Racjonalista - Strona głównaDo treści
Para-męt Pikczers...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-01-2024 19:19Drobner (19539 punktów)Para-męt Pikczers...
Ocena 5 na 5
- Fajną Telewizję dzisiaj widziałem...
- Reklamy były???

Widzów TV Republika przybywa...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>- Fajną Telewizję dzisiaj widziałem...
>- Reklamy były???
>Widzów
>TV Republika przybywa...

>

Zawsze będą mogli zwrócić się do swoich widzów o wpłacanie patriotycznej daniny.
Każdy Polak patriota chętnie wesprze ostatnią ostoję prawdy i źródło rzetelej informacji.
11-01-2024 20:25 
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)
>Każdy Polak patriota chętnie wesprze ostatnią ostoję prawdy i źródło rzetelej informacji.

W tej 'tezie' tylko spójnik "i" jest prawdziwy...
Paolo Monstro (6146 punktów)
>- Fajną Telewizję dzisiaj widziałem...
>- Reklamy były???
>Widzów
>TV Republika przybywa...

>
Przynajmniej jest pluralizm. Amatorzy spiskowych teorii, zamachów, 'Tuska sterowanego z Berlina, pożerającego katolików' , żyjącego wciąż Elwisa, sztucznej mgły w Smoleńsku i wszelakich innych 'prostych i oczywistych' wyjaśnień ostaczającego nas świata mają teraz swoje medium już bez udawania, że to jest medium neutralne czy przywiązane do dziennikarstwa. Przede wszystkim wszyscy podatnicy nie muszą się na to medium zrzucać.
Na pewno nie pomoże to społeczeństwu w rozwiązaniu wyzwań stojących przed Polską i być może rosyjskie FSB wykupi jakieś reklamy pod przykrywką jakiejś hurtownii narzędzi, ale zostawienie tym ludziom ich spisków i alternatywnych wiadomości jest lepsze niż próba nałożenia na to kagańca.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
romaro (25211 punktów)
>TV Republika przybywa...[/url]
A reklamodawców ubywa???
Uczynię to pro bono





11-01-2024 23:25 
 Ocena 5 na 5
Berzerac (5671 punktów)
>>TV Republika przybywa...[/url]
>A reklamodawców ubywa???
>Uczynię to pro bono
>

Widzisz więc jak ten prymityw mylnie zwany prezydentem - niby z wykształcenia prawnik (jak z koziej dupy trąba) zna się na tymże prawie. Nie dość, że dopuścił się przestępstwa poplecznictwa, to jeszcze postanowił wszcząć postępowanie UŁASKAWIENIOWE wobec dwóch przestępców ze swej partii.

Polska to dziwny kraj. Dziki Zachód kreślony w westernach w porównaniu z polską codziennością , to Shangri-La.
12-01-2024 01:53 
 Ocena 5 na 5
romaro (25211 punktów)
>Widzisz więc jak ten prymityw mylnie zwany prezydentem - niby z wykształcenia prawnik (jak z koziej dupy trąba) zna się na tymże prawie.

Mniejsze szkody małpa z brzytwą by poczyniła, gdyby nią z tylnego fotela inna nie kręciła
12-01-2024 12:19 
 Ocena 5 na 5
romaro (25211 punktów)
>Dziki Zachód kreślony w westernach w porównaniu z polską codziennością , to Shangri-La.
Nawet na Dzikim Zachodzie żaden szeryf federalny nie miał wpływu na obsadę Sądu Najwyższego USA.
Nasz szeryf miał wpływ na powołanie Pani, która wczoraj wystąpiła przed kamerami z apelem, by nie ustawały protesty w obronie jej męża, na stanowisko neo-sędzi w SN.
Barbara Kamińska jest sędzią Sądu Rejonowego w Piasecznie.
www.msn.co(*)e-duży-spadek/ar-AA1lWonj


12-01-2024 12:42 
 Ocena 4 na 4
Berzerac (5671 punktów)
>>Dziki Zachód kreślony w westernach w porównaniu z polską codziennością , to Shangri-La.
>Nawet na Dzikim Zachodzie żaden szeryf federalny nie miał wpływu na obsadę Sądu Najwyższego USA.
>Nasz szeryf miał wpływ na powołanie Pani, która wczoraj wystąpiła przed kamerami z apelem, by nie ustawały protesty w obronie jej męża, na stanowisko neo-sędzi w SN.

To prawda, ale tylko w Polsce jeden zbir był ministrem sprawiedliwości i jednocześnie prokuratorem generalnym. Pis robił co chciał, nawet w zgodzie z prawem, które sami naginali do własnych potrzeb. Teraz dupne larum, bo dwójkę pisowskich przestępców umieszczono tam, gdzie jest miejsce każdego przestępcy. Mam nadzieję, że to początek aresztowań. Może się okazać, że zabraknie miejsca w więzieniach.
11-01-2024 23:27 
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)
>>TV Republika przybywa...[/url]
>A reklamodawców ubywa???
>Uczynię to pro bono
>img/forum/13216/464995001705008982...
>img/forum/13216/297442001705009050...
>img/forum/13216/859902001705008670...

Przypuszczam, że wątpię, żeby takie reklamy planszowe w TV Republika Ci przyjęli...

Spróbuj może np. po miesiącu... "Na bezrybiu i rak ryba"...
12-01-2024 01:46 
 Ocena 5 na 5
romaro (25211 punktów)

>Spróbuj może np. po miesiącu...
Prawdę powiedziawszy, Sakiewicza tv od czasu do czasu włączę by sprawdzić czy z wagi nie spada jego program żywieniowy, wspomagający kaczą wściekliznę. Natomiast nie negocjuję już z nim osobiście na X, bo mnie świnia zablokowała.
>"Na bezrybiu i rak ryba"...
A propos ryb.
Grube nim się rozchorowały, też mnie poblokowały. Zostały mało ozdobne pokraki i drobne Warch..laki. .
12-01-2024 17:49 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>A propos ryb.

A propos ryb ; w Polsce tylko ryba nie bierze. Fakt powszechnie znany, a wstydliwie przemilczany.
farmer (22440 punktów)
>Para-męt Pikczers...


RAJonalista.

także ten

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365