Jak? Nawet jeśli nowa osoba dopiero zaczęła tam pracować i przyniosła przeziębienie, wirus wykończyłby się w jej społeczności w ciągu około miesiąca. Czy łapią te same powracające przeziębienia, co my wszędzie indziej?
Właśnie przeczytałam o tym, że na Antarktydzie nie ma pyłków i pomyślałam o chorobach, gdy są tak odizolowani. |