Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obleśne życzenia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-01-2024 09:18farmer (22440 punktów)Obleśne życzenia.
Ocena 2 na 2
Czy jesteście Polakmi w mniemaniu cenzora roamro życzący z całego serca tego:

>Chwilowo czyli do rozpoczęcia prac komisji ds. Pegasusa. Tak może na nich czekać wyrok "dwucyfrowy" ... czego ich żonom i im samym, z całego serca życzy kilkanaście milionów Polaków. Bo tej obłudy, kłamstwa i taniej manipulacji jakie te dwie panie odwaliły z Adrianem, nigdy nie można zapomnieć. Totalny ostracyzm społeczny ...

Wg cenzora romaro tego życza sobie Polacy.
Ja nie. Ja nie mam takich życzen.

Wątpię by mieli też inni. Ja zgaduje że Polacy po zmianie władzy nie chcą takiej nienawiści jaka tworzy cenzor roamro.

Po 89 roku bylo gorzej i należy się cieszyć że nie było wtedy internetu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
>Czy jesteście Polakmi w mniemaniu cenzora roamro życzący z całego serca tego:
>>Chwilowo czyli do rozpoczęcia prac komisji ds. Pegasusa. Tak może na nich czekać wyrok
>"dwucyfrowy" ... czego ich żonom i im samym, z całego serca życzy kilkanaście milionów Polaków. ...
>Wg cenzora romaro tego życza sobie Polacy.
>Ja nie. Ja nie mam takich życzen.
>Wątpię by mieli też inni. Ja zgaduje że Polacy po zmianie władzy nie chcą takiej nienawiści jaka
>tworzy cenzor roamro.

Ja współczuję żonom więzionych.
szarley (54913 punktów)
Nie jestem Polakiem, ale w Polsce mieszkam. Chciałbym żyć w nudnym kraju, w którym nawet zmiany władzy nikt nie dostrzega, w którym zmiana władzy jest spokojnym przejęciem zadań administrowania krajem, bez politycznych czystek w państwowych instytucjach. Owszem zmiana władzy to zmiana premiera, ministrów, wojewodów (dopóki są warszawscy)...

Nie chciałbym żyć w kraju, w którym politycy jednej partii opanowują media, a innej odbijają siekierą zamiast prawem, nie chciałbym żyć w kraju w którym prokurator jest funkcjonariuszem partii a nie państwa, ale prokuratora zmienia się bez oglądania się na prawo

I chciałbym żyć w kraju, w którym prawo jest JASNE PROSTE I PRECYZYJNE, bez interpretacji partyjnych prawników

Duda ułaskawił, czy nie?
Sąd utrzymał w mocy immunitety, czy nie?
Prokurator krajowy był powołany zgodnie z prawem czy niezgodnie?

Kto dopuścił do tego, że w Polsce prawo dotyczy tylko maluczkich?

Chciałbym też żyć w kraju, w którym przestępca nie może się ukryć za immunitetem, w którym nie ma świętych krów, w którym służby państwa są po to, żeby zwalczać przestępczość, działania obcych wywiadów, terroryzm, a nie szpiegować prokuratorów, opozycjonistów, dziennikarzy

Chciałbym żyć w kraju, w którym nikt nikomu nie odmawia patriotyzmu i nie zarzuca zdrady i obcej agentury, w którym wicepremier odpowiedzialny za bezpieczeństwo państwa nazywając kogoś obcym agentem przedstawia SĄDOWI DOWODY agenturalnej działalności.
Powtórzę: wicepremier odpowiedzialny za bezpieczeństwo, jeśli wie o czyjejś agenturalnej działalności przedstawia dowody, a nie drze się w Sejmie chowając się za immunitetem

Kamiński i Wąsik nie są uczciwymi ludźmi, zostali skazani sądownie, ułaskawienie nie znosi winy, ich ofiary zostały poszkodowane i mają prawo czekać sprawiedliwości.

Co do żon przestępców, znam rodziny, które podobnej sytuacji żyją w nędzy, tych mi bardziej żal, o wiele mniej jest mi żal sędziny trzykrotną pensją listonosza, która spokojnie dwa lata przeżyje z oszczędności męża - ministra




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
15-01-2024 18:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Nie jestem Polakiem, ale w Polsce mieszkam. Chciałbym żyć w nudnym kraju, w którym nawet zmiany władzy nikt nie dostrzega.

Tak chyba było. Po części zasług PiSu że tak nie jest.
A po części kibolstwa politycznego które nakręca się możnością że usłyszy ich ktoś więcej niż rodzina czy współpracownicy.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365