> znamy tylko usazydoprawde, co czyni nas niedorozwojkami> banbye.com/watch/v_ab3Dr6UZbT7cCzy idziemy na wojnę? Czy polonia w USA poprze Ukrainę? Po co wizyta Dudy i Tuska w D.C? W. JeśmanGdyby nie było Internetu to ogłupiono by nas tak jak naszych dziadków. Dzisiaj więcej wiemy, więcej rozumiemy, ale na nic nie mamy wpływu. W pierwszej połowie XX wieku Brytyjczycy tracili hegemonię i użyli Polski do wojny, najpierw z komunizmem Żydów niemieckich a potem Osią Berlin Rzym Tokio. Brytyjczycy ściągnęli do siebie Becka. 6 kwietnia 1939 roku w Londynie brytyjskie gwarancje dla Polski zostały przekształcone w umowę dwustronną. Dwadzieścia lat wcześniej Bernard Baruch ścignął Dmowskiego do USA i był to początek używania nas do proxy war z komunizmem Żydów niemieckich. W pierwszej połowie XX wieku przeszliśmy dwie wojny zastępcze. Dzisiaj znowu jesteśmy używani do wojny zastępczej. Na razie z Żydami amerykańskimi napadamy na Rosję a za dwadzieścia lat będziemy się "bronić" przed Chinami.
|