyczny, wiąże ludzi w pewne role i pozycje na lata i nie ma jak się od tego uwolnić bez sporego ryzyka dla sobie i dla własnej rodziny.

Wasz system nie ma nic wspólnego z kreacjonizmem. To jest jakiś biurokratyczny gniot, w którym panuje wzajemna agresja i strach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Zmyślaj dalej. Napisałem, że w bogatych społeczeństwach ludzie częściej najmują domy, niż w biednych, bo ich stać.
>A ja piszę, że dom powinien być jak samochód, spełniać swoje funkcje.
Przeczysz sobie. Napisałeś, że powinienem wynajmować część domu, żeby z posiadania zapłacić podatek, a nie z pracy.

Wiem, znów zapomniałeś, co sam napisałeś. Wytrzeźwiej
Tak, dziś masz rację, dom powinien służyć do zamieszkania przez rodzinę. Tak jak samochód, ale to ty zmyśliłeś, że każdy właściciel samochodu powinien się ogłaszać dokąd jedzie, żeby najmować wolne miejsce.

>Skoro Ty nie masz czasu, bo pracujesz i nie masz możliwości i też kompetencji to budowę domu powinien nadzorować ten kto ma wszystko i jest na miejscu.
Oczywiście!
Od tego jest kierownik budowy i odpowiednio sporządzona, egzekwowalna, dla obu stron korzystna umowa. Tylko nie bełkocz, że każda umowa kogoś krzywdzi i każda musi być przemocą egzekwowana

>Ty powinieneś za dom zapłacić i go mieć
I mam. Zapłaciłem pracownikom, zapłaciłem za materiał, sporo sam zrobiłem i mam
O co ci chodzi?

>i być może wynajęty pod warunkiem, że
1 polpocik znów się poczuł bogiem i stawia warunki?
2 Nie mam domu pod najm, skończ chlać

>zwykła praca wystarczy na jego opłacenie a jego wartość to nie będą jakieś miliardy.
Jak widać po tobie, zwykła praca wystarcza na najm luksiurnego apartamentu
Wartość czynszu określa rynek, "ekonomisto"

>>Krytstkon, wytrzeźwiej. Ludzie budują daleko od miejsca zamieszkania, choćby wtedy, kiedy najmują mieszkania, a chcą mieć dom np w rodzinnych stronach.
>Szarley to Ty wytrzezwiej.
>Wszystko jest źle zorganizowane.

Ludzie budują daleko od miejsca zamieszkania, choćby wtedy, kiedy najmują mieszkania, a chcą mieć dom np w rodzinnych stronach, a nawet jeśli budują blisko miejsca zamieszkania, to nie mają czasu pilnować codziennie budowlańców.

W twoim świecie dom może budować tylko ten, kto żyje z posiadania domów

Ludzie pracują daleko od domu, podałem przykłady.
Doprawdy jesteś takim idiotą, że nie słyszałeś o istnieniu samolotów, pociągów, specjalistycznych budów?
NIGDY NIE WIDZIAŁEŚ NA OCZY SAMOLOTU????? Do Peru kajakiem płynąłeś? A może pilot zmieniał się nad oceanem? Wytrzeźwiej
Nie słyszałeś o ludziach, którzy na całe miesiące lub lata wyjeżdżają do pracy?
Twoja Rzesza nie ma dyplomatów w Japonii? Niemieckie firmy nie budują fabryk w Chinach, do których wysyłają swoich specjalistów na całe miesiące?

Tym wszystkim ludziom chcesz ZABRONIĆ budowy domów polpociku?

Napisałem ci, że sam pracowałem bardzo daleko od domu.

>Ludzie tracą wiele energii bez sensu. Ja tracę codziennie 3h na drogę do pracy i z powrotem. To blisko 40% czasu pracy.
>Dlaczego?
Bo lubisz mieszkać w luksusie. Mam uwierzyć, że to jest jedyne mieszkanie w Berlinie które jest pod najm?
WYTRZEŹWIEJ

>Bo wasz system
Nasz, marsjaninie?
DEBILU synu idioty, kiedy wreszcie przyjmiesz do wiadomości, że to tak samo twój system jak mój, a w Berlinie ja na nic nie mam wpływu?

WYTRZEŹWIEJ !!!!!

To WASZ system zakłada powszechny najm, tak jak i najemną pracę
Mój system zmierzał do tego, żeby pracownik był współwłaścicielem firmy. ile razy jeszcze gówno w twojej czaszce nie zrozumie prostego komunikatu?

Rozumiem, że to co napisałem o mieszkaniowej spółdzielni w Lądku, jest dla ciebie kompletnie niezrozumiałe, nadal wierzysz, w swoje brednie, że spółdzielca nie ma prawa iść na walne.

>jest zupełnie nieelastyczny, wiąże ludzi w pewne role i pozycje na lata i nie ma jak się od tego uwolnić bez sporego ryzyka dla sobie i dla własnej rodziny.

Pipcys jak zwykle

>Wasz system nie ma nic wspólnego z kreacjonizmem.
Skończ zmyślać Marsjaninie

>To jest jakiś biurokratyczny gniot, w którym panuje wzajemna agresja i strach.
Boję się jedynie agresji ćpunów, którzy wymyślają sobie świat i chcą zmuszać innych do życia wg swoich zasad, bo jak nie to.... już kilku osobom groziłeś, mnie też


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przeczysz sobie. Napisałeś, że powinienem wynajmować część domu, żeby z posiadania zapłacić podatek, a nie z pracy.

Piszę Ci, zapłać podarek od własności jak chcesz a jak nie chcesz to system pobierze go z automatycznego kredytu.

Po prostu każdy zasób musi pracować i nic nie może stać puste, żeby przechowywać wartość i zarabiać na wzroście ceny.

>odpowiednio sporządzona, egzekwowalna, dla obu stron korzystna umowa

Umowa jest dobra wtedy, kiedy w każdej chwili Ci się oplaca i kiedy działasz w jej ramach dla własnej korzyści zawsze a nie tylko przez chwilę przy błędnych założeniach i przewidywaniach.

W umowie zapisujesz wszystkie wzajemne zobowiązania przelewami pieniędzy w rozkładzie pieniądza i taka umowa jest zawsze rozliczona. Podjęcie jej kolejnego dnia do wykonania wynika z przekonania o kolejnych korzyściach.

Dobra umowa nie wymaga żadnej przemocy i żadnego komornika. Praca albo własność zostaje wymieniona na pieniądze i koniec.

Nie ma żadnego zapłacę Ci pod milionem warunków, tylko płacę Ci tyle ile zostało wykonane i jesteśmy kwita.

Dość dobrze rozumieją to Amerykanie a przynajmniej niektórzy. Niestety europejskie dziady kochają się w przemocy i wzajemnych groźbach.

Mówię to do Ciebie ale to jakbym grochem w ścianę. Twojego tradycyjnego umysłu nie odmieniłby nawet wybuch atomowy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Jak ma codziennie sprawdzić wykonanie umowy i zapłacić: górnik, który pracuje na II zmianie?
lekarz, właściciel sklepu, robotnik w fabryce, kierowca, maszynista, pielęgiarka?

Odpowiesz, czy znów udowodnisz, że przyćpałeś i żyjesz w odrealnionym świecie?
Znów udowodnisz, że jesteś kretynem?
znów udowodnisz, że nigdy nie pracowałeś?

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta? Wie o tym kogo wykarmiła?

Kolejne pytanie które przerosło ujemny intelekt p.ch?

Ile razy pytać ???

Kajakiem płynąłeś do Peru, czy pilot pracuje daleko od domu ?

Znów pytanie przerosło kretyna?

Ile razy pytać?
Ile razy będziesz udowadniał, że jesteś idiotą a dodatkowo twój "mózg" jest uszkodzony dziedzicznym syfilisem zawodowej choroby mamusi?

ILE RAZY PYTAĆ????????

>>Przeczysz sobie. Napisałeś, że powinienem wynajmować część domu, żeby z posiadania zapłacić podatek, a nie z pracy.
>Piszę Ci, zapłać podarek od własności

Nie. Pisałeś, że mam wynająć część swojego domu

Ja pytałem z czego ma zapłacić podatek od domu robotnik, listonosz lekarz, jeśli nie z pracy
Idiota udaje, że nie przeczytał pytania

Za trudne pytanie dla gówna pod twoją czaszką?

Z czego ma zapłacić właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, samochodowego warsztatu, pensjonatu, gospodarstwa ?

Za trudne pytanie dla gówna pod twoją czaszką?

>Po prostu każdy zasób musi pracować
Powiedz to mamusi, jej posiadłość nie przynosi zysku

"WOOOOOOON SUKOOOOO "
Krystian Hamerlik - Konopka - twój syn

>i nic nie może stać puste,
IDIOTO SYNU IDIOTY!
Dom, zamieszkany przez rodzinę nie stoi pusty !!!!!!

Jesteś za opodatkowaniem pustostanów???
JESTEM ZA!!!!
Rozumiesz, idioto, czy nadal będziesz zmyślał moje poglądy?

>>odpowiednio sporządzona, egzekwowalna, dla obu stron korzystna umowa
>Umowa jest dobra wtedy, kiedy
Kiedy jest korzystna dla obu stron. I obie strony mają pewność jej dotrzymania. PEWNOŚĆ a nie "może się nie rozmyśli"

>w każdej chwili Ci się oplaca
Kretynie, synu kretyna
Jak mają działać ubezpieczenia w twoim kretyńskim świecie?
Ubezpieczyciel bierze pieniądze za polisę to mu się opłaca, trzeba zapłacić odszkodowanie, to się wycofuje

Pracodawca zatrudnia pracownika, to mu się opłaca, Geldtag? Zrywa umowę

>i kiedy działasz w jej ramach dla własnej korzyści
Kretynie, działam w ramach tej umowy dla obopólnej korzyści

Ty chcesz, żeby ludzi pisząc umowy patrzyli sobie na ręce 24 godziny.
NIE!!!!

>zawsze a nie tylko przez chwilę przy błędnych założeniach i przewidywaniach.
Jakie błędne założenie przyjął budowlaniec?
Idiota ucieknie od odpowiedzi, bo jest idiotą

>W umowie zapisujesz wszystkie wzajemne zobowiązania
Tak, idioto. I dotrzymuję jej i mam gwarancje dotrzymania przez drugą stronę

Nie muszę mieć windykatora Hamerlika z wiertarką

>przelewami pieniędzy w rozkładzie pieniądza
I blindźgwą w upelele
Pi po polsku

>Podjęcie jej kolejnego dnia do wykonania wynika z przekonania o kolejnych korzyściach.
Kretyn znów udowadnia, że dom może budować tylko ktoś, kto nie pracuje
NIE!
Pracownik też musi mieć takie prawo

>Dobra umowa nie wymaga żadnej przemocy
Dobra umowa nie wymaga żadnej przemocy, nie wymaga Hamerlika - windykatora, ale muszę mieć pewność że będzie dotrzymana. I budowlaniec też

>i żadnego komornika.
Zamiast komorników - windykator - Konopka z wiertarką przy kolanie

>Nie ma żadnego zapłacę Ci pod milionem warunków
Zapłacę ci jeśli wykonasz pracę
Proste?
Nie dla kretyna

Wyjaśnij mi kretynie synu kretyna dlaczego statystycznie nie ma umów wymagających komornika?

Za trudne pytanie dla debila?

>Dość dobrze rozumieją to Amerykanie a przynajmniej niektórzy. Niestety europejskie dziady kochają się w przemocy i wzajemnych groźbach.

Nie znasz innego świata niż groźby windykatorze
Ja znam . Obopólną korzyść

>Mówię to do Ciebie
Łżesz gównojadzie. piszesz to do lustra

Mamusia była na walnym, czy nadal będziesz patrzył w lustro i bredził?

>Twojego tradycyjnego umysłu
I twojej żony dziwki dla psów
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ ALFONSIE

Jakie dotacje bierzesz do swojej gospodarczej działalności?
Ucieczka.
Zero inteligencji
Zero godności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"WOOOOOOON SUKOOOOO "

Kawał chama z Ciebie.

Narcyzi wierzą, że świat został stworzony dla nich, zaczyna się w chwili ich narodzin i kończy w chwili ich śmieci.

Teraz rozumiem już, że z komuną nie walczyli wcale żadni sprawiedliwi ludzie o wolność swoją i cudzą, tylko zwykłe chamy, które naturalnie życie innych ludzi mają za nic.

Ty pewnie z walczyłeś z komuną i wywalczyłes swoją wolność od konieczności respektowania potrzeb innych ludzi, zrównoważonego rozwoju wszystkich i zapewnienia wszystkim przyszłości.

Teraz chcesz bezwarunkowo posiadac i martwić się tylko o siebie, oczywiście z emeryturą sfinansowana z przymusowych podatków od biedy i z rentą kapitałową, żeby twoje wnuki weszły na twoją pozycję społeczną na gotowo.

Wciąż powtarzam, że nie wolno dopuścić do tego, żeby chamstwo rządziło światem. Bo jak zarządzi to urządzi nam piekło na Ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>"WOOOOOOON SUKOOOOO "
>Kawał chama z Ciebie.
Ze mnie?????
Ty chcesz rodzoną matkę z mieszkania wyrzucić, bo żre na koszt młodych chowając posiadłości

TY KUNDLU!!!!!!!

>Narcyzi wierzą,
Ty wiesz najlepiej

Jak ma codziennie sprawdzić wykonanie umowy i zapłacić: górnik, który pracuje na II zmianie?
lekarz, właściciel sklepu, robotnik w fabryce, kierowca, maszynista, pielęgiarka?

Odpowiesz, czy znów udowodnisz, że przyćpałeś i żyjesz w odrealnionym świecie?
Znów udowodnisz, że jesteś kretynem?
znów udowodnisz, że nigdy nie pracowałeś?

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta? Wie o tym kogo wykarmiła?

Kolejne pytanie które przerosło ujemny intelekt p.ch?

Ile razy pytać ???

Kajakiem płynąłeś do Peru, czy pilot pracuje daleko od domu ?

Znów pytanie przerosło kretyna?

Ile razy pytać?
Ile razy będziesz udowadniał, że jesteś idiotą a dodatkowo twój "mózg" jest uszkodzony dziedzicznym syfilisem zawodowej choroby mamusi?

ILE RAZY PYTAĆ????????

>>Przeczysz sobie. Napisałeś, że powinienem wynajmować część domu, żeby z posiadania zapłacić podatek, a nie z pracy.
>Piszę Ci, zapłać podarek od własności

Nie. Pisałeś, że mam wynająć część swojego domu

Ja pytałem z czego ma zapłacić podatek od domu robotnik, listonosz lekarz, jeśli nie z pracy
Idiota udaje, że nie przeczytał pytania

Za trudne pytanie dla gówna pod twoją czaszką?

Z czego ma zapłacić właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, samochodowego warsztatu, pensjonatu, gospodarstwa ?

Za trudne pytanie dla gówna pod twoją czaszką?

>Po prostu każdy zasób musi pracować
Powiedz to mamusi, jej posiadłość nie przynosi zysku

"WOOOOOOON SUKOOOOO "
Krystian Hamerlik - Konopka - twój syn

>i nic nie może stać puste,
IDIOTO SYNU IDIOTY!
Dom, zamieszkany przez rodzinę nie stoi pusty !!!!!!

Jesteś za opodatkowaniem pustostanów???
JESTEM ZA!!!!
Rozumiesz, idioto, czy nadal będziesz zmyślał moje poglądy?

>>odpowiednio sporządzona, egzekwowalna, dla obu stron korzystna umowa
>Umowa jest dobra wtedy, kiedy
Kiedy jest korzystna dla obu stron. I obie strony mają pewność jej dotrzymania. PEWNOŚĆ a nie "może się nie rozmyśli"

>w każdej chwili Ci się oplaca
Kretynie, synu kretyna
Jak mają działać ubezpieczenia w twoim kretyńskim świecie?
Ubezpieczyciel bierze pieniądze za polisę to mu się opłaca, trzeba zapłacić odszkodowanie, to się wycofuje

Pracodawca zatrudnia pracownika, to mu się opłaca, Geldtag? Zrywa umowę

>i kiedy działasz w jej ramach dla własnej korzyści
Kretynie, działam w ramach tej umowy dla obopólnej korzyści

Ty chcesz, żeby ludzi pisząc umowy patrzyli sobie na ręce 24 godziny.
NIE!!!!

>zawsze a nie tylko przez chwilę przy błędnych założeniach i przewidywaniach.
Jakie błędne założenie przyjął budowlaniec?
Idiota ucieknie od odpowiedzi, bo jest idiotą

>W umowie zapisujesz wszystkie wzajemne zobowiązania
Tak, idioto. I dotrzymuję jej i mam gwarancje dotrzymania przez drugą stronę

Nie muszę mieć windykatora Hamerlika z wiertarką

>przelewami pieniędzy w rozkładzie pieniądza
I blindźgwą w upelele
Pi po polsku

>Podjęcie jej kolejnego dnia do wykonania wynika z przekonania o kolejnych korzyściach.
Kretyn znów udowadnia, że dom może budować tylko ktoś, kto nie pracuje
NIE!
Pracownik też musi mieć takie prawo

>Dobra umowa nie wymaga żadnej przemocy
Dobra umowa nie wymaga żadnej przemocy, nie wymaga Hamerlika - windykatora, ale muszę mieć pewność że będzie dotrzymana. I budowlaniec też

>i żadnego komornika.
Zamiast komorników - windykator - Konopka z wiertarką przy kolanie

>Nie ma żadnego zapłacę Ci pod milionem warunków
Zapłacę ci jeśli wykonasz pracę
Proste?
Nie dla kretyna

Wyjaśnij mi kretynie synu kretyna dlaczego statystycznie nie ma umów wymagających komornika?

Za trudne pytanie dla debila?

>Dość dobrze rozumieją to Amerykanie a przynajmniej niektórzy. Niestety europejskie dziady kochają się w przemocy i wzajemnych groźbach.

Nie znasz innego świata niż groźby windykatorze
Ja znam . Obopólną korzyść

>Mówię to do Ciebie
Łżesz gównojadzie. piszesz to do lustra

Mamusia była na walnym, czy nadal będziesz patrzył w lustro i bredził?

>Teraz chcesz bezwarunkowo posiadac
Tak. I żaden polpocik mi nie zabroni

>i martwić się tylko o siebie,
Tak. I żaden polpocik mi nie zabroni

>oczywiście z emeryturą sfinansowana
mamusia z czego żre?

>Wciąż powtarzam, że...
...twoja mamusia żre za cudze

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty chcesz rodzoną matkę z mieszkania wyrzucić, bo żre na koszt młodych chowając posiadłości

Chcę, żeby płaciła demokratyczny podatek od posiadłości na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich, tak samo jak każdy inny i także jak każdy uzyskiwała z niego dochód gwarantowany.

Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego, żeby w jej mieszkaniu zamieszkała 4 osobowa rodzina, to nie niech tak będzie, byleby żaden s*******n nie wykręcił jej podczas zamiany mieszkania, jak już jeden próbował, w majestacie waszego, tfuuu "prawa".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ty chcesz rodzoną matkę z mieszkania wyrzucić, bo żre na koszt młodych chowając posiadłości
>Chcę, żeby płaciła demokratyczny podatek od posiadłości

Ona tak, ty nie.
Mnie chamem nazywasz?

>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,

Ona tak, ty nie.
Mnie chamem nazywasz?

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Mnie chamem nazywasz?

Merytorycznie:
Jak ma codziennie sprawdzić wykonanie umowy i zapłacić: górnik, który pracuje na II zmianie?
lekarz, właściciel sklepu, robotnik w fabryce, kierowca, maszynista, pielęgniarka?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ona tak, ty nie.
>Mnie chamem nazywasz?

W tej chwili z 5 osobową rodziną do dwupokojowego mieszkania?

Żebyś Ty mógł kupić sobie drugi dom nad morzem śródziemnym, który przez pół roku będzie stał pusty, zebys mógł przyjemnej przetrwać zime mieszkając na dwa domy, raz tu, raz tam, gdzie Ci się zechce?

Bez żadnych zobowiązań podatkowych z tego powodu?

Nie, ja nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TWOJA MAMUSIA TEŻ?
>Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

Nie odpisałeś czy kiedy będziesz bezwarunkowo posiadał i miał prawo do stosowania przemocy na podstawie jednorazowej zgody wyrażonej nierzadko przy błędnych założeniach, błędnej wizji rzeczywistości i błędnych przewidywaniach przyszłości a na twoim horyzoncie pojawi się naiwny i uległy człowiek, który też będzie potrzebował ale nie będzie nic rozumiał z konstrukcji psychiki chamów, to czy pozwolisz mu się rozwijać, budować rodzinę, gromadzić zasoby czy wyssiesz go wszystkie soki życiowe dla drugiego domu na południu, który będzie stał pusty w oczekiwaniu, aż Ci się zachce pojechać na południe?

I nawet gdybyś sam się ograniczył, bo przecież już dużo sobie o tym powiedzieliśmy, no to co ograniczy chamów przed tym żeby, żeby bogacili się niszcząc innych?

Ich wrodzona moralność?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>TWOJA MAMUSIA TEŻ?
>>Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
>Nie odpisałeś
>>TWOJA MAMUSIA TEŻ?
>>Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

Nie odpisałeś
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

Ile razy pytać?

Wie o tym, że jest pasożytem wg definicji SYNA????

>czy kiedy będziesz bezwarunkowo posiadał
Będę posiadał bez twoich warunków.

>i miał prawo do stosowania przemocy
Nie stosuję przemocy, windykatorze. I nie stanowiłem "prawa" które naginałeś przystawiając wiertarkę do kolana staruszki, windykatorze. Nie ja byłem windykatorem, ty zarabiałeś na przemocy.

>na podstawie jednorazowej zgody wyrażonej nierzadko przy błędnych założeniach
Nie stosuję takich metod, windykatorze

Jesteś fanatycznym miłośnikiem tajemnicy
Dowód: Nawet nie powiesz w jakim banku brałeś rzekomy kredyt na dom

>to czy pozwolisz mu się rozwijać, budować rodzinę,
Nie odpowiedziałem?
Kundlu, setki razy odpowiedziałem !
Kundlu, zakładałem spółdzielnie pracy, dające lepsze możliwości rozwoju, niż twoje jednopersonalne firmy
Nie odpowiedziałem?
Debil nie rozumie odpowiedzi. Ja odpowiedziałem

Przy okazji: nie wiem z czego żyje twoja żona. Diluje narkotyki
Nie wiem z czego żyje twoja córka . Pośredniczy w handlu kobietami z Bułgarii, rzekomo do opieki nad staruszkami, a naprawdę do burdeli
TWOJA LOGIKA, też poradzę zmyślać

Twoja matka nie tylko ma prawo wiedzieć ile zarabia prezes, ale ma prawo udziału w decyzji kto jest prezesem, ale skoro wierzy, że prezes jet właścicielem... (sic!)
Owszem wpływ pojedynczego spółdzielcy na spółdzielnie liczące tysiące członków jest mizerny, ale w Lądku mieszka ok. 5000 mieszkańców, z czego połowa w domach, część w komunalce, a do tego są dwie spółdzielnie, więc na walnym jej głos się liczy.

I jakie jest argument hamerciula?
UCIECZKA

>I nawet gdybyś sam się ograniczył,
Ty nie masz prawa mnie ograniczać, polpociku
Twój idol Pol Pot nie żyje.

>bo przecież już dużo sobie o tym powiedzieliśmy,
Ja powiedziałem , ty nie zrozumiałeś

>no to co ograniczy chamów
Napisałeś, że twoja matka jest darmojadem. jesteś najgorszym chamem
Napisałeś, że jest bandytką, bo okradana wezwie policję, jesteś najgorszym chamem

Jakie twoje kundlęta mają prawo do owoców mojej pracy?
Czyje mienie przewłaszczyłem?
Kogo oszukałem na budowie?
Komu pożyczałem na lichwę?

Jesteś psim chujem

Merytoryczne pytanie o ludzi pracujących z dala od domu. Ucieczka

KAJAKIEM PŁYNĄŁEŚ DO PERU, IDIOTO SYNU IDIOTY?
Zbyt trudne pytanie, dla kretyna?

Jakie stanowię ci prawa w Berlinie?
Zbyt trudne pytanie, dla kretyna?

Jakie biorę dotacje do swojego domu?
Zbyt trudne pytanie, dla kretyna?

Cuchniesz gównem, którym rzucasz, windykatorze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Będę posiadał bez twoich warunków.

Bezwarunkowe posiadanie nie tylko pozbawione jest moich warunków ale takze wszystkich innych.

Po co ograniczać swoje posiadanie dające na własnym władzę, jakimikolwiek warunkami?

Po co w ogóle się ograniczać, kiedy można zgarnąć wszystko?

Spotkałem już wielu ambitnych ludzi, na ścieżce swojego wzrostu.

Teraz dopiero, z perspektywy, rozumiem ich chamstwo wobec innych, w tym także ówczesne moje.

Wasz system prawny prowokuje ludzi do chamstwa, tj. do pogardy, agresji, bezwzględności i wyzysku. Myślę, że te 4 cechy dobrze opisują chamstwo a Ty jak sądzisz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

TO twojej matce piszesz:
>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
I ma płacić na twoje podróże po 4 kontynentach, choć jej na to nie stać
Użalasz się nad nią, że jej nie stać? Do mnie masz pretensje, że mam to w dupie

>>Będę posiadał bez twoich warunków.
>Bezwarunkowe posiadanie nie tylko pozbawione jest moich warunków ale takze wszystkich innych.

Doprawdy? Kto jeszcze czuje się bogiem i chce stawiać warunki?
Jedynie TY.
"Nie ukradnę ci domu, jeśli...."

>Po co ograniczać swoje posiadanie dające na własnym władzę, jakimikolwiek warunkami?
Dobre pytanie. Po co?
O władzy rozmawialiśmy. Uciekłeś
Nie ponoszę ŻADNEJ odpowiedzialności za twoje dzieci z racji tego, że mam dom
Nie mam obowiązku zapewniania ci dobrej pracy.

>Po co w ogóle się ograniczać, kiedy można zgarnąć wszystko?
Dobre pytanie. Po co? Nie zamierzam się ograniczać po to, żeby jakiś krystkon mógł sobie podróżować do Turcji

>Spotkałem już wielu ambitnych ludzi, na ścieżce swojego wzrostu.
I co ?
Zbudowali domy? zrobili doktoraty? Założyli firmy?
Twoim kosztem?

>Teraz dopiero, z perspektywy, rozumiem ich chamstwo
Chamem ty jesteś
Nazywasz własną matkę darmojadem i każesz jej się wynieść z mieszkania

>Wasz system prawny
I twoja żona, k***a
Ile razy jeszcze będziesz zmyślał, że mam coś wspólnego z prawnym systemem w Niemczech?

>prowokuje ludzi do chamstwa, tj. do pogardy, agresji, bezwzględności i wyzysku.
Któż wie o tym lepiej niż windykator

>Myślę, że te 4 cechy dobrze opisują chamstwo a Ty jak sądzisz?
Masz rację, dobrze opisują chamstwo windykatorów

>>KAJAKIEM PŁYNĄŁEŚ DO PERU, IDIOTO SYNU IDIOTY?
>Sprzedaliście komunistyczny majątek,
Niczego nie sprzedałem, znów odlatujesz
KAJAKIEM PŁYNĄŁEŚ DO PERU?

Podałem przykłady ludzi, którzy pracują daleko od domu i nie mają możliwości codziennie sprawdzać postępu robót na budowie
Podałem przykłady ludzi, którzy pracują na II zmianie i też nie mają takiej możliwości,
Ucieczka

Powtórzę pytanie: Jak ci ludzie mają codziennie zlecać robotę i codziennie płacić?

Minie jakiś czas i znów wrócisz do swojej mantry o codziennym płaceniu za robotę i znów ucieczka

>Ty teraz nie zgadzasz się na finansowanie swojej emerytury z wyprzedaży swojego majątku młodym
Idioto, synu kretyna. Jak sprzedać dom po kawałku? A jeśli go sprzedam w całości to gdzie mam mieszkać z rodziną? Na ile części mam podzielić pieniądze ze sprzedaży?

Rozmawialiśmy o tym, ucieczka, ucieczka, ucieczka.
Przypomnij sobie wielekroć zadawane ci pytanie : skąd mam wiedzieć kiedy umrę?

W pełni się zgadzam na finansowanie emerytury ze składek, tak mojej jak i twojej matki. Ty też dostaniesz emeryturę.

>bo chcesz umrzeć mając 5 domów?
Zmyślaj dalej.
Ale jeśli byłoby mnie stać na 5 domów, to, na szczęście hamerkomunizm się skończył i wolno mi, żaden towarzysz z waszej SED nie będzie mi tego określał

>Żeby twoje wnuki miały ich 500?
Ich prawo, jeśli na to zapracują. Co ty zostawisz swoim wnukom? wzór zawiści?
Ty jesteś zwolennikiem maksymalnej koncentracji własności, napisałeś nawet, że wszystko może mieć jednego właściciela byle płacił groszowe podatki. Przykład Płocka
Ucieczka

>Jak inni tracą wszystko
Kto, ciężki idioto, stracił na tym, że mam dom?
Rozumiem, ucieczka
Gdyby ktoś inny zbudował w tym miejscu dom, to ja bym stracił?

>to wspaniale ale ja Ty miałbyś stracić, żeby ktoś inny zyskał to okropnie?
A w imię czego mam tracić?
Zapracowałem i mam.
Nikt nie traci na tym, że mam dom

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)
>>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.
>TWOJA MAMUSIA TEŻ?

Przed Sejm wróciły barierki:

wiadomosci(*)-rzeczniczka.html#s=BoxMMtImg2
11-01-2024 10:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
> Przed Sejm wróciły barierki:
> wiadomosci(*)-rzeczniczka.html#s=BoxMMtImg2
>

Bardzo smutne. Mam nadzieję, że szybko znikną

Niejedyne co mnie martwi.
W Polsce jest taki bałagan prawny, że dwie izby tego samego sądu, podważając wzajem swoje kompetencje, wydają sprzeczne orzeczenia.

Ile jest w Polsce praw?

Jak można było doprowadzić do sytuacji, w której powołanie sędziego, a nawet całej izby sądu budzi zastrzeżenia prawników, w tym i sędziów?

Węzeł Kamińskiego można rozwiązać bardzo prosto. Wystarczy ponowić ułaskawienie, skoro budzi wątpliwości. p. Duda musi pokazywać że ma większe jaja? Nie warto czasem ustąpić, żeby sejm mógł się zająć poważnymi sprawami?

Carl Mannerheim po wojnie był tak popularny wśród Finów, że mógł wygrać każde wybory. Wybrał emigrację, bo tak było lepiej dla Finlandii, nie dla niego.
Szkoda, że w Polsce przeważają małostkowe ambicyjki i to u ludzi, którzy powinni czuć się odpowiedzialni za kraj i kolejne pokolenia.

Kamiński został skazany za przestępstwo, ułaskawienie nie czyni z niego człowieka o krystalicznej uczciwości, jak to próbuje przedstawić PiS. Komuś się rozjechał moralny kompas


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)

>Węzeł Kamińskiego można rozwiązać bardzo prosto. Wystarczy ponowić ułaskawienie...

Nie istnieje w polskim porządku prawnym nic takiego jak ponowne ułaskawienie albo ponowienie ułaskawienia.

P.S. Najwyrazniej myliłem się, Ty zaś miałeś rację, wskazując na taką możliwość:

wiadomosci(*)=livebar&utm_campaign=newsy_sg
szarley (54913 punktów)
>>Węzeł Kamińskiego można rozwiązać bardzo prosto. Wystarczy ponowić ułaskawienie...
> Nie istnieje w polskim porządku prawnym nic takiego jak ponowne ułaskawienie albo ponowienie ułaskawienia.

Niektórzy prawnicy twierdzą, że nie można ułaskawić kogoś przed skazaniem prawomocnym wyrokiem

Prezydent mógł się zwyczajnie pomylić, przyjąć argumenta o nieprawomocy wyroku i wtedy poprzednie ułaskawienie jest nieważne i nowe nie jest ponowne

> P.S. Najwyrazniej myliłem się, Ty zaś miałeś rację, wskazując na taką możliwość:
> wiadomosci(*)=livebar&utm_campaign=newsy_sg
>
I będzie wielki skandal, jeśli to ułaskawienie byłoby zakwestionowane, jeśli ktoś inny zechce pokazywać swoje jaja


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I będzie wielki skandal, jeśli to ułaskawienie byłoby zakwestionowane, jeśli ktoś inny zechce pokazywać swoje jaja

Ciekawe kto ma największe jądra, który samiec alfa zwycięży na polu walki i zyska prawo do zapłodnienia wszystkich samic?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Nie istnieje w polskim porządku prawnym nic takiego jak ponowne ułaskawienie albo ponowienie ułaskawienia.

Każdy widzi to co chce zobaczyć.

Czy prezydent ma prawo łaski?

Ma ale tylko wtedy gdy ułaskawia zgodnie z przekonaniami człowieka, który go ocenia.

Duda ma obowiązek bronić swoich ludzi, którzy mu zaufali, przed zniszczeniem przez innych.

Jeśli musi za to zapłacić utratą pozycji to trudno, tego obowiązku nie może uniknąć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Duda ma obowiązek bronić swoich ludzi

SYN MA OBOWIĄZEK BRONIĆ MATKI

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,

A niech idzie pod most! ciebie wykarmiła nie mnie
Ty okazujesz się kundlem, a nie synem

Co wykarmiła, to ma.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Duda ma obowiązek bronić swoich ludzi, którzy mu zaufali, przed zniszczeniem przez innych.
>

Agent Duda obronił agentów, którym powierzono jakieś zadanie. Oficer prowadzący Dudę i agentów: Wąsika i Kamińskiego miał wiedzę o całej strategii. Ci są tylko pionkami w jednej ważnej operacji.
Żeby zrozumieć sytuację w Polsce trzeba mieć wiedzę o planach Żydów amerykańskich, związanych z atakiem na Rosję. Te plany obejmują nie tylko Polskę.
Agentowi Dudzie przedłużono kadencję. Kolejna operacja Barbarossa będzie się ciągła dłużej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bardzo smutne. Mam nadzieję, że szybko znikną

To efekt miłości, o której wciąż mówi Tusk i oznaka zbliżającego się zjednoczenia narodu polskiego.

>Ile jest w Polsce praw?

Tyle ile Polaków. Każdy jest moralnie różny, choć na pewnym ogólnym poziomie, niektórzy wydają się podobni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Bardzo smutne. Mam nadzieję, że szybko znikną
>To efekt miłości,

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TWOJA MAMUSIA TEŻ?

Moja mama jak każdy w moim świecie będzie miała do zapłacenia demokratyczny podatek od posiadłości w zasadniczej części na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich.

W ten sposób nie stanie się pasożytem w społeczeństwie.

Na razie nie musi, bo w waszym świecie przymusowe podatki płacą tylko biedacy i frajerzy na rzecz dotacji do prywatnych majątków zazwyczaj zagranicznych rodów i troszkę na rzecz rodzin ich polskich kacyków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Moja mama jak każdy w moim świecie będzie miała do zapłacenia demokratyczny podatek od posiadłości

.. na rzecz kundla, który zarabia 10 razy więcej niż jej emerytura

Wie o twoich postulatach ?

Wie, że postulujesz, że ma zamienić mieszkanie na mniejsze?
Wie, że postulujesz pozbawienie jej praw od emerytury

WIE????????

Tak/nie?

Proste pytanie

Kundla wykarmiła, kundla ma


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Moja mama jak każdy w moim świecie będzie miała do zapłacenia demokratyczny podatek od posiadłości
>.. na rzecz kundla, który zarabia 10 razy więcej niż jej emerytura

Tak, tak już wielokrotnie pisałeś o bogaczach bez posiadłości, odżywiających się kawiorem i śpiących w 5 gwiazdkowych hotelach.

Już wszyscy o nich wiedzą, powtarzasz się.

Twoi kolesie na pewno widzą w tym głęboki sens.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Tak, tak już wielokrotnie pisałeś o bogaczach bez posiadłości, odżywiających się kawiorem i śpiących w 5 gwiazdkowych hotelach.

Tak, tak żyje Hamerlik - Konopka i jeszcze drze ryja, że właściciele altanek mają mu płacić haracz na podróż do Kenii, bo jak nie to nie uzna ich własności

>Twoi kolesie na pewno widzą w tym głęboki sens.
Mamusia wie, że ma cię utrzymywać?
Wie, że ma zrezygnować z emerytury?
Wie, że ma się wynieść z czteropokojowego mieszkania?

Wie czy nie?
Za trudne pytanie?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> i jeszcze drze ryja

Dobrze, że Ty nie drzesz ryja o to, żeby Polska biedota bez posiadłości płaciła przymusowe podatki od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji owoców własnej pracy na państwowe dotacje do prywatnych majątków zagranicznych rodów i troszkę ochłapów dla rodzin polskich kacyków.

Dobrze, że nie drzesz ryja o utrzymanie w tajemnicy rozkładu posiadłości tylko milczysz jak grób.

Co by to było gdybyś jeszcze Ty się tu darł?

Kakafonia.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Kakofonia

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

WIE???????

Wrodzony syfilis syna dziwki powoduje, że to pytanie jest za trudne?

Wie, że kundel, którego karmiła chce ją zmusić do pracy do śmierci o płacenia podatku od pracy na dziwki w Peru?

WIE???

Złodzieju, mam prawo do owoców własnej pracy i wisi mi to, że dzieci twojej suki mieszkają tylko w berlińskim apartamencie zamiast w łańcuckim pałacu

WISI mi to, tak samo jak tobie wisi jak żyje Rumunka, która sprząta ci biuro

Kretynie, syny syfilityka, z czego listonosz ma zapłacić podatek od altanki na twoją podróż do Kenii jak nie z pracy?

Gówno w twojej czaszce nie rozumie pytania?
Ile razy pytać?

jesteś ostatnią moralną rzygowiną, która własną matkę che sprzedać

Rozumiesz to?

Suka kundla powila, kundla ma



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Złodzieju, mam prawo do owoców własnej pracy i wisi mi to, że dzieci twojej suki mieszkają tylko w berlińskim apartamencie zamiast w łańcuckim pałacu

A mi wasze "prawo" tajnej i nieopodatkowanej własności uchwalone w waszych tajnych i pośrednich wyborach nie wisi.

Widzę w nim obajwienie zła i uważam, że zła nie wolno ignorować, bo kto zło ignoruje ten staje się jego częścią.

Także czekaj dnia, w którym wasi kapitalistyczni ideolodzy, kapitalistyczni sędziowie, policjanci, wasi kapitalistyczni poborcy i komornicy zostaną złapani za rękę i powstrzymani od czynienia zla, które opętało ich umysły.

Taki dzień któregoś poranka nadejdzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

WIE???????
Ile razy pytać?

Wie, że nazywasz ją pasożytem?
Wie, że postulujesz, że ma płacić podatki na ciebie?

WIE???????

>>Złodzieju, mam prawo do owoców własnej pracy i wisi mi to, że dzieci twojej suki mieszkają tylko w berlińskim apartamencie zamiast w łańcuckim pałacu
>A mi wasze "prawo" tajnej i nieopodatkowanej własności uchwalone w waszych tajnych i pośrednich wyborach nie wisi.

I słusznie. Nie musisz wiedzieć czyj jest dom, masz do niego nie wchodzić jeśli nie jest twój
I skończ użalać się, że mieszkasz w garażu lub niedogrzanej piwnicy
Mieszkasz w luksusowym mieszkaniu w europejskiej metropolii

>Także czekaj dnia, w którym wasi kapitalistyczni ideolodzy, kapitalistyczni sędziowie, policjanci, wasi kapitalistyczni poborcy i komornicy zostaną złapani za rękę i powstrzymani od czynienia zla, które opętało ich umysły.
>Taki dzień któregoś poranka nadejdzie.

"Bój to będzie ostatni"
Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku

Już próbowałeś mnie szantażować (nie tylko mnie) skutek jest taki, że nie przyjmuję twojego zaproszenia do Berlina bo boję się o mój zegarek i nie podaję ci swojego adresu, z obawy o to, że nawiedzeniec "nie uzna mojej własności" i podpali mi dom

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku

Co widać na przykładzie Chin.

Widziałem też parę filmików z ulic Korei Pn. Ludzie tam ponoc jedzą tam trawę i umierają z głodu. Filmiki pokazywały coś innego ale to pewnie propaganda zrobiona przez ai tylko jak Ci komuniści jedzący trawę radzą sobie z używaniem ai?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

WIE???????
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?

Wie, że nazywasz ją pasożytem?
Wie, że postulujesz, że ma płacić podatki na ciebie?

WIE???????
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?
Ile razy pytać?

>>Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku
>Co widać na przykładzie Chin.
Gówno widzisz.

>Widziałem też...
Widziałeś niemieckich robotników mieszkających w garażach
Widziałeś ank w którym bez własnego wkładu dają kredyt na zakup bezwartościowej działki
Widziałeś dotacje do mojego domu
Widziałeś, że nie płacę robotnikom na budowie
Widziałeś jak zjadam nerkę twojej córki?
Widziałeś spółdzielnię, w której spółdzielca nie ma prawa wybierać prezesa

Gówno w życiu widziałeś, prócz swoich różowych nosorożców

>parę filmików
To może widziałeś. I Bolka i Lolka.

>z ulic Korei Pn
Twoje marzenie. Nikt nie ma prawa mieć własnego domu, oprócz twoich towarzyszy, którzy o tym decydują
Twoje marzenie, partia decyduje kto ma w jakim domu mieszkać. partia i Kim-hamer-chuj

>Ludzie tam ponoc jedzą tam trawę
Tak, tak jest w twoim komunizmie, w którym Kim Ir Hamerciul decyduje, kto ma prawo mieć dom, pole i sad

Chcesz dać żreć swoim kundlętom?
Zarób. zamiast drzeć ryja DAJCIEEEEEEEEEEE
Gówno dam dzieciom twojej suki do miski
Dokładnie GÓWNO, stać cię na luksusy w Berlinie to daj im żreć, ja nie muszę, twoja matka też

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
>Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Jeśli twój dobrobyt, twoją przestrzeń życiowa, twoje zadowolenie z bycia panem u sobie będzie kosztować redukcję innych ludzi, to kto ma zadbać o interes społeczny i kto poniesie odpowiedzialność za redukcję części społeczeństwa?

Ty już dałeś wyraźnie do zrozumienia, że interesy innych ludzi masz za nic i interesuje Cię tylko swiat, który kończy się na granicy płotu twojej posiadłości z tabliczką - teren prywatny wstęp surowo wzbroniony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
>>Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Nie stać cię na odpowiedź na proste pytanie?

>Jeśli twój dobrobyt, twoją przestrzeń życiowa, twoje zadowolenie z bycia panem u sobie będzie kosztować redukcję innych ludzi,

Nie będzie
Mój dobrobyt zawdzięczam własnej PRACY
Na budowaniu mojego domu inni ZAROBILI. I to budowlańcy określali stawki, gdybyś wiedział, jak się buduje w Polsce domy, to nie byłaby to dla ciebie tajemnica.

Przestań rzucać gównem!!

Ty swój dobrobyt zawdzięczasz stręczeniu własnych dzieci pedofilom, też poradzę zmyślać

>Ty już dałeś wyraźnie do zrozumienia, że interesy innych ludzi masz za nic
Twój interes mam za nic
Dokładnie mi wisi co jedzą twoje dzieci, mają ojca, dobrze zarabiającego berlińczyka

Nie zmyślaj moich poglądów, nie jest mi obojętny interes ludzi biednych, wykluczonych,
ale ty nie jesteś ani biedny, ani wykluczony, ty drzesz ryja do biednych DAJCIEEEEEE, pracujcie na podatki na moje podróże do Peru.

Chcesz, żebym z pracy płacił podatki na twoje koryto. Mnie stać, ale ty chcesz, żeby na twoje korytu płacili biedni, jak twoja matka. A jak jej nie stać, to nowy Honecker każe jej zmienić mieszkanie, ty chcesz, żeby na twoje balangi w Turcji podatek płacił rolnik, żyjący z pracy, dentysta podatkami od pracy, właściciel sklepu podatkami od pracy, listonosz podatkami od pracy...

Praca każdego z tych ludzi ma być opodatkowana OPRÓCZ TWOJEJ ty masz jedynie żrać, srać i pomalu chodzić

>i interesuje Cię tylko swiat, który kończy się na granicy płotu twojej posiadłości z tabliczką - teren prywatny wstęp surowo wzbroniony.

Na twoich drzwiach jest tabliczka: "10 Euro za oral z pięciolatką" , też poradzę zmyślać
przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem i cuchnąć

A wstęp do mojego sadu jest tak samo dozwolony jak do rzekomego mieszkania przy Herthastr.
DOKŁADNIE TAK SAMO

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie będzie

No jak nie będzie skoro forsujesz tu prawo do tajemnic i do przemocy egzekucyjnej, które ma na celu zubożenie ludzi emocjonalnie i intelektualnie niedorozwiniętych na rzecz wzbogacenia się ludzi takich jak Ty, sprawnych umysłowo, narcystycznych i bardzo agresywnych?

Jeśli swoim robieniem w konia naiwnych prostaków, doprowadzisz to tego, że kiedy Ty będziesz popijał kawkę w wielkim domu pitolac na publicznych forach co jest dla wszystkich dobre i uniwersalnie sprawiedliwe, ich dzieci będą rozwijały się w garażu, to rozwinie się kolejne pokolenie ludzi chodowanych, których Ty z największą łatwością zmanipulujesz na placu budowy swojego pałacu, tak że po narobieniu się wyjdą od Ciebie z niczym i jeszcze w przekonaniu, że to z ich winy, bo są nic nie warci.

Myślisz, że wciąż nie rozumiem jak działa waszą tfuuu "sprawiedliwość"?

A teraz nakarm się myślą razem ze swoimi kolesiami, że potrzebujecie hajsu na inwestycje, żeby biedocie zbudować fabryki i hotele robotnicze, bo bez Was zdechną z głoduj jak afrykańscy niewolnicy bez swoich panów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Ile razy przypominać moralnej rzygowinie jego słowa?
Ile razy jeszcze przypominać los, który szykujesz rodzonej matce?

>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Nie stać cię na odpowiedź na proste pytanie?
Ile razy mam pytać? znów udowodniłeś, że jesteś jedynie psim gównem

WIE???

Przypomnę, mistrzu ucieczek w gówno
Chcesz, żebym z pracy płacił podatki na twoje koryto. Mnie stać, ale ty chcesz, żeby na twoje korytu płacili biedni, jak twoja matka. A jak jej nie stać, to nowy Honecker każe jej zmienić mieszkanie, ty chcesz, żeby na twoje balangi w Turcji podatek płacił rolnik, żyjący z pracy, dentysta podatkami od pracy, właściciel sklepu podatkami od pracy, listonosz podatkami od pracy...

Praca każdego z tych ludzi ma być opodatkowana OPRÓCZ TWOJEJ ty masz jedynie żrać, srać i pomalu chodzić

>i interesuje Cię tylko swiat, który kończy się na granicy płotu twojej posiadłości z tabliczką - teren prywatny wstęp surowo wzbroniony.

Na twoich drzwiach jest tabliczka: "10 Euro za oral z pięciolatką" , też poradzę zmyślać
przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem i cuchnąć

A wstęp do mojego sadu jest tak samo dozwolony jak do rzekomego mieszkania przy Herthastr.
DOKŁADNIE TAK SAMO

>>Nie będzie
>No jak nie będzie skoro forsujesz tu prawo do tajemnic

1 Co to ma wspólnego z tym, że na dom zarobiłem pracą?

2 Nie ja forsuję prawo do tajemnic, ale TY
2.1 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy
2.2 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór mieszkania
2.3 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie w jakim banku pracownik dostał wyrok za udzielenie ci szemranego kredytu
2.4 nie poradzisz odnieść się do przykładu krów

Ja nie potrzebuję tajemnic, to kolejne twoje gówno, którym rzucasz

Teraz będzie ucieczka

>i do przemocy egzekucyjnej

To twój chleb, windykatorze Popatrz w lustro nie na mnie. tu żyłeś z przemocy

>Jeśli swoim robieniem w konia naiwnych prostaków
Twoja żona to dziwka dla psów, też poradzę zmyślać

>ich dzieci będą rozwijały się w garażu
Twoje dzieci nie mieszkają w garażu. a jeśli jakieś mieszkają to ci to zwisa

>Ty z największą łatwością zmanipulujesz na placu budowy swojego pałacu,
I estrady dla twojej żony dla lepszych pokazów z psami
Zmyślaj dalej
hamerpojebie, trzeźwiejesz czasem?

>A teraz nakarm się myślą razem ze swoimi kolesiami...
Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
I patrz na to co robią twoi kolesie z windykacji. Rozumiem, wstydliwa ucieczka, że żyją dostatnio z przymusowej egzekucji długu na garnki. Jacek Głodzik cię pytał, czy kiedykolwiek naprawiłeś zło jakim wtedy żyłeś. Ucieczka

Moi koledzy - współpracownicy mieli udziały w spółdzielni, której wybierali mnie prezesem, a ty nadal bełkoczesz, że twoja matka mając spółdzielcze mieszkanie nie ma prawa pójść na walne.

Oczywiście ucieczka
Każdy argument, każde pytanie kończy się ucieczką, najczęściej w szambo

>, że potrzebujecie hajsu na inwestycje
Gdybym potrzebował pieniędzy na inwestycje, poszedłbym do banku, a gdybym inwestycjami utworzył miejsca pracy to jedynie hamerdebilowi by się to nie podobało, ale ja za stary już jestem na inwestowanie. Dość w życiu innym zbudowałem "pracując najemnie na cudzym".

Idioto, synu kretyna. Przeproś za kłamstwo, że twoja pomocnicza szkoła w Kłodzku to był ekonomiczny uniwersytet

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Może zostać w większym mieszkaniu i zapłacić wyższy podatek. Jej wybór, nie mój.

Ja chcę dla niej dobrze poprzez dobro całego społeczeństwa, w którym zyje.

Zyjąc społecznie chcąc nie chcąc staje się odpowiedzialna za rozwój i dobrobyt innych ludzi, których jej własności ogranicza, wyklucza i zniewala.

Ty chciałbyś korzystać z dobrodziejstwa społeczeństwa ale dbać tylko o swój interes, nawet kosztem interesu społecznego. Tak się nie da.

Ty chcesz bezwarunkowych uprawnień bez żadnych obowiązków. Nie. To idzie wyłącznie w parze. Bez obowiązków nie ma uprawnień.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

TWOJA MAMUSIA TEŻ?
Trzeba ją usunąć jako pasożyta? Wie o tym kogo wykarmiła?

Ucieczka gównojada?


>>Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
>Może zostać w większym mieszkaniu i zapłacić wyższy podatek. Jej wybór, nie mój.

Debilu!
Ja nie pytam o to jaki jest twój postulat, ale o tO CZY ONA O TYM WIE?

Ucieczka gównojada?
Nie zrozumiałeś pytania, kretynie?

Nie wie, jesteś tchórzliwym gównem, które stawia rodzonej matce warunki utrzymania mieszkania, ale jej o tym nie powie

>Ja chcę dla niej dobrze
To sam się wynieś z luksiurnego apartamentu i oddaj go rodzinie z 6 dzieci
To dla ciebie dobrze

>Zyjąc społecznie chcąc nie chcąc staje się odpowiedzialna za rozwój i dobrobyt innych ludzi,
Ciekaw jestem TWOJEJ odpowiedzialności za innych ludzi

DAJCIEEEEEEEEEEEE

>których jej własności ogranicza, wyklucza i zniewala.
Wie o tym, że tak o niej piszesz

>Ty chciałbyś korzystać z dobrodziejstwa społeczeństwa
Twoja żona to k***a, nie znudziło ci się?

>ale dbać tylko o swój interes,
Twoja żona to k***a, nie znudziło ci się?

>nawet kosztem interesu społecznego.
Twoja żona to k***a, nie znudziło ci się?

Przestań rzucać gównem, bo cuchnie aż w Słubicach

>Ty chcesz bezwarunkowych uprawnień bez żadnych obowiązków.
Pisz po polsku ciulu

>Nie. To idzie wyłącznie w parze. Bez obowiązków nie ma uprawnień.
Jakie mam obowiązki? Karmić hamerciula i jego hamerciulęta?

A gówno. Sam zarób na swoje dzieci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz, żebym z pracy płacił podatki na twoje koryto.

Wciąż powtarzam, że jestem wrogiem podatków od pracy i konsumpcji, fundamentalnych w waszym brutalnym świecie.

Wciąż powtarzam, że żądam podatków wyłącznie od posiadłości!

Ty za to powtarzasz jakieś bzdury, że żądam od Ciebie podatku z pracy.

Nie.

Zacznij budować mieszkania dla innych pod wynajem i z czynszu oplacaj podatek, samemu mieszkając w jednym z mieszkań, wtedy nie będziesz płacił podatku z pracy tylko z czynszu.

No ale jak Ty wolisz od tego zbudować dla siebie pałac, to płać podatek od posiadłości jak tam chcesz, ja w to nie wynikam, to są twoje wybory i decyzje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przypomnę bo snów uciekłeś do szamba
Czujesz własny smród?

>i interesuje Cię tylko swiat, który kończy się na granicy płotu twojej posiadłości z tabliczką - teren prywatny wstęp surowo wzbroniony.

Na twoich drzwiach jest tabliczka: "10 Euro za oral z pięciolatką" , też poradzę zmyślać
przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem i cuchnąć

A wstęp do mojego sadu jest tak samo dozwolony jak do rzekomego mieszkania przy Herthastr.
DOKŁADNIE TAK SAMO

>>Nie będzie
>No jak nie będzie skoro forsujesz tu prawo do tajemnic

1 Co to ma wspólnego z tym, że na dom zarobiłem pracą?

2 Nie ja forsuję prawo do tajemnic, ale TY
2.1 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy
2.2 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór mieszkania
2.3 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie w jakim banku pracownik dostał wyrok za udzielenie ci szemranego kredytu
2.4 nie poradzisz odnieść się do przykładu krów

Ja nie potrzebuję tajemnic, to kolejne twoje gówno, którym rzucasz

>>Teraz będzie ucieczka
No i jest ucieczka

>>Chcesz, żebym z pracy płacił podatki na twoje koryto.
>Wciąż powtarzam, że jestem wrogiem podatków od pracy

Wciąż uciekasz od pytania z czego ma zapłacić podatek od mieszkania listonosz, robotnik nauczyciel

Twój BEŁKOT, że jesteś wrogiem podatków od pracy to tylko manipulancka nowomowa mająca ukryć postulat hamerlenia DAJCIEEEEEEEE

Wciąż uciekasz od pytania z czego ma zapłacić podatek od miejsca pracy: właściciel sklepu, dentysta właściciel samochodowego warsztatu , rolnik

Twój BEŁKOT, że jesteś wrogiem podatków od pracy to tylko manipulancka nowomowa mająca ukryć postulat hamerlenia DAJCIEEEEEEEE

ci, których wymieniłem wg twoich postulatów będą płacić podatki od pracy, nie będzie ich płacił Hamerlik. Tylko o to ci chodzi. DAJCIEEEEEEEE

>Ty za to powtarzasz jakieś bzdury, że żądam od Ciebie podatku z pracy.
A OD CZEGO!
Raz odpowiedz, z czego mam zapłacić podatek, skoro mój dom nie przynosi dochodu, a CAŁY mój dochód pochodzi z pracy????

k***a, odpowiesz wreszcie na najprostsze pytania?

>Zacznij budować mieszkania dla innych pod wynajem
Pojebie, nie mam tyle kasy, nie mam na to ochoty, nie mam na to czasu.

>No ale jak Ty wolisz od tego zbudować dla siebie pałac
I burdel żeby twoja żona miała gdzie pracować. Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2.1 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy

Czy wybiorę lepiej płatną pracę ale nie będę wiedział kto jest moim pracodawcą ani jakie ma cele czy gorzej płatną ale będę znał pracodawcę, jego motywacje i intencje?

Wybiorę pracę, w której zidentyfikuję pracodawcę, ustalę jego wartości i rozpoznam jego intencje względem mnie bowiem, tylko w takiej pracy uzyskam dobre wynagrodzenie za pracę.

Tworząc tę alternatywę chcesz wprowadzić do ludzkich umysłów fałszywe przekonanie o istnieniu związku tajemnicy z wynagrodzeniem. Taki związek nie istnieje. Istnieje za to związek jawności z wynagrodzeniem, którego świadomość próbujesz wyplenić z świadomości innych.

Jesteś manipulantem i zdrajcą społeczeństwa.
Jesteś gotów zniszczyć wspólny interes, żeby się na tym zniszczeniu wzbogacić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>2.1 nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o wybór pracy
>Czy wybiorę lepiej płatną pracę ale nie będę wiedział kto jest moim pracodawcą ani jakie ma cele czy gorzej płatną ale będę znał pracodawcę, jego motywacje i intencje?
>Wybiorę pracę, w której zidentyfikuję pracodawcę, ustalę jego wartości i rozpoznam jego intencje względem mnie bowiem, tylko w takiej pracy uzyskam dobre wynagrodzenie za pracę.

Pytań było więcej
ucieczka

Znam jednego pracodawcę, który spełnia twoje warunki Jeff Bezos

U niego zarobisz najwięcej

Ty żałosny idioto

>Tworząc tę alternatywę chcesz wprowadzić do ludzkich umysłów fałszywe przekonanie o istnieniu związku tajemnicy z wynagrodzeniem.
Nie ma takiego związku, znów bełkoczesz po ziołach

>Istnieje za to związek jawności z wynagrodzeniem,
Nie ma takiego związku, znów bełkoczesz po ziołach

Płaca zależy od rynkowej wartości pracy. Od niczego więcej "ekonomisto"

>Jesteś manipulantem i zdrajcą społeczeństwa.
Jesteś psim chujem głodzącym własne dzieci

>Jesteś gotów zniszczyć wspólny interes, żeby się na tym zniszczeniu wzbogacić.
Twoja żona to k***a dla psów, zmyślaj dalej psi chuju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.

Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda, nie ma więc sensu próbować i pozwalać przy tym innym robić się w konia. Należy za to podważyć, zakwestionować, złamać i wymazać z ludzkich umysłów wasze tajne i nieopodatkowane prawo własności, będące objawieniem zła na Ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

To oddaj je do ochronki, tam dostaną jeść

Jesteś JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, który nie poradzi nakarmić swoich dzieci

Mam nadzieję, że ci je zabiorą do zastępczej rodziny.

Stać cię na podróże do Turcji, a nie stać na jedzenie dla dzieci

Jesteś psim chujem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To oddaj je do ochronki, tam dostaną jeść

Moje dzieci mam oddać innym ludziom, żebyście z kolesiami mogli bezwarunkowo posiadać świat, mieć prawo do tajemnic i przemocy i rządzić ludzkością w swoich posiadłościach w spokoju?



Nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>To oddaj je do ochronki, tam dostaną jeść
>Moje dzieci mam oddać innym ludziom,

Lepsze to niż głodzenie przez tatusia

IDIOTO, SYNU KRETYNA. ROZUMIESZ WŁASNE SŁOWA?

Nie pytam czy rozumiesz proste komunikaty ode mnie, przywykłem, że nie rozumiesz
Pytam, CZY ROZUMIESZ WŁASNE SŁOWA?

>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

Napisałeś, że nie udaje ci się nakarmić twoich dzieci
TWOJE słowa

Jedyny berliński tłusty kocur, podróżujący po czterech kontynentach, którego nie stać nakarmić własne dzieci

Powtórzę:

ROZUMIESZ SWOJE SŁOWA?
Zdajesz sobie sprawę z tego jaką brednię napisałeś lub do czego się przyznałeś?

A twoim uzasadnieniem że nie nakarmisz dzieci jest to, że twoja matka ma mieszkanie

ROZUMIESZ TO, CO SAM PISZESZ?

>>Jesteś JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, który nie poradzi nakarmić swoich dzieci
>Twoje kolejne próby wzbudzenia u mnie poczucia wstydu

Publicznie się zesrałeś i nie czujesz wstydu?

>Nie będę ukrywał prawdy,
... że głodzisz dzieci?
To ma być prawda?

>Albo dajesz dowód, który każdy może zweryfikować poza twoimi słowami
Doprawdy jesteś pojebem
Jako dowód wystarczą twoje słowa o podróżach, wiedza o minimalnej płacy w Berlinie, twoje słowa o luksiurnym apartamencie w Berlinie

>Nie wierzę w ani jedno twoje słowo.
Zapytaj czy wierzysz we własne słowa

>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

Wierzysz w to, że nie nakarmisz swoich dzieci?
Wierzysz w to, że przyczyną ich głodu jest posiadanie mieszkania przez twoją matkę?

ROZUMIESZ DEBILU WŁASNE SŁOWA?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,
>Wierzysz w to, że nie nakarmisz swoich dzieci?

Wierzę, że je nakarmię, również że moje dzieci nakarmią swoje, dzięki temu, że podjąłem walkę, również z Tobą, o nasz wspólny i przyszły interes.

Gdybym przyjął wasze przekonania za swoje, uległ waszym emocjom, wierzeniom, ustąpił przed waszymi wyborami i dążeniami, to musiałbym patrzeć jak więdną z braków i z głodu.

>Wierzysz w to, że przyczyną ich głodu jest posiadanie mieszkania przez twoją matkę?

Wiem, że zasoby naturalne są ograniczone i że człowiek ma tylko dwie ręce do roboty.

Używa zasobów i rąk aby wykarmić siebie i własną rodzinę albo buduje przestrzenie życiowe dla panów, którzy nim rządzą. To wyklucza się wzajemnie.

Im więcej pałaców i panów, tym więcej ludzi musi żyć w garażu, prawa fizyki nie oszukasz.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Czytaj własne słowa i postaraj się rozumieć

>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

A niech tam zdychają przy takim tatusiu
Wisi mi to

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wisi mi to

Nie musisz powtarzać.
Dotarło do mnie i mi utkwiło już dawno.

Doskonale o tym wiem.

A mi wiszą
- wasze prawa tajnej i nieopodatkowanej własności
- wasze prawa do należności z posiadłości pieniądza
- wasze prawa do tajemnicy mienia
- wasze prawa do przemocy egzekucyjnej
- wasze prawa podatkowe a w szczególności podatki od pracy najemnej i od konsumpcji
- wasze tajne i pośrednie wybory
- wasze ideologie i rządy

Wiszą mi.

Bez uzbrojonej policji nic więcej na mnie nie macie, bowiem w żadnym stopniu nie jestem do Was podobny i nie będę żył tak jak Wy tego chcecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty wyrzucenia jej z mieszkania?
Wie, że nazwałeś ją pasożytem?

>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

Napisałeś, że nie uda ci się nakarmić twoich dzieci
TWOJE słowa

Jedyny berliński tłusty kocur, podróżujący po czterech kontynentach, którego nie stać nakarmić własne dzieci

Powtórzę:

ROZUMIESZ SWOJE SŁOWA?
Zdajesz sobie sprawę z tego jaką brednię napisałeś lub do czego się przyznałeś?

A twoim uzasadnieniem że nie nakarmisz dzieci jest to, że twoja matka ma mieszkanie

ROZUMIESZ TO, CO SAM PISZESZ?

>>Jesteś JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, który nie poradzi nakarmić swoich dzieci
>Twoje kolejne próby wzbudzenia u mnie poczucia wstydu

Publicznie się zesrałeś i nie czujesz wstydu?

>Albo dajesz dowód, który każdy może zweryfikować poza twoimi słowami
Doprawdy jesteś pojebem
Jako dowód wystarczą twoje słowa o podróżach, wiedza o minimalnej płacy w Berlinie, twoje słowa o luksiurnym apartamencie w Berlinie

Te dowody nie wystarczą?
Uciekłeś po przeczytaniu

Cytuję twoje słowa, co jest dowodem, że je napisałeś

"to nie moja ręka" Jak zwykle

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jako dowód wystarczą twoje słowa o podróżach, wiedza o minimalnej płacy w Berlinie, twoje słowa o luksiurnym apartamencie w Berlinie

Nie zrealizowałem tego będąc dalej tylko waszym migratem ekonomicznym, najętnymi do pracy na cudzym nielegalnym robolem, nieświadomym, uległym, zastraszonym, zawstydzonym i w poczuciu braku jakiejkolwiek wartości.

Wyszedłem z tej formy.

Ale wewnątrz mojej psyche zostało wielkie cierpienie z tamtego czasu, które nigdy nie daje mi spokoju i z pewnością nie da dopóki nie wyrównam rachunków.

Gdzieś tam wszędzie dookoła mnie pozostali w ukryciu nielegalni robole, najemnicy i ludzie żyjący w cierpieniu dlatego, żeby paru narcystycznych, brutalnych i bezwzględnych s*******nów poczuło się panami swiata.

Nie zdradzę tych ludzi, takich jak ja, tylko dlatego, że nauczyłem się trochę chamstwo obchodzić i trochę sobie z nim radzić..

Dla waszego świata stanowcze nie!

Dla waszego społeczeństwa nie!

Choć trudno to nazwać społeczeństwem gdzie paru zmowionych dziadów używa innych jako swoich frajerów i konie pociągowe, bez żadnego respektu dla ich egzystencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty wyrzucenia jej z mieszkania?
Wie, że nazwałeś ją pasożytem?

Na pytanie o wybór pracy odpowiedziałeś po 10 latach i ... uciekłeś od argumentów na kolejne 10 lat

Pytanie o to, czy twoja matka wie, że postulujesz wypędzenie jej z mieszkania do mniejszego też będę zadawał 10 lat?

Obowiązkiem syna jest dbać o matkę. Ty chcesz, żeby cię karmiła, rezygnowała z mieszkania, nazywasz ją pasożytem

Nazwałem cię psim chujem, chyba powinienem przeprosić psy.

>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

Napisałeś, że nie uda ci się nakarmić twoich dzieci
TWOJE słowa

Jedyny berliński tłusty kocur, podróżujący po czterech kontynentach, którego nie stać nakarmić własne dzieci

Powtórzę:

ROZUMIESZ SWOJE SŁOWA?
Zdajesz sobie sprawę z tego jaką brednię napisałeś lub do czego się przyznałeś?

A twoim uzasadnieniem że nie nakarmisz dzieci jest to, że twoja matka ma mieszkanie

ROZUMIESZ TO, CO SAM PISZESZ?

>>Jesteś JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, który nie poradzi nakarmić swoich dzieci
>Twoje kolejne próby wzbudzenia u mnie poczucia wstydu

Publicznie się zesrałeś i nie czujesz wstydu?

>>Jako dowód wystarczą twoje słowa o podróżach, wiedza o minimalnej płacy w Berlinie, twoje słowa o luksiurnym apartamencie w Berlinie
>Nie zrealizowałem tego

Albo kłamiesz że nie zrealizowałeś albo kłamiesz pisząc o podróżach
Jesteś kłamcą

Resztę twoich kolejnych zmyśleń litościwie pomijam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na pytanie o wybór pracy odpowiedziałeś po 10 latach i ... uciekłeś od argumentów na kolejne 10 lat

Argumentów?

Kreujesz fałszywe relacje i po chamsku przemycasz ten fałsz do swoich pytań tworząc alternatywę, w której każdy wybór byłby potwierdzeniem dla twojego oszustwa.

Co wybierzesz?

Zarabic więcej "i" nic nie wiedzieć "i" nie rozumieć albo zarobić mniej "i" wiedzieć "i" rozumieć?

Nie ma żadnego "i" oszuście! Twoje "i" jest fałszywe.

Nie mam obowiązku odpowiadać na pytania, na które sam stworzyłeś odpowiedzi i chcesz żebym wybrał spośród podsuniętych mi po chamsku gotowych odpowiedzi, z której każda zawiera w sobie uwiarygodnienie twojego świadomego oszustwa.

Wszystkie twoje pytania są próbą oszustwa.

Mogę i powinienem odpowiedzieć na twoje pytania tylko takie, dla których nie skonstruowałes żadnej i ja ją skonstruuje a Ty powinieneś jej wysłuchać.

Żadnej twojej alternatywy nie przyjmę i nie będę uczestniczył w twojej chorej gierce psychologicznej, w której próbujesz zrobić biedaków w konia i wyssać z nich zycie, żeby nim siebie wypełnić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty wyrzucenia jej z mieszkania?
Wie, że nazwałeś ją pasożytem?

Na pytanie o wybór pracy odpowiedziałeś po 10 latach i ... uciekłeś od argumentów na kolejne 10 lat

Pytanie o to, czy twoja matka wie, że postulujesz wypędzenie jej z mieszkania do mniejszego też będę zadawał 10 lat?
Też będę je zadawał 10 lat?
Nie rozumiesz

PYTAM CZY TWOJE MATKA WIE, co o niej piszesz.

>>Nakarm swoje dzieci, ja nie mam obowiązku.
>Bardzo chętnie ale przy waszym tajnym i bezwarunkowym posiadaniu świata nigdy mi się to nie uda,

Napisałeś, że nie uda ci się nakarmić twoich dzieci
TWOJE słowa

Jedyny berliński tłusty kocur, podróżujący po czterech kontynentach, którego nie stać nakarmić własne dzieci

Powtórzę:

ROZUMIESZ SWOJE SŁOWA?
Napisałeś, że twoje dzieci są głodne
Rozumiesz?

>>Na pytanie o wybór pracy odpowiedziałeś po 10 latach i ... uciekłeś od argumentów na kolejne 10 lat
>Argumentów?
>Kreujesz fałszywe relacje

Tak, ARGUMENTÓW

Możesz sobie dowolnie żądać od potencjalnego pracodawcy wysokiej płacy, uzasadniając to tym, że jest zamożny, ale ten potencjalny pracodawca puknie się w czoło i wyśle cię na lipkę, bo inny za zgodzi się robić tę samą robotę bez pytania o majątek właściciela.

Poziom płac określa RYNEK, "ekonomisto"
I to działa w obie strony, jeśli twoja rynkowa wartość wynosi 1000 "jednostek" a właściciel firmy chce ci zapłacić 500, bo nie ma jeszcze majątku, dopiero założył firmę, to ty ODMÓWISZ, nie kierując się tym, że firma jest na rozruchu i właściciel nic nie ma.

Uprzedzam, nie pipc, że każda firma od początku ma potężny majątek. Moja firma ma majątek wart 1000 Euro i zarabiam pięciokroć więcej miesięcznie.

To są REALIA i to są argumenta
Od tego uciekasz.

Wiedza o majątku właściciela firmy nie ma żadnego znaczenia dla nikogo.
Jedyne co może interesować potencjalnego pracownika, to czy firma ma DŁUGI, ale długi to ty perfekcyjnie utajniasz, nawet nie poradzisz napisać, w jakim banku brałeś kredyt na działkę

>Co wybierzesz?
>Zarabic więcej "i" nic nie wiedzieć "i" nie rozumieć albo zarobić mniej "i" wiedzieć "i" rozumieć?

Nie na tym polega alternatywa w REALNYM świecie
Wiesz ile ma Bezos, idź do Amazona i poproś o wysokie wynagrodznie
TO TEŻ JEST ARGUMENT
Rzeczywistość przeczy twojej teorii

Co wybieram? Zarobić więcej. Tylko tyle mnie interesuje. Jedyne co czasem sprawdzam, to, czy firma, która chce mnie zatrudnić nie zalegała innym z zapłatą.
Nie obchodzi mnie czy właściciel kopalni ma yacht za miliard $ czy używany kajak. Nie obchodzi mnie, czy ma pałac w Łańcucie czy skromny wiejski dom. Nawet nie obchodzi mnie kto jest właścicielem ! Jak nie chce zapłacić tyle, ile żądam to niech idzie na bambus banany prostować, ale ja wiem ile mogę zażądać za robotę.

(oczywiście interesują mnie też warunki pracy, termin pracy i zapłaty itp, ale nie majątek zleceniodawcy)

W spółdzielniach finanse firmy są jawne przed pracownikami-spółdzielcami, ale ty bredzisz co innego, a do tego jesteś wrogiem spółdzielczości, bo daje pracownikowi udział w zyskach i pełną informację, a ty jesteś zwolennikiem niewolnictwa i tajemnic

>Nie ma żadnego "i" oszuście! Twoje "i" jest fałszywe.
Twoje gówno nie jest argumentem

Podaj mi rzeczywisty przykład, w którym ktoś dostał wyższe wynagrodzenie podczas starania się o pracę posługując się argumentem "bo właściciel ma"
Przykład Amazona - nie słyszałeś o takiej firmie, podobnie jak nie widziałeś na oczy pociągu ani samolotu?

>Nie mam obowiązku odpowiadać na pytania, na które sam stworzyłeś odpowiedzi
Wiem, stąd ucieczki, ucieczki, ucieczki

Ale skoro nie chcesz odpowiadać na pytania, to ich nie prowokuj

>i chcesz żebym wybrał spośród podsuniętych mi po chamsku gotowych odpowiedzi,
REALNYCH sytuacji

>Wszystkie twoje pytania są próbą oszustwa.
Twoje gówno nie jest argumentem

>Mogę i powinienem odpowiedzieć na twoje pytania tylko takie, dla których nie skonstruowałes żadnej i ja ją skonstruuje a Ty powinieneś jej wysłuchać.

Niestety moje pytania dotyczą REALNEGO świata, a twój "argument" że jeśli wiesz ile ma właściciel to dostaniesz więcej jest UROJENIEM

>Żadnej twojej alternatywy nie przyjmę
Nie musisz, uciekaj dalej
Nie poradzisz podać argumentów, ucieczki w zmianę tematu i rzucanie gównem to twoja specjalność

Nie musisz odpowiadać na pytania, ale skoro coś twierdzisz, to jednak powinieneś to umieć obronić

TY twierdzisz, że jawność majątków jest potrzebna, TY to udowodnij
Zdanie "TY to udowodnij" nie jest obroną tajemnic, tylko pytaniem o uzasadnienie. Rozumiesz?
JEST PYTANIE O UZASADNIENIE
TY bronisz tajemnic, TY udowodnij że są niezbędne

Ty bronisz jawności i tajemnic jednocześnie. lecz się

Twierdzisz, że biorę dotacje do swojego domu
Udowodnisz?
Twierdzisz, że żyję z lichwy
Udowodnisz?
Twierdzisz, że zakładałem spółdzielnie, żeby oszukać na podatkach
Udowodnisz?
Twierdzisz, że leżę w sadzie i piję kawę, kiedy inni na mnie pracują
Udowodnisz?

Wiele kłamstw napisałeś na mój temat, ale jeśli nie poradzisz udowodnić to udowadniasz że jesteś idiotą o ujemnej godności

Twierdzę, że twoja żona daje pokazy seksu z psami za kasę, ale ja piszę, że to zmyślam.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, ARGUMENTÓW
>Możesz sobie dowolnie żądać od potencjalnego pracodawcy wysokiej płacy, uzasadniając to tym, że jest zamożny, ale ten potencjalny pracodawca puknie się w czoło i wyśle cię na lipkę, bo inny za zgodzi się robić tę samą robotę bez pytania o majątek właściciela.

Bo inny zgodzi się robić za 5 zł, bez względu na zamożność pracodawcy.

Chciałoby się powiedzieć, że Ci logika w głowie nie stimmi i stąd te logiczne błędy ale to nie są żadne błędy logiczne tylko celowe, psychiczne manipulacje.

Zaczynasz zdanie od tego, że wiedza o rozkładzie mienia nie zmieni żadnych decyzji a potem po chamsku odwracasz logikę i zaczynasz pieprzyć o decyzjach bez wiedzy jako uzasadnienie dla braku wpływu wiedzy na decyzje.

Jesteś chamskim manipulantem psychicznym.

Jad wylewa się z twojego umysłu.
Jesteś ogromnie toksyczny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Zadaj mi pytanie o rzeczywistość to znajdę odpowiedź
To pytam:
Mamusia zna twoje postulaty wyrzucenia jej z mieszkania?
Wie, że nazwałeś ją pasożytem?

Pytanie o to, czy twoja matka wie, że postulujesz wypędzenie jej z mieszkania do mniejszego też będę zadawał 10 lat?
Też będę je zadawał 10 lat?
Nie rozumiesz

PYTAM CZY TWOJE MATKA WIE, co o niej piszesz.

Napisałeś, że nie masz szans nakarmić swoich dzieci
Pytam o TWOJĄ rzeczywistość

>>Możesz sobie dowolnie żądać od potencjalnego pracodawcy wysokiej płacy, uzasadniając to tym, że jest zamożny, ale ten potencjalny pracodawca puknie się w czoło i wyśle cię na lipkę, bo inny za zgodzi się robić tę samą robotę bez pytania o majątek właściciela.
>Bo inny zgodzi się robić za 5 zł, bez względu na zamożność pracodawcy.

A skąd od razu wytrzasnąłeś 5 złotych?
Demagogia, manipulacja?

Elektryk przychodzi co 5 lat na pomiary mojego domu. Jak zażąda 1000 złotych, to nie przyjmę oferty, bo inny to zrobi za 300
Kolejny ARGUMENT, kolejna UCIECZKA od argumentu

Przykład oponiarza. Wie jaki jest majątek klienta, a mimo to, cena za zamianę opon od tego nie zależy. Ponad 10 lat, Krystkon nie poradzi odnieść się do tego przykładu, Teraz też będzie ucieczka.

Podałem też inny przykład
To działa w obie strony, jeśli twoja rynkowa wartość wynosi 1000 "jednostek" a właściciel firmy chce ci zapłacić 500, bo nie ma jeszcze majątku, dopiero założył firmę, to ty ODMÓWISZ, nie kierując się tym, że firma jest na rozruchu i właściciel nic nie ma.

CO O TYM MASZ DO POWIEDZENIA?
Kolejny argument, kolejna ucieczka

Wiedza o majątku właściciela firmy nie ma żadnego znaczenia dla nikogo.
Jedyne co może interesować potencjalnego pracownika, to czy firma ma DŁUGI, ale długi to ty perfekcyjnie utajniasz, nawet nie poradzisz napisać, w jakim banku brałeś kredyt na działkę

>Co wybierzesz?
>Zarabic więcej "i" nic nie wiedzieć "i" nie rozumieć albo zarobić mniej "i" wiedzieć "i" rozumieć?

Nie na tym polega alternatywa w REALNYM świecie
Wiesz ile ma Bezos, idź do Amazona i poproś o wysokie wynagrodznie
TO TEŻ JEST ARGUMENT
Rzeczywistość przeczy twojej teorii

Co wybieram? Zarobić więcej. Tylko tyle mnie interesuje. Jedyne co czasem sprawdzam, to, czy firma, która chce mnie zatrudnić nie zalegała innym z zapłatą.
Nie obchodzi mnie czy właściciel kopalni ma yacht za miliard $ czy używany kajak. Nie obchodzi mnie, czy ma pałac w Łańcucie czy skromny wiejski dom. Nawet nie obchodzi mnie kto jest właścicielem ! Jak nie chce zapłacić tyle, ile żądam to niech idzie na bambus banany prostować, ale ja wiem ile mogę zażądać za robotę.

(oczywiście interesują mnie też warunki pracy, termin pracy i zapłaty itp, ale nie majątek zleceniodawcy)

W spółdzielniach finanse firmy są jawne przed pracownikami-spółdzielcami, ale ty bredzisz co innego, a do tego jesteś wrogiem spółdzielczości, bo daje pracownikowi udział w zyskach i pełną informację, a ty jesteś zwolennikiem niewolnictwa i tajemnic

>Nie ma żadnego "i" oszuście! Twoje "i" jest fałszywe.
Twoje gówno nie jest argumentem

Podaj mi rzeczywisty przykład, w którym ktoś dostał wyższe wynagrodzenie podczas starania się o pracę posługując się argumentem "bo właściciel ma"
Przykład Amazona - nie słyszałeś o takiej firmie, podobnie jak nie widziałeś na oczy pociągu ani samolotu?

Kolejna ucieczka

>Zaczynasz zdanie od tego, że wiedza o rozkładzie mienia nie zmieni żadnych decyzji

Wskaż przykład takiej decyzji
Nie, więc nie zmieni

>Jesteś chamskim manipulantem psychicznym.
>Jad wylewa się z twojego umysłu.
>Jesteś ogromnie toksyczny.
Gówno nie jest argumentem

>>>i chcesz żebym wybrał spośród podsuniętych mi po chamsku gotowych odpowiedzi,
>>REALNYCH sytuacji
>Sam ustalę co jest realne na podstawie własnych doświadczeń życiowych.
I wychodzi ci, że mój dom nie jest moim domem

>Sam stworzę odpowiedź na każde pytanie.
Tak, żyjesz w odrealnionym świecie

>Nie będę wybierał z twoich fałszywych odpowiedzi, które po chamsku próbujesz mi podsunąć.
Gówno nie jest argumentem

>Zadaj mi pytanie o rzeczywistość to znajdę odpowiedź
Jakie biorę dotacje do swojego domu?
To pytanie o TWOJĄ rzeczywistość
Twierdzisz, że żyję z lichwy
Udowodnij
To pytanie o TWOJĄ rzeczywistość
Twierdzisz, że zakładałem spółdzielnie, żeby oszukać na podatkach
Udowodnij
To pytanie o TWOJĄ rzeczywistość
Twierdzisz, że leżę w sadzie i piję kawę, kiedy inni na mnie pracują
Udowodnij
To pytanie o TWOJĄ rzeczywistość

Odpowiedź jest zawsze ta sama : ucieczka w rzucanie gównem

Używam ARGUMENTÓW, w odpowiedzi rzucasz gównem. Nie przekonasz mnie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zadaj mi pytanie o rzeczywistość to znajdę odpowiedź
>To pytam:
>Mamusia zna twoje postulaty wyrzucenia jej z mieszkania?
>Wie, że nazwałeś ją pasożytem?

A skąd ma wiedzieć co siedzi w twojej głowie, skoro nie masz nawet nazwiska?

Do niej też pisałeś na Facebooku?

Mam bronić się przed świństwami, które chcesz mi podłożyć?

Zależy mi na mojej matce dlatego jestem odpowiedzialny za świat, jaki wynika również z mojego działania i muszę przyczynić się do tego, żeby był lepszy również dla niej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jad wylewa się z twojego umysłu.
>Jesteś ogromnie toksyczny.
>

To jest genetyczne.
Upośledzonego dziadka napuszczano na: Niemców, Rosjan, Żydów, Czechów, Słowaków i komunistów.
Każde pokolenie tego dziadka się "wyzwala" zamiast robić interesy z sąsiadami i się bogacić.
Upośledzonym wnukom zainstalowano "demokrację". I co ta "demokracja" im dała ?

www.topagr(*)niknie-poboru-do-armii-2500933

Mobilizacja wojskowa dla 230 tys. osób.
Kary więziena za niestawienie się do jednostki na wezwanie
Od 13. stycznia br. obowiązują nowe przepisy, które nakazują osobie, która otrzyma wezwanie stawienie się w wybranej jednostki w ciągu 6 godzin od otrzymania takiego wezwania. Rozporządzenie Ministar Obrony Narodowej, o którym mowa obowiązuje w wypadku ogłoszenia mobilizacji wojzkowej lub w stanie wojny.

Rozporządzenie to zawiera wzór nowej karty powołania, a jego zapisy mówia o karach, które czekają poborowych na wypadek niezgłoszenia sie do jednostek:
"Kto w czasie mobilizacji lub wojny, będąc powołany do czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do tej służby w określonym terminie i miejscu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 (art. 687 ustawy)" -
"Kto w czasie mobilizacji lub wojny w celu trwałego uchylenia się od obowiązku służby wojskowej, będąc powołany do czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do tej służby w określonym terminie i miejscu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 (art. 688 ust. 1 pkt 6 ustawy)"


Upośledzone wnuki znowu będą ginąć w nie swojej wojnie. Może to i dobrze.
Jak potem zrobić, żeby to się znowu nie odrodziło ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>i chcesz żebym wybrał spośród podsuniętych mi po chamsku gotowych odpowiedzi,
>REALNYCH sytuacji

Sam ustalę co jest realne na podstawie własnych doświadczeń życiowych. Nie potrzebuję twojej pomocy przy ustaleniu tego.

Sam stworzę odpowiedź na każde pytanie.
Nie będę wybierał z twoich fałszywych odpowiedzi, które po chamsku próbujesz mi podsunąć.

Zadaj mi pytanie o rzeczywistość to znajdę odpowiedź ale nie będę wybierał spośród twoich fałszywych wizji rzeczywistości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dla waszego społeczeństwa nie!
>

Polska od dwóch stuleci jest używana do proxy war mającej nie dopuścić do powstania silnej Europy ze stolicą w Berlinie. Jak wrogowie Niemiec i Europy wpływają i kierują zasobem ludzkim na terenie Polski ?
Napoleon użył Polaków do rabunkowej napaści na Rosję. Brytyjczycy opłacali wszystkich, co byli w stanie nie dopuścić do skolonizowania Rosji przez Napoleona. Brytyjczycy wydali 9 mln funtów na finansowanie wrogów Napoleona. Napoleon napadł na Rosję bez opłacenia rosyjskich Żydów.
Po Napoleonie na Rosję wybrali się Żydzi niemieccy. Żydzi otumanili biednych Rosjan wizją komunizmu. Biedni Rosjanie mordowali bogatych bogatych Rosjan. Pierwszy zamach stanu w Rosji w 1905 r. nie udał się Żydom. Jacob Schiff zapłacił Japończykom za atak na Rosję. Skąd Jacob Schiff miał kasę, którą dał Japończykom ?? Japończycy wygrali wojnę z carem. Drugi zamach stanu w Rosji w 1917 r. już się udał Żydom niemieckim. Brytyjska agentura w Rosji przeciwdziałała żydowskiemu zamachowi stanu. Żydom niemieckim udało się pokonać cara i przystąpili do budowy potężnego ZSRR. Nie udało im się zdobyć Kremla. Bronstein stworzył Armię Czerwoną.
Żydzi niemieccy gardzili Żydami rosyjskimi i polskimi. W działaniach w Europie od samego początku brali udział Żydzi amerykańscy. 8 stycznia 1918 r. prezydent USA Wilson odczytał w Kongresie 14 punktów napisanych przez Waltera Lippmanna, na rozkaz Żyda Bernarda Barucha. Trzynasty punkt to był rozkaz utworzenia "niepodległej" Polski. Realizacją tego rozkazu miał się zająć, będący wtedy w Waszyngtonie, agent Barucha Roman Dmowski. Dmowski, po rozmowie z Żydem Baruchem, gdy przybył do "niepodległej" Polski zaczął organizować nagonki na Żydów.
Żyd Baruch wysłał do Niemiec agenta Ernsta Franza Sedgwicka Hanfstaengla celem wytypowania kandydata na tworzonej Niemcom nazistowskiej partii. To Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl wytypował i na początku wprowadzał do władzy HITLERA. Żyd Baruch stworzył w Niemczech nazizm i NSDAP. NSDAP finansowały amerykańskie banki JP Morgan i Chase. Amerykańskie firmy dały III Rzeszy technologie cywilne i wojskowe. Brytyjczycy też wspierali uzbrojenie III Rzeszy. Po tzw. I WŚ w Niemczech byli komisarze z Francji i WB, którzy mieli pilnować by Niemcy płacili reparacje a się nie zbroili. Niewidzialna ręka tych komisarzy usunęła z Niemiec i zakończyła sprawy reparacji. Brytyjczycy przekazali III Rzeszy czeskie złoto, które Czesi dali im w depozyt na czas wojny. Brytyjczycy zbroili III Rzeszę, potem niemieccy naziści strzelali do nich.
W III Rzeszy dolary dokonały cudu gospodarczego i militarnego. Żydom amerykańskim udało się w 1937 r. w ZSRR wymordować funkcjonariuszy administracji cywilnej i wojskowej. Byli to w większości Żydzi. Żyd Lew Zacharowicz Mechlis przeprowadził operację wymordowania kadr oficerskich Armii Czerwonej, które wyszkolił Żyd Iona Jakir, absolwent niemieckiej Akademii Sztabu Generalnego.
Od 1938 r. Żydzi amerykańscy zaczęli szkolić nowe kadry oficerskie Armii Czerwonej i budować drogi i kanały, którymi dostarczali pięć lat później swoje uzbrojenie.
Niemców i Polaków Żyd Bernard Baruch użył do pokonania Żydów komunistów i tworzonej przez nich potężnej Europy.
Jak lata używania narodów Europy do wojen proxy war wpłynął na świadomość szczutych na siebie skolonizowanych Europejczyków ??
Hamerlik, użerasz się z istotami, których dziadków napuszczono na Żydów i Niemców a ich napuszczono na Rosjan i polską inteligencję.
Niemcy nie postawią u siebie pomnika agenta Barucha Hitlera a u nas agentowi Barucha Dmowskiemu oddaje się cześć. Niemcy zmądrzeli a Polak wciąż się zachwyca amerykańskim nazizmem i okupacją.
Amerykanie żądają od Niemców zapłaty 400 mld $ za zaległe składki za tzw. bezpieczeństwo, które zapewnia im NATO-NKWD.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, który nie poradzi nakarmić swoich dzieci

Twoje kolejne próby wzbudzenia u mnie poczucia wstydu i braku wartości są nieskuteczne.

Mam nałożoną na Ciebie i twoich kolesi blokadę psychiczną. Nie dopuszczam Was do wzbudzenia u mnie jakichkolwiek negatywnych emocji, dzięki którym moglibyście mnie kontrolować.

Nie będę ukrywał prawdy, bo w waszej prymitywnej kulturze tylko właściciele i wierzyciele mają wartość.

A stereotypowe uogólnienia jak: "wszyscy w Berlinie" mam po prostu w dupie.

Albo dajesz dowód, który każdy może zweryfikować poza twoimi słowami albo manipulujesz i kłamiesz. Nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Obserwuje Cię jedynie w charakterze obserwacji dominujących w umysłach emocji i wierzeń.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku

>Co widać na przykładzie Chin.
>

Obecnie Żydzi amerykańscy z brytyjskimi głowią się jak wymordować komunistów chińskich.
Hamerlik uruchom wyobraźnię, cofnij się o sto lat do Europy. Żydzi niemieccy stworzyli komunizm i zaczęli tworzyć potężną komunistyczną Europę, ze stolicą w Berlinie. Żydzi niemieccy używając komunizmu stworzyli ZSRR.
Jakie z tego wynikają wnioski ?? Kto wymordował Żydów komunistów ??
Kto nie dopuścił do tego by powstała potężna komunistyczna Europa ze stolicą w Berlinie ??
Wyobraź sobie mapę, na której komunistyczne Chiny leżą tu gdzie Niemcy.
Jak myślisz, jaki byłby stosunek Żydów amerykańskich i brytyjskich do komunistów chińskich w centrum cywilizowanej Europy ??
Żydzi amerykańscy z brytyjskimi wymordowali Żydów, bo byli komunistami. Dzisiaj mordują potężnych Chińczyków bo są komunistami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku
>>Co widać na przykładzie Chin.
>>
>Obecnie Żydzi amerykańscy z brytyjskimi głowią się jak wymordować komunistów chińskich.

Zabawne jest, że szarley z pełnym przekonaniem twierdzi, iż komunizm skopromitował się w sytuacji, kiedy cały świat stał się zależny od produkcji chińskiego państwa komunistycznego i nie potrafi już bez niej żyć.

Zauważam postępującą zmianę we własnych przekonaniach i z perspektywy widzę w jakich ludzie tkwią umysłowych klatkach, poza które nie mają zdolności wyjrzeć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Komunizm udowodnił swoją nieprzydatność dla społeczeństw XX wieku
>>>Co widać na przykładzie Chin.
>Zabawne jest, że szarley z pełnym przekonaniem twierdzi, iż komunizm skopromitował się w sytuacji, kiedy cały świat stał się zależny od produkcji chińskiego państwa komunistycznego

Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia

GDZIE TY MASZ W CHINACH KOMUNIZM?????????????

Komunistyczna gospodarka opiera się na centralnym planowaniu i państwowej własności środków produkcji

Czy wasz Siemiens, Bosch, VW są państwowe w Chinach?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Zauważam postępującą zmianę we własnych przekonaniach i z perspektywy widzę w jakich ludzie >tkwią umysłowych klatkach, poza które nie mają zdolności wyjrzeć.
>

Ludzie są do tych klatek od dziecka wkładani. W klatkach tych są nagradzani i ukierunkowuje im się patrzenie, które powoduje, że potem wybierają tylko właściwe i przygotowane im drogi do awansu.

De Croo jest od 1 stycznia tzw. rotacyjnym prezydentem UE, więc wykorzystał fakt, że "rotuje" i UE wysyła go do Pekinu. Załadował na samolot najważniejszych belgijskich biznesmenów i przedstawił ich prezydentowi Xi i jego biznesmenom. Z De Croo polecieli między innymi dyrektor generalny dziesiątej co do wielkości firmy chemicznej na świecie Solvay i dyrektor generalny gigantycznej firmy żelaznej Beakert , która zatrudnia 28 000 osób. De Croo pochwalił Chiny i nakłonił je do inwestycji : Belgia sprzeciwia się rozdzieleniu łańcuchów przemysłowych i dostaw, wita chińskie przedsiębiorstwa do współpracy w Belgii i ma nadzieję na wzmocnienie wymiany kadrowej i kulturalnej z Chinami. De Croo oświadczył w Pekinie w przededniu wyborów na Tajwanie: Stosunki między Belgią a Chinami pod wieloma względami wyznaczają tempo stosunków krajów europejskich z Chinami. Belgia będzie nadal trzymać się polityki jednych Chin.
Prezydent Chin Xi docenił fakt , że Belgia wyraziła otwarty sprzeciw wobec zakłócania łańcuchów przemysłowych i dostaw w handlu z Chinami, z zadowoleniem przyjął fakt, że belgijskie firmy będą inwestować w Chinach i zapowiedział, że jest gotowy inwestować w Belgii w transporcie, logistyce, biofarmaceutyce i rozwoju gospodarki cyfrowej. Belgowie mogą więc liczyć na wiele nowych, dobrze płatnych miejsc pracy.


www.globaltimes.cn/page/202401/1305283.shtml

W pierwszej połowie XX w. użyto naszych dziadków do zniszczenia tworzonej przez niemieckich Żydów komunistów potężnej komunistcyznej Europy.
Ile ludzkich nieszczęść kosztowało powstanie nowego hegemona, Żydów amerykańskich?
Jak się zabezpieczyli by ich hegemonia trwała wiecznie ?
Rozwój Europy zablokowali tzw. zimną wojną. Japończykom wybili z głowy kontrolowanie Azji, bombami atomowymi. Żydzi amerykańscy uznali chiński rząd dopiero w 1978 r.
Jaka w tej sytuacji jest dla nas najlepsza opcja ??

Niemcy mają przyjąć z Kenii 250 tys. osób poszukujących pracy.

www.eeas.e(*)partnership-agreement_en?s=352

Skończy się dla nas opłacalny dostęp do niemieckiego rynku prymitywnej pracy.

www.merkur(*)ford-moeglich-zr-92772776.html

Statek tonie a załoga chce podwyżek.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Już próbowałeś mnie szantażować

Nie to co twoje zapowiedzi, że w waszym sądzie, w obliczu waszej sprawiedliwości, pozbawisz mnie rocznego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym, bo Ci się należy anonimowy użytkowniku internetu.

Przyszłość jest niepewna a wasz zły świat nie może zwyciężyć. To byłby porażka całej ludzkości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Jak mamusia kundla wychowała, to jest suką
TO NAPISAŁEŚ O SWOJEJ MATCE

TY PSIE GÓWNO

>>Już próbowałeś mnie szantażować
>Nie
TAK!
Żryj dalej gówno własnych kłamstw
zapowiedziałeś, że okradniesz mój dom, nie tylko mój

>to co twoje zapowiedzi, że w waszym sądzie
1 Twoja żona to k***a, nie mam sądów w Berlinie
2 Zapowiedź sądowej sprawy NIE JEST SZANTAŻEM! Wiem, że jesteś folksdojczem, ale minimum polszczyzny powinieneś znać
Gdzie wg ciebie ma pójść po sprawiedliwość krzywdzony człowiek? Do hamerwindykatorów?
Przed sądem możesz przedstawić dowody na to, że masz rację
Nazwałeś mnie lichwiarzem - pokaż dowód na to, że komuś pożyczyłem na lichwę
Napisałeś, że oszukałem robotników na budowie - przywołaj tych oszukanych na świadków
Napisałeś, że założyłem spółdzielnię dla oszustw podatkowych - powołaj się na karę nałożoną przez skarbówkę
Napisałeś, ze skutkiem mojej zawodowej działalnosci są sieroty - powołaj je przed sąd

Przed sądem mamy jednakie prawa
Ty nie uznajesz sądów, wolisz wymierzać swoją "sprawiedliwość" windyklatorską wiertarką

>, w obliczu waszej sprawiedliwości,
Twoja żona to k***a, zmyślaj dalej

>pozbawisz mnie rocznego wynagrodzenia
Twój niemiecki sąd, nie ja
Ale chroni cię anonimowość netu

>za pracę najemną na cudzym
Pracuj najemnie na swoim

>, bo Ci się należy anonimowy użytkowniku internetu
Należy mi się dobre imię anonimowy psi chuju
Masz dowody na przestępstwa?
Nie, a jednak je zarzucasz
Cuchnie ci z ryja gównem, którym rzucasz

I należą mi się owoce mojej pracy. Mnie a nie tobie. A jeśli piszesz, że należy mi się cokolwiek więcej, to po chamsku łżesz. Twoja daje pokazy seksu z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>Przyszłość jest niepewna a wasz zły świat
I twoja żona k***a, Marsjaninie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Polsce jest taki bałagan prawny, że dwie izby tego samego sądu, podważając wzajem swoje kompetencje, wydają sprzeczne orzeczenia.

Wszystko zależy od tego, po której sędziowie stanęli stronie i z kim się identyfikują.

To tacy sami ludzie jak pozostali i będą forsować świat zgodny z wiarą grupy, do przynależą.

Sadziowie są tak samo upolitycznieni, w sensie wybrali określoną moralność, zgodną z ich emocjami, jak wszyscy pozostali ludzie.

Zatem i na poziomie sądów toczy wojna różnej wiary.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>W Polsce jest taki bałagan prawny, że dwie izby tego samego sądu, podważając wzajem swoje kompetencje, wydają sprzeczne orzeczenia.
>Wszystko zależy od tego..,

Kajakiem płynąłeś do Peru?
Ucieczka

Nadal będziesz p*****lił, że jak ktoś pracuje daleko od miejsca zamieszkania to nie wolno mu budować domu?

>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,

Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Wie, że ma synusiowi - kundlowi fundować wycieczki do Peru bo kundelek zarabia 10 razy tyle co jej emerytura?

Wie, że kundelek, postuluje odebranie jej tej emerytury, żeby pracowała do śmierci lub wyprzedawała mieszkanie po kawałku?

Wie o tym, kundlu?????
Nie wie. Poglądy kundla są w tajemnicy przed mamusią, bo kundel podpisuje się nazwiskiem

Ty rzygowino



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
>Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Rozumem, bo chciałbyś mieszkać w 250m2 domu z wielkim ogrodem kiedy rodzina z dziećmi w fazie rozwoju będzie mieszkała w garażu.

Pięknie te dzieci rozwiną się i z wielką wdzięcznością wypłacą Ci tłustą emeryturę.

One wszystko zrobią a Ty przyjdziesz zjeść na gotowo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Jeśli to spowoduje, że będzie musiała przeprowadzić się z 4 pokojowego mieszkania do 2 pokojowego,
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?
Ta, która cię powiła, wie, że ma syna kundla, który chce ją wysiedlić z mieszkania?

Odpowiesz?
WIE???????

>Rozumem, bo chciałbyś mieszkać w 250m2 domu z wielkim ogrodem
Kundlu, mam prawo mieszkać w takim domu na jaki zapracowałem, i żaden polpocik- Konopka i inny wasz Honecker mi tego nie zabroni

Rozumiesz?

>kiedy rodzina z dziećmi w fazie rozwoju będzie mieszkała w garażu.
Jak dzieci mają Konopkę za ojca to niech mieszkają w garażu
Wisi mi to
Ojciec ma zarobić
Mam prawo mieszkać w takim domu na jaki zapracowałem i wisi mi to, gdzie mieszkają twoje kundlęta, tym bardziej, że mieszkają w luksiurnym apartamencie
Tobie też to wisi, gdzie mieszka biedota w Polsce i gdzie mieszka Rumuńska Gastarbeiterka, która ci sprząta biuro

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Zatem i na poziomie sądów toczy wojna różnej wiary.
>

Jakiej wiary ??
Walczą obce agentury o wpływy. Jak komuniści przegrali walkę z Żydami amerykańskimi nie mamy nikogo, kto walczyłby o nasze interesy.
Dziewięćdziesiąt lat wstecz w Niemczech miała miejsce tzw. noc długich noży. Agenci Bernarda Barucha pokonali tych co przeszkadzali zainstalować u władzy, wybranego przez Ernsta Franza Sedgwicka Hanfstaengla, jego agenta, Hitlera.
Wierzą to ci na dole. Ci na górze liczą kasę.
Wiara i hasło walki "za naszą i waszą wolność" są dla głupich.
szarley (54913 punktów)
> Przed Sejm wróciły barierki:

Ponoć już ich nie ma

Wolałbym, żeby nigdy nie było, ale przekonuje mnie argument, że wśród demonstrantów, mógł znaleźć się ktoś, kto chciałby jeszcze wbrew intencjom organizatorów zaognić sytuację.

Polska nie jest krajem wolnym od bardzo tragicznych nawet wydarzeń. Przypomnę śmierć Marka Rosiaka i Pawła Adamowicza, a emocje są bardzo rozkołysane. Gorsza, że nie widać kogoś, komu zależałoby na ich uspokojeniu.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>KAJAKIEM PŁYNĄŁEŚ DO PERU, IDIOTO SYNU IDIOTY?

Sprzedaliście komunistyczny majątek, za chwilowy dobrobyt, panujący w chwili przejmowania własności ale Ty teraz nie zgadzasz się na finansowanie swojej emerytury z wyprzedaży swojego majątku młodym, bo chcesz umrzeć mając 5 domów?

Żeby twoje wnuki miały ich 500?

Jak inni tracą wszystko to wspaniale ale ja Ty miałbyś stracić, żeby ktoś inny zyskał to okropnie?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Teraz chcesz bezwarunkowo posiadac
>Tak. I żaden polpocik mi nie zabroni
>>i martwić się tylko o siebie,
>Tak. I żaden polpocik mi nie zabroni

Pytanie jak taki człowiek jak Ty, po przewłaszczeniu części świata i jego zasobów, nawołujący do konieczności stosowania przemocy w stosunkach cywilnych będzie układał na swoim stosunki z ludźmi z natury uległymi, u których w procesie wychowania został zaprogramowany wysoki strach?

Czy dasz szansę tym ludziom rozwiać się, budować własne rodziny, uzyskiwać dla siebie i bliskich niezbędne zasoby czy wykorzystując swoje bezwarunkowe prawo własności oraz prawo do przemocy w stosunkach cywilnych, do którego nawolujesz, będziesz ich we wszystkim poniżał i wykorzystywał wyłącznie do rozwoju własnego życia, kosztem redukcji ich.

Oczywiście wszyscy mogą liczyć na twoją genetyczną moralność wyssaną z mlekiem matki ale moje doświadczenie życiowe mowi, że lepiej mieć nad tym kontrolę i ograniczać Cię.

Ty troszkę już się zmieniłeś pod moim wpływem i być może postąpiłbys właściwie ale znam s*******now budujących wiarę o swojej wielkości poprzez ciągłe poniżanie innych, którzy nie zatrzymaliby się przed niczym i zniszczyliby masę ludzi tylko po to, żeby zamieszkać w pałacu.

Pozwól jednak, że będę zmierzał do wzajemnej kontroli i ograniczeń, które nie pozwolą jednym niszczyć innych.

Rób co chcesz na swoim, tylko to co robisz niech będzie dla wszystkich widoczne, zapłać podatek od posiadłości na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich i bez prawa do przemocy w stosunkach cywilnych, na bazie wzajemnych zobowiązań zapisanych w rozkładzie pieniądza. Proszę bardzo - bądź wolnym - ale bez prawa do bycia s*******nem.

Podpisuj się nazwiskiem pod swoimi myślami, żeby twoi zleceniodawcy przekładów i lokalni urzędnicy dowiedzieli się co myślisz, przecież to twoje myśli, które dodadzą Ci sławy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Znów popatrzyłeś do lustra?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zmyślaj dalej. Napisałem, że w bogatych społeczeństwach ludzie częściej najmują domy, niż w biednych, bo ich stać.

A ja piszę, że dom powinien być jak samochód, spełniać swoje funkcje.

Skoro Ty nie masz czasu, bo pracujesz i nie masz możliwości i też kompetencji to budowę domu powinien nadzorować ten kto ma wszystko i jest na miejscu.

Ty powinieneś za dom zapłacić i go mieć i być może wynajęty pod warunkiem, że zwykła praca wystarczy na jego opłacenie a jego wartość to nie będą jakieś miliardy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Umawiasz się z budowlańcem na budowę domu, ale dziś zdoła dla Ciebie wylać tylko fundamenty i >mówi do Ciebie zapłać mi teraz za fundamenty a jutro przyjdę zbudować Ci ściany i jutro mi ze te >ściany zapłacisz, bez żadnego podpisu.
>

Czynność prawna jest to świadomy przejaw aktywności polegający na złożeniu przez jedną lub więcej osób oświadczenia woli, którego celem jest wywołanie określonych skutków prawnych. Skutkiem czynności prawnych najczęściej jest powstanie stosunku prawnego (np. zawarcie umowy), zmiana stosunku prawnego (np. zawarcie aneksu do umowy), lub ustanie stosunku prawnego (np. wypowiedzenie umowy). Przy czym zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, czynność prawna wywołuje nie tylko skutki w niej wyrażone, lecz również te, które wynikają z ustawy, z zasad współżycia społecznego i z ustalonych zwyczajów. Aby wywołać skutki prawne, czynność prawna musi zostać dokonana dobrowolnie. Czynność prawna (oświadczenie woli) dokonana pod przymusem, dla zabawy i żartów lub dokonana w sposób niezrozumiały w stopniu uniemożliwiającym zrozumienie treści składanego oświadczenia woli nie wywołuje skutków prawnych.

Każdemu umowa kojarzy się z zapisem na papierze i podpisami.
Na papierze jest potwierdzenie zawartej umowy.
Ja kiedyś miałem taki przypadek, że z kim innym zawarłem umowę ustną a z kim innym i na innych warunkach, podpisałem papier z napisem umowa i go podpisałem. Z burmistrzem zawarłem umowę ustną na najem lokalu i miałem z tej umowy dokument z napisem protokół. Jak odbierałem klucze do lokalu to urzędnik wyciągnął gotowca i tam wpisał tylko kwotę najmu. To co było na tym papierze nie pokrywało się z umową z burmistrzem. Jak mi zaczęli przysyłać decyzje administracyjne z podwyżką czynszu, pierwsza była o 200%, to powiadomiłem o tym bezprawiu prokuraturę.
Sprawa trafiła do sądu, a tam tak samo kompetentna sędzina wyznaczała nam terminy na zawarcie ugody.
Hamerlik jak mają ludzie zawierać umowy jak tego nie potrafią szkoleni urzędnicy.
Najpierw to trzeba podstawową wiedzę z zakresu prawa do szkół średnich wprowadzić.
Umowę cywilną można zmienić tylko czynnością, w której biorą udział strony tej umowy.
Moją "umowę" z urzędnikiem gminy zmieniono w ten sposób, że rada gminy uchwaliła dla mnie i dla kilku innych, podwyżkę a urzędnik przysłał do mnie DECYZJĘ ADMINISTRACYJNĄ z podwyżką, oczywiście z pouczeniem co mi grozi jak się do niej nie podporządkuję. Uchwała ta przeszła przez nadzór wojewody.
Jak się nie zna prawa to trzeba mieć w sobie kulturę i się nią kierować. Kto u nas zna prawo a kto ma kulturę ?? Dawniej ludziom wystarczyło dziesięć przykazań. Dzisiaj nie wystarcza dziesięć ton zapisanego papieru z ciągle modyfikowanymi przepisami na wszystko.
Demokratyczna dzicz opanowała struktury "demokratycznej" Polski.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czynność prawna jest to świadomy przejaw aktywności polegający na złożeniu przez jedną lub więcej osób oświadczenia woli, którego celem jest wywołanie określonych skutków prawnych. Skutkiem czynności prawnych najczęściej jest powstanie stosunku prawnego (np. zawarcie umowy), zmiana stosunku prawnego (np. zawarcie aneksu do umowy), lub ustanie stosunku prawnego (np. wypowiedzenie umowy). Przy czym zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, czynność prawna wywołuje nie tylko skutki w niej wyrażone, lecz również te, które wynikają z ustawy, z zasad współżycia społecznego i z ustalonych zwyczajów. Aby wywołać skutki prawne, czynność prawna musi zostać dokonana dobrowolnie. Czynność prawna (oświadczenie woli) dokonana pod przymusem, dla zabawy i żartów lub dokonana w sposób niezrozumiały w stopniu uniemożliwiającym zrozumienie treści składanego oświadczenia woli nie wywołuje skutków prawnych.

No ale to właśnie kwestionuję i zastanawiam się nad sytuacją, w której jedynymi aktami dokonywanymi przez strony umów będą nieodwracalne przelewy własności i pieniędzy.

Wyobraź sobie, że żadne treści nie podlegają już żadnej egzekucji, można sobie coś tam spisać ale tylko informacyjnie dla siebie, żeby pamiętać ustalenia, bowiem jedynymi aktami w stosunkach cywilnych będą przelewy własności i pieniędzy.

>Hamerlik jak mają ludzie zawierać umowy jak tego nie potrafią szkoleni urzędnicy.

W takich warunkach, w których zdolni są rozumieć postanowienia umowne.
Przelew własności i pieniądza rozumie każdy idiota.

>Najpierw to trzeba podstawową wiedzę z zakresu prawa do szkół średnich wprowadzić.

Albo prawo cywilne zakwestionować i zredukować je do elektronicznych przelewów własności i pieniądza w publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą, które rozumie każdy i zapisy umów zostawić sobie w formie notatek albo po prostu wyrzucić do śmieci.

Proponuję, żeby umowę cywilną kontynuować poprzez kolejne akty elektronicznych przelewów własności i pieniądza, o ile się chce, a jak nie to nie.

Umowy nie należy przemocą egzekwować tylko wciąż potwierdzać jej istnienie, poprzez kolejne przelewy własności i pieniądza.

Jeśli któregoś dnia nie zechcesz przelać pieniędzy, tzn. że umowy już nie chcesz i od niej odstępujesz.

>Umowę cywilną można zmienić tylko czynnością, w której biorą udział strony tej umowy.

Właśnie i potwierdzić zmianę, zmienionym przelewem własności i pieniędzy.

>Jak się nie zna prawa to trzeba mieć w sobie kulturę i się nią kierować.

Chodzi właśnie o to, żeby nie trzeba było znać żadnego prawa tylko wiedzieć czego się chce i czego się nie chce.

>Dawniej ludziom wystarczyło dziesięć przykazań.

Dziś też wystarczy tylko potrzeba wycofać się z kultury wzajemnej przemocy, do której uprawniają ponoć jakieś świstki papieru.

Otóż nie uprawniają. To jest fałszywe prawo.


youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Rozkład pieniądza polega w zasadzie na tym, że jak Ty komuś zapłacisz, to potem musisz do niego pójść do pracy, żeby kasę odrobić i to właśnie rozkład pieniądza stanowi to wzajemnym rozkładzie zobowiązań.
Rozumiem, że niekoniecznie do niego, a do kogokolwiek, komu jesteśmy w stanie naszą pracę czy towar sprzedać. I w kwestii prostych technlogicznie rzeczy można, ale ta prostota nie nadąża za złożonością współczesnych relacji i technologii, w których nie można się obejść bez takich procedur jak inwestowanie czy masowe zatrudnianie.

>Wyobraźmy sobie świat, w którym każdy z każdym jest na bieżąco rozliczony w przelewach pieniężnych, poza tym nie istnieją żadne zapisy, żadne kwity, żadne opisy co Ci wolno i co musisz, po prostu każdy dzień kończy się pełnym rozliczeniem, tak że jak jutro już nic razem nie będziecie robić
I właśnie tego wyobrazić sobie nie sposób, bo jak, komu i ile należałoby zapłacić za jednodniowe skorzystanie z - przykładowo - nawigacji satelitarnej, żeby z każdym codziennie być za tę usługę rozliczonym?


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiem, że niekoniecznie do niego, a do kogokolwiek, komu jesteśmy w stanie naszą pracę czy towar sprzedać.

Oczywiście.

>I w kwestii prostych technlogicznie rzeczy można, ale ta prostota nie nadąża za złożonością współczesnych relacji i technologii, w których nie można się obejść bez takich procedur jak inwestowanie czy masowe zatrudnianie.

W projekcie elektronicznej, publicznej księgi kapitału, występującej w wielu jednakowych kopiach pod kontrolą niezależnych od siebie administratorów nie ma żadnej prostoty, to jest najwyższy poziom zlożoności.

Gdybyś wgłębiła się w projekt bitcoina, który może być pierwowzorem takiej księgi
pl.wikipedia.org/wiki/Bitcoin

To zauważysz, że ten projekt jest niezmiernie złożony i opiera swój rozwój na tysiącach niezależnych od siebie programistów i administratorów.

>I właśnie tego wyobrazić sobie nie sposób, bo jak, komu i ile należałoby zapłacić za jednodniowe skorzystanie z - przykładowo - nawigacji satelitarnej, żeby z każdym codziennie być za tę usługę rozliczonym?

Tym, którzy system nawigacji satelitarnej kontrolują.
Może mieć nawet tak ustawioną aplikację, że jej uruchomienie wymaga opłaty, więc za każdym uruchomieniem, np. odciskiem palca potwierdzasz zgodę na opłatę.

Ci, którzy kontrolują systemy satelitarne, bez problemu znajdą rozwiązanie dla poboru opłat.

Zapłacisz korzystasz, nie zapłacisz, nie korzystasz i żaden komornik nie przychodzi Ci do domu.

Nie ma żadnych obietnic, że zapłacisz potem.
Jeśli Cię nie stać to nie korzystasz i zajmujesz się zdobyciem pieniędzy na skorzystanie.


youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jeśli Cię nie stać to nie korzystasz i zajmujesz się zdobyciem pieniędzy na skorzystanie.
Tylko co z takim produktem jak 'kredyt', kiedy stać mnie na kredyt? Gdy go nie potrzebuję?


cr
08-01-2024 00:15 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jeśli Cię nie stać to nie korzystasz i zajmujesz się zdobyciem pieniędzy na skorzystanie.
>Tylko co z takim produktem jak 'kredyt', kiedy stać mnie na kredyt? Gdy go nie potrzebuję?

Kredyt powinien automatyczny i państwowy, na podstawie wyceny wartości wszystkich posiadłości określonej osoby a jego jedynym kosztem winien być podatek od własności.

Kredyt powinien pochodzić od wszystkich ludzi, udzielony w systemie a nie pochodzić od jakiegokolwiek indywidualnego człowieka czy grupy ludzi.

Z kredytem nie powinna być związana żadna prywatna lichwa.

Podatek od własności będący kosztem kredytu, ograniczy kreację jednostek ujemnych w systemie i utrzyma wartość jednostki, nie zatapiając systemu pieniężnego w inflacji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kiedy te konsekwencje są dla obywateli korzystne, zobowiązana władza sama musi pilnować, i >zwykle pilnuje, swojej znajomości prawa, a kiedy mogą takimi nie być, władza w miarę możności >obywateli ostrzega, zresztą często ciąży na niej taki obowiązek.
>

Władza ostrzega obywateli ?? Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.
Władza to dba by właściwi sędziowie zasiedli w tzw. Trybunale Konstytucyjnym lub Sprawiedliwości.
Obsadzenie tych składów sędziowskich to jest też podstawowe zadanie dla obcych agentur.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Kiedy te konsekwencje są dla obywateli korzystne, zobowiązana władza sama musi pilnować, i >zwykle pilnuje, swojej znajomości prawa, a kiedy mogą takimi nie być, władza w miarę możności >obywateli ostrzega, zresztą często ciąży na niej taki obowiązek.
>Władza ostrzega obywateli ??
Tak, np decyzje administracyjne i np. sądowe są opatrzone pouczeniem o charakterze prawnym.

>Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.
To robi legalnie, na mocy prawa. A komu to nie w smak, może się np. wynieść w jakieś lepsze miejsce.

cr
Thoter (6650 punktów)
>
>Decyzje administracyjne i np. sądowe są opatrzone pouczeniem o charakterze prawnym.

Ludzie to pouczenie odbierają jak straszenie i grożenie.
Policjant straszy kierowcę sądem, dając mu do wyboru sądową droższą i jego tańszą alternatywę.

>>Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.

>To robi legalnie, na mocy prawa. A komu to nie w smak, może się np. wynieść w jakieś lepsze miejsce.
>

Po co się wynosić ?
Są różne kruczki prawne i przywileje. Ważne by rodzina działała w grupie. Kilku należy obsadzić po urzędach by mieć dostęp do dotacji, zapomóg i darów.
Trzeba też mieć swoich w: demokratycznych bundach, policji, Kościele i organizacjach charytatywnych.
Jak się podłączy do kilku cycków to można w Polsce żyć przyjemnie, lepiej jak na reklamowanym Zachodzie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Decyzje administracyjne i np. sądowe są opatrzone pouczeniem o charakterze prawnym.
>Ludzie to pouczenie odbierają jak straszenie i grożenie.
>Policjant straszy kierowcę sądem, dając mu do wyboru sądową droższą i jego tańszą alternatywę.
Ale są też przydatne informacje, np. o możliwym trybie odwołania czy terminach.

>>>Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.
>>To robi legalnie, na mocy prawa. A komu to nie w smak, może się np. wynieść w jakieś lepsze miejsce.
>Po co się wynosić ?
By nie podlegać opresyjną władzę.

>Są różne kruczki prawne i przywileje. Ważne by rodzina działała w grupie. Kilku należy obsadzić po urzędach by mieć dostęp do dotacji, zapomóg i darów.
>Trzeba też mieć swoich w: demokratycznych bundach, policji, Kościele i organizacjach charytatywnych.
>Jak się podłączy do kilku cycków to można w Polsce żyć przyjemnie, lepiej jak na reklamowanym Zachodzie.
Skuteczność tej strategii opłaci się pod warunkiem, że kolejne pokolenia będą ją kontynuować; wszak chodzi o pomyślność naszych zstępnych. A żę niekoniecznie tak będzie, lepszym rozwiązaniem jest poprawienie ustroju.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.
>To robi legalnie, na mocy prawa. A komu to nie w smak, może się np. wynieść w jakieś lepsze miejsce.

Albo odebrać władzę.

Ja dla przykładu nigdzie nie będę się wynosił. Zostaję tu gdzie jestem. To jest mój świat i moje miejsce, musze w nim tylko odzyskać kontrolę nad własnym życiem, której inni mnie pozbawili.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Ja bym powiedział, że władza strzyże obywateli.
>>To robi legalnie, na mocy prawa. A komu to nie w smak, może się np. wynieść w jakieś lepsze miejsce.
>Albo odebrać władzę.
>Ja dla przykładu nigdzie nie będę się wynosił. Zostaję tu gdzie jestem. To jest mój świat i moje miejsce
I elektorat?

cr
Thoter (6650 punktów)

>Ja dla przykładu nigdzie nie będę się wynosił. Zostaję tu gdzie jestem. To jest mój świat i moje >miejsce, musze w nim tylko odzyskać kontrolę nad własnym życiem, której inni mnie pozbawili.
>

Hamerlik musisz Niemcom mącić w głowach.
Rób zamieszanie w swoim świecie i uszczęśliwiaj swoje otoczenie.
Prowadzisz jakąś proxy war na odległość ??
szarley (54913 punktów)
Przypomnę mój poprzedni wpis, bo jak zwykle pokazałeś ujemną inteligencję i ujemną godność
Przypominam bo znaczna część to były MERYTORYCZNE ARGUMENTA i pokazałeś jedynie skłonność do ucieczek
Jak zwykle

>A skąd ma wiedzieć co siedzi w twojej głowie, skoro nie masz nawet nazwiska?
Znów Hamerlik - p.ch czuje się bogiem?
1 Regulamin forum nie wymaga podawania własnego nazwiska
2 twoje nazwisko to Krystkon? czy chudyrysiek?
3 Jeśli ci PRZYPOMNĘ moje nazwisko, jawne na fR, to przeprosisz za gówno, którym rzucasz?
3 Jeśli ci PRZYPOMNĘ moje nazwisko, jawne na fR, to przeprosisz za gówno, którym rzucasz?
3 Jeśli ci PRZYPOMNĘ moje nazwisko, jawne na fR, to przeprosisz za gówno, którym rzucasz?
3 Jeśli ci PRZYPOMNĘ moje nazwisko, jawne na fR, to przeprosisz za gówno, którym rzucasz?
3 Jeśli ci PRZYPOMNĘ moje nazwisko, jawne na fR, to przeprosisz za gówno, którym rzucasz?

Znów nie rozumiesz prostego pytania. Jesteś debilem, że to pytanie cię przerasta?

Ty nazwałeś ją pasożytem, nie ja:

>Władca, który unika odpowiedzialność za podwładnych nie jest władcą lecz pasozytem, którego gosoodarz musi najszybciej usunąć dla własnego zdrowia i życia.

to TWOJE słowa
Twoja matka ponosi odpowiedzialność za podwładnych?
Wie o tym, że jest wg ciebie pasożytem?

>Zależy mi na mojej matce dlatego...
... ma płacić podatki na twoje podróże i wynieść się do mniejszego mieszkania, a do tego nazywasz ją pasożytem

Gdyby wiedziała, jakie gówno wykarmiła.....

>jestem odpowiedzialny za świat,
Przeczysz sobie. Leczysz to?

>jaki wynika również z mojego działania
Czego????
Jakiego działania?
Klepania w klawiaturę na obcojęzycznym, niszowym forum?
W oczy nie powiesz kolegom z pracy, tego co tu piszesz
Jakiego działania? rzucani gównem, ucieczek i kłamstw, że twoje dzieci mieszkają w garażu?

>i muszę przyczynić się do tego, żeby był lepszy również dla niej.
Nooooo, jak się wyniesie do mniejszego mieszkania, będzie płacić podatki od posiadłości, będzie płacić za chodzenie chodnikami, będzie pracować do śmierci..
Zaiste

Ale moje pytanie jest ince, czy ona wie, o twoich postulatach?
WIE????
Na to pytanie nie poradzisz odpowiedzieć

Pytanie o to, czy twoja matka wie, że postulujesz wypędzenie jej z mieszkania do mniejszego też będę zadawał 10 lat?
Też będę je zadawał 10 lat?
Nie rozumiesz

Napisałeś, że nie masz szans nakarmić swoich dzieci
Pytam o TWOJĄ rzeczywistość

>>Możesz sobie dowolnie żądać od potencjalnego pracodawcy wysokiej płacy, uzasadniając to tym, że jest zamożny, ale ten potencjalny pracodawca puknie się w czoło i wyśle cię na lipkę, bo inny za zgodzi się robić tę samą robotę bez pytania o majątek właściciela.
>Bo inny zgodzi się robić za 5 zł, bez względu na zamożność pracodawcy.

A skąd od razu wytrzasnąłeś 5 złotych?
Demagogia, manipulacja?

Elektryk przychodzi co 5 lat na pomiary mojego domu. Jak zażąda 1000 złotych, to nie przyjmę oferty, bo inny to zrobi za 300
Kolejny ARGUMENT, kolejna UCIECZKA od argumentu

Przykład oponiarza. Wie jaki jest majątek klienta, a mimo to, cena za zamianę opon od tego nie zależy. Ponad 10 lat, Krystkon nie poradzi odnieść się do tego przykładu, Teraz też będzie ucieczka.

Podałem też inny przykład
To działa w obie strony, jeśli twoja rynkowa wartość wynosi 1000 "jednostek" a właściciel firmy chce ci zapłacić 500, bo nie ma jeszcze majątku, dopiero założył firmę, to ty ODMÓWISZ, nie kierując się tym, że firma jest na rozruchu i właściciel nic nie ma.

CO O TYM MASZ DO POWIEDZENIA?
Kolejny argument, kolejna ucieczka

Wiedza o majątku właściciela firmy nie ma żadnego znaczenia dla nikogo.
Jedyne co może interesować potencjalnego pracownika, to czy firma ma DŁUGI, ale długi to ty perfekcyjnie utajniasz, nawet nie poradzisz napisać, w jakim banku brałeś kredyt na działkę

>Co wybierzesz?
>Zarabic więcej "i" nic nie wiedzieć "i" nie rozumieć albo zarobić mniej "i" wiedzieć "i" rozumieć?

Nie na tym polega alternatywa w REALNYM świecie
Wiesz ile ma Bezos, idź do Amazona i poproś o wysokie wynagrodznie
TO TEŻ JEST ARGUMENT
Rzeczywistość przeczy twojej teorii

Co wybieram? Zarobić więcej. Tylko tyle mnie interesuje. Jedyne co czasem sprawdzam, to, czy firma, która chce mnie zatrudnić nie zalegała innym z zapłatą.
Nie obchodzi mnie czy właściciel kopalni ma yacht za miliard $ czy używany kajak. Nie obchodzi mnie, czy ma pałac w Łańcucie czy skromny wiejski dom. Nawet nie obchodzi mnie kto jest właścicielem ! Jak nie chce zapłacić tyle, ile żądam to niech idzie na bambus banany prostować, ale ja wiem ile mogę zażądać za robotę.

(oczywiście interesują mnie też warunki pracy, termin pracy i zapłaty itp, ale nie majątek zleceniodawcy)

W spółdzielniach finanse firmy są jawne przed pracownikami-spółdzielcami, ale ty bredzisz co innego, a do tego jesteś wrogiem spółdzielczości, bo daje pracownikowi udział w zyskach i pełną informację, a ty jesteś zwolennikiem niewolnictwa i tajemnic

>Nie ma żadnego "i" oszuście! Twoje "i" jest fałszywe.
Twoje gówno nie jest argumentem

Podaj mi rzeczywisty przykład, w którym ktoś dostał wyższe wynagrodzenie podczas starania się o pracę posługując się argumentem "bo właściciel ma"
Przykład Amazona - nie słyszałeś o takiej firmie, podobnie jak nie widziałeś na oczy pociągu ani samolotu?

Kolejna ucieczka

>Zaczynasz zdanie od tego, że wiedza o rozkładzie mienia nie zmieni żadnych decyzji

Wskaż przykład takiej decyzji
Nie, więc nie zmieni

>Jesteś chamskim manipulantem psychicznym.
>Jad wylewa się z twojego umysłu.
>Jesteś ogromnie toksyczny.
Gówno nie jest argumentem

>>>i chcesz żebym wybrał spośród podsuniętych mi po chamsku gotowych odpowiedzi,
>>REALNYCH sytuacji
>Sam ustalę co jest realne na podstawie własnych doświadczeń życiowych.
I wychodzi ci, że mój dom nie jest moim domem

>Sam stworzę odpowiedź na każde pytanie.
Tak, żyjesz w odrealnionym świecie

>Nie będę wybierał z twoich fałszywych odpowiedzi, które po chamsku próbujesz mi podsunąć.
Gówno nie jest argumentem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nooooo, jak się wyniesie do mniejszego mieszkania,

No jeśli dzięki temu inni ludzie, którzy potrzebują przestrzeni rozwiną się lepiej, to rozwinięte społeczeństwo zapewni jej wyższy dobrobyt od społeczeństwa niedorozwojów, jakie powstanie dlatego, że paru narcystycznych kolesi chce pomieszkać w pałacach, z czego wynikać będzie, że pozostała reszta będzie mieszkać w garażach.

Wystarczy popatrzeć na ktaje gdzie panuje brutalniejszy jeszcze kapitalizm. Tam ludzie są niedorozwinięci a z tego niedorozwoju wynika powszechna bieda.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nooooo, jak się wyniesie do mniejszego mieszkania,
>No

No i ucieczka

Odpowiedzi na pytania ZERO
Odpowiedzi na argumenta ZERO

>>będzie płacić za chodzenie chodnikami,
>Jeśli stworzenie chodnika kosztuje energię to trzeba ją wydać.

WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
ucieczka
>>będzie pracować do śmierci..
>Przez co będzie żyć dłużej
WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
ucieczka

>Człowiek, który przestaje pracować i tylko żre to żywy trup.
WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
ucieczka

>Chcesz być żywym trupem?
Mamusia o tym wie?
I wie, że od tej pracy ma płacić podatki, których ty nie będziesz płacił, na twoje podróże?
WIE?????
ucieczka

Ja nie pytam o twoje postulaty, ja je znam
Ja pytam czy ta, która cię karmiła WIE o tym, że ma pracować do śmierci, ma zamienić mieszkanie na mniejsze i ma płacić podatki na twoje podróże do Maroka

O TO PYTAM !

reszta mojej wypowiedzi... bez odpowiedzi kundla o przeżartym ziołami mózgu i pozbawionym godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?

Czy sądzisz, że głowie każdego człowieka jest marzenie o tym, żeby nic nie robić dla innych, kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac co inni wytworzą?

Kiedy ko konkretnie straciłeś zdoloność do pracy intelektualnej?

Nie straciłeś tylko chcesz jeszcze więcej? Chcesz pracować ale żeby inni świadczyli Ci emeryturę?

Bo chcesz kupić domy wnukom kiedy innych nie będzie stać dla swoich wnuków na czekoladę?

Bo będziesz budował rod Jerlasow, o którym będzie mówił cały świat?

Daj spokój.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
>Czy sądzisz, że głowie każdego człowieka jest....
WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?

>Nie straciłeś tylko chcesz jeszcze więcej? Chcesz pracować ale żeby inni świadczyli Ci emeryturę?
Zapracuję na nią PRACĄ, tak jak twoja matka
WIE O TWOIM POSTULACIE, ŻE MA SPRZEDAĆ MIESZKANIE, ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ PO ODEBRANIU JEJ EMERYTURY?
Za trudne pytanie?
WIE?????

>Bo chcesz kupić domy wnukom
Jeśli będę chciał, to nie zabronicie mi tego towarzyszu, wasz leninizm zdechł

Ty wnukom zostawisz zawiść i zdjęcia z Maroka.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
>>Czy sądzisz, że głowie każdego człowieka jest....
>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?

Zna mnie lepiej niż Ty.
Wie kim jestem i do czego zmierzam.
Nie ukrywam swojej prawdziwej natury ani przed nią ani przed Tobą ani przed innymi, choć moja natura jest niezgodna z naturą innych ludzi i moja im nie odpowiada.

Wracając do meritum i także oskarżeń, nie zamierzam w odróżnieniu od Was dla nikogo stworzyć zagrożenia jego egzystencji ani wygonić go ze świata jego marzeń i dążeń.

Niemniej każdy potencjał musi być w społeczeństwie wykorzystany i każdy w społeczeństwie musi rozumieć gdzie przebiega granica jego dobrobytu i dobrobytu innych. W organizacji społeczeństwa nie ma miejsca na wolną amerykankę gdzie rozwój jednego człowieka kosztuje redukcję drugiego.

Albo grasz w drużynie albo grasz tylko dla siebie i trzeba Cię z drużyny wywalić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zapracuję na nią PRACĄ, tak jak twoja matka

Oczywiście, która nigdy się nie skończy, dopóki żyjesz. Praca jest częścią każdej istoty żywej.

W społeczeństwie nikt nie może kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac tego co inni wytworzą.

Nie tylko musisz dokładać się do społeczeństwa dopóki możesz ale jeszcze musisz utrzymać się w takim stanie, zdrowiu, kondycji psychicznej i fizycznej, żebyś mógł dokładać się jak najdłużej.

Każdy chory ma prawo wyzdrowieć ale nikt nie ma prawa doprowadzić się do choroby i kiedy ktoś prowadzi do własnego zniszczenia i przez własne zniszczenie do zniszczenia innych trzeba go przed tym powstrzymać nawet wtedy kiedy to w jego wyobrażeniu kosztuje utratę wolności.

Istnieje pewna granica pomiędzy wolnością jednostki a koniecznością organizacji społecznej.

Jeśli Lidzie będą z ta granicą nieszczęśliwi, bo chcą mieć wyjebane na wszystko i wszystkich prócz siebie, to można stworzyć specjalny rezerwat dla jednostek aspołecznych, w którym będą mogły się realizować nie niszcząc przy tym tych, którzy chcą i potrafią żyć społecznie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Zapracuję na nią PRACĄ, tak jak twoja matka
>Oczywiście, która nigdy się nie skończy, dopóki żyjesz. Praca jest częścią każdej istoty żywej.
>W społeczeństwie nikt nie może kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac tego co inni wytworzą.

Czekam na skan twojego rejentalnego oświadczenia, że twoja tłusta niemiecka emerytura ma być wypłacana na DRK

Bez tego, wszystko co piszesz na temat emerytur to pipcenie hipokrtytycznego pajaca

>>>>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?
>>>Czy sądzisz, że głowie każdego człowieka jest....
>>WIE O TYM TWOIM POSTULACIE?

>Zna mnie lepiej niż Ty.
>Wie kim jestem i do czego zmierzam.

Wie o tym, że na starość ma się wynieść do mniejszego mieszkania i zrezygnować z emerytury?
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wszystko co piszesz na temat emerytur to pipcenie hipokrtytycznego pajaca

Rodzisz się i uzyskujesz automatycznie dochód gwarantowany od społeczeństwa. Twoim nowym portfelem i środkami z dochodu gwarantowanego rządzą przez parę lat twoi wychowawcy zanim przejmiesz nad nim kontrolę i to jest jedyny wyjątek od sytuacji, w której nikt nie ma dostępu do twojego portfela.

Przez całe życie gromadzisz majątek, którym zarządzasz dopóki twój umysł jest na tyle sprawny, że potrafisz nim rządzić efektywnie z korzyścią dla całego społeczeństwa. Od majątku płacisz przez całe życie podatek na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Starzejesz się i wciąż uzyskujesz dochód gearantowany, który Ci nie wystarcza a zatem pozbywasz się powoli majątku sprzedając go mlodym, którzy wchodzą w twoją role i to oni zaczynają płacić podatek od majątku na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Wraz ze starzeniem się powoli przestajesz być panem na włościach ale za to możesz pracować na cudzym i uzyskać dodatkowy dochód obok dochodu gwarantowanego i wpływów ze sprzedaży majątku.

Jesteś królem życia tylko przez chwilę kiedy jesteś w pełni sił a potem w twoje miejsce królem życia jest ktoś inny.

Szkoda, że nie potrafisz zrozumieć, że twój dobrobyt, zdrowie i szczęście są ściśle związane z dobrobytem, zdrowiem i szczęściem całego społeczeństwa.

Jeśli będziesz chciał użyć zespołu, żeby zrobić indywidualną karierę ale cały zespół będziesz miał w dupie, zespół w końcu się od Ciebie odwróci i uczyni właściwie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty, że ma się wynieść do mniejszego mieszkania wi wrócić do pracy?

Wszystko co piszesz na temat emerytur to pipcenie hipokrtytycznego pajaca
Podtrzymuję
Czekam na skan rejentalnego oświadczenia, że twoja tłusta niemiecka emerytura pójdzie na DRK

>W społeczeństwie nikt nie może kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac tego co inni wytworzą.
>Rodzisz się i uzyskujesz automatycznie dochód gwarantowany od społeczeństwa.

Nie dostrzegasz sprzeczności?
Nikt nie ma prawa do owoców pracy innych, ale może żyć na koszt innych
NIE DOSTRZEGASZ SPRZECZNOŚCI???

>Przez całe życie gromadzisz majątek,
Rozmawialiśmy o tym. Poległeś na pytanmiu o to na ile części go podzielić żeby wystarczył do śmierci

>Starzejesz się i wciąż uzyskujesz dochód gearantowany,
>W społeczeństwie nikt nie może kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac tego co inni wytworzą.
Sprzeczność

>który Ci nie wystarcza a zatem pozbywasz się powoli majątku sprzedając go mlodym,
Poległeś na pytaniu jak po kawałku sprzedawać mieszkanie
Poległeś na pytaniu gdzie mieszkać po sprzedaży mieszkania jako całości

>Wraz ze starzeniem się powoli przestajesz być panem na włościach
Twoja żona jak się zestarzeje to zmieni zawód
Znów odlatujesz w zmyślenia

>ale za to możesz pracować na cudzym
Do śmierci?
Wolę emeryturę Twoja matka też

>Jesteś królem życia tylko przez chwilę kiedy jesteś w pełni sił a potem w twoje miejsce królem życia jest ktoś inny.

Nie jestem królem życia i nigdy nie byłem
Zmyślaj dalej

>Szkoda, że nie potrafisz zrozumieć, że twój dobrobyt, zdrowie i szczęście są ściśle związane z dobrobytem, zdrowiem i szczęściem całego społeczeństwa.
Tak, od ich powodzenia zależy moja emerytura, ale nie mam obowiązku oddawać ci swojego domu

>Jeśli będziesz chciał użyć zespołu, żeby zrobić indywidualną karierę
Zmyślaj dalej

>ale cały zespół będziesz miał w dupie
Zmyślaj dalej

>, zespół w końcu się od Ciebie odwróci i uczyni właściwie.
I wybierał mnie prezesem spółdzielni, tak oceniał moją pracę dla zespołu
Zmyślaj dalej


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czekam na skan rejentalnego oświadczenia, że twoja tłusta niemiecka emerytura pójdzie na DRK

Czekasz na to, żebym stał się słaby i bezbronny, wtedy mnie oplujesz i zdepczesz.
Czekasz na okazję, żeby mnie zniszczyć a ja muszę obronić się przez zniszczeniem.

>NIE DOSTRZEGASZ SPRZECZNOŚCI???

Dostrzegam, że w waszej kapitalistycznej religii chodzi o to, żeby temu, komu udaje się tworzyć społeczne korzyści, oddać władzę, poddać się jego przywództwu i zapewnić mu najlepsze warunki bytowe.

No więc dobrze. Trzymajmy się waszej religii.

Dopóki człowiek tworzy korzyści dla wszystkich niech ma władzę i pałac. OK.

Ale bez dożywotniej i dziedzicznej monarchii.
Kiedy człowiek traci swoje zdolności przywódcze musi opuścić pałac z zamieszkać w domu przy pałacu razem z innymi poddanymi nowemu królowi.
Dziecko króla także musi dowieść swoich zdolności przywódczych. Nie może objąć korony dziedzicznie. Dziedziczenie królestwa stwarza potężne ryzyko wprowadzenie pasożyta społecznego na króla.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty, że ma się wynieść do mniejszego mieszkania i wrócić do pracy?

Wszystko co piszesz na temat emerytur to pipcenie hipokrytycznego pajaca
Czekam na skan rejentalnego oświadczenia, że twoja tłusta niemiecka emerytura pójdzie na DRK

Jak sprzedawać mieszkanie po kawałku?
Na ile części podzielić pieniądze ze sprzedaży domu, żeby starczyło do śmierci?

Czekam na odpowiedzi

Każdy człowiek ma wg ciebie pracować, czy żyć z powszechnego dochodu na koszt innych?

Czekam na odpowiedź

>Kiedy człowiek traci swoje zdolności przywódcze musi opuścić pałac z zamieszkać w domu przy pałacu razem z innymi poddanymi nowemu królowi.

W dupie mam twoich królów i żadnemu poddanym nie będę
A PAŁACU NIE MAM i podwładnych też nie mam w swoim domu, a gdy miałem podwładnych to sami mnie wybierali szefem, tylko kretyn tego nie poradzi zrozumieć

Mamusia już wie, do jakich dokumentów w spółdzielni ma dostęp?

>Dziecko króla także musi dowieść swoich zdolności przywódczych.
A dziecko pojeba?
Posiadanie domu, pojebie, nie jest żadnym przywództwem.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak sprzedawać mieszkanie po kawałku?
>Na ile części podzielić pieniądze ze sprzedaży domu, żeby starczyło do śmierci?

Mieszkania nie musisz sprzedawać, podatek od niego nie zabije Cię, wystarczy, że sprzedasz młodym swoje fabryki.

Nie musisz też mieszkać sam na 250m2 kiedy inni żyją w 5 na 40m2.

Przeżyjesz w mniejszej przestrzeni życiowej, nie umrzesz.

Rozumiem, że chciałbyś, żeby cały świat należał tylko do Ciebie a do innych nic ale dla społeczeństwa to nie jest zdrowe.

Jeśli chcesz żyć aspołecznie to nie możesz liczyć na żadne prawa społeczne a już najmniej na prawo własności. Aspołecznym jednostkom nie należy się nic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mamusia zna twoje postulaty, że ma się wynieść do mniejszego mieszkania i wrócić do pracy bez prawa do emerytury?

Wszystko co piszesz na temat emerytur to pipcenie hipokrtytycznego pajaca
Podtrzymuję
Czekam na skan rejentalnego oświadczenia, że twoja tłusta niemiecka emerytura pójdzie na DRK

>W społeczeństwie nikt nie może kręcić się jak smród po gaciach i wyżerac tego co inni wytworzą.
>Rodzisz się i uzyskujesz automatycznie dochód gwarantowany od społeczeństwa.

Nie dostrzegasz sprzeczności?
Nikt nie ma prawa do owoców pracy innych, ale może żyć na koszt innych
NIE DOSTRZEGASZ SPRZECZNOŚCI???

>Mieszkania nie musisz sprzedawać, podatek od niego nie zabije Cię, wystarczy, że sprzedasz młodym swoje fabryki.

Jesteś pojebem, totalnie odjechanym w świat urojeń. Nie mam żadnej fabryki, ciulu

>Nie musisz też mieszkać sam na 250m2 kiedy inni żyją w 5 na 40m2.
1 Ja o tym decyduję, towarzyszu, nie wy
2 Nie mieszkam sam, kretynie,
3 Nie mam 250 m,
3.1 gdybym miał mieszkać sam na takiej powierzchni, sam bym to zamienił, nie jestem Hamerlikiem
3.2 Jak będę chciał mieć jeszcze więcej, to wystarczy, że na to zarobię
4 Nie mieszkasz na 40 metrach tylko na dwakroć większej powierzchni i NIE PODZIELIŁEŚ SIĘ Z TYMI, KTÓRZY MAJĄ MNIEJ, ale użalasz się nad sobą, że mieszkasz w luksusie

5 Wyobraź sobie, że sprzedaję dom i kupuję mniejszy, zostaje mi 300 000 zł.
NA ILE CZĘŚCI TO PODZIELIĆ, ŻEBY STARCZYŁO DO ŚMIERCI!

Idioto, twój system kładzie się na najprostszych pytaniach

Pracowałem na to, żeby mieć dom. I gówno mnie obchodzi, że ty go chcesz mieć bez pracy.

>Przeżyjesz w mniejszej przestrzeni życiowej, nie umrzesz.
Pokaż po sobie
Przenieś się do mniejszego mieszkania. Też nie umrzesz.
Pojedź do Seelow zamiast do Limy. Też nie umrzesz.

>Rozumiem, że chciałbyś, żeby cały świat należał tylko do Ciebie
Rozumiem, że jesteś idiotą, który nie rozumie co się do niego pisze
Chcę mieć to, na co zapracowałem. Nic więcej, ale też nic mniej.
Rozumiesz prosty komunikat?
I nie mam tego kosztem innych, tym bardziej twoim kosztem, idioto

>Jeśli chcesz żyć aspołecznie
Nie chcę, pojebie, ale nie mam ochoty finansować młodemu, zdrowemu bykowi podróży do Afryki, ani domu. Sam zarób.

>Aspołecznym jednostkom nie należy się nic.
Powieś mamusię. Żre nie pracując


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Ja o tym decyduję, towarzyszu, nie wy

Na naszych decyzjach przejechałem się, dlatego już Wam nie ufam i z pewnością nie zaakceptuję sytuacji, w której posiadacie kontrolę nad moim życiem, bo gdzie nogą nie stanę tam stoję na waszym.

Decyduj sobie z kolegami co tam chcecie ale ja waszych decyzji nie uznam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przeczytałeś wpis, do którego się odnosisz?

Jak zwykle ucieczka, tym razem w totalny odlot.
Wytrzeźwiej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Bo chcesz kupić domy wnukom
>Jeśli będę chciał, to nie zabronicie mi tego towarzyszu, wasz leninizm zdechł
>Ty wnukom zostawisz zawiść i zdjęcia z Maroka.

Ze swoją kasą rób co chcesz, to jest twoja kasa i nic mi do niej.

Prywatny portfel jest świętością czego Ty i podobni do Ciebie nie potraficie zrozumieć i kiedy ja żądam zaszyfrowania portfeli, żeby tylko właściciel mógł swoim portfelem zarządzać, wy żądacie dostępu do cudzych portfeli waszej policji, waszych poborców i waszych komorników.

Nie macie pojęcia czym jest respekt dla potrzeb, marzeń, dążeń i woli innego człowieka, co mnie zresztą nie dziwi, bo w swoim narcystycznym zjeździe innych ludzi macie za nic.

No może nie za nic ale za zasób naturalny do wyzysku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty wnukom zostawisz zawiść i zdjęcia z Maroka.

Zostawię im umiejętność społecznego życia, które zapewni im przetrwanie.

Gdybym uczynił z nich brutalnych i bezwzględnych narcyzów gotowych zniszczyć każdego, żeby siebie dowartościować i ubogacić, ich życie byłoby zagrozone.

Każdy pasożyt jest zagrożony atakiem gosoodarza. To taki rodzaj egzystencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Zostawię im umiejętność społecznego życia, które zapewni im przetrwanie.

Kilka dni temu sąsiad przypadkowo kupił zegarek HUBLOT od dziecka, któremu rodzice zapewniali dostatnie życie do czasu póki żyli. Dziecko to ma już ponad 30 lat, powiedziało, że to jest drogi zegarek i chce za niego 500 zł. Sąsiad dał mu 400 zł i poszedł sprawdzić ile ten zegarek kosztuje. Okazało się, że za nowy ten zegarek można kupić dwa nowe auta lub jedno lepsze. Teraz sąsiad sprawdza, czy to nie jest jakaś podróbka.
Dzieci bogatych rodziców przejadają spadek. Na pewno koło niego już kręcą się cwaniacy, którzy go wciągnęli w narkotyki i nowoczesne ideologie. Rodzice ciężko pracowali a on wywalczył sobie wolność, której nie da sobie odebrać.

Mercedes, firma symbol niemieckiej potęgi, wysprzedała swoje zagraniczne salony a teraz wystawiła na sprzedaż wszystkie salony w Niemczech. Osiemdziesiąt salonów zatrudniających osiem tysięcy ludzi wystawiono na sprzedaż. Mercedes ma zakłady w komunistycznych Chinach i tam się rozwija.

exxpress.a(*)user-in-deutschland-verkaufen/

Wielcy Żydzi niemieccy tworzyli potężną komunistyczną Europę a myśmy do nich strzelali.
Generał Hans von Seeckt powiedział: czy Niemcy wchłoną Rosję czy Rosja wchłonie Niemcy nie ma znaczenia. Efekt końcowy będzie ten sam.
Dzisiaj Chiny i Rosja wchłoną bankrutującą Europę. Wasalna Europa będzie resztkami sił strzelać do wrogów kapitalistów.
W tworzeniu komunistycznych Chin mieli też udział Żydzi.

en.wikipedia.org/wiki/Grigory_Gershuni

Gerszuni był pierwszym Żydem komunistą, który działał w Chinach.

en.wikipedia.org/wiki/Grigori_Voitinsky
en.wikipedia.org/wiki/Sidney_Rittenberg
pl.wikipedia.org/wiki/Boris_Szumiacki
pl.wikipedia.org/wiki/Israel_Epstein
en.wikipedia.org/wiki/Sidney_Shapiro
en.wikipedia.org/wiki/Solomon_Adler
pl.wikipedia.org/wiki/Michaił_Borodin
en.wikipedia.org/wiki/Pavel_Mif

To nie są wszyscy Żydzi, którzy działali w Chinach. Mogę zamieścić więcej nazwisk.
W latach 1937-38 żydowskie NKWD rozstrzelało kilkunastu Żydów działających w Chinach.

media.gett(*)5736-b0f9-b1b212300902/out.mp4

Hamerlik, o czym ci Niemcy mówią.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, o czym ci Niemcy mówią.

Na ile poznałem Niemców, Ci nie są głupi.

Tym bardziej nie rozumem dlaczego zbudowali rurę na dnie Bałtyku czy aktualnie polują na migrantów ekonomicznych we własnym kraju.

Pomimo, że zdolni są do głębokich refleksji czasem miewają zaćmienia.

Sądzę, że to ma związek z ich arogancją, która chwilami odbiera im rozum.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
media.gett(*)5736-b0f9-b1b212300902/out.mp4

>Hamerlik, o czym ci Niemcy mówią.

O czym ci Niemcy mówią ? Przetłumacz bo nie znam niemieckiego.

>Tym bardziej nie rozumem

Nie rozumiesz bo nie znasz historii.

de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93

Przed Żydami amerykańskimi hegemonem byli Brytyjczycy. Brytyjczycy stali się hegemonem bo najlepiej mordowali. Najpierw wymordowali tych co po morzach pływali. Zakładali kolonie po całym świecie. Zagrożeniem dla ich hegemoni morskiej byłoby powstanie hegemona lądowego. Brytyjczycy obawiali się wzrostu potęgi Ameryki i Europy. W 1812 r. Brytyjczycy rozpoczęli wojnę z Ameryką. W tym samym czasie Francuzi napadli na Rosję. Brytyjczycy przegrali wojnę z Ameryką i Francuzi też.
Brytyjczycy płacili wrogom Francji za działania uniemożliwiające Francuzom skolonizowanie Rosji. Brytyjczycy i Francuzi walczyli między sobą, ale w jednym działali razem. Razem pilnowali by Niemcy i Żydzi niemieccy przymierali głodem. Brytyjczycy zatopili niemiecką flotę pod Falkandami.

pl.wikiped(*)itwa_koło_Falklandów

Żydzi niemieccy opracowali plan stworzenia potężnej komunistycznej Europy, która rozwijałaby się na surowcach pochodzących z Rosji. Żydzi niemieccy wiedzieli jak zbudować bombę atomową a jej zbudowanie przesądziłoby o tym, kto jest hegemonem na wieki.
Europa i Polska miała szansę stać się potęgą. Zapowiadała się wojna o hegemonię pomiędzy Brytyjczykami a Żydami niemieckimi z ich komunizmem. Wojnę tą jednak wygrali Żydzi amerykańscy dowodzeni przez Bernarda Barucha. Baruch wydał rozkaz stworzenia "niepodległej" Polski.

pl.wikiped(*)ście_punktów_Wilsona

13 pkt.Stworzenie niepodległego państwa polskiego na terytoriach zamieszkanych przez ludność bezsprzecznie polską

Żyd Baruch ściągnął do Waszyngtonu Romana Dmowskiego, którego zrobiono "wielkim" Polakiem i twórcą "niepodległej" Polski.
"Wielki" Polak Dmowski po wizycie u Żyda Barucha, gdy przybył do "niepodległej" Polski, zaczął organizować nagonki na ŻYDÓW, potem jeszcze na Niemców.
Kto wtedy mógł przypuszczać, że Żyd Baruch będzie używał Polski do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich??
Hamerlik zauważ taki taki FAKT. Jak Polska, dzięki Żydom amerykańskim, "odzyskuje niepodległość" to mija dwadzieścia lat i Polacy strzelają z: amerykańskiej i brytyjskiej broni do sąsiadów.
To się nazywa proy war.
Jak już mowa o strzelaniu to podam kolejny ukrywany fakt.

pl.wikipedia.org/wiki/Mimoyecques

Mimoyecques - miejscowość na północy Francji(...)
W czasie II wojny światowej Niemcy umiejscowili tam bunkry, w których powstawały prototypy V3.(...)
Pracowało tam wielu naukowców pochodzenia żydowskiego


Żydzi niemieccy z terenu Francji strzelali do Brytyjczyków.
Na pewno celowali w rezydencję Żyda Rothschilda.
Hamerlik dziwisz się, że Niemcy swoimi inwestycjami omijają Polskę. Polska stała się znowu teren gdzie rządzą Żydzi amerykańscy z brytyjskimi.
Za czasów gdy Polską rządzili Żydzi sowieccy, Niemcy nie mogli z nami robić interesów, bo Żyd Baruch wprowadził zimną wojnę.

pl.wikipedia.org/wiki/Walter_Lippmann

Zawdzięczamy mu popularyzację pojęcia zimna wojna, wprowadzonego przez Bernarda Barucha, którym zatytułował książkę opisującą pojawiające się napięcia między dwoma byłymi sojusznikami z czasów II wojny światowej. Stwierdził on w niej, że zakończył się okres koalicji antyhitlerowskiej, a rozpoczął się okres konfrontacji między mocarstwami zachodnimi i ZSRR.

Lippmann był sekretarzem Barucha. Baruch wysłał do Niemiec kolegę ze studiów Lippmanna Ernsta Franza Sedgwicka Hanfstaengla celem wytypowania kandydata na tworzonej przez Barucha Niemcom partii nazistowskiej. To agent Barucha Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl wytypował HITLERA.

pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl

Hamerlik a uwierzysz w taki FAKT, że Żyd Baruch zabronił organizować zamachy na Hitlera.
Hitler i Dmowski byli agentami Żyda Barucha.
Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami.
Żydów wymordowali Żydzi amerykańscy dlatego, że byli komunistami i byli o krok od stworzenia potężnej Europy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, o czym ci Niemcy mówią.

Nie rozumiem tez, dlaczego Niemcy, Amerykanie czy nawet Chińczycy, nie ujawniają, nie kontrolują i nie ograniczają wykupu posiadłości przez obywateli swoich krajów za granicą.

To jest prosta droga do rozwoju nienawiści wśród ludzi i wojny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>będzie płacić za chodzenie chodnikami,

Jeśli stworzenie chodnika kosztuje energię to trzeba ją wydać.

Nie tak, że jedni frajerzy budują chodniki a inni sobie po nich chodzą za frajer.

będzie pracować do śmierci..

Przez co będzie żyć dłużej, zdrowiej i jej życie będzie miało więcej sensu. Nie musi kopać rowów w wieku 90 lat, może zrobić coś innego, pilnować dzieci, żeby sobie krzywdy nie zrobiły.

Człowiek, który przestaje pracować i tylko żre to żywy trup.

Chcesz być żywym trupem?
Bez sensu!

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365