> Roamro. Czyli patologia w natarciu.Wszyscy na tym forum jesteśmy narcyzami i dominantami, których pierwotnym celem było podporządkowanie sobie pozostałych, gorszych, głupszych, bezwartościowych. Okazało się, że pozostali nie są ani gorsi, ani głupsi, ani bezwartościowi a jedynie inni i do tego nie sposób ich zdominować. Dochodzimy do tego samego punktu, do którego doszli już nasi dziadkowie i babcie. Chcąc nie chcąc musimy się porozumieć, zbudować kulturę wzajemnych stosunków i traktować nawzajem z respektem i szacunkiem. Inaczej zamienimy nasze życie w piekło. Dla wspólnego dobrobytu i dla lepszego życia proponuję wydobyć z siebie szacunek dla innych ludzi, nawet jeśli emocja nienawiści nam tego zakazuje. Należy kwestionować nienawiść we własnym umyśle i nie pozwolić jej na przejęcie kontroli. Romaro ma wartość tak jak i Ty, co też stanie się dla Was jasne, kiedy już przestaniecie dążyć do wzajemnej dominacji. Umiejętność godzenia się z innymi ludźmi, odpuszczania im win, jest bardzo ważna w życiu. Na przykładzie Holokaustu wiemy już, do czego prowadzi wzajemna nienawiść. youtu.be/5VCiU1osa3w
|